Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

5 marca 2015 r.
18:00
Edytuj ten wpis

PiS rozlicza Żuka z kosztów wyjazdu na spotkanie z Komorowskim

Autor: Zdjęcie autora drs
121 63 A A

Jest kolejna potyczka między opozycyjnymi radnymi Prawa i Sprawiedliwości, a prezydentem miasta z Platformy Obywatelskiej. Tym razem chodzi o poparcie, którego Krzysztof Żuk udzielił kandydatowi na prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Bronisławowi Komorowskiemu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Szczegóły? Dokładnie w sobotę, 14 lutego Żuk, wraz z prezydentami 28 innych miast podpisał "Deklarację obywatelską - prezydenci dla prezydenta”. Miało to miejsce w Katowicach.

W jakim trybie i z jakiego upoważnienia? - pytają Żuka opozycyjni radni PiS: Sylwester Tułajew i Tomasz Pitucha, którzy wystosowali w tej sprawie oficjalne pismo do prezydenta Lublina. Chcą też informacji o kosztach wyjazdu do Katowic i informacji, kto je pokrył.

Za własne pieniądze

- Prezydent pojechał tam poza godzinami pracy, za własne pieniądze. Miasto żadnych kosztów nie poniosło, nie była to żadna delegacja - mówi Beata Krzyżanowska, prezydencka rzeczniczka.

A pytana o tryb wyjazdu dodaje, że Żuk był tam prywatnie. - Nie reprezentował mieszkańców, tylko pojechał tam jako Krzysztof Żuk, który popiera Bronisława Komorowskiego i pełni funkcję prezydenta Lublina.


Spotkanie w Katowicach, na którym był Krzysztof Żuk (materiał sztabu wyborczego Bronisława Komorowskiego):

Komentarze 63

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
SYLWESTER / 6 marca 2015 o 21:19

********************  NIE  CHCE   TWOJEGO   PIWA  ******************  Ale  Ci  odpowiem ,źe  najwię kszym  szkodnikiem  dla   Naszego  pięknego  Lublina  jest  *Prezydent*  Krzysztof  Zuk  !  który  juź dawno  powinien  być  przeysłuchany  i  skazany  za  zadłuźenie  Lublina  na  miliardy  euro ! .     A  odnośnie  Radnego  Sylwestra  Tułajewa  to  właśnie  ten  młody  lubelski  Patriota  powinien  być   na  stanowisku  Prezydenta  Lublina .   Straciłyby  na  tym  *lewe* spółki  ale  zyskałby  na  tym  Na sz  piękny  Lublin .

********************  NIE  CHCE   TWOJEGO   PIWA  ******************  Ale  Ci  odpowiem ,źe  najwię kszym  szkodnikiem  dla   Naszego  pięknego  Lublina  jest  *Prezydent*  Krzysztof  Zuk  !  który  juź dawno  powinien  być  przeysłuchany  i  skazany  za  zadłuźenie  Lublina  na  miliardy  euro ! .     A  odnośnie  Radnego  Sylwestr... rozwiń

Avatar
SYLWESTER / 6 marca 2015 o 17:53

********** (PO)  SEPARATYSCI  PUTINA   OGŁUPIAJA  LUBLINIAN  (sic?) **************************   Członkowie  wrogiej  Polsce  organizacji (PO) Platforma  Oszustów  wmawia  Lublinianom , źe  ...    czarne  jest  białym  kolorem (sic?).   Jeźeli  agent  sowieckiej  agentury  WSI  w  Polsce  nijaki   Bronisław  Szczynukowicz  Komoruski  zaprasza  na  spotkanie  Prezydentów  miast ,  to  Krzysztof  Zuk  nie  pojechał  jako  obywatel  Krzysztof  Zuk  tylko  pojechał  jako  Prezydent  Lublina .    Mają  racje  Radni  PIS , źe  pytają  o  rozliczenie  podróźy  Prezydenta  Zuka (PO)  na  ogólne  spotkanie Prezydentów  do  Katowic .     Mają  racje  bo  większość  Lublinian  nie  popiera  (PO) Platformy  Oszustów  tylko  głosować  będziemy  na  młodego  Patriotę  ANDRZEJA  DUDE !!! .                       W  Katowicach  Krzysztof  Zuk  był  prezentowany  jako  Prezydent  Lublina   czyli  następny  przek ręt  Platformy  Oszustów (PO) .  Do  wiadomości  (PO) Platformy  Oszustów ---  do  dzisiaj  jeszcze nie  ma  oficjalnych wyników Wyborów  Samorządowych  które  nota  bene  odbyły  się... zeszłego  roku (?) a  Sąd  w  Katowicach  uznał   Wybory  za ... legalne  mimo  źe  w  samych  Katowicach   zaginęło ...  130 tysięcy  kart  do  głosowania  (sic?) .  Co  SEPARATYSCI  PUTINA  Z  (PO)  POW IECIE  ? .  ŁOBUZERIA  XXI  wieku !!! .          ANDRZEJ   DUDA  PREZYDENTEM   POLSKI !!! .

********** (PO)  SEPARATYSCI  PUTINA   OGŁUPIAJA  LUBLINIAN  (sic?) **************************   Członkowie  wrogiej  Polsce  organizacji (PO) Platforma  Oszustów  wmawia  Lublinianom , źe  ...    czarne  jest  białym  kolorem (sic?).   Jeźeli  agent  sowieckiej  agentury  WSI  w  Polsce  nijaki   Bronisław  Szczynukowicz  Komoruski  zaprasza  na  spotkanie... rozwiń

Avatar
Gość / 6 marca 2015 o 17:37

Stawiam piwo temu kto wskaże większego szkodnika niż Tułajew!!!!! Ta marionetka prezesa nic nie robi, pobiera diety i wykonuje tylko posłusznie polecenia centrali z Warszawy która ma w nosie los Lublina - dla niej najważniejsze jest przejęcie władzy w państwie, każdym mieście i miejscowości a nie to czy miasto będzie się rozwijać czy nie!!!

Krzysztow Zuk, szach mat-stawiasz piwo

Avatar
Gość / 6 marca 2015 o 15:08

No to musisz się przenieść do Krakowa lub Zakopanego, bo tam jest czyste powietrze!

A najlepiej to baranka o ściane , od razu się dotlenisz :D

Avatar
Gość / 6 marca 2015 o 14:46

Żuk zdecydowal o powstaniu 2 spalarni śmieci w Lublinie. Dlaczego nikt o tym nie wie? Śmieci bedą zjeżdzać z calej Europy i truć lublinian. Obudźcie sie ludzie!!

No to musisz się przenieść do Krakowa lub Zakopanego, bo tam jest czyste powietrze!

Avatar
rty / 6 marca 2015 o 13:39

Akurat Kowalczyk jako przewodniczący RM razem z Żukiem pcha wózek o nazwie "rozwój miasta". Chodziło o tych co szkodzą a nie tych dzięki którym miasto się rozwija.


Akurat Kowalczyk jako przewodniczący RM razem z Żukiem pcha wózek o nazwie "rozwój miasta". Chodziło o tych co szkodzą a nie tych dzięki którym miasto się rozwija.

jaaasne, a świstak siedzi i zawija w papierki 

jaaasne, a świstak siedzi i zawija w papierki 

rozwiń
Avatar
radni bezradni z PiS / 6 marca 2015 o 12:04

bezradny Pitucha jak zwykle pochłonięty sprawami dla mieszkańców najważniejszymi i najpilniejszymi. Ciekawe czy znalazł już odpowiedź na pytanie które rzucił na którymś posiedzeniu rady miasta: "Czy masturbacja jest źródłem dobrostanu?"????????

Avatar
Gość / 6 marca 2015 o 11:54

Prezydentem się jest albo się nie jest. Trudno, żeby w wolnym czasie twierdził, że nie jest prezydentem Lublina skoro nim jest. 24 godziny na dobę. Pojechał prywatnie za swoje pieniądze co nie znaczy, że od razu musi się przedstawiać jako Krzysztof Żuk a nie prezydent miasta Lublin Krzysztof Żuk.

Myślenie niektórych propisowskich klakierów powala na kolana. No chyba, że tylko udają idiotów i zdają sobie sprawę z tego jak śmieszne i żałosne rzeczy wypisują.

Avatar
Gość / 6 marca 2015 o 11:48

ostatnio PO mija się z prawdą.

A Kampania głowy państwa  nabrała takiego rozpędu" zaklinania rzeczywistości" , że to co my widzimy i słyszymy za zdumienia narracji pani rzecznik . My nie Ruscy i wiemy komu nie ufać...

Avatar
Gość / 6 marca 2015 o 11:43

A już myślałem, że tytuł brzmi "PiS rozlicza z kosztów wyjazdu uczestników afery madryckiej" :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

jak wiadomo sprawa jest wyjaśniona.

Ale Prezydent Lublina to dopiero afera, prywatnie - Prezydent , oficjalnie można go w referendum odwołać i koniec PO prywaty .

Avatar
SYLWESTER / 6 marca 2015 o 21:19

********************  NIE  CHCE   TWOJEGO   PIWA  ******************  Ale  Ci  odpowiem ,źe  najwię kszym  szkodnikiem  dla   Naszego  pięknego  Lublina  jest  *Prezydent*  Krzysztof  Zuk  !  który  juź dawno  powinien  być  przeysłuchany  i  skazany  za  zadłuźenie  Lublina  na  miliardy  euro ! .     A  odnośnie  Radnego  Sylwestra  Tułajewa  to  właśnie  ten  młody  lubelski  Patriota  powinien  być   na  stanowisku  Prezydenta  Lublina .   Straciłyby  na  tym  *lewe* spółki  ale  zyskałby  na  tym  Na sz  piękny  Lublin .

********************  NIE  CHCE   TWOJEGO   PIWA  ******************  Ale  Ci  odpowiem ,źe  najwię kszym  szkodnikiem  dla   Naszego  pięknego  Lublina  jest  *Prezydent*  Krzysztof  Zuk  !  który  juź dawno  powinien  być  przeysłuchany  i  skazany  za  zadłuźenie  Lublina  na  miliardy  euro ! .     A  odnośnie  Radnego  Sylwestr... rozwiń

Avatar
SYLWESTER / 6 marca 2015 o 17:53

********** (PO)  SEPARATYSCI  PUTINA   OGŁUPIAJA  LUBLINIAN  (sic?) **************************   Członkowie  wrogiej  Polsce  organizacji (PO) Platforma  Oszustów  wmawia  Lublinianom , źe  ...    czarne  jest  białym  kolorem (sic?).   Jeźeli  agent  sowieckiej  agentury  WSI  w  Polsce  nijaki   Bronisław  Szczynukowicz  Komoruski  zaprasza  na  spotkanie  Prezydentów  miast ,  to  Krzysztof  Zuk  nie  pojechał  jako  obywatel  Krzysztof  Zuk  tylko  pojechał  jako  Prezydent  Lublina .    Mają  racje  Radni  PIS , źe  pytają  o  rozliczenie  podróźy  Prezydenta  Zuka (PO)  na  ogólne  spotkanie Prezydentów  do  Katowic .     Mają  racje  bo  większość  Lublinian  nie  popiera  (PO) Platformy  Oszustów  tylko  głosować  będziemy  na  młodego  Patriotę  ANDRZEJA  DUDE !!! .                       W  Katowicach  Krzysztof  Zuk  był  prezentowany  jako  Prezydent  Lublina   czyli  następny  przek ręt  Platformy  Oszustów (PO) .  Do  wiadomości  (PO) Platformy  Oszustów ---  do  dzisiaj  jeszcze nie  ma  oficjalnych wyników Wyborów  Samorządowych  które  nota  bene  odbyły  się... zeszłego  roku (?) a  Sąd  w  Katowicach  uznał   Wybory  za ... legalne  mimo  źe  w  samych  Katowicach   zaginęło ...  130 tysięcy  kart  do  głosowania  (sic?) .  Co  SEPARATYSCI  PUTINA  Z  (PO)  POW IECIE  ? .  ŁOBUZERIA  XXI  wieku !!! .          ANDRZEJ   DUDA  PREZYDENTEM   POLSKI !!! .

********** (PO)  SEPARATYSCI  PUTINA   OGŁUPIAJA  LUBLINIAN  (sic?) **************************   Członkowie  wrogiej  Polsce  organizacji (PO) Platforma  Oszustów  wmawia  Lublinianom , źe  ...    czarne  jest  białym  kolorem (sic?).   Jeźeli  agent  sowieckiej  agentury  WSI  w  Polsce  nijaki   Bronisław  Szczynukowicz  Komoruski  zaprasza  na  spotkanie... rozwiń

Avatar
Gość / 6 marca 2015 o 17:37

Stawiam piwo temu kto wskaże większego szkodnika niż Tułajew!!!!! Ta marionetka prezesa nic nie robi, pobiera diety i wykonuje tylko posłusznie polecenia centrali z Warszawy która ma w nosie los Lublina - dla niej najważniejsze jest przejęcie władzy w państwie, każdym mieście i miejscowości a nie to czy miasto będzie się rozwijać czy nie!!!

Krzysztow Zuk, szach mat-stawiasz piwo

Avatar
Gość / 6 marca 2015 o 15:08

No to musisz się przenieść do Krakowa lub Zakopanego, bo tam jest czyste powietrze!

A najlepiej to baranka o ściane , od razu się dotlenisz :D

Avatar
Gość / 6 marca 2015 o 14:46

Żuk zdecydowal o powstaniu 2 spalarni śmieci w Lublinie. Dlaczego nikt o tym nie wie? Śmieci bedą zjeżdzać z calej Europy i truć lublinian. Obudźcie sie ludzie!!

No to musisz się przenieść do Krakowa lub Zakopanego, bo tam jest czyste powietrze!

Avatar
rty / 6 marca 2015 o 13:39

Akurat Kowalczyk jako przewodniczący RM razem z Żukiem pcha wózek o nazwie "rozwój miasta". Chodziło o tych co szkodzą a nie tych dzięki którym miasto się rozwija.


Akurat Kowalczyk jako przewodniczący RM razem z Żukiem pcha wózek o nazwie "rozwój miasta". Chodziło o tych co szkodzą a nie tych dzięki którym miasto się rozwija.

jaaasne, a świstak siedzi i zawija w papierki 

jaaasne, a świstak siedzi i zawija w papierki 

rozwiń
Avatar
radni bezradni z PiS / 6 marca 2015 o 12:04

bezradny Pitucha jak zwykle pochłonięty sprawami dla mieszkańców najważniejszymi i najpilniejszymi. Ciekawe czy znalazł już odpowiedź na pytanie które rzucił na którymś posiedzeniu rady miasta: "Czy masturbacja jest źródłem dobrostanu?"????????

Avatar
Gość / 6 marca 2015 o 11:54

Prezydentem się jest albo się nie jest. Trudno, żeby w wolnym czasie twierdził, że nie jest prezydentem Lublina skoro nim jest. 24 godziny na dobę. Pojechał prywatnie za swoje pieniądze co nie znaczy, że od razu musi się przedstawiać jako Krzysztof Żuk a nie prezydent miasta Lublin Krzysztof Żuk.

Myślenie niektórych propisowskich klakierów powala na kolana. No chyba, że tylko udają idiotów i zdają sobie sprawę z tego jak śmieszne i żałosne rzeczy wypisują.

Avatar
Gość / 6 marca 2015 o 11:48

ostatnio PO mija się z prawdą.

A Kampania głowy państwa  nabrała takiego rozpędu" zaklinania rzeczywistości" , że to co my widzimy i słyszymy za zdumienia narracji pani rzecznik . My nie Ruscy i wiemy komu nie ufać...

Avatar
Gość / 6 marca 2015 o 11:43

A już myślałem, że tytuł brzmi "PiS rozlicza z kosztów wyjazdu uczestników afery madryckiej" :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

jak wiadomo sprawa jest wyjaśniona.

Ale Prezydent Lublina to dopiero afera, prywatnie - Prezydent , oficjalnie można go w referendum odwołać i koniec PO prywaty .

Zobacz wszystkie komentarze 63

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wybory 2018. Radnych zarabiających wielkie pieniądze w spółkach zabraknie na listach wyborczych?

Wybory 2018. Radnych zarabiających wielkie pieniądze w spółkach zabraknie na listach wyborczych? 0 0

Radnych, którzy znaleźli lukratywne posady w spółkach Skarbu Państwa, może zabraknąć na listach Prawa i Sprawiedliwości w jesiennych wyborach do sejmików województw. – To nieoficjalny, ale rozważany scenariusz – słyszymy od polityków PiS. W przypadku Lubelskiego zakaz walki o reelekcję może objąć trzech radnych

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa 0 1

MUNDIAL 2018 Reprezentacja Hiszpanii po wielkich męczarniach wyszarpała zwycięstwo przeciwko Iranowi zwyciężając 1:0, a jedyną bramkę zdobył w drugiej połowie Diego Costa

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta
Alarm24

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta 48 19

Tir z plastikowymi odpadami przyjechał wczoraj do Zofiówki w gminie Łęczna. Plastik z Danii, którego rozładunek zablokował w minionym tygodniu włodawski starosta, został złożony w zamykanym magazynie. Tym razem legalnie

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi 1 3

ROZMOWA Z Grzegorzem Bronowickim, byłym reprezentantem Polski

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce 3 0

Lubelska klasa okręgowa Ponad 200 kibiców oglądało w Drzewcach pierwszy mecz barażowy. W starciu dwóch wicemistrzów klasy A lepszy okazał się LKS Stróża

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej 3 7

Zmiany w lubelskich parafiach ogłosił w środę metropolita lubelski abp. Stanisław Budzik

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko"
film

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko" 7 1

– Artur powiedział mi, że się zakochał. Chciał ułożyć sobie z nią życie – opowiadał w środę przed sądem krewny Artura S. 47-latek odpowiada przed sądem za uduszenie swojej dziewczyny. Przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami ukrytymi w wersalce

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu!

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu! 90 12

Unieważniony został zakaz wprowadzania psów do Ogrodu Saskiego. Taki wyrok wydał w środę Naczelny Sąd Administracyjny. Uznał, że radni nie mieli prawa zabronić spacerów z psem po zabytkowym parku. To koniec czteroletniego sporu między władzami Lublina a dwoma mieszkańcami miasta

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia]
galeria

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia] 0 0

Na Wydziale Artystycznym UMCS rozpoczęły się prace przy nowym filmie promocyjnym uczelni. Do zdjęć potrzeba kilkudziesięciu statystów

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo 1 0

MUNDIAL 2018 Urugwaj pokonał 1:0 Arabię Saudyjską i obok Rosji wywalczył awans do 1/8 finału. O tym która z drużyn zajmie pierwsze miejsce w grupie A zadecyduje bezpośredni mecz pomiędzy gospodarzami, a zespołem z Ameryki Południowej

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina
galeria

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina 15 10

Na sprzedaż trafił miejski autobus rozbity w kwietniu w głośnym wypadku na ul. Narutowicza. Jelcz nie nadaje się do jazdy, ma zatrzymany dowód rejestracyjny, ale spółka liczy na to, że znajdzie kupca. Pojazd ma 1,3 mln km przebiegu.

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy 177 15

Do nietypowej interwencji policji doszło w powiecie łukowskim, gdzie policjant z nieoznakowanego radiowozu, zatrzymał inny nieoznakowany radiowóz

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach?

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach? 8 1

W środę umowy z lubelskim klubem podpisało dwóch kolejnych młodych zawodników. To Jakub Buczek i Rafał Dobrzyński, którzy w rundzie wiosennej debiutowali w III lidze. Wiadomo już także, że do ekipy żółto-biało-niebieskich po wypożyczeniu wraca Michał Paluch

Kanada zalegalizowała marihuanę

Kanada zalegalizowała marihuanę 0 2

Kanadyjski parlament zalegalizował rekreacyjne używanie marihuany. Obywatele Kanady będą mogli posadzić sobie w domu do czterech krzaczków

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym
22 czerwca 2018, 21:15

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym 0 0

Restauracja Stara Łaźnia w Kazimierzu Dolnym (ul. Senatorska 21) zaprasza na kolejną odsłonę kina plenerowego. W piątek, 22 czerwca ok. godz. 21.15 zobaczymy film Uwikłanie, z kolei dzień później o tej samej porze kultowe Kochaj albo rzuć.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!