Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

23 marca 2012 r.
10:36
Edytuj ten wpis

Plantacja marihuany w mieszkaniu na Bronowicach (wideo, zdjęcia)

Autor: Zdjęcie autora (er)
0 28 A A

Dwójka mieszkańców lubelskich Bronowic uprawiała w mieszkaniu konopie indyjskie. Mieli w pokoju 30 krzaków i sprzęt służący do uprawy m.in. wentylatory, lampy, nawilżacz i fachową literaturę dotyczącą hodowli.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 28

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Henio / 25 listopada 2017 o 10:31
Jeszcze raz: XYZ, ta niby tragedia - oby więcej takich - jednego czy dwóch pętaków, zapewne przyczyni się w jakimś stopniu - znikomym, ale jednak - do zapobieżenia tragedii wielu ludzi.
Avatar
Henio / 25 listopada 2017 o 10:24
rozwiń
Avatar
Lil / 25 listopada 2017 o 01:49
No właśnie  - palisz od lat i widać efekty : relatywizm, abulia i konfabulacja
Avatar
lexy / 11 czerwca 2012 o 12:37
Dobra dobra, a ciekawe co policja zrobiła z ta marichuaną.. Jestem przekonana ze conajmniej skosztowali
Avatar
PP / 30 marca 2012 o 22:59
I już koniec kariery w "Fashion" tych żałosnych pozerów!!!
Avatar
przybysz / 26 marca 2012 o 06:17
'DOCTOR' co Ty mozesz wiedziec o narkotykach. chodze na terapie juz jakis czas i wiem o czym wy tam gadacie, 2 zupelnie inne swiaty tego co jest a tego co nie jest...wystarczy silna wola i twarda psycha, a mozesz jarac dowoli i nie stac sie cpunem dającym sobie w zyle, idz zwalczac tych meneli na ulicy skoro masz z nia stycznosc, tych ktorzy leja swoje dzieci bo sa alkoholikami.nie chodzi o szkole, ale o życiówe, wiecej trzeba zmienic w anszym codziennym zyciu nic tego co was uczą tam na studiach...
Avatar
Gość / 24 marca 2012 o 08:48
[quote name='Jezus Chrystus' timestamp='1332573948' post='613900']
Ty mnie Jezusa Chrystusa możesz pocałować wiesz gdzie. Znalazł się obrońca przestępcy.., przestępcy sądząc po ilości telefonów i wadze do warzenia marihuany, bronisz go śmieciu bo pewnie fach was łączy, łatwej kasy kosztem małoletnich miłośników narkotyków. Mam nadzieję że do kolegi dołączysz w celi on ci tam wyrko zagrzeje.
[/quote]
JUDE ?????
Avatar
Jezus Chrystus / 24 marca 2012 o 08:25
[quote name='XYZ' timestamp='1332530645' post='613787']
Ty gnojku i bydlaku nie używaj imienia Jezus Chrystus nadaremnie.
To ja dla ciebie przygotuje miejsce w kiciu i mam nadzieję że będziesz z tego zadowolony.
Jeśli chcesz to spotkam sie z tobą i spojrzę ci w twarz.
Ten incydent dla tego młodego człowieka którego określiłes dillerem jest jego tragedią.
[/quote]


Ty mnie Jezusa Chrystusa możesz pocałować wiesz gdzie. Znalazł się obrońca przestępcy.., przestępcy sądząc po ilości telefonów i wadze do warzenia marihuany, bronisz go śmieciu bo pewnie fach was łączy, łatwej kasy kosztem małoletnich miłośników narkotyków. Mam nadzieję że do kolegi dołączysz w celi on ci tam wyrko zagrzeje.
[quote name='XYZ' timestamp='1332530645' post='613787']
Ty gnojku i bydlaku nie używaj imienia Jezus Chrystus nadaremnie.
To ja dla ciebie przygotuje miejsce w kiciu i mam nadzieję że będziesz z tego zadowolony.
Jeśli chcesz to spotkam sie z tobą i spojrzę ci w twarz.
Ten incydent dla tego młodego człowieka którego określiłes dillerem jest jego tragedią.
[/quote]


Ty mnie Jezusa Chrystusa możesz pocałować wiesz gdzie. Znalazł się obrońca przestępcy.., przestępcy sądząc ... rozwiń
Avatar
monar dla ćpunów / 24 marca 2012 o 01:25
Właśnie w tym rzecz, że nie miałem styczności z nimi (a jak już to minimalny) i nie chce mieć, bo ja nie pisze tu o narkomanach tylko o ludziach chcących palić marihuane, a Ty wyjeżdżasz mi tu z ćpunami! My w ogóle gadamy o 2 różnych rzeczach! Dlatego dalszą konwersację uważam za bezsensowną, a Tobie życzę sukcesów w leczeniu uzależnionych od narkotyków!
P.S. Każdy narkoman zaczynał od trawki, ale legalizacja marihuany nie powoduje, że masz przestać myśleć i zacząć ją palić!!!
Avatar
doktor / 24 marca 2012 o 00:51
[quote name='monar dla ćpunów' timestamp='1332543666' post='613869']
Masz racje potraktowałem Cię stereotypowo - jak standardowego Polaka, zwolennika czystej 40% a przeciwnika tejże używki - zwracam honor i przepraszam. Ale na tym niestety kończy się zgodność miedzy nami, bo jak czytam, że ktoś robi komuś albo sobie krzywdę po zajaraniu? Albo że dostęp do alkoholu jest teoretycznie ograniczony, a do marihuany jest cłakowicie ograniczony? Czyżby? Ty chyba nie masz styczności z jakimkolwiek życiem na ulicy! Bo byś wiedział, że dzis małolat łątwiej kupi trawke niż fajki, pomimo że jest niby nielegalna? Powiedz mi komu służy ten zakaz? Bo na pewno nie naszym dzieciom! Diler nie pyta o wiek, mało tego zaproponuje jeszcze coś twardszego! Inaczej by to wyglądało gdyby państwo kontrolowało sprzedaż i czerpało korzyści z akcyzy! Jeszcze nawet byłbym w stanie Cię zrozumieć gdyby ten zkaz sprawiał, że nie ma tego na ulicy. Ale jest!!! Bez problemu można to kupić!!! Więc przestań żyć w obłudzie zacznij myśleć realnie i uświadamiaj swoje dziecko, czym jest zagrożenie płynące z narkotyków, że mogą stoczyć się na dno tak samo jak mogą to zrobić będąc alkoholikiem. Żadne zakazy bez świadomej edukacji nie pomogą uchronić naszych dzieci! Myśl sam proszę Cię!
[/quote]

Mam styczność z życiem na ulicy bo walczę z dilerami i przemytnikami narkotyków od wielu już lat, a od wielu lat jestem też wolontariuszem w ośrodkach pomocy dla ludzi uzależnionych, przeszedłem wiele szkoleń i sam z siebie interesuję się tym tematem, mam kontakt z labolatoriami, z lekarzami, miałem również w rodzinie alkoholikow i też ten problem znam od środka. Można kupić bez problemu i wiem o tym dobrze.Jednak to że jest to na ulicach powodują te osoby które chcą kupować narkotyk. Brak jest wiedzy na temat działania narkotyków. Źle są prowadzone szkolenia w szkołach przede wszystkim, gdzie młodzieży przedstawia się najgorsze wizje z czego oni się tylko śmieją. Jak mają uwierzyć że narkotyki to zło, skoro tydzień wcześniej na imprezie zażyli i było super. Zamiat przedstawić skutki, pokazać żywy przykład czlowieka uzależnionego który próbuje wyjść i przestrzega przed tym, to pokazuje się że narkotyki powodują uzależnienie i doprowadzają do śmierci. Bład w działaniu, bład merytoryczny. Sam miałem styczność z wieloma osobami, które próbowały wyjść z tego i się udalo, z takimi którym się nie udalo, z takimi którym sie udało ale wrocily...Wiem co mówię bo pewnie więcej widziałem niż Ty z tego co widzę, bo sam jarasz ale czy miałeś okazję rozmawiać z kimś kto walczy o życie próbując wyjść z nalogu? Rozmawiałeś z rodziną takiego człowieka? Miałeś problem narkotykowy w rodzinie? Nie życzę Ci tego i jedynie podpowiadam - postaraj się znaleźć się w takim ośrodku i poprzebywać więcej niż jeden raz przez 5 minut. Ciekaw jestem jakie będziesz miał zdanie później.
[quote name='monar dla ćpunów' timestamp='1332543666' post='613869']
Masz racje potraktowałem Cię stereotypowo - jak standardowego Polaka, zwolennika czystej 40% a przeciwnika tejże używki - zwracam honor i przepraszam. Ale na tym niestety kończy się zgodność miedzy nami, bo jak czytam, że ktoś robi komuś albo sobie krzywdę po zajaraniu? Albo że dostęp do alkoholu jest teoretycznie ograniczony, a do marihuany jest cłakowicie ograniczony? Czyżby? Ty chyba nie masz styczności z jakimkolwiek życiem na ulicy! Bo... rozwiń
Avatar
Henio / 25 listopada 2017 o 10:31
Jeszcze raz: XYZ, ta niby tragedia - oby więcej takich - jednego czy dwóch pętaków, zapewne przyczyni się w jakimś stopniu - znikomym, ale jednak - do zapobieżenia tragedii wielu ludzi.
Avatar
Henio / 25 listopada 2017 o 10:24
rozwiń
Avatar
Lil / 25 listopada 2017 o 01:49
No właśnie  - palisz od lat i widać efekty : relatywizm, abulia i konfabulacja
Avatar
lexy / 11 czerwca 2012 o 12:37
Dobra dobra, a ciekawe co policja zrobiła z ta marichuaną.. Jestem przekonana ze conajmniej skosztowali
Avatar
PP / 30 marca 2012 o 22:59
I już koniec kariery w "Fashion" tych żałosnych pozerów!!!
Avatar
przybysz / 26 marca 2012 o 06:17
'DOCTOR' co Ty mozesz wiedziec o narkotykach. chodze na terapie juz jakis czas i wiem o czym wy tam gadacie, 2 zupelnie inne swiaty tego co jest a tego co nie jest...wystarczy silna wola i twarda psycha, a mozesz jarac dowoli i nie stac sie cpunem dającym sobie w zyle, idz zwalczac tych meneli na ulicy skoro masz z nia stycznosc, tych ktorzy leja swoje dzieci bo sa alkoholikami.nie chodzi o szkole, ale o życiówe, wiecej trzeba zmienic w anszym codziennym zyciu nic tego co was uczą tam na studiach...
Avatar
Gość / 24 marca 2012 o 08:48
[quote name='Jezus Chrystus' timestamp='1332573948' post='613900']
Ty mnie Jezusa Chrystusa możesz pocałować wiesz gdzie. Znalazł się obrońca przestępcy.., przestępcy sądząc po ilości telefonów i wadze do warzenia marihuany, bronisz go śmieciu bo pewnie fach was łączy, łatwej kasy kosztem małoletnich miłośników narkotyków. Mam nadzieję że do kolegi dołączysz w celi on ci tam wyrko zagrzeje.
[/quote]
JUDE ?????
Avatar
Jezus Chrystus / 24 marca 2012 o 08:25
[quote name='XYZ' timestamp='1332530645' post='613787']
Ty gnojku i bydlaku nie używaj imienia Jezus Chrystus nadaremnie.
To ja dla ciebie przygotuje miejsce w kiciu i mam nadzieję że będziesz z tego zadowolony.
Jeśli chcesz to spotkam sie z tobą i spojrzę ci w twarz.
Ten incydent dla tego młodego człowieka którego określiłes dillerem jest jego tragedią.
[/quote]


Ty mnie Jezusa Chrystusa możesz pocałować wiesz gdzie. Znalazł się obrońca przestępcy.., przestępcy sądząc po ilości telefonów i wadze do warzenia marihuany, bronisz go śmieciu bo pewnie fach was łączy, łatwej kasy kosztem małoletnich miłośników narkotyków. Mam nadzieję że do kolegi dołączysz w celi on ci tam wyrko zagrzeje.
[quote name='XYZ' timestamp='1332530645' post='613787']
Ty gnojku i bydlaku nie używaj imienia Jezus Chrystus nadaremnie.
To ja dla ciebie przygotuje miejsce w kiciu i mam nadzieję że będziesz z tego zadowolony.
Jeśli chcesz to spotkam sie z tobą i spojrzę ci w twarz.
Ten incydent dla tego młodego człowieka którego określiłes dillerem jest jego tragedią.
[/quote]


Ty mnie Jezusa Chrystusa możesz pocałować wiesz gdzie. Znalazł się obrońca przestępcy.., przestępcy sądząc ... rozwiń
Avatar
monar dla ćpunów / 24 marca 2012 o 01:25
Właśnie w tym rzecz, że nie miałem styczności z nimi (a jak już to minimalny) i nie chce mieć, bo ja nie pisze tu o narkomanach tylko o ludziach chcących palić marihuane, a Ty wyjeżdżasz mi tu z ćpunami! My w ogóle gadamy o 2 różnych rzeczach! Dlatego dalszą konwersację uważam za bezsensowną, a Tobie życzę sukcesów w leczeniu uzależnionych od narkotyków!
P.S. Każdy narkoman zaczynał od trawki, ale legalizacja marihuany nie powoduje, że masz przestać myśleć i zacząć ją palić!!!
Avatar
doktor / 24 marca 2012 o 00:51
[quote name='monar dla ćpunów' timestamp='1332543666' post='613869']
Masz racje potraktowałem Cię stereotypowo - jak standardowego Polaka, zwolennika czystej 40% a przeciwnika tejże używki - zwracam honor i przepraszam. Ale na tym niestety kończy się zgodność miedzy nami, bo jak czytam, że ktoś robi komuś albo sobie krzywdę po zajaraniu? Albo że dostęp do alkoholu jest teoretycznie ograniczony, a do marihuany jest cłakowicie ograniczony? Czyżby? Ty chyba nie masz styczności z jakimkolwiek życiem na ulicy! Bo byś wiedział, że dzis małolat łątwiej kupi trawke niż fajki, pomimo że jest niby nielegalna? Powiedz mi komu służy ten zakaz? Bo na pewno nie naszym dzieciom! Diler nie pyta o wiek, mało tego zaproponuje jeszcze coś twardszego! Inaczej by to wyglądało gdyby państwo kontrolowało sprzedaż i czerpało korzyści z akcyzy! Jeszcze nawet byłbym w stanie Cię zrozumieć gdyby ten zkaz sprawiał, że nie ma tego na ulicy. Ale jest!!! Bez problemu można to kupić!!! Więc przestań żyć w obłudzie zacznij myśleć realnie i uświadamiaj swoje dziecko, czym jest zagrożenie płynące z narkotyków, że mogą stoczyć się na dno tak samo jak mogą to zrobić będąc alkoholikiem. Żadne zakazy bez świadomej edukacji nie pomogą uchronić naszych dzieci! Myśl sam proszę Cię!
[/quote]

Mam styczność z życiem na ulicy bo walczę z dilerami i przemytnikami narkotyków od wielu już lat, a od wielu lat jestem też wolontariuszem w ośrodkach pomocy dla ludzi uzależnionych, przeszedłem wiele szkoleń i sam z siebie interesuję się tym tematem, mam kontakt z labolatoriami, z lekarzami, miałem również w rodzinie alkoholikow i też ten problem znam od środka. Można kupić bez problemu i wiem o tym dobrze.Jednak to że jest to na ulicach powodują te osoby które chcą kupować narkotyk. Brak jest wiedzy na temat działania narkotyków. Źle są prowadzone szkolenia w szkołach przede wszystkim, gdzie młodzieży przedstawia się najgorsze wizje z czego oni się tylko śmieją. Jak mają uwierzyć że narkotyki to zło, skoro tydzień wcześniej na imprezie zażyli i było super. Zamiat przedstawić skutki, pokazać żywy przykład czlowieka uzależnionego który próbuje wyjść i przestrzega przed tym, to pokazuje się że narkotyki powodują uzależnienie i doprowadzają do śmierci. Bład w działaniu, bład merytoryczny. Sam miałem styczność z wieloma osobami, które próbowały wyjść z tego i się udalo, z takimi którym się nie udalo, z takimi którym sie udało ale wrocily...Wiem co mówię bo pewnie więcej widziałem niż Ty z tego co widzę, bo sam jarasz ale czy miałeś okazję rozmawiać z kimś kto walczy o życie próbując wyjść z nalogu? Rozmawiałeś z rodziną takiego człowieka? Miałeś problem narkotykowy w rodzinie? Nie życzę Ci tego i jedynie podpowiadam - postaraj się znaleźć się w takim ośrodku i poprzebywać więcej niż jeden raz przez 5 minut. Ciekaw jestem jakie będziesz miał zdanie później.
[quote name='monar dla ćpunów' timestamp='1332543666' post='613869']
Masz racje potraktowałem Cię stereotypowo - jak standardowego Polaka, zwolennika czystej 40% a przeciwnika tejże używki - zwracam honor i przepraszam. Ale na tym niestety kończy się zgodność miedzy nami, bo jak czytam, że ktoś robi komuś albo sobie krzywdę po zajaraniu? Albo że dostęp do alkoholu jest teoretycznie ograniczony, a do marihuany jest cłakowicie ograniczony? Czyżby? Ty chyba nie masz styczności z jakimkolwiek życiem na ulicy! Bo... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 28

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 0 0

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 8 3

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 14 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 218 8

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 4 7

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

Skwer "Prof. Władysława Bartoszewskiego" będzie w Lublinie

Skwer "Prof. Władysława Bartoszewskiego" będzie w Lublinie 0 7

Imię „Prof. Władysława Bartoszewskiego” może otrzymać skwer urządzony między ul. Lipową a wejściem na cmentarz.

Uważają, że zakaz handlu w niedziele jest niezgodny z konstytucją. Będzie skarga
Sonda

Uważają, że zakaz handlu w niedziele jest niezgodny z konstytucją. Będzie skarga 0 5

Zakaz handlu w niedziele jest niezgodny z konstytucją – uważają członkowie Konfederacji Lewiatan. Chcą, by sprawę zbadał Trybunał Konstytucyjny.

Pech dyrektora agencji. Kolizja służbowym samochodem i mandat

Pech dyrektora agencji. Kolizja służbowym samochodem i mandat 8 6

300 złotych mandatu i 6 punktów karnych kosztowała dyrektora lubelskiego oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Krzysztofa Gałaszkiewicz kolizja na obwodnicy Lublina. Dyrektor agencji jechał służbowym autem.

Lublin: Kto zasłużył na nagrodę gospodarczą?
galeria

Lublin: Kto zasłużył na nagrodę gospodarczą? 0 3

Można już zgłaszać kandydatury do tegorocznych nagród gospodarczych przyznawanych przez samorząd Lublina. Są to wyróżnienia dla firm wnoszących duży wkład w rozwój gospodarczy miasta.

Praca za granicą - wskazówki i podpowiedzi. Sprawdź zanim wyjedziesz

Praca za granicą - wskazówki i podpowiedzi. Sprawdź zanim wyjedziesz 0 0

Od lat Polacy korzystają z możliwości legalnej pracy za granicą. Nie brakuje atrakcyjnych ofert, dzięki którym można dorobić, a przy okazji zwiedzić ciekawe rejony Europy. Przed podróżą warto jednak pamiętać o kilku rzeczach, które pomogą nam uniknąć nieprzyjemności.

Wystawa fotografii "Twarze Japonii" w Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie
25 maja 2018, 18:00

Wystawa fotografii "Twarze Japonii" w Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filia nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie (ul. Lwowska 6) zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Doroty Gruszki Twarze Japonii. Wydarzenie odbędzie się 25 maja o godz. 18.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!