Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

12 lutego 2013 r.
11:34
Edytuj ten wpis

Podpalili fotoradar straży miejskiej w Lublinie. Co ze zdjęciami?

Autor: Zdjęcie autora (er)
0 40 A A
Na al. Andersa w Lublinie ktoś próbował spalić fotoradar należący do straży miejskiej (Maciej Kaczan
Na al. Andersa w Lublinie ktoś próbował spalić fotoradar należący do straży miejskiej (Maciej Kaczan

Na al. Andersa w Lublinie ktoś próbował spalić fotoradar należący do straży miejskiej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Fotoradar zaczął się palić w poniedziałek około godziny 21. Ktoś z okolicznych mieszkańców zawiadomił straż miejską. Okazało się, że nadpalona została skrzynka, w której umieszcza się fotoradar. Urządzenie było w środku.

- Został zniszczony obiektyw, ale urządzenie jest sprawne, zachował się też dysk ze zdjęciami - mówi Ryszarda Bańka, ze straży miejskiej.

Prawdopodobnie podpalacz oblał skrzynkę z fotoradarem łatwopalną substancją. Wyczuli ją strażnicy.

Fotoradar zostanie wysłany do naprawy i ponownej homologacji. To jedyne takie urządzenie, którym dysponuje straż miejska. Montuje je na przemian na 18 masztach. Co tydzień podaje pięć lokalizacji, w których w tym czasie, urządzenie jest umieszczane.

Straż miejska o podpaleniu zawiadomiła policję. - Zostały zrobione oględziny miejsca zdarzenia, czekamy na wniosek o ściganie sprawcy zniszczenia mienia - mówi Renata Laszczka-Rusek z KWP w Lublinie.

Straż miejska liczy, że w pełni sprawne urządzenie wróci do niej za kilka dni.

Komentarze 40

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Darek / 13 lutego 2013 o 19:41
Brwo, brawo ,, jeden to za mało, ,jeden to za mało , jeszcze kilka by sie zdało ''
Avatar
maveric / 13 lutego 2013 o 11:19
Jaka ogromna strata... ja i mój Yanosik bardzo się z tego faktu smucimy... ]:->
Avatar
pan jan / 13 lutego 2013 o 10:44
Miało nie być pułapek radarowych. A dzielni wąsaci policjanci schowali się dzisiaj ze swoimi suszarkami za kładką na Smorawińskiego. Tam można bezpiecznie jechać nawet 90 (ulica dwujezdniowa, rozdzielone pasy, brak ruchu pieszego), niebezpiecznie jest kilkaset metrów dalej (przejścia, skrzyżowania, karetki). Dlaczego tam k... nie nigdy ich nie ma? Sam odpowiem: bo nie chodzi im o bezpieczeństwo ale po to by łupić. Na to zgody nie ma!
PS. Mnie nie złapali, wiem że tam często stoją. Jestem za ściganiem deb***i drogowych ale nie za zdzierstwem.
Avatar
Czesio / 13 lutego 2013 o 10:34
Czy winowajca może podać numer konta bankowego ? Chciałbym wspomóc jego działania bo wiadomo wszystko wiąże się z kosztami - zakup substancji łatwopalnej, dojazd na miejsce, stres (a raczej jego leczenie) itp. W końcu ludzie nie wytrzymują i bardzo dobrze. Oby tak dalej. Jestem na TAK. A może założylibyśmy organizację zwalczającą fotoradary ? Skoro pseudo rząd może walczyć z kierowcami dlaczego my nie moglibyśmy walczyć z fotopstryczkami ? Rozumiem uzasadnione używanie tych urządzeń ale nie maszyny do zarabiania kasy. Polecam filmiki na YT seria "straż biznesowo miejska" trzeba je obejrzeć od początku - duży plus za odwagę dla autora.
Czy winowajca może podać numer konta bankowego ? Chciałbym wspomóc jego działania bo wiadomo wszystko wiąże się z kosztami - zakup substancji łatwopalnej, dojazd na miejsce, stres (a raczej jego leczenie) itp. W końcu ludzie nie wytrzymują i bardzo dobrze. Oby tak dalej. Jestem na TAK. A może założylibyśmy organizację zwalczającą fotoradary ? Skoro pseudo rząd może walczyć z kierowcami dlaczego my nie moglibyśmy walczyć z fotopstryczkami ? Rozumiem uzasadnione używanie tych urządzeń ale nie maszyny do zarabiania kasy. Polecam filmiki na YT ... rozwiń
Avatar
Henio / 13 lutego 2013 o 09:56
[quote name='ZIBI' timestamp='1360733515' post='733425']
wreszcie polacu zaczeli dzialac PODPALIC WSZYSTKIE I ZNISZCZYC
[/quote]
[quote name='ZIBI' timestamp='1360733515' post='733425']
wreszcie polacu zaczeli dzialac PODPALIC WSZYSTKIE I ZNISZCZYC
[/quote]Zostało jeszcze 89,765 tyś,życia braknie żeby to skasowac !!!!!
Avatar
ZIBI / 13 lutego 2013 o 06:31
wreszcie polacu zaczeli dzialac PODPALIC WSZYSTKIE I ZNISZCZYC
Avatar
Jurek / 12 lutego 2013 o 23:56
Prawdopodobnie ,,strażnicy mają dobrego nosa ,wyczuli łatwopalną substancję ,tylko teraz mają problem z ustaleniem konkretnej nazwy ,Każdy z nich mówi o innej ,jeden o spirytusie, drugi o benzynie jest też i trop rozpuszczalnika ,
Avatar
JANEK BEZ SANEK / 12 lutego 2013 o 22:13
[quote name='Dla gazety' timestamp='1360695787' post='733305']
Witam mam taka prosbe o opublikowanie tematu o fotoradarze i wyslanie pytania do strazy miejsciej, dlaczego fotoradar byl na Al.Andersa 11 lutego o godzinie 21 jesli by fotoradar nie zostal podpalony to dalej bysmy sie nie dowiedzieli ze straz miejsak nas oszukuje, jak na stronie straży miejskiej do 11 lutego nie bylo podanej Aleji Andersa, fotoradar mogl dopiero tam stanac 12 lutego wiec jesli komus zrobil by zdjecie to moze sie odwolac do sadu i nie przyjac mandatu bo straz miejska wprowadza ludzi w blad z lokalizacja fotoradaru,
Prosze o informacje do mnie co ma na ten temat do powiedzenia straz miejska
[/quote]

tobie nalezy współczuć, resztę pomijam bo nie ma dla nich ratunku, ty masz patrzeć na znaki drogowe, a nie czytać gdzie ci wolno zapitalać, nauczyli was pismaki i dziennikarze opluwać prawo kraju w którym mieszkacie, stąd też bydłowanie w telewizji i prasie, tępy pisarczyk łatwo trafia do tępego czytelnika, tak podsyceni mają siłę łgać i zaklinać rzeczywistość, ja bym wam zabierał prawa jazdy kłamcy i piraci drogowi
[quote name='Dla gazety' timestamp='1360695787' post='733305']
Witam mam taka prosbe o opublikowanie tematu o fotoradarze i wyslanie pytania do strazy miejsciej, dlaczego fotoradar byl na Al.Andersa 11 lutego o godzinie 21 jesli by fotoradar nie zostal podpalony to dalej bysmy sie nie dowiedzieli ze straz miejsak nas oszukuje, jak na stronie straży miejskiej do 11 lutego nie bylo podanej Aleji Andersa, fotoradar mogl dopiero tam stanac 12 lutego wiec jesli komus zrobil by zdjecie to moze sie odwolac do sadu i ... rozwiń
Avatar
Gość / 12 lutego 2013 o 20:55
Szkoda, że nie udało się spalić do końca. Andersa jest najgłupszym miejscem w całym Lublinie gdzie można ustawić fotoradar i jego postawienie przyczyniło się do kolizji i wypadków, wcześniej był tam spokój i nie dochodziło do takich zdarzeń. Jak ktoś ma terenówke to niech skasuje ten fotoradar.. mieszkańcy będą wdzięczni.
Avatar
M.J. / 12 lutego 2013 o 20:51
Wielka szkoda,że nie umiał dobrze i całkowicie spalić ten fotoradar.Straż miejska czy wiejska miała z początku pilnować porządku w miejscu działania a nie bawić się w policjantów z drogówki.W USA straż nie bawi się w policjantów,a zdejmuje np kotka z drzewa dla staruszki czy pomaga ludziom starszym.Rozwiązać straż.Szkoda pieniędzy dla darmozjadów.
Avatar
Darek / 13 lutego 2013 o 19:41
Brwo, brawo ,, jeden to za mało, ,jeden to za mało , jeszcze kilka by sie zdało ''
Avatar
maveric / 13 lutego 2013 o 11:19
Jaka ogromna strata... ja i mój Yanosik bardzo się z tego faktu smucimy... ]:->
Avatar
pan jan / 13 lutego 2013 o 10:44
Miało nie być pułapek radarowych. A dzielni wąsaci policjanci schowali się dzisiaj ze swoimi suszarkami za kładką na Smorawińskiego. Tam można bezpiecznie jechać nawet 90 (ulica dwujezdniowa, rozdzielone pasy, brak ruchu pieszego), niebezpiecznie jest kilkaset metrów dalej (przejścia, skrzyżowania, karetki). Dlaczego tam k... nie nigdy ich nie ma? Sam odpowiem: bo nie chodzi im o bezpieczeństwo ale po to by łupić. Na to zgody nie ma!
PS. Mnie nie złapali, wiem że tam często stoją. Jestem za ściganiem deb***i drogowych ale nie za zdzierstwem.
Avatar
Czesio / 13 lutego 2013 o 10:34
Czy winowajca może podać numer konta bankowego ? Chciałbym wspomóc jego działania bo wiadomo wszystko wiąże się z kosztami - zakup substancji łatwopalnej, dojazd na miejsce, stres (a raczej jego leczenie) itp. W końcu ludzie nie wytrzymują i bardzo dobrze. Oby tak dalej. Jestem na TAK. A może założylibyśmy organizację zwalczającą fotoradary ? Skoro pseudo rząd może walczyć z kierowcami dlaczego my nie moglibyśmy walczyć z fotopstryczkami ? Rozumiem uzasadnione używanie tych urządzeń ale nie maszyny do zarabiania kasy. Polecam filmiki na YT seria "straż biznesowo miejska" trzeba je obejrzeć od początku - duży plus za odwagę dla autora.
Czy winowajca może podać numer konta bankowego ? Chciałbym wspomóc jego działania bo wiadomo wszystko wiąże się z kosztami - zakup substancji łatwopalnej, dojazd na miejsce, stres (a raczej jego leczenie) itp. W końcu ludzie nie wytrzymują i bardzo dobrze. Oby tak dalej. Jestem na TAK. A może założylibyśmy organizację zwalczającą fotoradary ? Skoro pseudo rząd może walczyć z kierowcami dlaczego my nie moglibyśmy walczyć z fotopstryczkami ? Rozumiem uzasadnione używanie tych urządzeń ale nie maszyny do zarabiania kasy. Polecam filmiki na YT ... rozwiń
Avatar
Henio / 13 lutego 2013 o 09:56
[quote name='ZIBI' timestamp='1360733515' post='733425']
wreszcie polacu zaczeli dzialac PODPALIC WSZYSTKIE I ZNISZCZYC
[/quote]
[quote name='ZIBI' timestamp='1360733515' post='733425']
wreszcie polacu zaczeli dzialac PODPALIC WSZYSTKIE I ZNISZCZYC
[/quote]Zostało jeszcze 89,765 tyś,życia braknie żeby to skasowac !!!!!
Avatar
ZIBI / 13 lutego 2013 o 06:31
wreszcie polacu zaczeli dzialac PODPALIC WSZYSTKIE I ZNISZCZYC
Avatar
Jurek / 12 lutego 2013 o 23:56
Prawdopodobnie ,,strażnicy mają dobrego nosa ,wyczuli łatwopalną substancję ,tylko teraz mają problem z ustaleniem konkretnej nazwy ,Każdy z nich mówi o innej ,jeden o spirytusie, drugi o benzynie jest też i trop rozpuszczalnika ,
Avatar
JANEK BEZ SANEK / 12 lutego 2013 o 22:13
[quote name='Dla gazety' timestamp='1360695787' post='733305']
Witam mam taka prosbe o opublikowanie tematu o fotoradarze i wyslanie pytania do strazy miejsciej, dlaczego fotoradar byl na Al.Andersa 11 lutego o godzinie 21 jesli by fotoradar nie zostal podpalony to dalej bysmy sie nie dowiedzieli ze straz miejsak nas oszukuje, jak na stronie straży miejskiej do 11 lutego nie bylo podanej Aleji Andersa, fotoradar mogl dopiero tam stanac 12 lutego wiec jesli komus zrobil by zdjecie to moze sie odwolac do sadu i nie przyjac mandatu bo straz miejska wprowadza ludzi w blad z lokalizacja fotoradaru,
Prosze o informacje do mnie co ma na ten temat do powiedzenia straz miejska
[/quote]

tobie nalezy współczuć, resztę pomijam bo nie ma dla nich ratunku, ty masz patrzeć na znaki drogowe, a nie czytać gdzie ci wolno zapitalać, nauczyli was pismaki i dziennikarze opluwać prawo kraju w którym mieszkacie, stąd też bydłowanie w telewizji i prasie, tępy pisarczyk łatwo trafia do tępego czytelnika, tak podsyceni mają siłę łgać i zaklinać rzeczywistość, ja bym wam zabierał prawa jazdy kłamcy i piraci drogowi
[quote name='Dla gazety' timestamp='1360695787' post='733305']
Witam mam taka prosbe o opublikowanie tematu o fotoradarze i wyslanie pytania do strazy miejsciej, dlaczego fotoradar byl na Al.Andersa 11 lutego o godzinie 21 jesli by fotoradar nie zostal podpalony to dalej bysmy sie nie dowiedzieli ze straz miejsak nas oszukuje, jak na stronie straży miejskiej do 11 lutego nie bylo podanej Aleji Andersa, fotoradar mogl dopiero tam stanac 12 lutego wiec jesli komus zrobil by zdjecie to moze sie odwolac do sadu i ... rozwiń
Avatar
Gość / 12 lutego 2013 o 20:55
Szkoda, że nie udało się spalić do końca. Andersa jest najgłupszym miejscem w całym Lublinie gdzie można ustawić fotoradar i jego postawienie przyczyniło się do kolizji i wypadków, wcześniej był tam spokój i nie dochodziło do takich zdarzeń. Jak ktoś ma terenówke to niech skasuje ten fotoradar.. mieszkańcy będą wdzięczni.
Avatar
M.J. / 12 lutego 2013 o 20:51
Wielka szkoda,że nie umiał dobrze i całkowicie spalić ten fotoradar.Straż miejska czy wiejska miała z początku pilnować porządku w miejscu działania a nie bawić się w policjantów z drogówki.W USA straż nie bawi się w policjantów,a zdejmuje np kotka z drzewa dla staruszki czy pomaga ludziom starszym.Rozwiązać straż.Szkoda pieniędzy dla darmozjadów.
Zobacz wszystkie komentarze 40

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Orkiestra Trybunału Koronnego Mieszkańcom Lublina
24 czerwca 2018, 19:00

Orkiestra Trybunału Koronnego Mieszkańcom Lublina 0 0

Co Gdzie Kiedy. W najbliższą niedzielę, 24 czerwca o godz. 19 w Kościele Rektoralnym pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Zwycięskiej (ul. Narutowicza 6) będzie miał miejsce wyjątkowy koncert w wykonaniu Orkiestry Trybunału Koronnego w Lublinie.

Lublin: Urząd wyda więcej pieniędzy na park Ludowy. Czy teraz wystarczy?

Lublin: Urząd wyda więcej pieniędzy na park Ludowy. Czy teraz wystarczy? 0 0

Wczoraj ogłoszony został nowy przetarg na odnowę parku Ludowego. To już drugie podejście, bo za pierwszym razem Urząd Miasta zderzył się z wysokimi cenami zaproponowanymi przez wykonawców. W parku mają się pojawić nowe drzewa, ścieżki biegowe, rowerowe, pionowy ogród, place zabaw i wiele innych atrakcji.

Plaza Lublin się rozbudowuje. Jakie będą zmiany?
galeria

Plaza Lublin się rozbudowuje. Jakie będą zmiany? 0 1

Połączenie pracy z jedzeniem, więcej miejsca i nowe odsłony znanych już sklepów – to zmiany, jakie przechodzi właśnie lubelska Plaza

Wyprzedzał na skrzyżowaniu, pójdzie do więzienia

Wyprzedzał na skrzyżowaniu, pójdzie do więzienia 0 1

37-latek wpadł gdy wyprzedzał na skrzyżowaniu. Okazało się, że jest poszukiwany. Trafi do więzienia na 8 miesięcy.

Jej zdjęcie w strefie kibica w Lublinie zrobiło furorę. "Nigdy nie spotkałam się tu z rasizmem"
galeria
film

Jej zdjęcie w strefie kibica w Lublinie zrobiło furorę. "Nigdy nie spotkałam się tu z rasizmem" 0 3

Rozmowa z Zendaya Sithole z Zimbabwe, studentką Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, przewodniczącą Foreign Students Union UMCS.

Ruszyła letnia LNBA

Ruszyła letnia LNBA 1 0

Liga Letnia LNBA W niedzielę rozegrano pierwszą kolejkę. W najbardziej interesującym spotkaniu Kaddi pokonało No To Shoot

"Pod moim dzieckiem urwała się huśtawka". Chłopiec upadł na plecy, był zamroczony
Alarm 24
galeria

"Pod moim dzieckiem urwała się huśtawka". Chłopiec upadł na plecy, był zamroczony 1 10

Plac zabaw przy ul. Koszarowej w Kraśniku zostanie objęty stałym nadzorem – zapowiada komendant Straży Miejskiej w Kraśniku. To reakcja na e-mail od naszej Czytelniczki.

Pobili kolegę i zostawili przed domem, 40-latek zmarł. Jest wyrok
galeria

Pobili kolegę i zostawili przed domem, 40-latek zmarł. Jest wyrok 0 0

Dwa lata więzienia i grzywna. To wyroki dla mężczyzn, którzy pobili swojego kolegę i pozostawili rannego przed domem. 40-latek zmarł po kilkunastu godzinach.

Zlot Foodtrucków w Puławach
22 czerwca 2018, 0:00

Zlot Foodtrucków w Puławach 2 2

Przez cały weekend, od piątku 22 czerwca do niedzieli, 24 czerwca przed Galerią Zieloną w Puławach (ul. Lubelska 2) odbędzie się Zlot Foodtrucków.

Pielęgniarki z kolejnych szpitali w Lublinie na zwolnieniach. Ograniczą przyjęcia pacjentów?

Pielęgniarki z kolejnych szpitali w Lublinie na zwolnieniach. Ograniczą przyjęcia pacjentów? 19 7

W szpitalu klinicznym przy ul. Staszica w Lublinie około stu pielęgniarek poszło na zwolnienia lekarskie. Chcą zarabiać więcej. W ich ślady idą koleżanki ze szpitala klinicznego przy ul. Jaczewskiego.

Kilkudziesięciu policjantów szukało 2,5-latka. Znalazł się w lesie

Kilkudziesięciu policjantów szukało 2,5-latka. Znalazł się w lesie 3 1

Kilkudziesięciu policjantów, funkcjonariusze SG, strażacy i okoliczni mieszkańcy poszukiwali w środę 2,5 letniego chłopczyka.

Kamil Strąk ze szkółki Speed Car Motor Lublin powołany do kadry Polski

Kamil Strąk ze szkółki Speed Car Motor Lublin powołany do kadry Polski 5 0

Kamil Strąk powalczy o indywidualne mistrzostwo świata juniorów klasy 250 cc. Zawodnik szkółki Speed Car Motor Lublin dostał powołanie do kadry Polski i 4 lipca wystąpi w półfinale w Gdańsku. W drodze po tytuł lubelskiego zawodnika wspiera Fundacja Rozwoju Sportu w Lublinie.

Piękniejsze oblicze kibicowania. Fanki piłki nożnej w strefie przy Arenie Lublin [zdjęcia]
galeria
film

Piękniejsze oblicze kibicowania. Fanki piłki nożnej w strefie przy Arenie Lublin [zdjęcia] 7

Zobacz jak panie kibicowały biało-czerwonym w strefie kibica przy Arenie Lublin.

Będzie zmiana w zarządzie LSM-u. Szukają wiceprezesa

Będzie zmiana w zarządzie LSM-u. Szukają wiceprezesa 1 1

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa będzie mieć nowego wiceprezesa ds. ekonomiczno-finansowych. Dotychczasowy, Andrzej Mazurek, odszedł na emeryturę.

Na promocję pierogów i boisko do siatkówki. 19 projektów z woj. lubelskiego zdobyło pieniądze

Na promocję pierogów i boisko do siatkówki. 19 projektów z woj. lubelskiego zdobyło pieniądze 2 1

Prawie 840 tys. zł dostały lokalne stowarzyszenia i instytucje w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!