Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

7 lutego 2010 r.
18:31
Edytuj ten wpis

Podkański na prezydenta

Autor: Zdjęcie autora er
0 92 A A

Zdzisław Podkański, przewodniczący Stronnictwa "Piast" będzie kandydował w wyborach prezydenckich. Polityk ogłosił to dzisiaj na konferencji prasowej w Warszawie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Podkański określił siebie jako kandydata nurtu chrześcijańsko-ludowo-narodowego, który będzie mówił prawdę i ma duże szanse na zwycięstwo.

Polityk, w przeszłości poseł i eurodeputowany, przez wiele lat był czołową postacią lubelskiego PSL. W 2006 roku założył Stronnictwo "Piast".

Komentarze 92

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
szerszeń / 20 marca 2010 o 21:20
Gość napisał:
Prezydent Podkański?
Pora umierać...


On sie przeciez nawet nie potrafi wysłowić. Mówi z jakimś wiejskim akcentem, ma przerażająco ograniczony zasób słów.
Że juz nie wspomnę jaką ma obciachową żonę. Pierwsza Dama na poziomie +/- Wałęsowej...


Gościu przestań obrażać zacnego człowieka, Lubelszczyzna Go zna a Ciebie ????? Najwyższy czas żeby Lublinem rządził uczciwy człowiek, który coś dla naszego regionu już zrobił.


Gościu przestań obrażać zacnego człowieka, Lubelszczyzna Go zna a Ciebie ????? Najwyższy czas żeby Lublinem rządził uczciwy człowiek, który coś dla naszego regionu już zrobił. rozwiń
Avatar
prawnik3 / 15 marca 2010 o 20:00
obserwator napisał:
"Podkański określił siebie jako kandydata nurtu chrześcijańsko-ludowo-narodowego, który będzie mówił prawdę i ma duże szanse na zwycięstwo"
CZŁOWIEKU ZA GROSZ PRZYZWOITOŚCI CI BRAK I HONORU, TWOJA PRAWDA JEST WYSSANA Z PALCA, TWOJA RODZINA I BLISCY ZASIADAJĄ W WE WSZELKIEGO RODZAJU AGENCJACH ROLNYCH I NIE MAJA POJĘCIA ZA CO PIENIĄDZE BIORĄ!!! NIE BŁAŹNIJ SIĘ!!!


Pisząc te brednie o Podkańskim sam nie masz za grosz honoru ani kultury. Dobrze jest jak sam korzystasz a także twoja rodzina z dochodów różnych agent i rad nadzorczych. Nie rób za niedojdę.


Pisząc te brednie o Podkańskim sam nie masz za grosz honoru ani kultury. Dobrze jest jak sam korzystasz a także twoja rodzina z dochodów różnych agent i rad nadzorczych. Nie rób za niedojdę. rozwiń
Avatar
prawnik 2 / 27 lutego 2010 o 21:42
Gość napisał:


O Boże co za bełkot .Autor chyba sam nie rozumie tego co nabazgrał

Prawniku nie poniżaj się, Twój bełkot jest bardziej bełkotny. Drwal daje odpowiedzi na wysokim poziomie. Ty zarówno chciałbyś być prawnikiem, lecz zacznij edukację od podstawówki bo jesteś monotematyczny. Brak wykształcenia szwankuje.
. Brak wykształcenia szwankuje. rozwiń
Avatar
Gość / 13 lutego 2010 o 10:05
~gość~ napisał:
Podkański jest dość inteligentny, posiada dwie niewątpliwe zalety.
Ma swoją haryzmę.
Mówi z "głowy" logicznie dobierając ciąg słów, przy tym na tyle głośno, że nie potrzebuje tuby.

Przeciętni ludzie chętnie go słuchają.
Dawni koledzy z PSL w stosunku do niego mają wielki kompleks.
Rodowód całego towarzystwa tak przed, jak i po rozłamie nie jest zbyt szczęśliwy, lecz to nie ich wina, bardziej tych co wymordowali Polaków po 39r. a zwłaszcza po 45r.
Układ był taki że przy pomocy nieświadomych „głupków” / - niski poziom ewolucji/ łatwiej jest rządzić,
gdyż ich natura zwierzęca jest ponad moralność.
A zarządzajacym wystarczy wmówić że są lepsi od innych i jest ok - mamy niewolników.

A w Polsce funkcjonuje taki poziom prawa jaki jest poziom moralności.

Tak więc ~prawnik~ i ~L. Drwal~ nie bijcie piany, choć w mojej ocenie ~L. Drwal~ jest o wiele bardziej merytorytczny.



O Boże co za bełkot .Autor chyba sam nie rozumie tego co nabazgrał



O Boże co za bełkot .Autor chyba sam nie rozumie tego co nabazgrał rozwiń
Avatar
~gość~ / 13 lutego 2010 o 09:36
Podkański jest dość inteligentny, posiada dwie niewątpliwe zalety.
Ma swoją haryzmę.
Mówi z "głowy" logicznie dobierając ciąg słów, przy tym na tyle głośno, że nie potrzebuje tuby.

Przeciętni ludzie chętnie go słuchają.
Dawni koledzy z PSL w stosunku do niego mają wielki kompleks.
Rodowód całego towarzystwa tak przed, jak i po rozłamie nie jest zbyt szczęśliwy, lecz to nie ich wina, bardziej tych co wymordowali Polaków po 39r. a zwłaszcza po 45r.
Układ był taki że przy pomocy nieświadomych „głupków” / - niski poziom ewolucji/ łatwiej jest rządzić,
gdyż ich natura zwierzęca jest ponad moralność.
A zarządzajacym wystarczy wmówić że są lepsi od innych i jest ok - mamy niewolników.

A w Polsce funkcjonuje taki poziom prawa jaki jest poziom moralności.

Tak więc ~prawnik~ i ~L. Drwal~ nie bijcie piany, choć w mojej ocenie ~L. Drwal~ jest o wiele bardziej merytorytczny.
Podkański jest dość inteligentny, posiada dwie niewątpliwe zalety.
Ma swoją haryzmę.
Mówi z "głowy" logicznie dobierając ciąg słów, przy tym na tyle głośno, że nie potrzebuje tuby.

Przeciętni ludzie chętnie go słuchają.
Dawni koledzy z PSL w stosunku do niego mają wielki kompleks.
Rodowód całego towarzystwa tak przed, jak i po rozłamie nie jest zbyt szczęśliwy, lecz to nie ich wina, bardziej tych co wymordowali Polaków po 39r. a zwłaszcza po 45r.
Układ był taki że przy pomocy nieświado... rozwiń
Avatar
prawnik / 12 lutego 2010 o 17:58
L. Drwal napisał:
Re: pseudoprawnik

Rzeczywiście, jesteś mało rozgarnięty. Można łatwo tobą manipulować.
Poprzedni mój wpis oznaczał komendę: "daj głos". A ty od razu zaczynasz szczekać.


Panie L.Drwal nie przypisuj pan sobie cech, które są dla pana nieosiągalne ! Pan i manipulacja ? Dobre ! Żeby kimś manipulować trzeba mieć choć odrobinę inteligencji ! A ile jej pan posiada, napisałem wyżej !
Avatar
L. Drwal / 12 lutego 2010 o 17:41
Re: pseudoprawnik

Rzeczywiście, jesteś mało rozgarnięty. Można łatwo tobą manipulować.
Poprzedni mój wpis oznaczał komendę: "daj głos". A ty od razu zaczynasz szczekać.
Avatar
prawnik / 12 lutego 2010 o 16:13
L. Drwal napisał:
Re: prawnik (taki jak z koziej d... trąba)
Zapomniałeś już o czym na początku pisałeś. Przestałeś się ślinić na temat Podkańskiego. I oto chodziło.
L. Drwal


Marna ta pana riposta (tu wyjaśniam znaczenie tego wyrazu: trafna, błyskawiczna i ostra odpowiedź ). Wprawdzie lepszej się nie spodziewałem z przyczyn o których piszę wyżej, to jednak liczyłem na coś więcej ! Stajesz się pan co raz bardziej bełkotliwy i prostacki. Nie panie L.Drwal nie zapomniałem o czym jest ten wątek na tym forum, ale naprawdę mam wielki ubaw czytając te pańskie wypociny. Widzieć jak bardzo się pan stara, męczy, miota aby mi odpowiedzieć jest bezcenny ! Na temat Podkańskiego i jego kolesiów nie chce mi się pisać, bo nie ma o kim. Zgadzam się z opinią większości na tym i innych forach o marności tego "polityka"
Nie odbieraj mi pan zabawy i pisz pan, pisz panie l.Drwal! I nic to, że to dyrdymałki, że bez polotu, że bez sensu ! Pisz pan, panie L.Drwal pisz !


Marna ta pana riposta (tu wyjaśniam znaczenie tego wyrazu: trafna, błyskawiczna i ostra odpowiedź ). Wprawdzie lepszej się nie spodziewałem z przyczyn o których piszę wyżej, to jednak liczyłem na coś więcej ! Stajesz się pan co raz bardziej bełkotliwy i prostacki. Nie panie L.Drwal nie zapomniałem o czym jest ten wątek na tym forum, ale naprawdę mam wielki ubaw czytając te pańskie wypociny. Widzieć jak bardzo się pan stara, męczy, miota aby mi odpowiedzieć jest bezcenny ! Na temat Podkańskiego i jego kolesi... rozwiń
Avatar
Iwan / 12 lutego 2010 o 15:19
A Józek mówił, że Zdzisiu do Sądu w gumiakach się wybrał, hehehe
Avatar
L. Drwal / 12 lutego 2010 o 12:50
Re: prawnik (taki jak z koziej d... trąba)
Zapomniałeś już o czym na początku pisałeś. Przestałeś się ślinić na temat Podkańskiego. I oto chodziło.
L. Drwal
Avatar
szerszeń / 20 marca 2010 o 21:20
Gość napisał:
Prezydent Podkański?
Pora umierać...


On sie przeciez nawet nie potrafi wysłowić. Mówi z jakimś wiejskim akcentem, ma przerażająco ograniczony zasób słów.
Że juz nie wspomnę jaką ma obciachową żonę. Pierwsza Dama na poziomie +/- Wałęsowej...


Gościu przestań obrażać zacnego człowieka, Lubelszczyzna Go zna a Ciebie ????? Najwyższy czas żeby Lublinem rządził uczciwy człowiek, który coś dla naszego regionu już zrobił.


Gościu przestań obrażać zacnego człowieka, Lubelszczyzna Go zna a Ciebie ????? Najwyższy czas żeby Lublinem rządził uczciwy człowiek, który coś dla naszego regionu już zrobił. rozwiń
Avatar
prawnik3 / 15 marca 2010 o 20:00
obserwator napisał:
"Podkański określił siebie jako kandydata nurtu chrześcijańsko-ludowo-narodowego, który będzie mówił prawdę i ma duże szanse na zwycięstwo"
CZŁOWIEKU ZA GROSZ PRZYZWOITOŚCI CI BRAK I HONORU, TWOJA PRAWDA JEST WYSSANA Z PALCA, TWOJA RODZINA I BLISCY ZASIADAJĄ W WE WSZELKIEGO RODZAJU AGENCJACH ROLNYCH I NIE MAJA POJĘCIA ZA CO PIENIĄDZE BIORĄ!!! NIE BŁAŹNIJ SIĘ!!!


Pisząc te brednie o Podkańskim sam nie masz za grosz honoru ani kultury. Dobrze jest jak sam korzystasz a także twoja rodzina z dochodów różnych agent i rad nadzorczych. Nie rób za niedojdę.


Pisząc te brednie o Podkańskim sam nie masz za grosz honoru ani kultury. Dobrze jest jak sam korzystasz a także twoja rodzina z dochodów różnych agent i rad nadzorczych. Nie rób za niedojdę. rozwiń
Avatar
prawnik 2 / 27 lutego 2010 o 21:42
Gość napisał:


O Boże co za bełkot .Autor chyba sam nie rozumie tego co nabazgrał

Prawniku nie poniżaj się, Twój bełkot jest bardziej bełkotny. Drwal daje odpowiedzi na wysokim poziomie. Ty zarówno chciałbyś być prawnikiem, lecz zacznij edukację od podstawówki bo jesteś monotematyczny. Brak wykształcenia szwankuje.
. Brak wykształcenia szwankuje. rozwiń
Avatar
Gość / 13 lutego 2010 o 10:05
~gość~ napisał:
Podkański jest dość inteligentny, posiada dwie niewątpliwe zalety.
Ma swoją haryzmę.
Mówi z "głowy" logicznie dobierając ciąg słów, przy tym na tyle głośno, że nie potrzebuje tuby.

Przeciętni ludzie chętnie go słuchają.
Dawni koledzy z PSL w stosunku do niego mają wielki kompleks.
Rodowód całego towarzystwa tak przed, jak i po rozłamie nie jest zbyt szczęśliwy, lecz to nie ich wina, bardziej tych co wymordowali Polaków po 39r. a zwłaszcza po 45r.
Układ był taki że przy pomocy nieświadomych „głupków” / - niski poziom ewolucji/ łatwiej jest rządzić,
gdyż ich natura zwierzęca jest ponad moralność.
A zarządzajacym wystarczy wmówić że są lepsi od innych i jest ok - mamy niewolników.

A w Polsce funkcjonuje taki poziom prawa jaki jest poziom moralności.

Tak więc ~prawnik~ i ~L. Drwal~ nie bijcie piany, choć w mojej ocenie ~L. Drwal~ jest o wiele bardziej merytorytczny.



O Boże co za bełkot .Autor chyba sam nie rozumie tego co nabazgrał



O Boże co za bełkot .Autor chyba sam nie rozumie tego co nabazgrał rozwiń
Avatar
~gość~ / 13 lutego 2010 o 09:36
Podkański jest dość inteligentny, posiada dwie niewątpliwe zalety.
Ma swoją haryzmę.
Mówi z "głowy" logicznie dobierając ciąg słów, przy tym na tyle głośno, że nie potrzebuje tuby.

Przeciętni ludzie chętnie go słuchają.
Dawni koledzy z PSL w stosunku do niego mają wielki kompleks.
Rodowód całego towarzystwa tak przed, jak i po rozłamie nie jest zbyt szczęśliwy, lecz to nie ich wina, bardziej tych co wymordowali Polaków po 39r. a zwłaszcza po 45r.
Układ był taki że przy pomocy nieświadomych „głupków” / - niski poziom ewolucji/ łatwiej jest rządzić,
gdyż ich natura zwierzęca jest ponad moralność.
A zarządzajacym wystarczy wmówić że są lepsi od innych i jest ok - mamy niewolników.

A w Polsce funkcjonuje taki poziom prawa jaki jest poziom moralności.

Tak więc ~prawnik~ i ~L. Drwal~ nie bijcie piany, choć w mojej ocenie ~L. Drwal~ jest o wiele bardziej merytorytczny.
Podkański jest dość inteligentny, posiada dwie niewątpliwe zalety.
Ma swoją haryzmę.
Mówi z "głowy" logicznie dobierając ciąg słów, przy tym na tyle głośno, że nie potrzebuje tuby.

Przeciętni ludzie chętnie go słuchają.
Dawni koledzy z PSL w stosunku do niego mają wielki kompleks.
Rodowód całego towarzystwa tak przed, jak i po rozłamie nie jest zbyt szczęśliwy, lecz to nie ich wina, bardziej tych co wymordowali Polaków po 39r. a zwłaszcza po 45r.
Układ był taki że przy pomocy nieświado... rozwiń
Avatar
prawnik / 12 lutego 2010 o 17:58
L. Drwal napisał:
Re: pseudoprawnik

Rzeczywiście, jesteś mało rozgarnięty. Można łatwo tobą manipulować.
Poprzedni mój wpis oznaczał komendę: "daj głos". A ty od razu zaczynasz szczekać.


Panie L.Drwal nie przypisuj pan sobie cech, które są dla pana nieosiągalne ! Pan i manipulacja ? Dobre ! Żeby kimś manipulować trzeba mieć choć odrobinę inteligencji ! A ile jej pan posiada, napisałem wyżej !
Avatar
L. Drwal / 12 lutego 2010 o 17:41
Re: pseudoprawnik

Rzeczywiście, jesteś mało rozgarnięty. Można łatwo tobą manipulować.
Poprzedni mój wpis oznaczał komendę: "daj głos". A ty od razu zaczynasz szczekać.
Avatar
prawnik / 12 lutego 2010 o 16:13
L. Drwal napisał:
Re: prawnik (taki jak z koziej d... trąba)
Zapomniałeś już o czym na początku pisałeś. Przestałeś się ślinić na temat Podkańskiego. I oto chodziło.
L. Drwal


Marna ta pana riposta (tu wyjaśniam znaczenie tego wyrazu: trafna, błyskawiczna i ostra odpowiedź ). Wprawdzie lepszej się nie spodziewałem z przyczyn o których piszę wyżej, to jednak liczyłem na coś więcej ! Stajesz się pan co raz bardziej bełkotliwy i prostacki. Nie panie L.Drwal nie zapomniałem o czym jest ten wątek na tym forum, ale naprawdę mam wielki ubaw czytając te pańskie wypociny. Widzieć jak bardzo się pan stara, męczy, miota aby mi odpowiedzieć jest bezcenny ! Na temat Podkańskiego i jego kolesiów nie chce mi się pisać, bo nie ma o kim. Zgadzam się z opinią większości na tym i innych forach o marności tego "polityka"
Nie odbieraj mi pan zabawy i pisz pan, pisz panie l.Drwal! I nic to, że to dyrdymałki, że bez polotu, że bez sensu ! Pisz pan, panie L.Drwal pisz !


Marna ta pana riposta (tu wyjaśniam znaczenie tego wyrazu: trafna, błyskawiczna i ostra odpowiedź ). Wprawdzie lepszej się nie spodziewałem z przyczyn o których piszę wyżej, to jednak liczyłem na coś więcej ! Stajesz się pan co raz bardziej bełkotliwy i prostacki. Nie panie L.Drwal nie zapomniałem o czym jest ten wątek na tym forum, ale naprawdę mam wielki ubaw czytając te pańskie wypociny. Widzieć jak bardzo się pan stara, męczy, miota aby mi odpowiedzieć jest bezcenny ! Na temat Podkańskiego i jego kolesi... rozwiń
Avatar
Iwan / 12 lutego 2010 o 15:19
A Józek mówił, że Zdzisiu do Sądu w gumiakach się wybrał, hehehe
Avatar
L. Drwal / 12 lutego 2010 o 12:50
Re: prawnik (taki jak z koziej d... trąba)
Zapomniałeś już o czym na początku pisałeś. Przestałeś się ślinić na temat Podkańskiego. I oto chodziło.
L. Drwal
Zobacz wszystkie komentarze 92

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej 0

11 mln zł trafi do przedsiębiorców z województwa lubelskiego w formie pożyczek na rozwój usług turystycznych. Zgodnie z podpisaną umową z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, Fundusz Pożyczkowy Lubelskiej Fundacji Rozwoju (LFR) w dalszym ciągu przyjmuje od przedsiębiorców wnioski o pożyczki preferencyjne.

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje 39 0

Śmiertelny wypadek w Modliborzycach (pow. janowski) na drodze krajowej nr 19.

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach 1 0

Organizacja spływów kajakowych graniczną rzeką Bug staje się włodawską specjalnością. Tym bardziej, że ta forma turystyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony gości, którzy odwiedzają to miasto.

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 18 17

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 0 1

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 5 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 1 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 10 5

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 29 1

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 2

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 1 2

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej 0 7

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna uległ na wyjeździe drużynie Puszczy Niepołomice 0:2 i na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu mocno skomplikował sobie szansę na zachowanie miejsca na zapleczu Lotto Ekstraklasy

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 7 0

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra