Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

16 sierpnia 2012 r.
16:55
Edytuj ten wpis

Pogrzeb Marcina Różyckiego (zdjęcia)

0 16 A A

Kilkaset osób żegnało dzisiaj Marcina Różyckiego. Pogrzeb odbył się na cmentarzu przy ul. Unickiej w Lublinie.

Lubelski artysta zmarł 11 sierpnia. Miał 36 lat. Przegrał walkę z chorobą nowotworową. Był członkiem Lubelskiej Federacji Bardów.

Dwa lata temu wydał pierwszy solowy album "Erotyk zza kiosku”. W lipcu tego roku wziął ślub.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
asd / 31 marca 2013 o 00:46
Żałosny jesteś!!!
Avatar
expending subtrul / 31 marca 2013 o 00:26
Możesz ty przemądrzały śmieciu ty Folsratko !!!
Avatar
Nina / 17 sierpnia 2012 o 19:48
Śmierć człowieka jest zawsze dramatem. Ale Marcin zostawił syna! Jego życie nie było tylko życiem wspaniałego artysty (gorszym, lepszym -nie o to chodzi), to było życie, które miało sens - wiele cech przekazał synowi. Mama Maćka na pewno zadbała o to, żeby ujawiniły się te najlepsze.
Avatar
folkatka / 17 sierpnia 2012 o 18:01
Czy moge prosić Was o zachowanie minimum taktu, kultury i przyzwoitości?
Avatar
agi / 17 sierpnia 2012 o 17:46
Kurcze człowiek umarł a wy tu politykę wstawiacie, szkoda.
Avatar
jezus / 17 sierpnia 2012 o 10:30
chodzilo mi o wpis #7 smutny marian
Avatar
jezus / 17 sierpnia 2012 o 10:29
[quote name='ja' timestamp='1345191988' post='665162']
nie połam sobie chociaż zębów przy tym "zgrzycie"
[/quote]

a to dlatego tak cie kłuje i wypisujesz po forach różne głupoty anonimie. na szczescie twoja opcja polityczna przegranych ludzi juz nie dojdzie wiecej do wladzy
Avatar
ja / 17 sierpnia 2012 o 10:26
[quote name='helenka p.' timestamp='1345190253' post='665155']
mówił, że nie wierzy w Boga, a tu wszędzie ten Ładniak..... o co chodzi z tymi księżmi diecezjalnymi..... nie rozumiem.... krytykują ludzi wierzących, radykalnych polskich patriotów (Chrystus był radykalny tak-tak, nie-nie), ale lecą i lansuja sie z ta całą postmoderną, tą nowa kulturą...... coś tu mi nie gra, jest w tym jakis zgrzyt.....
[/quote]
nie połam sobie chociaż zębów przy tym "zgrzycie"
Avatar
Tommik / 17 sierpnia 2012 o 10:19
Artyści są zmienni jak wiatr, kiedy dmie w żagle. Słuchają głosów, których nie słyszymy my, śmiertelnicy. Gdy je usłyszą, albo jest to natchnienie, albo zwrot ... Miał prawo i wierzyć i nie wierzyć. Jego sprawa. Stwórca zadecyduje, czy uwierzy mu przed śmiercią czy uwierzy już po.
Avatar
helenka p. / 17 sierpnia 2012 o 09:57
mówił, że nie wierzy w Boga, a tu wszędzie ten Ładniak..... o co chodzi z tymi księżmi diecezjalnymi..... nie rozumiem.... krytykują ludzi wierzących, radykalnych polskich patriotów (Chrystus był radykalny tak-tak, nie-nie), ale lecą i lansuja sie z ta całą postmoderną, tą nowa kulturą...... coś tu mi nie gra, jest w tym jakis zgrzyt.....
Avatar
asd / 31 marca 2013 o 00:46
Żałosny jesteś!!!
Avatar
expending subtrul / 31 marca 2013 o 00:26
Możesz ty przemądrzały śmieciu ty Folsratko !!!
Avatar
Nina / 17 sierpnia 2012 o 19:48
Śmierć człowieka jest zawsze dramatem. Ale Marcin zostawił syna! Jego życie nie było tylko życiem wspaniałego artysty (gorszym, lepszym -nie o to chodzi), to było życie, które miało sens - wiele cech przekazał synowi. Mama Maćka na pewno zadbała o to, żeby ujawiniły się te najlepsze.
Avatar
folkatka / 17 sierpnia 2012 o 18:01
Czy moge prosić Was o zachowanie minimum taktu, kultury i przyzwoitości?
Avatar
agi / 17 sierpnia 2012 o 17:46
Kurcze człowiek umarł a wy tu politykę wstawiacie, szkoda.
Avatar
jezus / 17 sierpnia 2012 o 10:30
chodzilo mi o wpis #7 smutny marian
Avatar
jezus / 17 sierpnia 2012 o 10:29
[quote name='ja' timestamp='1345191988' post='665162']
nie połam sobie chociaż zębów przy tym "zgrzycie"
[/quote]

a to dlatego tak cie kłuje i wypisujesz po forach różne głupoty anonimie. na szczescie twoja opcja polityczna przegranych ludzi juz nie dojdzie wiecej do wladzy
Avatar
ja / 17 sierpnia 2012 o 10:26
[quote name='helenka p.' timestamp='1345190253' post='665155']
mówił, że nie wierzy w Boga, a tu wszędzie ten Ładniak..... o co chodzi z tymi księżmi diecezjalnymi..... nie rozumiem.... krytykują ludzi wierzących, radykalnych polskich patriotów (Chrystus był radykalny tak-tak, nie-nie), ale lecą i lansuja sie z ta całą postmoderną, tą nowa kulturą...... coś tu mi nie gra, jest w tym jakis zgrzyt.....
[/quote]
nie połam sobie chociaż zębów przy tym "zgrzycie"
Avatar
Tommik / 17 sierpnia 2012 o 10:19
Artyści są zmienni jak wiatr, kiedy dmie w żagle. Słuchają głosów, których nie słyszymy my, śmiertelnicy. Gdy je usłyszą, albo jest to natchnienie, albo zwrot ... Miał prawo i wierzyć i nie wierzyć. Jego sprawa. Stwórca zadecyduje, czy uwierzy mu przed śmiercią czy uwierzy już po.
Avatar
helenka p. / 17 sierpnia 2012 o 09:57
mówił, że nie wierzy w Boga, a tu wszędzie ten Ładniak..... o co chodzi z tymi księżmi diecezjalnymi..... nie rozumiem.... krytykują ludzi wierzących, radykalnych polskich patriotów (Chrystus był radykalny tak-tak, nie-nie), ale lecą i lansuja sie z ta całą postmoderną, tą nowa kulturą...... coś tu mi nie gra, jest w tym jakis zgrzyt.....
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kalarepa w menu może być groźna

Kalarepa w menu może być groźna 0 0

Przedwojenny amerykański poeta zajął się pewnym bardzo popularnym warzywem. Kto używa kalarepy w kuchni może być zaskoczony

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem
galeria
film

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem 1 0

Damian S. i Magdalena J. stanęli w środę przed sądem. Odpowiadają za udział w rozboju i brutalne zabójstwo pracownika stacji benzynowej. Mirosława W. napadnięto, kiedy pełnił swój ostatni nocny dyżur na stacji paliw w Pałecznicy-Kolonii (gm. Niedźwiada). Sprawcy zabrali mu 140 zł.

Wojewoda lubelski z wizytą w USA

Wojewoda lubelski z wizytą w USA 0 1

Spotkania z Polonią, odwiedzanie nekropolii, msze święte oraz odsłonięcie tablicy poświęconej prezydentom Lechowi Kaczyńskiemu i Ryszardowi Kaczorowskiemu – to były główne punkty wizyty wojewody lubelskiego Przemysława Czarnka w USA.

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Taka sytuacja może zaistnieć

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Taka sytuacja może zaistnieć 0 2

Dojazdu do nowego przystanku kolejowego Lublin Zachód dotyczyć ma uchwała, której projekt chce w czwartek przeforsować w Radzie Miasta opozycyjny klub radnych Prawa i Sprawiedliwości

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta
galeria

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta 0 1

Zobacz zdjęcia Świdnika z góry.

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych]
ZDJĘCIA
galeria

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych] 10 3

218 najlepszych studentów z regionu dostało w środę stypendia od marszałka województwa. Sławomir Sosnowski wręczył im decyzje na uroczystej gali w Lubelskim Centrum Konferencyjnym.

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu
sonda
film

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu 19 7

Szef restauracji „Krokus” rozważa wprowadzenie do stałego menu nowej zupy o nazwie Kwaśny rosół a'la Sylwia. W ten sposób, z przymrużeniem oka odnosi się do konfliktu z kobietą o tym imieniu, która zakwestionowała jakość przygotowanego dla jej dziecka przyjęcia komunijnego.

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość
25 maja 2018, 21:00

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość 1 0

Już w najbliższy piątek rozpocznie się Szturmu Twierdzy Zamość przez wojska Chmielnickiego. Wielkie widowisko plenerowe potrwa przez trzy dni.

Tak mogą zmienić się górki czechowskie. Najnowsze wizualizacje [zdjęcia]
galeria

Tak mogą zmienić się górki czechowskie. Najnowsze wizualizacje [zdjęcia] 29 63

Właściciel górek czechowskich pokazał w środę koncepcję nowego parku, którego urządzenie oferuje w zamian za zgodę władz miasta na budowę mieszkań na pozostałej części dawnego poligonu. Spółka TBV twierdzi, że gotowa jest wyłożyć pieniądze na park i oddać go miastu za złotówkę. Co na to Ratusz?

IX Święto Wina w Janowcu. Program imprezy
26 maja 2018, 12:00

IX Święto Wina w Janowcu. Program imprezy 1 0

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Nadwiślańskie zaprasza na Zamek w Janowcu na 9. edycję Święta Wina. Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się w sobotę, 26 maja o godz. 12.

PiS ogłosiło kandydatów na prezydentów w miastach woj. lubelskiego

PiS ogłosiło kandydatów na prezydentów w miastach woj. lubelskiego 11 22

Znamy kolejnych kandydatów Prawa i Sprawiedliwości w wyborach samorządowych. Dzisiaj PiS ogłosił kogo poprze w wyborach na prezydenta Puław, Białej Podlaskiej, Chełma i Zamościa.

Karpiński ostro o Soboniu: Okazał się małym kłamczuszkiem
film

Karpiński ostro o Soboniu: Okazał się małym kłamczuszkiem 0 14

- Mamy do czynienia z dramatycznym rozjechaniem się obietnic wyborczych - powiedział w środę podczas konferencji prasowej poseł PO Włodzimierz Karpiński.

Tu mają powstać nowe fabryki, składy i magazyny w Lublinie. 44 hektary gruntu
galeria

Tu mają powstać nowe fabryki, składy i magazyny w Lublinie. 44 hektary gruntu 14 7

Ratusz wskazuje na Felinie tereny pod nowe fabryki, składy i magazyny. Pod ich budowę chce przeznaczyć ponad 44 ha gruntu zarezerwowanego dziś na pola uprawne i tereny nauki. Zmiany miałyby również dotyczyć terenów dawnej odlewni żeliwa przy ul. Metalurgicznej.

AZS UMCS Lublin zawarł porozumienie z grupą UMCS Biega

AZS UMCS Lublin zawarł porozumienie z grupą UMCS Biega 7 2

LEKKOATLETYKA Tym samym uczelniany klub poszerzył swoje pole działania o kolejną dyscyplinę sportową. Na terenie Parku Akademickiego 5 czerwca odbędzie się 21 Bieg o Puchar Rektora UMCS

Rozebrany mężczyzna na torach. Trzeba było go gonić

Rozebrany mężczyzna na torach. Trzeba było go gonić 0 2

W środę nad ranem 36-letni mężczyzna biegał po torach w Białej Podlaskiej. – Przez tę sytuację został zatrzymany cały skład i były trudności w ruchu – informuje nasz czytelnik.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!