Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

13 lipca 2012 r.
18:00
Edytuj ten wpis

Pobił i zostawił kobietę. Umierała kilkanaście godzin, a on pił

0 16 A A
Łukasz Ch. został też skazany za znęcanie się nad swoja partnerką: niemal codziennie wszczynał awant
Łukasz Ch. został też skazany za znęcanie się nad swoja partnerką: niemal codziennie wszczynał awant

Skatowana kobieta umierała przez kilkanaście godzin. Zamiast wezwać pomoc, jej partner wolał się napić. Proces mężczyzny właśnie zakończył się przed Sądem Okręgowym w Lublinie. Za śmiertelne pobicie konkubiny Łukasz Ch. został skazany na sześć lat więzienia.



AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Nie do wszystkiego się przyznaję – mówił w sądzie 33-letni mieszkaniec Lublina.

Sylwię znał pięć lat. Mieli ze sobą dziecko, ale nie mieszkali z nim. Zgodnie z decyzją sądu, dzieciak trafił do rodziny zastępczej.

Do tragedii doszło 5 lutego. Tego dnia Łukasz Ch. pił w mieszkaniu ze swoim kolegą. Gdy znajomy wyszedł, para zaczęła się kłócić. Dobrze zbudowany mężczyzna miał olbrzymią przewagę nad ważącą 45 kg kobietą. Mocno ją pobił.

Na przesłuchaniu wpierał śledczym, że uderzył ją tylko trzy razy w twarz aż upadła na podłogę. – Byłem zdenerwowany, nie pamiętam dlaczego to zrobiłem – tłumaczył.

Obrażenia, które potem lekarze znaleźli u kobiety, świadczyły, że została pobita o wiele brutalniej niż utrzymywał Łukasz Ch. – Skąd się wzięły – dopytywał na rozprawie sędzia Krzysztof Ogrodnik.

– Nie wiem co się stało, nie uderzyłem jej wiele razy – przekonywał Łukasz Ch. – Nie mam pojęcia skąd się wzięły.

Pobitą kobietę przeniósł z fotela na łóżko i tam zostawił. Nazajutrz odwiedził go ten sam kolega, z którym dzień wcześniej pił alkohol. Dopiero wówczas zauważył, że Sylwia S. charczy. Zadzwonił po pogotowie. Ratownikowi z karetki powiedział, że się przewróciła. Kobieta trafiała do szpitala. Personel widząc ślady po pobiciu zawiadomił policję. Gdy Łukasz Ch. przyszedł do szpitala dowiedzieć się w jakim stanie jest kobieta, został zatrzymany. Kilka dni później Sylwia S. zmarła.

Łukasz Ch. został też skazany za znęcanie się nad swoja partnerką: niemal codziennie wszczynał awantury, wyzywał i bił.

– Noc, w noc, w tym mieszkaniu było picie, muzyka i krzyki – opowiadała w sądzie sąsiadka. – Jak rozbijał meble to się cała kamienica trzęsła. 5 lutego nie było słychać krzyków, ani rozbijania mebli. Było słychać jakby ktoś czymś rzucał – relacjonowala sąsiadka.
Wyrok nie jest prawomocny.

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
oni / 18 lipca 2012 o 19:08
6 lat za zabicie czlowieka ,to chyba za zabicie psa ze szczegolnym okrucienstwem nie dostalby mniej ! STRASZNE !!!
Avatar
tez kobieta / 14 lipca 2012 o 16:31
Szczerze? Szkoda mi tylko dziecka, które zmuszała do patrzenia i przeżywania tego wszystkiego. Ona ma to, na co się zgadzała. było odejść. Nie miała gdzie? Czyli lepiej przeprowadzić się na cmentarz niż do ośrodka? Moja matka była taka sama. Ojciec był dla niej ważniejszy niż nasze spokojne dzieciństwo. Niż my.
Avatar
Kasia / 14 lipca 2012 o 15:19
[quote name='Gość' timestamp='1342264347' post='649669']
a co ma sąsiadka do patologi, to po h** była z takim czortem i jeszcze dziecko z nim miała, do tego dziecko oddane do rodziny zastępczej to widocznie i ona była dobra, jednej pijaczki mniej
[/quote]
Nie każdy pije z mężem lub żoną,czasami ludzie są bezsilni jacyś tacy mało zaradni i nie potrafią się obronić ani uwolnić,ba...nawet nie pójdą po pomoc.To że ON pił z kolega nie znaczy że i Ona piła.
Avatar
Kasia / 14 lipca 2012 o 15:17
Zawsze sąsiedzi maja dużo do powiedzenia jak się tragedia stanie a jak zapytać wcześniej to nie widzą i nie słyszą i nie mają czasu rozmawiać.Takiego h... na dożywocie,zabił,wiedział co robi,pił.....ku... co za zasrany kraj bezprawia.Albo nie,kara śmierci...bo nie mam ochoty go utrzymywać z moich podatków!
Avatar
Gość / 14 lipca 2012 o 13:12
[quote name='koko' timestamp='1342243897' post='649591']
Standardowo sąsiadka wie wszystko o wszystkich a jak trzeba wcześniej reagować to głowa w piasek....to jest Polska właśnie....
[/quote]

a co ma sąsiadka do patologi, to po h** była z takim czortem i jeszcze dziecko z nim miała, do tego dziecko oddane do rodziny zastępczej to widocznie i ona była dobra, jednej pijaczki mniej
Avatar
jurekjp / 14 lipca 2012 o 12:07
wcześniej był artykuł że jeden taki jak on stał na czatach a inni mordowali staruszki i dostał 7 lat ten zabił i dostał tylko tyle.
te sądy bawią się z takimi mordercami i zbrodniarzami takie chwasty trzeba tępić nie poprzez naderwanie ale wyrwanie i spalenie doszczętnie by więcej nie odrastał , takich trzeba eliminować z życia może nie zabijać ale do specjalnych obozów pracy o podwyższonym rygorze bez prawa skrócenia kary i wyjścia kiedykolwiek na wolność. Przecież taki jak wyjdzie po ośmiu latach a może i wcześniej zacznie robić to samo. to są psychole
Avatar
wiktor / 14 lipca 2012 o 11:44
DOŻYWOCIE DLA TAKIEGO SK....A !!!!!
Avatar
gosc / 14 lipca 2012 o 10:38
Gowin.Ministrze sprawiedliwosci. Kiedy wreszcie wezniesz sie do roboty i zaczniesz walczyć wpierw o ludzi zywych i narodzonych, zamiast zajmowac sie plemnikami i nienarodzonymi. Co za durne prawo. Walcza zebys sie narodzil, ale juz jak sie narodzisz to panstwo cie zostawi. Bandyci mogą cie praktycznie bezkarnie pobic i zabic. Jak nie bandyci to na starosc slużba zdrowia może dokńczyć dzieła pozwalając ci umrzec w męczarniach poprzez nie właściwą opiekę.,,nie zbijajcie nas,,
Avatar
Sendsia Ostrich / 14 lipca 2012 o 09:54
Co się dziwić .Wikary z Poznania, gdy jego kobieta rodziła mu na plebanii dziecko ,wyszedł z pokoju,założył sobie na pusty łeb słuchawki i słuchał muzyki, był tak wrażliwy, że nie mógł znieść krzyków rodzącej.Niestety ,to jak stwierdził niechciane dziecko zmarło gdyż nie została wezwana pomoc medyczna do rodzącej.W nagrodę za to że kuria nie będzie musiała płacić alimentów został wysłany z misją na Ukrainę.Tam aborcja nie jest zakazana i już problemów z rodzeniem nie będzie. A m e n.
Avatar
Gość / 14 lipca 2012 o 09:33
Oto polski wymiar sprawiedliwości. Sześc lat za zabicie człowieka. To jest skandal żeby tacy zwyrodnialcy jak ten zdegenerowany osobnik nie ponosili praktycznie żadnej kary za swoje czyny bo co to jest za wyrok?
Dzieciobójczynie skazuje się na dozywocie a tutaj nie dość, że pobił to jeszcze zostawił bez opieki i pomocy.
Avatar
oni / 18 lipca 2012 o 19:08
6 lat za zabicie czlowieka ,to chyba za zabicie psa ze szczegolnym okrucienstwem nie dostalby mniej ! STRASZNE !!!
Avatar
tez kobieta / 14 lipca 2012 o 16:31
Szczerze? Szkoda mi tylko dziecka, które zmuszała do patrzenia i przeżywania tego wszystkiego. Ona ma to, na co się zgadzała. było odejść. Nie miała gdzie? Czyli lepiej przeprowadzić się na cmentarz niż do ośrodka? Moja matka była taka sama. Ojciec był dla niej ważniejszy niż nasze spokojne dzieciństwo. Niż my.
Avatar
Kasia / 14 lipca 2012 o 15:19
[quote name='Gość' timestamp='1342264347' post='649669']
a co ma sąsiadka do patologi, to po h** była z takim czortem i jeszcze dziecko z nim miała, do tego dziecko oddane do rodziny zastępczej to widocznie i ona była dobra, jednej pijaczki mniej
[/quote]
Nie każdy pije z mężem lub żoną,czasami ludzie są bezsilni jacyś tacy mało zaradni i nie potrafią się obronić ani uwolnić,ba...nawet nie pójdą po pomoc.To że ON pił z kolega nie znaczy że i Ona piła.
Avatar
Kasia / 14 lipca 2012 o 15:17
Zawsze sąsiedzi maja dużo do powiedzenia jak się tragedia stanie a jak zapytać wcześniej to nie widzą i nie słyszą i nie mają czasu rozmawiać.Takiego h... na dożywocie,zabił,wiedział co robi,pił.....ku... co za zasrany kraj bezprawia.Albo nie,kara śmierci...bo nie mam ochoty go utrzymywać z moich podatków!
Avatar
Gość / 14 lipca 2012 o 13:12
[quote name='koko' timestamp='1342243897' post='649591']
Standardowo sąsiadka wie wszystko o wszystkich a jak trzeba wcześniej reagować to głowa w piasek....to jest Polska właśnie....
[/quote]

a co ma sąsiadka do patologi, to po h** była z takim czortem i jeszcze dziecko z nim miała, do tego dziecko oddane do rodziny zastępczej to widocznie i ona była dobra, jednej pijaczki mniej
Avatar
jurekjp / 14 lipca 2012 o 12:07
wcześniej był artykuł że jeden taki jak on stał na czatach a inni mordowali staruszki i dostał 7 lat ten zabił i dostał tylko tyle.
te sądy bawią się z takimi mordercami i zbrodniarzami takie chwasty trzeba tępić nie poprzez naderwanie ale wyrwanie i spalenie doszczętnie by więcej nie odrastał , takich trzeba eliminować z życia może nie zabijać ale do specjalnych obozów pracy o podwyższonym rygorze bez prawa skrócenia kary i wyjścia kiedykolwiek na wolność. Przecież taki jak wyjdzie po ośmiu latach a może i wcześniej zacznie robić to samo. to są psychole
Avatar
wiktor / 14 lipca 2012 o 11:44
DOŻYWOCIE DLA TAKIEGO SK....A !!!!!
Avatar
gosc / 14 lipca 2012 o 10:38
Gowin.Ministrze sprawiedliwosci. Kiedy wreszcie wezniesz sie do roboty i zaczniesz walczyć wpierw o ludzi zywych i narodzonych, zamiast zajmowac sie plemnikami i nienarodzonymi. Co za durne prawo. Walcza zebys sie narodzil, ale juz jak sie narodzisz to panstwo cie zostawi. Bandyci mogą cie praktycznie bezkarnie pobic i zabic. Jak nie bandyci to na starosc slużba zdrowia może dokńczyć dzieła pozwalając ci umrzec w męczarniach poprzez nie właściwą opiekę.,,nie zbijajcie nas,,
Avatar
Sendsia Ostrich / 14 lipca 2012 o 09:54
Co się dziwić .Wikary z Poznania, gdy jego kobieta rodziła mu na plebanii dziecko ,wyszedł z pokoju,założył sobie na pusty łeb słuchawki i słuchał muzyki, był tak wrażliwy, że nie mógł znieść krzyków rodzącej.Niestety ,to jak stwierdził niechciane dziecko zmarło gdyż nie została wezwana pomoc medyczna do rodzącej.W nagrodę za to że kuria nie będzie musiała płacić alimentów został wysłany z misją na Ukrainę.Tam aborcja nie jest zakazana i już problemów z rodzeniem nie będzie. A m e n.
Avatar
Gość / 14 lipca 2012 o 09:33
Oto polski wymiar sprawiedliwości. Sześc lat za zabicie człowieka. To jest skandal żeby tacy zwyrodnialcy jak ten zdegenerowany osobnik nie ponosili praktycznie żadnej kary za swoje czyny bo co to jest za wyrok?
Dzieciobójczynie skazuje się na dozywocie a tutaj nie dość, że pobił to jeszcze zostawił bez opieki i pomocy.
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 6 0

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 1

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 3 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu 26 2

Brutalny napad w Kraśniku. Aresztowano dwóch mężczyzn, którzy w Kraśniku wtargnęli do domu 20-latka, zabrali do lasu i dotkliwie pobili. Mężczyzna trafił do szpitala.

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty 0 0

Ponad 1,5 metra miały niektóre z roślin konopi które zabezpieczyli policjanci w domu 20-latka

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo]
film

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo] 18 4

Lubartowscy policjanci ustalają okoliczności, w jakich doszło do pożaru będącego w budowie przedszkola w Kamionce. Spaleniu uległa część poddasza

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm 1 0

Kto odwiedzi Bychawę w dniach 26-27 maja, będzie mógł spróbować pierogów z trzech województw: lubelskiego, podkarpackiego i podlaskiego. A to za sprawą imprezy „Na Kulinarnym Szlaku Wschodniej Polski”. Pierogi lubelskie będą kulinarną gwiazdą XIX Ogólnopolskiego Festiwalu „W Krainie Pierogów”. Gwiazdą muzyczną jest Beata i Bajm

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki
galeria

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki 0 0

Dziś 26 maja, czyli Dzień Mamy. Przygotowaliśmy dla Was wierszyki i życzenia, które mogą Wam się dziś przydać

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć 5 4

Zostały już tylko dwa mecze, szanse na utrzymanie są bardzo małe, a na dodatek Wisła gra z zespołami, które mogą mieć jeszcze nadzieje na awans. Mimo wszystko puławianie chcą jeszcze powalczyć. W sobotę o godz. 17 czeka ich wyjazdowy mecz z Radomiakiem

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82 7 3

Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w Dominiczynie na drodze krajowej nr 82 między Łęczną a Włodawą

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach
27 maja 2018, 10:00

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach 0 0

W niedzielę, 27 maja o godz. 10 na Skwerze Niepodległości w Puławach odbędzie się Wiosenny Kiermasz Klubu Twórców Ludowych.

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze 50 18

Grzegorz Małys, ojciec 12-letniego Rafała, który zginął na przejściu dla pieszych wracając z zajęć na basenie, będzie mógł poznać opinie dotyczące pracy byłego już dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Zamościu. Sam domagał się ich ujawnienia. Prezydent Zamościa będzie musiał udostępnić te dokumenty

Lublin: Trwają Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce [zdjęcia]
galeria

Lublin: Trwają Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce [zdjęcia] 2 0

W ten weekend Lublin będzie gospodarzem Akademickich Mistrzostw Polski. Uroczyste otwarcie zaplanowano na sobotę, o godz. 17.30. Zawody oczywiście odbędą się na nowym stadionie przy Al. Piłsudskiego 22

Dlaczego trzeba wstawać rano? Krótka opinia pana Mirona

Dlaczego trzeba wstawać rano? Krótka opinia pana Mirona 0 0

Bez tytułu, bez nadmiaru strof. Ale z cennymi uwagami stołecznego poety. Akurat coś na sobotni poranek

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!