Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

13 marca 2011 r.
18:28
Edytuj ten wpis

Poczta Polska. Będzie nowa lista urzędów do likwidacji

0 12 A A
W czwartek przed Poczta Główna zbierze się kilkuset protestujących pocztowców (Bartłomiej Żurawski)
W czwartek przed Poczta Główna zbierze się kilkuset protestujących pocztowców (Bartłomiej Żurawski)

Poczta Polska szykuje nową listę urzędów do likwidacji. Ma być gotowa do końca kwietnia. Tymczasem związkowcy zapowiadają na czwartek protest.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Pierwotny plan zakładał, że tylko w naszym mieście zlikwidowane zostaną 24 placówki pocztowe. Do 2013 roku w całym regionie miały pozostać tylko 43 urzędy. Plany PP spotkały się z ostrym sprzeciwem ze strony mieszkańców.

Tylko w Zemborzycach zebrano ponad tysiąc podpisów pod petycją z protestem. Związkowcy rozpoczęli cykl pikiet w największych miastach Polski. Władze Poczty Polskiej postanowiły zweryfikować swoje plany. Zarządzono przegląd strategii firmy na lata 2010–2015. Wyniki analizy poznamy pod koniec kwietnia. Wstrzymanie likwidacji dotyczy urzędów w gminach i miastach. Przekształcenia na terenach wiejskich będą nadal prowadzone.

– Jest to jednak sygnał, że protesty przynoszą skutek – mówi Zbigniew Tatara, z lubelskiego komitetu protestacyjnego. – My nie sprzeciwiamy się przekształceniom. Poczta musi natomiast zachować odpowiednio dużą sieć placówek.

Pikieta w czwartek

Związkowcy na czwartek planują pikietę. Szacują, że weźmie w niej udział od 300 do 500 osób. Przed południem protestujący zbiorą się przed gmachem Poczty Głównej. Stamtąd przejdą pod Urząd Wojewódzki. Na ręce władz regionu przekażą petycję do premiera. Protest ma potrwać dwie godziny.
Związkowcy sprzeciwiają się nie tylko przekształcaniu urzędów pocztowych w prywatne agencje. Krytykują spółkę także za cięcia w zatrudnieniu.

– W tej chwili sytuacja jest taka, że zwalnia się szeregowych pracowników, a centrala zatrudnia coraz więcej ludzi – dodaje Tatara.

Stąd, według związkowców, coraz większe problemy z prawidłową obsługą klientów.

– Na kilka okienek w urzędzie czynne jest jedno, bo nie ma pracowników – tłumaczy Tatara. – Zdarza się, że jeden listonosz ma do obsłużenia trzy rejony. Wtedy może tylko wrzucać awizo do skrzynek. Nie ma czasu, a ludzie się denerwują.

DŁUGA LISTA

Wstępnie Poczta Polska chciała zlikwidować w mieście 24 placówki. Na liście znalazły się urzędy i filie przy ulicach: * Bukowej * Bursztynowej * Chodźki * Głuskiej * Grażyny *Harnasie * Kiepury * Krańcowej *Krężnickiej * Kunickiego * Langiewicza * Nałkowskich * Okrzei * Popiełuszki * Przyjaźni * Radości * Róży Wiatrów * Skalistej * Śliwińskiego * Świętoduskiej * Władysława Jagiełły * Żywnego oraz przy * al. Racławickich i * al. Spółdzielczości Pracy.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ad / 30 marca 2011 o 00:12
Z polecenia Tatary zostałem zwolniony, a na moje miejsce przyszedł inny tylko dlatego, że był dłużej u niego w związkach a doświadczenia zero. Ciekawe ile lub za ile?
Avatar
gość / 30 marca 2011 o 00:03
"W tej chwili sytuacja jest taka, że zwalnia się szeregowych pracowników, a centrala zatrudnia coraz więcej ludzi – dodaje Tatara."
I te słowa wypowiada osoba,gdzie właśnie przez jego układy zwalnia się jak to sam określa "szeregowych pracowników" z doświadczeniem a zatrudnia rodzinę, znajomych. Mam tylko nadzieje, że sprawiedliwość gdzieś jeszcze jest i przyjdzie czas na niego!!!!!
Avatar
pracownica / 29 marca 2011 o 23:41
Tatara to jeden wielki kłamca i oszust!!!! To z jego polecenia za biurkami siedzą same matoły, ale tak to już jest NA UKŁADY NIEMA RADY!!!!!!!!!!
Avatar
Marcin / 14 marca 2011 o 22:22
likwidacja jedynego Urzędu Pocztowego w dzielnicy Głusk??? Kompletna głupota... Skoro już trzeba likwidować to tylko te urzędy których jest więcej w danej dzielnicy... Jeden Urząd w dzielnicy musi być... Na Głuskiej poczta cieszy się dużym zainteresowaniem. Wiele ludzi korzysta z usług. Jeśli Urząd zostanie zlikwidowany, ludzie zaczną korzystać z innych firm przewozowych co wiąże się ze stratami finansowymi dla Poczty Polskiej...
Avatar
bar / 14 marca 2011 o 09:55
chcieli zamknac urzedy na bukowej krancowej u kunickiego, to gdzie ludzie z bronowic, makow i kosminka mieli miec poczty? w warszawie? dzienniku wschodni zrob cos z tym!
Avatar
Menfiso / 14 marca 2011 o 09:43
Bo rodziny z biur się nie zwalnia.Tam z poza rodziny nikt już nie pracuje.
Avatar
ann / 14 marca 2011 o 09:26
kiedy ktoś zreformuje pocztę!!! ale tak sie nie stanie w tym nienormalnym kraju!!!!!!
Avatar
ann / 14 marca 2011 o 08:41
zlikwidujcie sejm a nie poczty!!!!!!!!
Avatar
MATRIX / 14 marca 2011 o 08:36
Wszystko się zgadza. Przy okienkach nie ma kto pracować, za to biura na Krakowskim, Pocztowej i nowym węźle na Felinie są zapełnione pracownikami biurowymi po brzegi. Bidule siedzą w pokojach upchnięci jak śledzie. Parząc kawę muszą otwierać okna bo temperatura w pokoju wzrasta o kilka stopni.Biorą za to grubą kasę i kompletnie nic nie robią. Zajmują się głupotami. Tutaj powinny nastąpić redukcje etatów a nie na urzędach.
Avatar
kubica / 14 marca 2011 o 08:29
Zarabianie polega na włączeniu specjalnego programu udostępnionego przez firmę (zwanego dalej surfbarem) i oglądaniu serii wyświetlanych w nim reklam. Reklamy te, są wyświetlane w formie klasycznych bannerów na pasku reklamowym. W odróżnieniu do innych surfbarów, program ten nie wymaga wpisywania kodów sprawdzających naszą obecność przy komputerze.

CHCESZ DOŁĄCZYĆ TO POSTĘPUJ WEDŁUG ZASAD
Krok 1
Wejdź w link – podam go na gadu gadu 34488184

Krok 2
Teraz pokazało Ci się okienko z napisem E MAIL
W puste miejsce wpisujemy swój e mail i wciskamy przycisk "Join us".

Krok 3
Program automatycznie przeniesie nas na stronę. Tam ściągamy programik
To proste, wciskamy napis "Installez 20Dollars2Surf(1,45 Mo)" i programik się ściąga.

Krok 4
Gdy już mamy ściągnięty program otwieramy go zmieniamy na język polski i klikamy "Dalej"
Pojawi się nam formularz który musimy uzupełnić.
Jak już to zrobimy klikamy "Dalej"

Krok 5
Na nasz mail powinna już dotrzeć informacja z hasłem które należy zachować (jest potrzebne do kolejnych logowań na stronie).

Krok 6
Na dole strony powinien być już włączony programik, który za Ciebie zarabia jeśli nie to na pulpicie na pewno masz do niego skrót. Po prostu na niego najedź i włącz. Nie trzeba wpisywać do niego ponownie danych, program je zapisał, wystarczy go tylko włączyć.

KROK 7
Teraz już zarabiasz, miej włączony komputer i patrz jak co 1 min- dostajesz 1pkt. Max na miesiąc możesz mieć SAM z surfbara 10 000 pkt.
Punkty są przeliczane na pieniądze na początku każdego miesiąca.

Nic nie trzeba robić a pieniądze same się zbierają!
Warto spróbować – zawsze można przestać!
Ale pieniądze gwarantuję!!!!
Zarabianie polega na włączeniu specjalnego programu udostępnionego przez firmę (zwanego dalej surfbarem) i oglądaniu serii wyświetlanych w nim reklam. Reklamy te, są wyświetlane w formie klasycznych bannerów na pasku reklamowym. W odróżnieniu do innych surfbarów, program ten nie wymaga wpisywania kodów sprawdzających naszą obecność przy komputerze.

CHCESZ DOŁĄCZYĆ TO POSTĘPUJ WEDŁUG ZASAD
Krok 1
Wejdź w link – podam go na gadu gadu 34488184

Krok 2
Teraz pokazało Ci się okienko z napisem E MAIL
rozwiń
Avatar
ad / 30 marca 2011 o 00:12
Z polecenia Tatary zostałem zwolniony, a na moje miejsce przyszedł inny tylko dlatego, że był dłużej u niego w związkach a doświadczenia zero. Ciekawe ile lub za ile?
Avatar
gość / 30 marca 2011 o 00:03
"W tej chwili sytuacja jest taka, że zwalnia się szeregowych pracowników, a centrala zatrudnia coraz więcej ludzi – dodaje Tatara."
I te słowa wypowiada osoba,gdzie właśnie przez jego układy zwalnia się jak to sam określa "szeregowych pracowników" z doświadczeniem a zatrudnia rodzinę, znajomych. Mam tylko nadzieje, że sprawiedliwość gdzieś jeszcze jest i przyjdzie czas na niego!!!!!
Avatar
pracownica / 29 marca 2011 o 23:41
Tatara to jeden wielki kłamca i oszust!!!! To z jego polecenia za biurkami siedzą same matoły, ale tak to już jest NA UKŁADY NIEMA RADY!!!!!!!!!!
Avatar
Marcin / 14 marca 2011 o 22:22
likwidacja jedynego Urzędu Pocztowego w dzielnicy Głusk??? Kompletna głupota... Skoro już trzeba likwidować to tylko te urzędy których jest więcej w danej dzielnicy... Jeden Urząd w dzielnicy musi być... Na Głuskiej poczta cieszy się dużym zainteresowaniem. Wiele ludzi korzysta z usług. Jeśli Urząd zostanie zlikwidowany, ludzie zaczną korzystać z innych firm przewozowych co wiąże się ze stratami finansowymi dla Poczty Polskiej...
Avatar
bar / 14 marca 2011 o 09:55
chcieli zamknac urzedy na bukowej krancowej u kunickiego, to gdzie ludzie z bronowic, makow i kosminka mieli miec poczty? w warszawie? dzienniku wschodni zrob cos z tym!
Avatar
Menfiso / 14 marca 2011 o 09:43
Bo rodziny z biur się nie zwalnia.Tam z poza rodziny nikt już nie pracuje.
Avatar
ann / 14 marca 2011 o 09:26
kiedy ktoś zreformuje pocztę!!! ale tak sie nie stanie w tym nienormalnym kraju!!!!!!
Avatar
ann / 14 marca 2011 o 08:41
zlikwidujcie sejm a nie poczty!!!!!!!!
Avatar
MATRIX / 14 marca 2011 o 08:36
Wszystko się zgadza. Przy okienkach nie ma kto pracować, za to biura na Krakowskim, Pocztowej i nowym węźle na Felinie są zapełnione pracownikami biurowymi po brzegi. Bidule siedzą w pokojach upchnięci jak śledzie. Parząc kawę muszą otwierać okna bo temperatura w pokoju wzrasta o kilka stopni.Biorą za to grubą kasę i kompletnie nic nie robią. Zajmują się głupotami. Tutaj powinny nastąpić redukcje etatów a nie na urzędach.
Avatar
kubica / 14 marca 2011 o 08:29
Zarabianie polega na włączeniu specjalnego programu udostępnionego przez firmę (zwanego dalej surfbarem) i oglądaniu serii wyświetlanych w nim reklam. Reklamy te, są wyświetlane w formie klasycznych bannerów na pasku reklamowym. W odróżnieniu do innych surfbarów, program ten nie wymaga wpisywania kodów sprawdzających naszą obecność przy komputerze.

CHCESZ DOŁĄCZYĆ TO POSTĘPUJ WEDŁUG ZASAD
Krok 1
Wejdź w link – podam go na gadu gadu 34488184

Krok 2
Teraz pokazało Ci się okienko z napisem E MAIL
W puste miejsce wpisujemy swój e mail i wciskamy przycisk "Join us".

Krok 3
Program automatycznie przeniesie nas na stronę. Tam ściągamy programik
To proste, wciskamy napis "Installez 20Dollars2Surf(1,45 Mo)" i programik się ściąga.

Krok 4
Gdy już mamy ściągnięty program otwieramy go zmieniamy na język polski i klikamy "Dalej"
Pojawi się nam formularz który musimy uzupełnić.
Jak już to zrobimy klikamy "Dalej"

Krok 5
Na nasz mail powinna już dotrzeć informacja z hasłem które należy zachować (jest potrzebne do kolejnych logowań na stronie).

Krok 6
Na dole strony powinien być już włączony programik, który za Ciebie zarabia jeśli nie to na pulpicie na pewno masz do niego skrót. Po prostu na niego najedź i włącz. Nie trzeba wpisywać do niego ponownie danych, program je zapisał, wystarczy go tylko włączyć.

KROK 7
Teraz już zarabiasz, miej włączony komputer i patrz jak co 1 min- dostajesz 1pkt. Max na miesiąc możesz mieć SAM z surfbara 10 000 pkt.
Punkty są przeliczane na pieniądze na początku każdego miesiąca.

Nic nie trzeba robić a pieniądze same się zbierają!
Warto spróbować – zawsze można przestać!
Ale pieniądze gwarantuję!!!!
Zarabianie polega na włączeniu specjalnego programu udostępnionego przez firmę (zwanego dalej surfbarem) i oglądaniu serii wyświetlanych w nim reklam. Reklamy te, są wyświetlane w formie klasycznych bannerów na pasku reklamowym. W odróżnieniu do innych surfbarów, program ten nie wymaga wpisywania kodów sprawdzających naszą obecność przy komputerze.

CHCESZ DOŁĄCZYĆ TO POSTĘPUJ WEDŁUG ZASAD
Krok 1
Wejdź w link – podam go na gadu gadu 34488184

Krok 2
Teraz pokazało Ci się okienko z napisem E MAIL
rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r. 0 0

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje]
galeria

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje] 9 10

W ciągu najbliższych lat zaproponujemy program budowy 22 mostów na Wiśle, Odrze, Bugu, Narwi, Pilicy, Warcie i w wielu miejscach Polski – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Znamy lokalizacje nowych mostów.

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu 3 0

Puławscy radni w czwartek przyjmą raport o wykonaniu Programu Zamierzeń Inwestycyjnych. To dokument mówiący o tym, które z dziesiątek zaplanowanych zadań zostały już wykonane, a na które nadal czekamy. Wśród tych ostatnich jest m.in. przedłużenie ul. Powiśle, czy montaż windy w ratuszu.

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują 21 1

Podrobione kurtki trafią do podopiecznych lubelskiego Polskiego Czerwonego Krzyża. Celnicy z Małaszewicz odebrali je przemytnikom.

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc 32 2

Elektryczny wózek inwalidzki został skradziony z klatki bloku przy ul. Skautów w Lublinie.

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło?
galeria
film

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło? 67 12

Poszło o rosół, który ponoć miał być nieświeży. Do tego nie wszyscy mieli dostać drugie danie. Przyjęcie komunijne w restauracji „Krokus” w Chełmie zakończyło się karczemną awanturą, szarpaniem i wyzwiskami. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 32 2

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 50 13

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 45 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 413 13

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 8 12

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!