Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

9 kwietnia 2014 r.
10:16
Edytuj ten wpis

Pobili 17-latka na Starym Mieście, bo... nie znał "pandy"

257 17 A A

Dwaj mężczyźni pobili 17-latka na Starym Mieście w Lublinie. Wszystko zaczęło się od pytania: "znasz pandę?".

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do zdarzenia doszło w połowie marca. 17-latek na Starym Mieście w Lublinie został zaczepiony przez młodych mężczyzn. Jeden z nich zapytał go czy zna "pandę”. Gdy ten odpowiedział, że nie zna, wspólnie z kolegami zaczęli bić pokrzywdzonego. Kopali i uderzali go po całym ciele. Mieszkaniec Lublina wykorzystując chwilową nieuwagę napastników wyrwał się i zaczął uciekać. Sprawcy nie dając za wygraną, zaczęli za nim biec. Na ulicy Żmigród złapali pokrzywdzonego. Bijąc leżącego 17-latka zażądali pieniędzy. Zabrali mu portfel w którym miał 40 złotych, po czym uciekli. O sprawie powiadomiono policję. Policjanci zajęli się rozpracowaniem sprawców. Efektem było poniedziałkowe zatrzymanie dwóch mężczyzn - 19-letniego Damiana W. i o rok starszego Grzegorza Ch. Obaj są mieszkańcami Lublina. Odpowiedzą za przestępstwo rozboju. We wtorek zostali doprowadzeni przed oblicze prokuratora. Usłyszeli zarzut rozboju. W środę zostaną doprowadzeni przez policjantów do sądu z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu. Za rozbój może im grozić do 12 lat więzienia.

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 9 kwietnia 2014 o 18:57

stare miasto od lat było i jest miejscem bytowania wszelkiej masci dewiantów intelektualnych , debili, moczymordów , zbirów i wszelkiej swołoczy, a gdzie jest straz miejska co potrafi dopaść staruszke , zablokować koło, zaczaić się na klienta, czyzbyu się bali starówki i jej folkloru?

Avatar
de / 9 kwietnia 2014 o 17:45
Lepiej nie mowic nie gdy zwiazane jest to z panda youtube.com/watch?v=X21mJh6j9i4
Avatar
siedząca patologia / 9 kwietnia 2014 o 17:03

Niech Straż Miejska połazi po boznych uliczkach Starego Miasta i przestanie robić za stojaki na Rynku, Grodzkiej czy placu Po Farze.

A po co? Pensja taka sama.

Avatar
pd / 9 kwietnia 2014 o 15:25

Niech Straż Miejska połazi po boznych uliczkach Starego Miasta i przestanie robić za stojaki na Rynku, Grodzkiej czy placu Po Farze.

Avatar
xyz / 9 kwietnia 2014 o 14:56

Czyzby Panowie z Rybnej tudzież Lubartowskiej?? Rok temu mój brat z dziewczyną miał bardzo podobna sytuację na deptaku....nieokrzesana dziewucha wraz ze swoimi kompanami zaczeli kopać moją "bratową" gdy uwolnili się od ich bicia przez poł starego miasta towarzystwo za nim chodzilo krok w krok....nikt nie zareagował z przechodniów, a dzwoniąc na policję towarzystwo mogło jeszcze bardziej zaczać szaleć....nie życzę nikomu takich spotkań. Dobrze że jakoś udało się wyjść bez szwanku z całej sytuacji.

Avatar
misiu / 9 kwietnia 2014 o 14:33

Klasyczne zaczepki lubskich dresów.
-znasz pandę?

-masz pożyczyć 2zł?

-masz ognia?

-dasz zadzwonić?
-masz jakiś problem?

...tak ku*** kran mi cieknie -_-

Dorzuciłbym jeszcze: 

- skąd jesteś?

Avatar
Henio / 9 kwietnia 2014 o 14:13

Prawie to samo, co OBLICZE IMPERATORA.

Avatar
ale jaja / 9 kwietnia 2014 o 13:51

co to jest OBLICZE PROKURATORA?

Avatar
misio / 9 kwietnia 2014 o 13:18

nie chodzi o pandę, tylko o "pan da?" a jak nie chce dać to bęcki

Avatar
goSC / 9 kwietnia 2014 o 12:43

Tylko w tym nędznym regionie mieszkają głębokie debile potomkami debilów, którzy są zdolni do tego... Chyba Lubelsczyzna powinna się łączyć z Ukrainą, będąc prezydentem nie chciałbym zeby ten zbiór debilów był w moim territorium...

Avatar
Gość / 9 kwietnia 2014 o 18:57

stare miasto od lat było i jest miejscem bytowania wszelkiej masci dewiantów intelektualnych , debili, moczymordów , zbirów i wszelkiej swołoczy, a gdzie jest straz miejska co potrafi dopaść staruszke , zablokować koło, zaczaić się na klienta, czyzbyu się bali starówki i jej folkloru?

Avatar
de / 9 kwietnia 2014 o 17:45
Lepiej nie mowic nie gdy zwiazane jest to z panda youtube.com/watch?v=X21mJh6j9i4
Avatar
siedząca patologia / 9 kwietnia 2014 o 17:03

Niech Straż Miejska połazi po boznych uliczkach Starego Miasta i przestanie robić za stojaki na Rynku, Grodzkiej czy placu Po Farze.

A po co? Pensja taka sama.

Avatar
pd / 9 kwietnia 2014 o 15:25

Niech Straż Miejska połazi po boznych uliczkach Starego Miasta i przestanie robić za stojaki na Rynku, Grodzkiej czy placu Po Farze.

Avatar
xyz / 9 kwietnia 2014 o 14:56

Czyzby Panowie z Rybnej tudzież Lubartowskiej?? Rok temu mój brat z dziewczyną miał bardzo podobna sytuację na deptaku....nieokrzesana dziewucha wraz ze swoimi kompanami zaczeli kopać moją "bratową" gdy uwolnili się od ich bicia przez poł starego miasta towarzystwo za nim chodzilo krok w krok....nikt nie zareagował z przechodniów, a dzwoniąc na policję towarzystwo mogło jeszcze bardziej zaczać szaleć....nie życzę nikomu takich spotkań. Dobrze że jakoś udało się wyjść bez szwanku z całej sytuacji.

Avatar
misiu / 9 kwietnia 2014 o 14:33

Klasyczne zaczepki lubskich dresów.
-znasz pandę?

-masz pożyczyć 2zł?

-masz ognia?

-dasz zadzwonić?
-masz jakiś problem?

...tak ku*** kran mi cieknie -_-

Dorzuciłbym jeszcze: 

- skąd jesteś?

Avatar
Henio / 9 kwietnia 2014 o 14:13

Prawie to samo, co OBLICZE IMPERATORA.

Avatar
ale jaja / 9 kwietnia 2014 o 13:51

co to jest OBLICZE PROKURATORA?

Avatar
misio / 9 kwietnia 2014 o 13:18

nie chodzi o pandę, tylko o "pan da?" a jak nie chce dać to bęcki

Avatar
goSC / 9 kwietnia 2014 o 12:43

Tylko w tym nędznym regionie mieszkają głębokie debile potomkami debilów, którzy są zdolni do tego... Chyba Lubelsczyzna powinna się łączyć z Ukrainą, będąc prezydentem nie chciałbym zeby ten zbiór debilów był w moim territorium...

Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Warszawska Orkiestra Sentymentalna wystąpi w Radiu Lublin
25 maja 2018, 19:00

Warszawska Orkiestra Sentymentalna wystąpi w Radiu Lublin 0 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 19 w studiu muzycznym Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi Warszawska Orkiestra Sentymentalna.

Wypadek na al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Wjechała na czerwonym świetle?

Wypadek na al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Wjechała na czerwonym świetle? 4 0

Do wypadku doszło około godz. 9 na skrzyżowaniu ul. Zamojskiej i al. Unii Lubelskiej w Lublinie.

Zakończyli juwenalia na komisariacie. "Myśleliśmy, że atakują nas kibole. A to policja"
Alarm 24

Zakończyli juwenalia na komisariacie. "Myśleliśmy, że atakują nas kibole. A to policja" 12 5

Trzy osoby zakończyły juwenalia w komisariacie. Kolejna poddała się obdukcji lekarza sądowego. Studenci dęblińskie „Szkoły Orląt” oskarżają policję o bezpodstawną i zbyt brutalną interwencję. Policja twierdzi, ze młodzi byli pijani i agresywni.

Nie kupuj, wynajmij. O zaletach korzystania z wypożyczalni samochodowych

Nie kupuj, wynajmij. O zaletach korzystania z wypożyczalni samochodowych 0 0

Chcesz przetestować elektryczny pojazd, zanim w niego zainwestujesz kupę ciężko zarobionych pieniędzy? Potrzebujesz nowej floty transportowej dla swojej firmy spedycyjnej? Chcesz wybrać się na wakacyjną przejażdżkę, lecz nie posiadasz własnego auta? Zapraszamy do poczytania niniejszego tekstu, za pośrednictwem którego dowiesz się, jak cenna jest w dzisiejszych czasach atrakcyjna oferta godnej polecenia wypożyczalni samochodowej.

Wernisaż wystawy fotografii Tadeusza Rolke w CSK
26 maja 2018, 12:00

Wernisaż wystawy fotografii Tadeusza Rolke w CSK 2 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 12 w Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) odbędzie się spotkanie z fotografem Tadeuszem Rolke połączone z wernisażem wystawy prac artysty.

Antylopa biegała pod Michowem? Pijany kierowca z Tanzanii trochę przesadził
galeria
film

Antylopa biegała pod Michowem? Pijany kierowca z Tanzanii trochę przesadził 54 6

Prawie 2 promile alkoholu miał zatrzymany pijany kierowca. Pochodzący z Tanzanii 34-latek, próbował uciekać przed policjantami po tym, jak rozbił pożyczone BMW.

"Zdarzają się nawet długotrwałe przyjaźnie". Ile zarobi opiekunka osób starszych w Niemczech?

"Zdarzają się nawet długotrwałe przyjaźnie". Ile zarobi opiekunka osób starszych w Niemczech? 0 1

Rozmowa z Maciejem Łastowieckim, właścicielem firmy iOPIEKA, która oferuje legalne zatrudnienie dla opiekunów i opiekunek osób starszych głównie na terenie Niemiec.

Chcą pobić rekord Guinnessa. W czytaniu

Chcą pobić rekord Guinnessa. W czytaniu 1 0

Chełmska Biblioteka Publiczna chce się zgłosić do bicia rekordu Guinnessa w ilości osób czytających jeden po drugim. Dotychczasowy rekord to 3071 czytelników.

Zadyma na meczu Lech Poznań - Legia Warszawa. Pseudokibice wtargnęli na boisko [wideo]
film

Zadyma na meczu Lech Poznań - Legia Warszawa. Pseudokibice wtargnęli na boisko [wideo] 2 1

Do zadymy doszło w drugiej połowie meczu Lecha Poznań z Legią Warszawa w 37., ostatniej kolejce Lotto Ekstraklasy.

Ile powinni zarabiać posłowie? Wyniki sondażu mogą zaskakiwać
film

Ile powinni zarabiać posłowie? Wyniki sondażu mogą zaskakiwać 0 6

Posłowie powinni zarabiać nie więcej niż 5 tys. zł brutto, czyli około 3550 zł "na rękę" - uważa prawie połowa ankietowanych w sondażu zamówionym przez portal Gazeta.pl

Padwa Zamość – Orzeł Przeworsk 36:29. Strzelecki popis rozgrywającego

Padwa Zamość – Orzeł Przeworsk 36:29. Strzelecki popis rozgrywającego 1 0

II LIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH W ostatnim spotkaniu sezonu Padwa Zamość pokonała przed swoimi kibicami Orła Przeworsk 36:29. Aż 13 bramek zdobył na pożegnanie z fanami Tomasz Fugiel

Sławomir i Zenek Martyniuk na Feliniadzie 2018. Muzyczne szaleństwo i tłumy fanów pod sceną
Zdjęcia
galeria

Sławomir i Zenek Martyniuk na Feliniadzie 2018. Muzyczne szaleństwo i tłumy fanów pod sceną 36 4

Niedziela na Feliniadzie 2018 należała do zespołów disco polo. Gwiazdą wieczoru byli Sławomir oraz Akcent z Zenkiem Martyniukiem. Przed nimi wystąpiły zespoły PowerBoy i Defis.

Puławy: Nowe pracownie dla szkół