Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

22 grudnia 2010 r.
14:37
Edytuj ten wpis

Policja przejęła 5 kg marihuany. Miała trafić na lubelski rynek (wideo)

Autor: Zdjęcie autora (MB)
0 16 A A

Blisko 5 kg marihuany zabezpieczyli lubelscy policjanci. Z takiej ilości narkotyku można sporządzić blisko 20 tys. porcji o wartości około 150 tys. zł.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Vovik / 15 kwietnia 2011 o 22:01
To co teraz będzie palił elektorat Palikota?! Przecież bez totalnego ujarania na niego nie zagłosują!
Avatar
sensi / 14 kwietnia 2011 o 22:20
policja i tak wszystkich nie zlapie!!
sadzic palic zalegalizowac brecie.. xD
Avatar
cement / 8 stycznia 2011 o 17:08
szlak by ich trafil
Avatar
swider / 7 stycznia 2011 o 23:50
no i d*** jest teraz...
Avatar
Sher / 23 grudnia 2010 o 16:51
Wystawka jak nic.
Avatar
gość67 / 23 grudnia 2010 o 10:36
Policja dziękuje obywatelowi, który znakomicie wywiązał się ze swojego moralnego obowiązku.
Dzięki swojej prawidłowej postawie, zapobiegł rozprzestrzenieniu się znacznej ilości bardzo szkodliwych, uzależniających substancji narkotycznych.

Policja jak w każdym przypadku nagradza taką postawę (nagroda w wysokości 500 zł!!!).

Serdecznie zapraszamy wszystkich obywateli do dalszej współpracy!!! Razem możemy więcej!!!
Avatar
wetyk / 23 grudnia 2010 o 10:28
no i swieta psu w d*u*p*e
Avatar
miecio / 22 grudnia 2010 o 18:48
Przecież to sianko pod obrus na stół wigilijny Co te p.y się nie znają ?
Avatar
AnKa / 22 grudnia 2010 o 17:24
[quote name='Admin' timestamp='1293033172' post='409909']
Marihuana nie jest narkotykiem!!!CZEGO LUDZIOM W GŁOWACH MĄCICIE!!!ZALEGALIZOWAĆ I TYLE!NIE MA PRZYPADKÓW SMIERTELNYCH PO MARIHUANIE A PO ALKOHOLU JAK SĄDZICIE???
[/quote]
Marihuana jest narkotykiem wg organizacji zdrowia nawet alkohol i nikotyna są narkotykami,
Narkotyk – potoczna nazwa niektórych substancji odurzających działających na ośrodkowy układ nerwowy. Ze względu na poglądy społeczne, różnice kulturowe, stany prawne itp. nie ma jednoznacznej definicji słowa narkotyk.
Podział według Światowej Organizacji Zdrowia
-Opiaty np. heroina, morfina
-Psychostymulanty np. amfetamina, metamfetamina
-Kokaina
-Marihuana i haszysz
-Halucynogeny np. DMT
-Psychodeliki np. LSD-25
-Środki lotne – kleje
-Leki uspokajające i barbiturany
-Nikotyna
-Alkohol
-Steroidy
Poza tym chyba lepiej palić marihuanę niż te dopalacze (a one są legalne)
[quote name='Admin' timestamp='1293033172' post='409909']
Marihuana nie jest narkotykiem!!!CZEGO LUDZIOM W GŁOWACH MĄCICIE!!!ZALEGALIZOWAĆ I TYLE!NIE MA PRZYPADKÓW SMIERTELNYCH PO MARIHUANIE A PO ALKOHOLU JAK SĄDZICIE???
[/quote]
Marihuana jest narkotykiem wg organizacji zdrowia nawet alkohol i nikotyna są narkotykami,
Narkotyk – potoczna nazwa niektórych substancji odurzających działających na ośrodkowy układ nerwowy. Ze względu na poglądy społeczne, różnice kultu... rozwiń
Avatar
Gość / 22 grudnia 2010 o 17:18
jak by byłą legalna to państwo zarobiło by (22% podatku vat)ok 33 tys. mogli by zacząć łatać dziurę budżetową
Avatar
Vovik / 15 kwietnia 2011 o 22:01
To co teraz będzie palił elektorat Palikota?! Przecież bez totalnego ujarania na niego nie zagłosują!
Avatar
sensi / 14 kwietnia 2011 o 22:20
policja i tak wszystkich nie zlapie!!
sadzic palic zalegalizowac brecie.. xD
Avatar
cement / 8 stycznia 2011 o 17:08
szlak by ich trafil
Avatar
swider / 7 stycznia 2011 o 23:50
no i d*** jest teraz...
Avatar
Sher / 23 grudnia 2010 o 16:51
Wystawka jak nic.
Avatar
gość67 / 23 grudnia 2010 o 10:36
Policja dziękuje obywatelowi, który znakomicie wywiązał się ze swojego moralnego obowiązku.
Dzięki swojej prawidłowej postawie, zapobiegł rozprzestrzenieniu się znacznej ilości bardzo szkodliwych, uzależniających substancji narkotycznych.

Policja jak w każdym przypadku nagradza taką postawę (nagroda w wysokości 500 zł!!!).

Serdecznie zapraszamy wszystkich obywateli do dalszej współpracy!!! Razem możemy więcej!!!
Avatar
wetyk / 23 grudnia 2010 o 10:28
no i swieta psu w d*u*p*e
Avatar
miecio / 22 grudnia 2010 o 18:48
Przecież to sianko pod obrus na stół wigilijny Co te p.y się nie znają ?
Avatar
AnKa / 22 grudnia 2010 o 17:24
[quote name='Admin' timestamp='1293033172' post='409909']
Marihuana nie jest narkotykiem!!!CZEGO LUDZIOM W GŁOWACH MĄCICIE!!!ZALEGALIZOWAĆ I TYLE!NIE MA PRZYPADKÓW SMIERTELNYCH PO MARIHUANIE A PO ALKOHOLU JAK SĄDZICIE???
[/quote]
Marihuana jest narkotykiem wg organizacji zdrowia nawet alkohol i nikotyna są narkotykami,
Narkotyk – potoczna nazwa niektórych substancji odurzających działających na ośrodkowy układ nerwowy. Ze względu na poglądy społeczne, różnice kulturowe, stany prawne itp. nie ma jednoznacznej definicji słowa narkotyk.
Podział według Światowej Organizacji Zdrowia
-Opiaty np. heroina, morfina
-Psychostymulanty np. amfetamina, metamfetamina
-Kokaina
-Marihuana i haszysz
-Halucynogeny np. DMT
-Psychodeliki np. LSD-25
-Środki lotne – kleje
-Leki uspokajające i barbiturany
-Nikotyna
-Alkohol
-Steroidy
Poza tym chyba lepiej palić marihuanę niż te dopalacze (a one są legalne)
[quote name='Admin' timestamp='1293033172' post='409909']
Marihuana nie jest narkotykiem!!!CZEGO LUDZIOM W GŁOWACH MĄCICIE!!!ZALEGALIZOWAĆ I TYLE!NIE MA PRZYPADKÓW SMIERTELNYCH PO MARIHUANIE A PO ALKOHOLU JAK SĄDZICIE???
[/quote]
Marihuana jest narkotykiem wg organizacji zdrowia nawet alkohol i nikotyna są narkotykami,
Narkotyk – potoczna nazwa niektórych substancji odurzających działających na ośrodkowy układ nerwowy. Ze względu na poglądy społeczne, różnice kultu... rozwiń
Avatar
Gość / 22 grudnia 2010 o 17:18
jak by byłą legalna to państwo zarobiło by (22% podatku vat)ok 33 tys. mogli by zacząć łatać dziurę budżetową
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

3 najpopularniejsze metody zarabiania na nieruchomościach

3 najpopularniejsze metody zarabiania na nieruchomościach 0 0

Chcąc zarabiać na nieruchomościach, należy najpierw zapoznać się z rynkiem, żeby zrozumieć mechanizmy, jakie nim kierują. Dobra orientacja pozwoli dostrzec wyjątkową okazję do opłacalnej inwestycji. Należy określić własne możliwości finansowe i strategię. Dochód z takich inwestycji może być pasywny lub jednorazowy.

PiS ogłosi kandydata na prezydenta Lublina. Kto wystartuje w największych miastach?

PiS ogłosi kandydata na prezydenta Lublina. Kto wystartuje w największych miastach? 3 12

Swojego kandydata na prezydenta Lublina ma wskazać w tym tygodniu Prawo i Sprawiedliwość. Do jesiennych wyborów samorządowych szykują się także inne ugrupowania, nie tylko w Lublinie. Jakie nazwiska wchodzą w grę?

Bizon Jeleniec – LKS AGROTEX Milanów 3:2. Grała bialska klasa okręgowa

Bizon Jeleniec – LKS AGROTEX Milanów 3:2. Grała bialska klasa okręgowa 2 1

BIALSKA KLASA OKRĘGOWA Po wygranej przed tygodniem z LZS Dobryń, w niedzielę zespół z Jeleńca odniósł drugie z rzędu zwycięstwo. Tym razem drużyna trenera Mariusza Ciołka pokonała LKS AGROTEX Milanów 3:2

18-latka wymusiła pierwszeństwo na motocyklu? Młodzi mężczyźni poważnie ranni

18-latka wymusiła pierwszeństwo na motocyklu? Młodzi mężczyźni poważnie ranni 0 0

W poważnym stanie trafili do szpitala kierowca i pasażer motocykla, który w Wólce Kraśniczyńskiej zderzył się z kią.

Odznaczenia dla honorowych dawców krwi. Uhonorowano ponad 160 osób [zdjęcia]
galeria

Odznaczenia dla honorowych dawców krwi. Uhonorowano ponad 160 osób [zdjęcia] 17 0

161 odznaczeń trafiło w sobotę do honorowych dawców krwi z województwa lubelskiego.

Unia Białopole ponownie na fotelu lidera

Unia Białopole ponownie na fotelu lidera 1 0

CHEŁMSKA KLASA OKRĘGOWA Wygrana zespołu z Białopola 6:0 ze Spółdzielcą Siedliszcze. Orzeł Srebrzyszcze lepszy od Frassatiego Fajsławice

Spotkanie z Urszulą Niewiadomską-Flis w MBP
24 kwietnia 2018, 17:00

Spotkanie z Urszulą Niewiadomską-Flis w MBP 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filia nr 10 MBP (ul. Kleeberga 12a) zaprasza na spotkanie autorskie z dr hab. Urszulą Niewiadomską-Flis. Wydarzenie odbędzie się 24 kwietnia o godz. 17.

Uderzył w znak i pojechał dalej. Miał prawie cztery promile

Uderzył w znak i pojechał dalej. Miał prawie cztery promile 0 0

Prawie cztery promile alkoholu w organizmie miał 23-letni kierowca citroena zatrzymany w Rykach przez policję.

Awenta MKS Pogoń Siedlce – Budowlani Lublin 22:17

Awenta MKS Pogoń Siedlce – Budowlani Lublin 22:17 2 0

EKSTRALIGA RUGBY W wyjazdowym spotkaniu czwartej kolejki Budowlani Lublin przegrali z Pogonią Siedlce 17:22. Mimo porażki podopieczni trenera Stanisława Więciorka pozostawili po sobie dobre wrażenie i wywalczyli punkt bonusowy

Nie chciał zderzyć się ze zwierzęciem, zjechał na drugi pas. Nie żyje
ZDJĘCIA
galeria

Nie chciał zderzyć się ze zwierzęciem, zjechał na drugi pas. Nie żyje 16 4

Nie żyje 63-letni kierowca opla, który w niedzielę w Wandzinie (pow. lubartowski) zderzył się z mercedesem.

Celebrytka z Lublina i Chińczycy wyszli na wolność. "Śledztwo może trwać dłużej niż maksymalna kara"
galeria

Celebrytka z Lublina i Chińczycy wyszli na wolność. "Śledztwo może trwać dłużej niż maksymalna kara" 1 8

Z aresztu wyszła celebrytka Izabela M. oraz 47 Chińczyków podejrzanych o wyłudzanie pieniędzy metodą „na policjanta”. O ich wypuszczeniu na wolność zdecydował sąd, który uznał, że śledztwo w tej sprawie może trwać dłużej niż maksymalna kara więzienia grożąca za oszustwa.

Avia lepsza od Politechniki w pierwszym derbowym półfinale

Avia lepsza od Politechniki w pierwszym derbowym półfinale 0 0

II LIGA SIATKARZY Na inaugurację półfinałowej rywalizacji w play-off świdniczanie okazali się lepsi w pięciu setach od LKS Politechnika Lublin. Na tym etapie rywalizacja toczy się do trzech wygranych

XV Festiwal Książki w Puławach
23 kwietnia 2018, 0:00

XV Festiwal Książki w Puławach 1 0

Biblioteka Miejska w Puławach zaprasza na 15 edycję Festiwalu Książki i Praw Autorskich. Impreza zostanie przeprowadzona w dniach 23-27 kwietnia. To jedno z największych wydarzeń kulturalnych w mieście.

Zamieniają Lublin i Świdnik na Dominów. Dlaczego?

Zamieniają Lublin i Świdnik na Dominów. Dlaczego? 45 13

W pobliżu Urzędu Gminy Głusk w podlubelskim Dominowie powstaje osiedle bloków mieszkaniowych i domów jednorodzinnych. – Zachęciła nas atrakcyjna cena mieszkania, sporo niższa w porównaniu do Lublina czy Świdnika – mówi Magdalena Potręć, która półtora roku temu zamieszkała z rodziną w jednym z bloków w Dominowie

Kraśnik w bratkach i stokrotkach. Pojawią się też pelargonie

Kraśnik w bratkach i stokrotkach. Pojawią się też pelargonie 1 0

Kraśnik ozdobiły już stokrotki i bratki. W kolejnych miesiącach na ulicach miasta pojawią się następne rośliny. Urzędnicy z miasta zapowiadają, że w tym sezonie zostanie posadzonych prawie 24 tys. kwiatów.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!