Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

3 marca 2010 r.
14:41
Edytuj ten wpis

Platforma spyta mieszkańców o kandydatów na prezydenta Lublina

Autor: Zdjęcie autora RAFAŁ PANAS
0 45 A A

Platforma Obywatelska zapyta mieszkańców Lublina, który z pięciu kandydatów będzie najlepszym prezydentem miasta. Jednak zwycięzcy dotychczasowych badań nie byli wystawiani.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
O przedwyborczych planach Janusz Palikot szef lubelskiej PO obwieścił we wtorek w Radiu Lublin. Wyliczył głównych kandydatów: obecnego prezydenta Adama Wasilewskiego, wicewojewodę Henrykę Strojnowską i zastępcę prezydenta Krzysztofa Żuka. Poseł dodał, że pojawiły się dodatkowe nazwiska: wiceminister sprawiedliwości Jacek Czaja i marszałek województwa Krzysztof Grabczuk.

- Zdecydujemy w ciągu miesiąca – oświadczył Janusz Palikot. Decyzja zapadnie w drugiej połowie kwietnia już po wyborach regionalnych władz PO.

Szefowie lubelskiej Platformy zdecydują uzbrojeni w wyniki badań opinii publicznej. - Całą piątkę poddamy wewnętrznym badaniom. Kto z nich zostanie kandydatem, zależy od dwóch rzeczy. Po pierwsze: jak wypadną w różnego rodzaju badaniach, co myślą o nich mieszkańcy, który z nich ma największe szanse. Po drugie: jaka będzie sytuacja wewnątrz lubelskiej Platformy i który z kandydatów będzie miał największe poparcie – zapowiedział Palikot.

- Nie chodzi o to żeby robić konkurs piękności. Rzecz w tym żeby partia wystawiła kandydata, który ma dobry program dla miasta i potrafi go zrealizować. Wolałbym żeby poseł Palikot zamiast zamawiać sondaże, rozliczył siebie i prezydenta Wasilewskiego z poprzednich obietnic wyborczych - mówi poseł Krzysztof Michałkiewicz (PiS). Dodaje, że robienie kampanii wyborczej przez PO jeszcze przed rozpoczęciem oficjalnej kampanii jest niewłaściwe. – My przedstawimy swojego kandydata jak najpóźniej. Jeśli partia mnie wskaże to oczywiście nie odmówię.

Platforma już przynajmniej dwa razy pytała mieszkańców, kogo powinna wystawić w wyborach. Jednak zwycięzcy tych badań nie byli wystawieni.

Cztery lata temu okazało się, że ludzie najchętniej widzą w Ratuszu Pawła Bryłowskiego, byłego prezydenta. Jednak miał on spory negatywny elektorat i kandydatem został znany jedynie w kręgach akademickich Adam Wasilewski.

Drugi raz PO pytało mieszkańców przed ubiegłorocznymi wyborami do europarlamentu. Choć Strojnowska wypadła blado (np. ósme miejsce w kategorii najbardziej znanych działaczy) to właśnie ją zarząd regionu Platformy rekomendował na "jedynkę" lubelskiej listy. Jednak centrala zdecydowała, że zamiast niej wystartuje Lena Kolarska-Bobińska z Warszawy.

Komentarze 45

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
zenek-blues / 12 marca 2010 o 10:16
~Lublinianka~ napisał:
Po tylu latach rzadów Pruszona i jednej Wasila to i nawet Balcerowicz Lublinowi nie pomoże. Ale jeśli już to jedynym fachowcem w Ratuszu jest p.Żuk
Przynajmniej jako jedyny potrafi podejmować dezyzje, i wie co mówi. Uchowaj nas przed całą resztą- a wicewojewodzin a szczególnie!!!!!!!!



Prawda, podpisuję się pod tym !!! Jeśli ktoś jest przeciw - niech uczciwie powie - czy miał okazję rozmawiać zp. |Żukiem? KOmpetencja, rzeczowość, bezpośredniość - to jest kandydat! Innym podziękujmy... A jak damy szansę PISowi - to zaściankowośc się zwiększy, zobaczycie.



Prawda, podpisuję się pod tym !!! Jeśli ktoś jest przeciw - niech uczciwie powie - czy miał okazję rozmawiać zp. |Żukiem? KOmpetencja, rzeczowość, bezpośredniość - to jest kandydat! Innym podziękujmy... A jak damy szansę PISowi - to zaściankowośc się zwiększy, zobaczycie. rozwiń
Avatar
~gość~ / 10 marca 2010 o 14:44
kasik napisał:
Galeria straszydeł. Ale najważniejsze - od choroby, ognia i Strojnowskiej uchowaj nas BOŻE!

Nie ma co ukrywać, że najsympatyczniej wygląda obecny marszałek. Uśmiech szelmowski i cwana bestia.
Avatar
~gość~ / 10 marca 2010 o 14:42
kasik napisał:
Galeria straszydeł. Ale najważniejsze - od choroby, ognia i Strojnowskiej uchowaj nas BOŻE!

Nie ma co ukrywać, że najsympatyczniej wygląda obecny marszałek. Uśmiech szelmowski i cwana bestia.
Avatar
lol / 4 marca 2010 o 10:26
jasio napisał:
Tylko Żuk może coś zrobić,żeby ruszyć tym zaściankiem.
no tak ... zasługi: wycofanie z Lublina siedziby PGE, likwidacja Cukrowni, ... jeszcze jakieś?
Avatar
Gość / 4 marca 2010 o 09:03
~malone~ napisał:
już odpowiadam : ŻADEN!!!! DARMOZJADOM I PRZEKRETOM SPOD ZNAKU PełO DZIĘKUJE.

A Pisiorom ,nawet o tym nie myśle
Avatar
crx / 4 marca 2010 o 08:50
Nasłuchała się Lubelszczyzna i cały kraj przez 20 lat jaka świetlana przyszłość się rysuje.Ostatni raz przed -pożal się Boże referendum "unijnym".Ale do kolejnych wyborów naród ruszy szturmem- wszak niczego się nie nauczył i niczego się nie nauczy...............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
~gość~ / 4 marca 2010 o 08:44
wiktor-76 napisał:
Dla mnie Żuk jest najlepszym kandydatem - jest fachowcem dobrze dba o interesy gospodarcze dostał dwie nagrody od Rady Przedsiębiorczości Lubelszczyzny a to nie przypadek, jest twórcą specjalnej strefy ekonomicznej w Lublinie, udanie sprywatyzował Bogdankę - najlepszy debiut na giełdzie w 2009 roku - 528 mln zysku z wejścia na giełdę.Po za tym nie należy do partii, jest szanowany i poważany przez wszystkich radnych

Zapomiałeś dodać: Udanie sprywatyzował Cukrownie Lublin, umieścił siedzibę PGE w Lublinie, spłodził z Kolodziej WnuK strefę ekonomiczną( kolejny tatuś wątpliwego sukcesu!!!) a z udanym startem Bogdanki na giełdzie ma tyle co Wasilewski z lotniskiem w Świdniku.
PO miała już swoj czas. Niech POpatrzy jak robia to inni. Żądna z kandydatur PO się nie nadaje!!!!!

Zapomiałeś dodać: Udanie sprywatyzował Cukrownie Lublin, umieścił siedzibę PGE w Lublinie, spłodził z Kolodziej WnuK strefę ekonomiczną( kolejny tatuś wątpliwego sukcesu!!!) a z udanym startem Bogdanki na giełdzie ma tyle co Wasilewski z lotniskiem w Świdniku.
PO miała już swoj czas. Niech POpatrzy jak robia to inni. Żądna z kandydatur PO się nie nadaje!!!!! rozwiń
Avatar
ANTYLUBLIN / 4 marca 2010 o 08:06
ŻADNA Z TYCH OBLEŚNYCH GĄB NIE JEST MOIM KANDYDATEM NA PREZIA LUBLINA!!ZRESZTĄ KĄŻDA Z NICH JUŻ POKAZAŁA JAKIM JEST DNEM,LENIEM I NIEUDACZNIKIEM!!!LUBLIN NIE MIAŁ, NIE MA I NIE BĘDZIE MIAŁ POLITYKÓW, GOSPODARZY WOJEWÓDZTWA Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA,....SMUTNE TO I NIESTETY PRAWDZIWE!!
Avatar
Josef46 / 4 marca 2010 o 07:49
Jakie to smutne,że przy każdej okazji stosuje się chwyty reklamowe!Dlaczego nie zapytają mieszkańca kogo by chciał na prezydenta?Tylko kogo z tych przedstawionych?Przecież każde z przedstawionych do tego stanowiska się nie nadaje,a dodany Sobczak jest wyjątkowym nieudacznikiem.Tak więc hazardziści się kompromitują nie mając kandydatów!Palikot musi zrozumieć,że z ludżmi trzeba rozmawiać,a nie im narzucać,bo to ostatnie charakteryzuje "bolszewizm".
Avatar
fsfsa / 4 marca 2010 o 01:43
hanzo napisał:
Sobczak to byłby najlepszy kandydat PO bo przynajmniej stara sie dotrzyma obietnic przedwyborczych i w większości mu sie to udaje. Db kandydatem jest też Żuk-specjalista od zarządzania i umiejętnego nie babrania się w tym bagnie-polityce.
Co do reszty to jeśli by icg wybralo nasze społeczeństwo to miasto jest stracone. Jeśli wybiora Strojnowską to ja stąd wyjeżdżam.


moze i troche szwindlii robi moze i włazi w tyłek Palikotowi i wystawia kolegów (Piątek) ale w porównaniu do reszty to faktycznie facet sie stara i ma przynajmiej jako takie wyniki jako jeden z nielicznych w tym przekletym miescie nie ma co ukrywac teatr lotnisko szynobusy to on a i tak ma ograniczone pole działania bo jest tylko vce marszałkiem


moze i troche szwindlii robi moze i włazi w tyłek Palikotowi i wystawia kolegów (Piątek) ale w porównaniu do reszty to faktycznie facet sie stara i ma przynajmiej jako takie wyniki jako jeden z nielicznych w tym przekletym miescie nie ma co ukrywac teatr lotnisko szynobusy to on a i tak ma ograniczone pole działania bo jest tylko vce marszałkiem rozwiń
Avatar
zenek-blues / 12 marca 2010 o 10:16
~Lublinianka~ napisał:
Po tylu latach rzadów Pruszona i jednej Wasila to i nawet Balcerowicz Lublinowi nie pomoże. Ale jeśli już to jedynym fachowcem w Ratuszu jest p.Żuk
Przynajmniej jako jedyny potrafi podejmować dezyzje, i wie co mówi. Uchowaj nas przed całą resztą- a wicewojewodzin a szczególnie!!!!!!!!



Prawda, podpisuję się pod tym !!! Jeśli ktoś jest przeciw - niech uczciwie powie - czy miał okazję rozmawiać zp. |Żukiem? KOmpetencja, rzeczowość, bezpośredniość - to jest kandydat! Innym podziękujmy... A jak damy szansę PISowi - to zaściankowośc się zwiększy, zobaczycie.



Prawda, podpisuję się pod tym !!! Jeśli ktoś jest przeciw - niech uczciwie powie - czy miał okazję rozmawiać zp. |Żukiem? KOmpetencja, rzeczowość, bezpośredniość - to jest kandydat! Innym podziękujmy... A jak damy szansę PISowi - to zaściankowośc się zwiększy, zobaczycie. rozwiń
Avatar
~gość~ / 10 marca 2010 o 14:44
kasik napisał:
Galeria straszydeł. Ale najważniejsze - od choroby, ognia i Strojnowskiej uchowaj nas BOŻE!

Nie ma co ukrywać, że najsympatyczniej wygląda obecny marszałek. Uśmiech szelmowski i cwana bestia.
Avatar
~gość~ / 10 marca 2010 o 14:42
kasik napisał:
Galeria straszydeł. Ale najważniejsze - od choroby, ognia i Strojnowskiej uchowaj nas BOŻE!

Nie ma co ukrywać, że najsympatyczniej wygląda obecny marszałek. Uśmiech szelmowski i cwana bestia.
Avatar
lol / 4 marca 2010 o 10:26
jasio napisał:
Tylko Żuk może coś zrobić,żeby ruszyć tym zaściankiem.
no tak ... zasługi: wycofanie z Lublina siedziby PGE, likwidacja Cukrowni, ... jeszcze jakieś?
Avatar
Gość / 4 marca 2010 o 09:03
~malone~ napisał:
już odpowiadam : ŻADEN!!!! DARMOZJADOM I PRZEKRETOM SPOD ZNAKU PełO DZIĘKUJE.

A Pisiorom ,nawet o tym nie myśle
Avatar
crx / 4 marca 2010 o 08:50
Nasłuchała się Lubelszczyzna i cały kraj przez 20 lat jaka świetlana przyszłość się rysuje.Ostatni raz przed -pożal się Boże referendum "unijnym".Ale do kolejnych wyborów naród ruszy szturmem- wszak niczego się nie nauczył i niczego się nie nauczy...............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
~gość~ / 4 marca 2010 o 08:44
wiktor-76 napisał:
Dla mnie Żuk jest najlepszym kandydatem - jest fachowcem dobrze dba o interesy gospodarcze dostał dwie nagrody od Rady Przedsiębiorczości Lubelszczyzny a to nie przypadek, jest twórcą specjalnej strefy ekonomicznej w Lublinie, udanie sprywatyzował Bogdankę - najlepszy debiut na giełdzie w 2009 roku - 528 mln zysku z wejścia na giełdę.Po za tym nie należy do partii, jest szanowany i poważany przez wszystkich radnych

Zapomiałeś dodać: Udanie sprywatyzował Cukrownie Lublin, umieścił siedzibę PGE w Lublinie, spłodził z Kolodziej WnuK strefę ekonomiczną( kolejny tatuś wątpliwego sukcesu!!!) a z udanym startem Bogdanki na giełdzie ma tyle co Wasilewski z lotniskiem w Świdniku.
PO miała już swoj czas. Niech POpatrzy jak robia to inni. Żądna z kandydatur PO się nie nadaje!!!!!

Zapomiałeś dodać: Udanie sprywatyzował Cukrownie Lublin, umieścił siedzibę PGE w Lublinie, spłodził z Kolodziej WnuK strefę ekonomiczną( kolejny tatuś wątpliwego sukcesu!!!) a z udanym startem Bogdanki na giełdzie ma tyle co Wasilewski z lotniskiem w Świdniku.
PO miała już swoj czas. Niech POpatrzy jak robia to inni. Żądna z kandydatur PO się nie nadaje!!!!! rozwiń
Avatar
ANTYLUBLIN / 4 marca 2010 o 08:06
ŻADNA Z TYCH OBLEŚNYCH GĄB NIE JEST MOIM KANDYDATEM NA PREZIA LUBLINA!!ZRESZTĄ KĄŻDA Z NICH JUŻ POKAZAŁA JAKIM JEST DNEM,LENIEM I NIEUDACZNIKIEM!!!LUBLIN NIE MIAŁ, NIE MA I NIE BĘDZIE MIAŁ POLITYKÓW, GOSPODARZY WOJEWÓDZTWA Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA,....SMUTNE TO I NIESTETY PRAWDZIWE!!
Avatar
Josef46 / 4 marca 2010 o 07:49
Jakie to smutne,że przy każdej okazji stosuje się chwyty reklamowe!Dlaczego nie zapytają mieszkańca kogo by chciał na prezydenta?Tylko kogo z tych przedstawionych?Przecież każde z przedstawionych do tego stanowiska się nie nadaje,a dodany Sobczak jest wyjątkowym nieudacznikiem.Tak więc hazardziści się kompromitują nie mając kandydatów!Palikot musi zrozumieć,że z ludżmi trzeba rozmawiać,a nie im narzucać,bo to ostatnie charakteryzuje "bolszewizm".
Avatar
fsfsa / 4 marca 2010 o 01:43
hanzo napisał:
Sobczak to byłby najlepszy kandydat PO bo przynajmniej stara sie dotrzyma obietnic przedwyborczych i w większości mu sie to udaje. Db kandydatem jest też Żuk-specjalista od zarządzania i umiejętnego nie babrania się w tym bagnie-polityce.
Co do reszty to jeśli by icg wybralo nasze społeczeństwo to miasto jest stracone. Jeśli wybiora Strojnowską to ja stąd wyjeżdżam.


moze i troche szwindlii robi moze i włazi w tyłek Palikotowi i wystawia kolegów (Piątek) ale w porównaniu do reszty to faktycznie facet sie stara i ma przynajmiej jako takie wyniki jako jeden z nielicznych w tym przekletym miescie nie ma co ukrywac teatr lotnisko szynobusy to on a i tak ma ograniczone pole działania bo jest tylko vce marszałkiem


moze i troche szwindlii robi moze i włazi w tyłek Palikotowi i wystawia kolegów (Piątek) ale w porównaniu do reszty to faktycznie facet sie stara i ma przynajmiej jako takie wyniki jako jeden z nielicznych w tym przekletym miescie nie ma co ukrywac teatr lotnisko szynobusy to on a i tak ma ograniczone pole działania bo jest tylko vce marszałkiem rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 45

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Speed Car Motor - Wanda Kraków 30:12 [RELACJA NA ŻYWO]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 30:12 [RELACJA NA ŻYWO] 11 0

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 0 0

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 0 0

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 0 0

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra

Wschodnie rysy Maryi. Wystawa artysty z Szanghaju w Chełmie

Wschodnie rysy Maryi. Wystawa artysty z Szanghaju w Chełmie 1 0

W Chełmskiej Bibliotece Publicznej można oglądać wystawę obrazów Garego Chu Kar Kui. To artysta z Szanghaju, kilka lat temu ochrzczony w kościele katolickim

Nie żyje prezes OSP w Kurowie. Pracował przy wypadku, potrącił go samochód

Nie żyje prezes OSP w Kurowie. Pracował przy wypadku, potrącił go samochód 78 2

Nie żyje Witold Drążkiewicz, prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Kurowie (powiat puławski). 55-letni strażak zmarł dzisiejszej nocy. Był jedną z dwóch rannych osób w sobotnim wypadku w Bogucinie, kiedy to w pracowników służby drogowej wjechał kierowca audi.

Mają długą tradycję i wyjątkowy smak. Pączki ziemniaczane z różą

Mają długą tradycję i wyjątkowy smak. Pączki ziemniaczane z różą 0 0

Pączki ziemniaczane z nadzieniem różanym w wykonaniu Urszuli Bartoszcze z Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Niedrzwicy Dużej wygrały konkursu na „Najlepszy wypiek regionalny” o Puchar Prezesa Targów Lublin. Konkurs odbył się w ramach projektu Lubelska Majówka - Festiwal Aktywności Lokalnej. Miło było w jury pracować, słodkie dania były wyjątkowo udane.

W szczerym polu uprawiał konopie. Był zaskoczony wizytą policji

W szczerym polu uprawiał konopie. Był zaskoczony wizytą policji 28 1

Kryminalni z Parczewa zlikwidowali uprawę konopii indyjskich w gminie Siemień. Na jednym z pól znaleźli ponad 30 krzaków tej rośliny.

Premiera Teatru ITP - "Niebieski Ptak"
24 maja 2018, 21:00

Premiera Teatru ITP - "Niebieski Ptak" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W czwartek, 24 maja o godz. 21 na dziedzińcu KUL (al. Racławickie 14) odbędzie się premiera spektaklu Niebieski Ptak, będącego nową odsłoną widowiska plenerowego z 2005 roku.

Sokół – Polesie 0:3. Nikomu nie życzą degradacji

Sokół – Polesie 0:3. Nikomu nie życzą degradacji 3 0

Lubelska klasa okręgowa Polesie Kock również przygotowuje się do niedzielnej konfrontacji z POM Iskra Piotowice. W meczu z Sokołem Konopnica Zbigniew Wójcik oszczędzał graczy, którzy byli zagrożeni żółtymi kartkami

Taneczna wariacja na temat "Wesela" Wyspiańskiego. Nowy spektakl w CK
23 maja 2018, 18:00

Taneczna wariacja na temat "Wesela" Wyspiańskiego. Nowy spektakl w CK 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 23 maja o godz. 18 w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) odbędzie się pokaz spektaklu z cyklu work in progress - We_selle.

Mieszkańcy tego osiedla nie czują się bezpiecznie. Rzecznik policji: badania nie są wiarygodne

Mieszkańcy tego osiedla nie czują się bezpiecznie. Rzecznik policji: badania nie są wiarygodne 2 7

Większość mieszkańców nie zna swojego dzielnicowego, a połowa rzadko widuje w okolicy patrole mundurowych. To pierwsze wyniki ankiety, prowadzonej na os. Błonie. Policjanci dowodzą, że w dzielnicy jest coraz bezpieczniej

Szczytny cel, ale też dobra zabawa. Tak było na Rodzinnym Pikniku Motoryzacyjnym
ZDJĘCIA
galeria

Szczytny cel, ale też dobra zabawa. Tak było na Rodzinnym Pikniku Motoryzacyjnym 9 1

Wystawa nowych aut, motocykli, wykłady, pokazy, prezentacje i dobra zabawa. Za nami Rodzinny Piknik Motoryzacyjny w Lublinie. Dochód zostanie przekazany na lubelski dom dziecka, a za zebrane pieniądze dzieci pojadą na wycieczkę.

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję 1 0

Od poniedziałku (21 maja) mieszkańcy Kraśnika będą mogli składać wnioski o dofinansowanie do usuwania wyrobów zawierających azbest. Nabór potrwa do 8 czerwca.

Spotkanie literackie w Puławach
22 maja 2018, 12:00

Spotkanie literackie w Puławach 2 0

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Puławach (ul. 6 Sierpnia 5) zaprasza na kolejne spotkanie w ramach Powiatowego Klubu Książki, które odbędzie się 22 maja o godz. 12.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!