Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

23 listopada 2014 r.
18:43
Edytuj ten wpis

PiS: Gdzie "wyparowało" 69 kart do głosowania? Sędzia: To przez błąd w druku

Autor: Zdjęcie autora toma, łm
126 41 A A

W protokole Miejskiej Komisji Wyborczej w Lublinie brakuje 69 kart z głosowania na radnych sejmiku województwa - doliczyło się Prawo i Sprawiedliwość. - Wszystko przez błędny wydruk na protokole - tłumaczy sędzia, który przewodniczył komisji.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Zapodziały się w trakcie liczenia? Zaginęły po wyjęciu z urny? Ktoś zliczając zostawił na parapecie? Czy może skleiły się w trakcie liczenia? O tym w protokole cisza - zauważa z ironią Sylwester Tułajew, miejski radny PiS i rzecznik lubelskich struktur partii.

Tułajew, który pochylił się nad protokołem sporządzonym przez MKW, zauważa, że zgodnie z dokumentem w całym Lublinie z urn wyjęto 111 tys. 468 kart, w tym jedna nieważną. Tymczasem komisja podaje, że w całym mieście ważnych kart było 111 tys. 398.

Przypomnijmy, że wybory do sejmiku w województwie lubelskim wygrało PiS, które zdobyło 13 mandatów. To jednak za mało do samodzielnego rządzenia i u władzy najprawdopodobniej utrzyma się koalicja PSL (12 mandatów) i PO (7 mandatów). Skład sejmiku uzupełni jeden radny SLD. Tymczasem w samym Lublinie trzy mandaty zdobyła PO, a dwa PiS.

Jak tłumaczy Tułajew, zdecydowało o tym 36 głosów na korzyść Platformy, co przy 69 kartach, które jego zdaniem "wyparowały”, budzi podejrzenia.

- Skierowaliśmy sprawę do naszego zespołu do spraw monitorowania wyborów. Na pewno tak tego nie zostawimy i w najbliższych dniach zostaną przygotowane odpowiednie wnioski - zapowiada Tułajew.

"Sprostujemy ten błąd"

Tymczasem sędzia Artur Orłowski, przewodniczący Miejskiej Komisji Wyborczej tłumaczy nam, że wszystko przez błędny wydruk na protokole. 111 tys. 468 to ilość kart wydanych wyborcom, a nie wyjętych z urny po wyborach. - Będziemy wyjaśniać czy do nieporozumienia doszło przez błąd ludzki, czy awarię systemu.

Dodaje, że można to łatwo sprawdzić też w inny sposób. - W protokole liczba 111 tys. 468 znalazła się zarówno w rubryce "Liczba kart wyjętych z urny", jak i w rubryce "Liczba wyborców, którym wydano karty do głosowania" - mówi. - Pod protokołem podpisali się członkowie komisji. Przyznaję, że ten błąd nie powinien się przydarzyć.

W MKW nie było osoby reprezentującej PiS (jak początkowo błędnie podaliśmy).

Zobacz protokół (PDF)

Komentarze 41

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 24 listopada 2014 o 10:28

Znamienne w tym wszystkim  jest to że odkąd komuchy rządzą naszym krajem to z wyborów na wybory przybywa głosów nieważnych,czy to nie zastanawia ? aż taki paraliżujący strach przed oddaniem władzy przez tą sitwę,przez to całe czerwone bydło ? strach przed rozliczeniem całej tej czerwonej pajęczyny i póżniejszymi konsekwencjami ?

A ja uważam,  że całe te wybory to farsa polityczna i tyle totalna kompromitacja całej demokracji i trzeba wyjaśnić nie wybory ale cały proces wyborczy, porażka systemu i tyle. PO PSL PIS i tak dalej powinny się tego domagać. Sprawdzenia całości procesu wyborczego. Inaczej nie ma co chodzić na wybory.

Jak można cokolwiek wyjaśniać teraz, jak ci co za tym wszystkim stoją ,fałszują ci najbardziej zainteresowani,nie mogą przecież tego wyjaśniać,nie mogą być sędziami we własnej sprawie, to jakaś farsa.

Tak wyjaśnią,jak wyjaśniają wszystkie swoje przekręty,afery, Zamach Smoleński,zwykle się to kończy gromkimi oklaskami w sejmie i bogatym naręczem kwiatów za pieniądze,nasze, podatników ,bydło,bydło i jeszcze raz bydło, bez jakiejkolwiek ludzkiej twarzy !!!  z ogromnym parciem na władzę.

ystkie swoje przekręty,afery, Zamach Smoleński,zwykle się to kończy gromkimi oklaskami w sejmie i bogatym naręczem kwiatów za pieniądze,nasze, podatników ,bydło,bydło i jeszcze raz bydło, bez jakiejkolwiek ludzkiej twarzy !!!  z ogromnym parciem na władzę.

rozwiń
Avatar
jhf / 24 listopada 2014 o 10:16

Co w tym Lublinie się dzieje . Tak to jest jak chłop z oszustami rządzi . Jak to możliwe że przepisano 5 tysięcy głosów na PO która ich nie otrzymała tak podają media. Wiadomo buraki pastewne z Lublina to ciemnota

Avatar
mec.Teodor Mowlik / 24 listopada 2014 o 10:15

Znamienne w tym wszystkim  jest to że odkąd komuchy rządzą naszym krajem to z wyborów na wybory przybywa głosów nieważnych,czy to nie zastanawia ? aż taki paraliżujący strach przed oddaniem władzy przez tą sitwę,przez to całe czerwone bydło ? strach przed rozliczeniem całej tej czerwonej pajęczyny i póżniejszymi konsekwencjami ?

A ja uważam,  że całe te wybory to farsa polityczna i tyle totalna kompromitacja całej demokracji i trzeba wyjaśnić nie wybory ale cały proces wyborczy, porażka systemu i tyle. PO PSL PIS i tak dalej powinny się tego domagać. Sprawdzenia całości procesu wyborczego. Inaczej nie ma co chodzić na wybory.

Jak można cokolwiek wyjaśniać teraz, jak ci co za tym wszystkim stoją ,fałszują ci najbardziej zainteresowani,nie mogą przecież tego wyjaśniać,nie mogą być sędziami we własnej sprawie, to jakaś farsa.
rozwiń
Avatar
rysiek / 24 listopada 2014 o 10:10

A ja uważam,  że całe te wybory to farsa polityczna i tyle totalna kompromitacja całej demokracji i trzeba wyjaśnić nie wybory ale cały proces wyborczy, porażka systemu i tyle. PO PSL PIS i tak dalej powinny się tego domagać. Sprawdzenia całości procesu wyborczego. Inaczej nie ma co chodzić na wybory.

Ale tak jest cały czas odkąd  komuniści,cała ta czerwona pajęczyna   PO wróciła do władzy

Avatar
gość / 24 listopada 2014 o 09:57

W 2010 roku w wyborach do sejmiku "wyparowało" 57 kart. Sprawa jest prosta ludzie wynosili, wynoszą i będą wynosić karty do głosowania. Po co? Nie wiem. Może niektórzy je kolekcjonują? Pan Tułajew doskonale o tym wie, tylko chce zrobić dodatkowe zamieszanie nie wiadomo po co.

Avatar
mec.Teodor Mowlik / 24 listopada 2014 o 09:24

Znamienne w tym wszystkim  jest to że odkąd komuchy rządzą naszym krajem to z wyborów na wybory przybywa głosów nieważnych,czy to nie zastanawia ? aż taki paraliżujący strach przed oddaniem władzy przez tą sitwę,przez to całe czerwone bydło ? strach przed rozliczeniem całej tej czerwonej pajęczyny i póżniejszymi konsekwencjami ?

A ja uważam,  że całe te wybory to farsa polityczna i tyle totalna kompromitacja całej demokracji i trzeba wyjaśnić nie wybory ale cały proces wyborczy, porażka systemu i tyle. PO PSL PIS i tak dalej powinny się tego domagać. Sprawdzenia całości procesu wyborczego. Inaczej nie ma co chodzić na wybory.

Znamienne w tym wszystkim  jest to że odkąd komuchy rządzą naszym krajem to z wyborów na wybory przybywa głosów nieważnych,czy to nie zastanawia ? aż taki paraliżujący strach przed oddaniem władzy przez tą sitwę,przez to całe czerwone bydło ? strach przed rozliczeniem całej tej czerwonej pajęczyny i póżniejszymi konsekwencjami ?

A ja uważam,  że całe te wybory to farsa polityczna i tyle totalna kompromitacja całej demokracji i trzeba wyjaśnić nie wybory ale cały proces wyborczy, porażka systemu i tyle. PO PSL PIS i ... rozwiń

Avatar
max / 24 listopada 2014 o 09:13

A ja uważam,  że całe te wybory to farsa polityczna i tyle totalna kompromitacja całej demokracji i trzeba wyjaśnić nie wybory ale cały proces wyborczy, porażka systemu i tyle. PO PSL PIS i tak dalej powinny się tego domagać. Sprawdzenia całości procesu wyborczego. Inaczej nie ma co chodzić na wybory.

Avatar
as / 24 listopada 2014 o 09:09

Oczywiście, że te wybory zostały sfałszowane i to w skali ogólnopolskiej.

Potwierdzeniem jest fakt zatrzymania, osadzenia na "dołku" i zaprowadzenia przed sąd akredytowanego przez PKW i przebywającego tam na podstawie specjalnej przepustki fotoreportera PAP.

Podawany w materialne przykład jest już tylko wynikiem wcześniejszych działań, które również nie były przypadkiem, a mam na myśli dyskryminację kandydatów spoza układu w publicznych "debatach prezydenckich".

Tamto było tylko testem, co jeszcze mogą zrobić, a co będzie społecznie akceptowane.

Wybory samorządowe 2014 zostały systemowo sfałszowane, a to co w komentowanym materiale jest tylko z jednym z tego dowodów i to bez względu na interpretacje braku w protokole 69 kart do głosowania.

ty tez masz specjalna przepustke z abramowic?

abramowic?

rozwiń
Avatar
marcinek w / 24 listopada 2014 o 08:44

Miejska Komisja Wyborcza sumuje tylko to co wpłynęło z komisji obowodowych w których byli członkowie PIS oraz mężowie zaufania PIS - proszę sprawdzic protokoły z tych komisji obwodowych ile tam kart właśnie brakowało i będzie wszystko jasne. Komisje obwodowe liczą głosy ręcznie i sporządzają protokół. I proszęnie siać ninawiści - pisanie o fałszowniu wyborów jest nadużyciem i robi z Polaków idiotów na arenie międzynarodowej.

Dodam jeszcze, że wczoraj podali, że spośród głosów niewaznych do sejmików ponad 70% stanowiły głosy na których nie dokonano żadnych skreśleń - czyli po prostu ludzie nie mieli na kogo głosować - takich to wybitnych polityków mamy. A teraz ci politycy krzyczą że im się nie zgadza bo w sondażach podawali co innego - ludzie opamiętajcie się sami płacicie za sondaże i chcecie by były rzetelne?????

Miejska Komisja Wyborcza sumuje tylko to co wpłynęło z komisji obowodowych w których byli członkowie PIS oraz mężowie zaufania PIS - proszę sprawdzic protokoły z tych komisji obwodowych ile tam kart właśnie brakowało i będzie wszystko jasne. Komisje obwodowe liczą głosy ręcznie i sporządzają protokół. I proszęnie siać ninawiści - pisanie o fałszowniu wyborów jest nadużyciem i robi z Polaków idiotów na arenie międzynarodowej.

Dodam jeszcze, że wczoraj podali, że spośród głosów niewaznych do sejmików ponad 70% stanowiły głosy na któ... rozwiń

Avatar
Natalka z 1c / 24 listopada 2014 o 08:19

PIS ma manię prześladowczą. Jest to najgorsze zło naszego Narodu. Dzieli Polskę i Polaków. A Jarosław Kaczyński za niektóre swoje wypowiedzi powinien być usunięty z polityki raz na zawsze.

Tak to będziesz krakał cale życie,PIS,PIS a komuchy zajebały najpierw pod Smoleńskiem cały nasz naród POzbawili prezydenta i naszych elit a teraz taki szwindel z wyborami,a ty jak ta ciota dalej,całe życie PIS i PIS, bierzesz jakieś określone pieniądze za taką usługę ?

Tak to będziesz krakał cale życie,PIS,PIS a komuchy zajebały najpierw pod Smoleńskiem cały nasz naród POzbawili prezydenta i naszych elit a teraz taki szwindel z wyborami,a ty jak ta ciota dalej,całe życie PIS i PIS, bierzesz jakieś określone pieniądze za taką usługę ?

rozwiń
Avatar
Gość / 24 listopada 2014 o 10:28

Znamienne w tym wszystkim  jest to że odkąd komuchy rządzą naszym krajem to z wyborów na wybory przybywa głosów nieważnych,czy to nie zastanawia ? aż taki paraliżujący strach przed oddaniem władzy przez tą sitwę,przez to całe czerwone bydło ? strach przed rozliczeniem całej tej czerwonej pajęczyny i póżniejszymi konsekwencjami ?

A ja uważam,  że całe te wybory to farsa polityczna i tyle totalna kompromitacja całej demokracji i trzeba wyjaśnić nie wybory ale cały proces wyborczy, porażka systemu i tyle. PO PSL PIS i tak dalej powinny się tego domagać. Sprawdzenia całości procesu wyborczego. Inaczej nie ma co chodzić na wybory.

Jak można cokolwiek wyjaśniać teraz, jak ci co za tym wszystkim stoją ,fałszują ci najbardziej zainteresowani,nie mogą przecież tego wyjaśniać,nie mogą być sędziami we własnej sprawie, to jakaś farsa.

Tak wyjaśnią,jak wyjaśniają wszystkie swoje przekręty,afery, Zamach Smoleński,zwykle się to kończy gromkimi oklaskami w sejmie i bogatym naręczem kwiatów za pieniądze,nasze, podatników ,bydło,bydło i jeszcze raz bydło, bez jakiejkolwiek ludzkiej twarzy !!!  z ogromnym parciem na władzę.

ystkie swoje przekręty,afery, Zamach Smoleński,zwykle się to kończy gromkimi oklaskami w sejmie i bogatym naręczem kwiatów za pieniądze,nasze, podatników ,bydło,bydło i jeszcze raz bydło, bez jakiejkolwiek ludzkiej twarzy !!!  z ogromnym parciem na władzę.

rozwiń
Avatar
jhf / 24 listopada 2014 o 10:16

Co w tym Lublinie się dzieje . Tak to jest jak chłop z oszustami rządzi . Jak to możliwe że przepisano 5 tysięcy głosów na PO która ich nie otrzymała tak podają media. Wiadomo buraki pastewne z Lublina to ciemnota

Avatar
mec.Teodor Mowlik / 24 listopada 2014 o 10:15

Znamienne w tym wszystkim  jest to że odkąd komuchy rządzą naszym krajem to z wyborów na wybory przybywa głosów nieważnych,czy to nie zastanawia ? aż taki paraliżujący strach przed oddaniem władzy przez tą sitwę,przez to całe czerwone bydło ? strach przed rozliczeniem całej tej czerwonej pajęczyny i póżniejszymi konsekwencjami ?

A ja uważam,  że całe te wybory to farsa polityczna i tyle totalna kompromitacja całej demokracji i trzeba wyjaśnić nie wybory ale cały proces wyborczy, porażka systemu i tyle. PO PSL PIS i tak dalej powinny się tego domagać. Sprawdzenia całości procesu wyborczego. Inaczej nie ma co chodzić na wybory.

Jak można cokolwiek wyjaśniać teraz, jak ci co za tym wszystkim stoją ,fałszują ci najbardziej zainteresowani,nie mogą przecież tego wyjaśniać,nie mogą być sędziami we własnej sprawie, to jakaś farsa.
rozwiń
Avatar
rysiek / 24 listopada 2014 o 10:10

A ja uważam,  że całe te wybory to farsa polityczna i tyle totalna kompromitacja całej demokracji i trzeba wyjaśnić nie wybory ale cały proces wyborczy, porażka systemu i tyle. PO PSL PIS i tak dalej powinny się tego domagać. Sprawdzenia całości procesu wyborczego. Inaczej nie ma co chodzić na wybory.

Ale tak jest cały czas odkąd  komuniści,cała ta czerwona pajęczyna   PO wróciła do władzy

Avatar
gość / 24 listopada 2014 o 09:57

W 2010 roku w wyborach do sejmiku "wyparowało" 57 kart. Sprawa jest prosta ludzie wynosili, wynoszą i będą wynosić karty do głosowania. Po co? Nie wiem. Może niektórzy je kolekcjonują? Pan Tułajew doskonale o tym wie, tylko chce zrobić dodatkowe zamieszanie nie wiadomo po co.

Avatar
mec.Teodor Mowlik / 24 listopada 2014 o 09:24

Znamienne w tym wszystkim  jest to że odkąd komuchy rządzą naszym krajem to z wyborów na wybory przybywa głosów nieważnych,czy to nie zastanawia ? aż taki paraliżujący strach przed oddaniem władzy przez tą sitwę,przez to całe czerwone bydło ? strach przed rozliczeniem całej tej czerwonej pajęczyny i póżniejszymi konsekwencjami ?

A ja uważam,  że całe te wybory to farsa polityczna i tyle totalna kompromitacja całej demokracji i trzeba wyjaśnić nie wybory ale cały proces wyborczy, porażka systemu i tyle. PO PSL PIS i tak dalej powinny się tego domagać. Sprawdzenia całości procesu wyborczego. Inaczej nie ma co chodzić na wybory.

Znamienne w tym wszystkim  jest to że odkąd komuchy rządzą naszym krajem to z wyborów na wybory przybywa głosów nieważnych,czy to nie zastanawia ? aż taki paraliżujący strach przed oddaniem władzy przez tą sitwę,przez to całe czerwone bydło ? strach przed rozliczeniem całej tej czerwonej pajęczyny i póżniejszymi konsekwencjami ?

A ja uważam,  że całe te wybory to farsa polityczna i tyle totalna kompromitacja całej demokracji i trzeba wyjaśnić nie wybory ale cały proces wyborczy, porażka systemu i tyle. PO PSL PIS i ... rozwiń

Avatar
max / 24 listopada 2014 o 09:13

A ja uważam,  że całe te wybory to farsa polityczna i tyle totalna kompromitacja całej demokracji i trzeba wyjaśnić nie wybory ale cały proces wyborczy, porażka systemu i tyle. PO PSL PIS i tak dalej powinny się tego domagać. Sprawdzenia całości procesu wyborczego. Inaczej nie ma co chodzić na wybory.

Avatar
as / 24 listopada 2014 o 09:09

Oczywiście, że te wybory zostały sfałszowane i to w skali ogólnopolskiej.

Potwierdzeniem jest fakt zatrzymania, osadzenia na "dołku" i zaprowadzenia przed sąd akredytowanego przez PKW i przebywającego tam na podstawie specjalnej przepustki fotoreportera PAP.

Podawany w materialne przykład jest już tylko wynikiem wcześniejszych działań, które również nie były przypadkiem, a mam na myśli dyskryminację kandydatów spoza układu w publicznych "debatach prezydenckich".

Tamto było tylko testem, co jeszcze mogą zrobić, a co będzie społecznie akceptowane.

Wybory samorządowe 2014 zostały systemowo sfałszowane, a to co w komentowanym materiale jest tylko z jednym z tego dowodów i to bez względu na interpretacje braku w protokole 69 kart do głosowania.

ty tez masz specjalna przepustke z abramowic?

abramowic?

rozwiń
Avatar
marcinek w / 24 listopada 2014 o 08:44

Miejska Komisja Wyborcza sumuje tylko to co wpłynęło z komisji obowodowych w których byli członkowie PIS oraz mężowie zaufania PIS - proszę sprawdzic protokoły z tych komisji obwodowych ile tam kart właśnie brakowało i będzie wszystko jasne. Komisje obwodowe liczą głosy ręcznie i sporządzają protokół. I proszęnie siać ninawiści - pisanie o fałszowniu wyborów jest nadużyciem i robi z Polaków idiotów na arenie międzynarodowej.

Dodam jeszcze, że wczoraj podali, że spośród głosów niewaznych do sejmików ponad 70% stanowiły głosy na których nie dokonano żadnych skreśleń - czyli po prostu ludzie nie mieli na kogo głosować - takich to wybitnych polityków mamy. A teraz ci politycy krzyczą że im się nie zgadza bo w sondażach podawali co innego - ludzie opamiętajcie się sami płacicie za sondaże i chcecie by były rzetelne?????

Miejska Komisja Wyborcza sumuje tylko to co wpłynęło z komisji obowodowych w których byli członkowie PIS oraz mężowie zaufania PIS - proszę sprawdzic protokoły z tych komisji obwodowych ile tam kart właśnie brakowało i będzie wszystko jasne. Komisje obwodowe liczą głosy ręcznie i sporządzają protokół. I proszęnie siać ninawiści - pisanie o fałszowniu wyborów jest nadużyciem i robi z Polaków idiotów na arenie międzynarodowej.

Dodam jeszcze, że wczoraj podali, że spośród głosów niewaznych do sejmików ponad 70% stanowiły głosy na któ... rozwiń

Avatar
Natalka z 1c / 24 listopada 2014 o 08:19

PIS ma manię prześladowczą. Jest to najgorsze zło naszego Narodu. Dzieli Polskę i Polaków. A Jarosław Kaczyński za niektóre swoje wypowiedzi powinien być usunięty z polityki raz na zawsze.

Tak to będziesz krakał cale życie,PIS,PIS a komuchy zajebały najpierw pod Smoleńskiem cały nasz naród POzbawili prezydenta i naszych elit a teraz taki szwindel z wyborami,a ty jak ta ciota dalej,całe życie PIS i PIS, bierzesz jakieś określone pieniądze za taką usługę ?

Tak to będziesz krakał cale życie,PIS,PIS a komuchy zajebały najpierw pod Smoleńskiem cały nasz naród POzbawili prezydenta i naszych elit a teraz taki szwindel z wyborami,a ty jak ta ciota dalej,całe życie PIS i PIS, bierzesz jakieś określone pieniądze za taką usługę ?

rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 41

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

300 zł na wyprawkę szkolną, mały ZUS. Wojewoda lubelski o "piątce" Morawieckiego

300 zł na wyprawkę szkolną, mały ZUS. Wojewoda lubelski o "piątce" Morawieckiego 0 0

Tzw. mały ZUS dla jednoosobowych działalności gospodarczych, niższy podatek CIT dla małych i średnich firm, więcej pieniędzy na lokalne drogi i po 300 zł na szkolne wyprawki dla każdego dziecka

Kto ma rację? Przedwyborcza debata w Lubartowie

Kto ma rację? Przedwyborcza debata w Lubartowie 0 0

Czy polityka ma wpływ na lokalne sprawy - na debatę o tej tematyce zaprasza Obywatelski Lubartów i i Sieć Obywatelska Watchdog Polska

Długie teksty na stronach internetowych: konieczność?

Długie teksty na stronach internetowych: konieczność? 1 0

Żyjemy w czasach, gdzie rzekomo nadmiar informacji, rozwój Internetu i mediów społecznościowych, a także spadek czytelnictwa miały spowodować ogromną społeczną zmianę – brak tolerancji dla dłuższych tekstów w sieci, czy ogólnie - kulturze. Do niedawna, w komunikacji marketingowej czy nawet brandingu, widać było ślady tych wizji – skracanie opisów, zamiana tekstu na ikony, czy nawet redukowania firmowych haseł do postaci jednowyrazowej. Wydaje się jednak, że jesteśmy świadkami zwrotu w tej sprawie. Długie teksty na stronach internetowych znów wracają do łask, a zjawisko to ma solidne, racjonalne, podstawy.

Budują parking przy urzędzie. Będą utrudnienia  w ruchu

Budują parking przy urzędzie. Będą utrudnienia w ruchu 2 0

Postępują prace przy budowie parkingu naprzeciwko urzędu miasta. Nastąpi zmiana organizacji ruchu w tym miejscu.

Polskie Wesele w klubie Silence
21 kwietnia 2018, 21:00
galeria

Polskie Wesele w klubie Silence 0 0

W sobotę, 21 kwietnia o godz. 21 w klubie Silence (Radziszewskiego 8) odbędzie się impreza z cyklu Polskie Wesele.

Klubowa impreza w Rivierze
21 kwietnia 2018, 21:00

Klubowa impreza w Rivierze 0 0

Klub Plażowy Riviera (ul. Zesłańców Sybiru 5) zaprasza na imprezę I House U, która odbędzie się w sobotę, 21 kwietnia o godz. 21.

O ubrankach dla dzieci z Zosią Ślotałą, synową Riada Haidara

O ubrankach dla dzieci z Zosią Ślotałą, synową Riada Haidara 3 0

Rozmowa z Zofią Ślotałą, właścicielką marki Petite Maison, a prywatnie synową Riada Haidara ordynatora bialskiej neonatologii. Ślotała była gościem wydarzenia Aktywna Mama w Białej Podlaskiej.

Rudy się żeni - impreza w House of Sound
21 kwietnia 2018, 21:00

Rudy się żeni - impreza w House of Sound 0 0

W sobotę, 21 kwietnia o godz. 21 w klubie House of Sound (ul. Peowiaków 6) odbędzie się impreza pt. Rudy się żeni.

Nirvana tribute show w Graffiti
26 kwietnia 2018, 20:00

Nirvana tribute show w Graffiti 2 0

Co Gdzie Kiedy. W czwartek, 26 kwietnia o godz. 20 w klubie Graffiti (al. Piłsudskiego 13) odbędzie się Nirvana tribute show, czyli impreza dla miłośników kultowej formacji.

Juwenalia 2018 w Lublinie: Już wiadomo, kto wystąpi [program]
galeria

Juwenalia 2018 w Lublinie: Już wiadomo, kto wystąpi [program] 82 0

Impreza odbędzie się w dniach 10-12 maja na terenach zielonych Politechniki Lubelskiej.

Doradzamy, jak dbać o środowisko

Doradzamy, jak dbać o środowisko 0

Jest ich sześciu i na efektywnym wykorzystaniu energii znają się, jak mało kto. O kim mowa? O doradcach energetycznych, którzy działają w strukturach Regionalnego Biura Energii Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego.

Wspólnie walczą o unijne środki

Wspólnie walczą o unijne środki 0

Marszałek Województwa Lubelskiego podpisał w Brukseli deklarację #CohesionAlliance, która dotyczy silnej polityki spójności UE po 2020 roku.

Fatalny wypadek na przejściu. Kierowca wjechał w pieszą [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Fatalny wypadek na przejściu. Kierowca wjechał w pieszą [wideo, zdjęcia] 8 5

Kierowca potrącił 68-latkę na przejściu dla pieszych. Wypadek nagrały kamery monitoringu

20-latek przyznał się do brutalnego mordu. Dźgał nożem i tłukł kamieniem. Wiadomo o co poszło

20-latek przyznał się do brutalnego mordu. Dźgał nożem i tłukł kamieniem. Wiadomo o co poszło 2 1

20-letni Kamil B. przyznał się do brutalnego zabójstwa 57-latka. Dźgał mężczyznę nożem i okładał kamieniem w głowę. Wszystko przez kłótnię o wybitą szybę.

Dwa boeingi LOT-u na lubelskim lotnisku. Nietypowa sytuacja

Dwa boeingi LOT-u na lubelskim lotnisku. Nietypowa sytuacja 21 7

Dwa samoloty Boeing 737 Polskich Linii Lotniczych LOT można było zobaczyć rano na płycie lotniska w Świdniku. Zdjęciem nietypowej sytuacji Port Lotniczy Lublin pochwalił się na Facebooku.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!