Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

9 sierpnia 2010 r.
14:51
Edytuj ten wpis

Plaza Lublin: Magda kradła tylko markowe majtki

Autor: Zdjęcie autora (er)
0 11 A A

Tym razem się nie udało. 17-letnia Magdalena T., wpadła na kradzieży w jednym ze sklepów w Plazie. Okazało się, że dziewczyna grasowała tam od dłuższego czasu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
17-latkę schwytali pracownicy sklepu. Zauważyli, że dziewczyna weszła przymierzalni z trzema parami spodni. Wyszła tylko z dwoma. Brakujące dżinsy ukryła w torebce. W przymierzalni odpięła z towaru zabezpieczenia antykradzieżowe. W torbie miała jeszcze dwie bluzki i bieliznę, która ukradła w innym sklepie.

To nie wszystkie jej grzeszki. Od kwietnia okradła jeszcze pięć sklepów w galerii. Ukradła towar warty 2 tys. zł.

- Kradła tylko markowe ubrania i bieliznę – mówi Renata Laszczka-Rusek, z lubelskiej policji. - Później sprzedawała towar na targu za połowę wartości.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
markowy_marek / 10 sierpnia 2010 o 08:36
Ha ha!
Co za nośny tytuł, godzien asa zawodu dziennikarskiego!
Od kiedy dżinsy traktowane są jak majtki? A jeśli już chodzi o bieliznę, którą zakłada się na p*pę, to w markowych sklepach używane są inne określenia.
Avatar
GLINDA / 10 sierpnia 2010 o 01:17
[quote name='anabell' date='09 sierpień 2010 - 20:39 ' timestamp='1281379166' post='327155']
Nie siej tu propagandy!, jak takis uczciwy Pisowy fan, to powinienes wiedzieć, że w żadnej sytuacji kraśc nie wolno!
[/quote]
a DKACZEGO KRADNĄ BEZKARNIE poKRAKI: MIRO, ZBYCHO, ROSOŁEK, KARDIOLOG g., SAWICKA?
Avatar
anabell / 9 sierpnia 2010 o 20:39
[quote name='Buzal' date='09 sierpień 2010 - 15:34 ' timestamp='1281360851' post='327002']
Dajcie wiencej wladzy Pelowcom to narud krasc bendzie i chleb nasz powszedni.
Bogaty nie musi isc i rabowac, ale biedota nie ma innego wyjscia.
Wszyscymamy takie same zolondki i dziewczyna tez chce miec fatalaszki ladne jak te co nic nie robia a maja po uszy.
[/quote]
Nie siej tu propagandy!, jak takis uczciwy Pisowy fan, to powinienes wiedzieć, że w żadnej sytuacji kraśc nie wolno!
Avatar
anabell / 9 sierpnia 2010 o 20:36
"Laseczka-Rusek"..."ukradła jeszcze pięc sklepów w galerii"....co za autor tego tekstu?, zgroza, że tacy ludzie zowią się dziennikarzami...całkowity brak kompetencji, wstyd Dzienniku Wschodni!
Avatar
Pełen profesjonalizm / 9 sierpnia 2010 o 18:34
Ha Ha Renata LASECZKA - Rusek. Sprawdzajcie dokładniej...
Avatar
Rzymek z lewej nogi / 9 sierpnia 2010 o 17:38
Wg prawa rzymskiego "przyznanie się" to najgorszy dowód. Zmuszenie dziecka do przyznania się z zaszłości to zniewaga prawa. Ale POlicyjne ststystyki POprawią się i będzie PO sprawie. Pisanie takich pseudo osiągnięć POlicji to domena AGORY.
Avatar
tOMCIO / 9 sierpnia 2010 o 16:21

Czy jest powod aby pisac o tym artykul ? Wydaje mi sie, ze nie.


jest, jest --> być może niektózy rodzice obudzą się z letargu i pomyślą chwilkę, z kąd moje dziecko ma nagle tyle drogich prezentów w domu ...
Avatar
Jadwiga / 9 sierpnia 2010 o 16:01
[quote name='Buzal' date='09 sierpień 2010 - 15:34 ' timestamp='1281360851' post='327002']
Dajcie wiencej wladzy Pelowcom to narud krasc bendzie i chleb nasz powszedni.
Bogaty nie musi isc i rabowac, ale biedota nie ma innego wyjscia.
Wszyscymamy takie same zolondki i dziewczyna tez chce miec fatalaszki ladne jak te co nic nie robia a maja po uszy.
[/quote]

To prowokacja, czy faktycznie jesteś aż takim analfabetą?
Do szkoły idź, a nie wypowiadasz się w sprawach dla dorosłych.
Avatar
Gość / 9 sierpnia 2010 o 15:39
Czy jest powod aby pisac o tym artykul ? Wydaje mi sie, ze nie.
Avatar
pan kotek / 9 sierpnia 2010 o 15:38
Cwana bestia pięć sklepów ukradła ... i nikt nie zauważył ? Z czym były te sklepy skoro w 5 ukradzionych było towaru za raptem 2 tys. złotych, czyli po 400 zł na sklep ? Tania odzież ?
Avatar
markowy_marek / 10 sierpnia 2010 o 08:36
Ha ha!
Co za nośny tytuł, godzien asa zawodu dziennikarskiego!
Od kiedy dżinsy traktowane są jak majtki? A jeśli już chodzi o bieliznę, którą zakłada się na p*pę, to w markowych sklepach używane są inne określenia.
Avatar
GLINDA / 10 sierpnia 2010 o 01:17
[quote name='anabell' date='09 sierpień 2010 - 20:39 ' timestamp='1281379166' post='327155']
Nie siej tu propagandy!, jak takis uczciwy Pisowy fan, to powinienes wiedzieć, że w żadnej sytuacji kraśc nie wolno!
[/quote]
a DKACZEGO KRADNĄ BEZKARNIE poKRAKI: MIRO, ZBYCHO, ROSOŁEK, KARDIOLOG g., SAWICKA?
Avatar
anabell / 9 sierpnia 2010 o 20:39
[quote name='Buzal' date='09 sierpień 2010 - 15:34 ' timestamp='1281360851' post='327002']
Dajcie wiencej wladzy Pelowcom to narud krasc bendzie i chleb nasz powszedni.
Bogaty nie musi isc i rabowac, ale biedota nie ma innego wyjscia.
Wszyscymamy takie same zolondki i dziewczyna tez chce miec fatalaszki ladne jak te co nic nie robia a maja po uszy.
[/quote]
Nie siej tu propagandy!, jak takis uczciwy Pisowy fan, to powinienes wiedzieć, że w żadnej sytuacji kraśc nie wolno!
Avatar
anabell / 9 sierpnia 2010 o 20:36
"Laseczka-Rusek"..."ukradła jeszcze pięc sklepów w galerii"....co za autor tego tekstu?, zgroza, że tacy ludzie zowią się dziennikarzami...całkowity brak kompetencji, wstyd Dzienniku Wschodni!
Avatar
Pełen profesjonalizm / 9 sierpnia 2010 o 18:34
Ha Ha Renata LASECZKA - Rusek. Sprawdzajcie dokładniej...
Avatar
Rzymek z lewej nogi / 9 sierpnia 2010 o 17:38
Wg prawa rzymskiego "przyznanie się" to najgorszy dowód. Zmuszenie dziecka do przyznania się z zaszłości to zniewaga prawa. Ale POlicyjne ststystyki POprawią się i będzie PO sprawie. Pisanie takich pseudo osiągnięć POlicji to domena AGORY.
Avatar
tOMCIO / 9 sierpnia 2010 o 16:21

Czy jest powod aby pisac o tym artykul ? Wydaje mi sie, ze nie.


jest, jest --> być może niektózy rodzice obudzą się z letargu i pomyślą chwilkę, z kąd moje dziecko ma nagle tyle drogich prezentów w domu ...
Avatar
Jadwiga / 9 sierpnia 2010 o 16:01
[quote name='Buzal' date='09 sierpień 2010 - 15:34 ' timestamp='1281360851' post='327002']
Dajcie wiencej wladzy Pelowcom to narud krasc bendzie i chleb nasz powszedni.
Bogaty nie musi isc i rabowac, ale biedota nie ma innego wyjscia.
Wszyscymamy takie same zolondki i dziewczyna tez chce miec fatalaszki ladne jak te co nic nie robia a maja po uszy.
[/quote]

To prowokacja, czy faktycznie jesteś aż takim analfabetą?
Do szkoły idź, a nie wypowiadasz się w sprawach dla dorosłych.
Avatar
Gość / 9 sierpnia 2010 o 15:39
Czy jest powod aby pisac o tym artykul ? Wydaje mi sie, ze nie.
Avatar
pan kotek / 9 sierpnia 2010 o 15:38
Cwana bestia pięć sklepów ukradła ... i nikt nie zauważył ? Z czym były te sklepy skoro w 5 ukradzionych było towaru za raptem 2 tys. złotych, czyli po 400 zł na sklep ? Tania odzież ?
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent 39 17

Nowa droga na przedłużeniu ul. Bohaterów Monte Cassino otrzyma imię Tadeusza Mazowieckiego. W Lublinie będzie też skwer Władysława Bartoszewskiego

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie
galeria

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie 0 0

Był 9 września 1939 r., gdy na Lublin posypały się niemieckie bomby, jedna z nich wpadła do Ratusza i nie wybuchła. Ratuszowy woźny wyniósł ją z budynku i zmarł z wysiłku przed schodami. Jego imię nosi od wczoraj uliczka stykająca się z deptakiem. Tabliczkę z nazwą odsłaniała wzruszona rodzina

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję
galeria
film

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję 221 17

Jest zgoda na pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich obok Centrum Kultury. Na jego budowę zgodziła się dziś Rada Miasta. Nie pozwoliła jednak, by wykonać go według wizji radnej PiS, Małgorzaty Suchanowskiej. Większość rady zdecydowała, że projekt będzie wybrany w konkursie. Nalegali na to radni Wspólnego Lublina

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach
galeria

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach 12 15

Od 36 do 53 tys. złotych miesięcznie – tyle średnio zarabiali w państwowych spółkach trzej radni wojewódzcy PiS. Chodzi o Andrzeja Pruszkowskiego, Jana Franię i Grzegorza Muszyńskiego. Tak wynika z ich oświadczeń majątkowych za 2017 rok.

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta
wiersze między newsami

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta 0 0

Lektura obowiązkowa dla feministek. W końcu ktoś wyliczył, jakie obowiązki mają gospodynie domowe i określił miejsce poezji w ich życiu

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami
film

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami 134 37

W piątek ma dojść do decydujących rozmów w szpitalu przy alei Kraśnickiej w Lublinie. W czwartek już 130 pielęgniarek było na L4.

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami 7 16

- Polsko-ukraińskich relacji po prostu nie ma - w taki sposób przewodniczący PO podsumował relacje Polski z Ukrainą.

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia)
galeria

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia) 2 0

Otwarte jest już nowe centrum rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne "Werandki" w Nałęczowie. - To pierwszy tak nowoczesny ośrodek po wschodniej stronie Wisły. Wychodzimy na przeciw potrzebom pacjentów z całej Polski - tłumaczy jego dyrekcja. Będą tam mogli skorzystać z czterech "stref": kardiologii, ortopedii, treningu i diagnostyki.

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym
26 maja 2018, 16:00

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) zaprasza na kolejną odsłonę Soboty Literackiej. 26 maja o godz. 16 odbędzie się spotkanie poświęcone Balladzie o pewnej panience Szczepana Twardocha.

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie 3 0

Gmina Biała Podlaska musi powtarzać przetargi na roboty drogowe. Wszystko dlatego, że wykonawcy swoją pracę wyceniają coraz drożej.

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie 0 15

Śledztwo w sprawie niegospodarności w stadninie koni w Janowie Podlaskim jest sztucznie przedłużane. Prokuratura powinna się zająć osobami, które obecnie tam rządzą, a dawny prezes Marek Trela powinien wrócić do pracy – przekonuje posłanka PO Joanna Mucha

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego
galeria

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego 0 1

We wtorek i środę odbyły się Juwenalia Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS 0 3

Brianna Joelle Kiesel zasiliła szeregi Pszczółki Polski AZS UMCS Lublin. 24-letnia Amerykanka ma na swoim koncie występy w najlepszej lidze świata, WNBA. Ostatnio reprezentowała szwedzkie Umea Udominate

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł 0 15

Nie będzie w Lublinie ograniczeń nocnej sprzedaży alkoholu. Ich wprowadzenia chcieli radni PiS, ale większość Rady Miasta była temu przeciwna. W czwartek uchwalony został za to zakaz sprzedaży trunków m.in. obok szkół i kościołów. Radni ustalili też maksymalną liczbę zezwoleń dla sklepów i lokali gastronomicznych.

Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia]
galeria

Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia] 5 0

Lubelski Kurator Oświaty uhonorował uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, którzy w tym roku szkolnym zostali laureatami konkursów przedmiotowych i tematycznych organizowanych we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?