Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

16 czerwca 2012 r.
10:06
Edytuj ten wpis

Policja zatrzymała oszustów "wnuczków". Mieszkańcy Łodzi wyłudzili w Lublinie 70 tys. zł

Autor: Zdjęcie autora sad
0 10 A A
 Za oszustwo grozi do 8 lat pozbawienia wolności.  (policja)
Za oszustwo grozi do 8 lat pozbawienia wolności. (policja)

Zarzuty oszustwa usłyszało wczoraj troje mieszkańców Łodzi. Dwie młode kobiety w wieku 20 i 15 lat oraz ich 18-letni kompan wyłudzili od mieszkańców Lublina prawie 70 tys. zł.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ksiądz-syn księdza / 17 czerwca 2012 o 09:37
Głupich nie sieją!Skąd oszuści wiedzą,czy tetryki mają pieniądze i ile tego jest.Czasami nawet wiedzą,gdzie te pieniądze są przechowywane.
A tyle się mówi,aby na spowiedzi wyznawać wlasne grzechy a nie opowiadać księdzu gdzie się trzyma pieniędzy oraz jak to jest kwota.
O ile pamiętam,parę lat temu (2?;3?) kosciół otrzymał od państwa pewien "zastrzyk gotówki" aby na kazaniach informowali "baranki" o grasujących oszustach.A tymczasem jeszcze nie zdarzyło mi się usłyszeć takowej przestrogi.Nawet "społeczny" nadawca Rydzyk nic na ten temat nie mówi,a jeszcze nawet podaje numer konta na jakie należy wpłacać dla niego pieniądze.
Jednym słowem:dziadkowie,słuchajcie dobrze kazań,a jeśli nie słyszycie,kupcie sobie aparaty słuchowe i nie spowiadajcie się glośno,bo przy konfesjionałach stoją różni słuchacze i wyłapują różne ciekawe grzeszki.
A i księżom nie wolno wierzyć,bo oni późnej robią sobie jaja z penitentów i między sobą opowiadają sobie o zasłyszanych grzeszkach.A ile przy tym jest śmiechu....A o przechowywanych przez dziadków pieniądzach księża-spowiednicy informują sobie tylko zaufanym przyjaciółkom (-om) i efekty mamy jak w tekście.
A dlaczego na lubelszczyźnie jest tyle oszustw?A no lubelszczyzna słynie z tego,że jest Plską "C" i talibanem.
Głupich nie sieją!Skąd oszuści wiedzą,czy tetryki mają pieniądze i ile tego jest.Czasami nawet wiedzą,gdzie te pieniądze są przechowywane.
A tyle się mówi,aby na spowiedzi wyznawać wlasne grzechy a nie opowiadać księdzu gdzie się trzyma pieniędzy oraz jak to jest kwota.
O ile pamiętam,parę lat temu (2?;3?) kosciół otrzymał od państwa pewien "zastrzyk gotówki" aby na kazaniach informowali "baranki" o grasujących oszustach.A tymczasem jeszcze nie zdarzyło mi się usłyszeć takowej przestrogi.Nawet "społec... rozwiń
Avatar
chucknorris / 16 czerwca 2012 o 22:56
wulgaryzmy
Avatar
okredziony / 16 czerwca 2012 o 20:13
a dlaczego nie piszecie o tym, że mafia Don Alda T, okrada ludzi metodą na emeryta ?
Avatar
mosquito / 16 czerwca 2012 o 19:53
wyglądają mi na katolickich cyganów
Avatar
Gość / 16 czerwca 2012 o 13:47
Pewnie dostaną jak zwykle najsurowszą karę, jaką jest DOZÓR... bo tylko na tyle stać nasze sądy.
Avatar
pmwd / 16 czerwca 2012 o 12:48
[quote name='MaXiO' timestamp='1339837395' post='639534']
Zdjecia twarzy poproszę! Czemu polskie prawo chroni bandytow?
[/quote]

Wszyscy Cyganie sa podobni do siebie,po co zdjęcia? Mnie bardziej zastanawia skąd sie biorą tacy głupi ludzie,dający się w tak prymitywny sposób nabrać.
Avatar
zibo / 16 czerwca 2012 o 12:47
Media to doskonałe źrtódło edukacji dla początkujących (i nie tylko) przestępców. Wiele z metod przestępstw popełnianych w kraju i na świecie podawanych jest ze szszegółami co stanowi inspirację dla kolejnych zachowań.
Avatar
myślący / 16 czerwca 2012 o 12:02
[quote name='MaXiO' timestamp='1339837395' post='639534']
Zdjecia twarzy poproszę! Czemu polskie prawo chroni bandytow?
[/quote]
Nie można odpowiedziec wprost nie narażając sie, ale pomyśl chwilę.
Avatar
sprawiedliwy / 16 czerwca 2012 o 11:08
Lać ich w morde, nierobów i oszustów. Brawo dla Policji!
Avatar
MaXiO / 16 czerwca 2012 o 11:03
Zdjecia twarzy poproszę! Czemu polskie prawo chroni bandytow?
Avatar
ksiądz-syn księdza / 17 czerwca 2012 o 09:37
Głupich nie sieją!Skąd oszuści wiedzą,czy tetryki mają pieniądze i ile tego jest.Czasami nawet wiedzą,gdzie te pieniądze są przechowywane.
A tyle się mówi,aby na spowiedzi wyznawać wlasne grzechy a nie opowiadać księdzu gdzie się trzyma pieniędzy oraz jak to jest kwota.
O ile pamiętam,parę lat temu (2?;3?) kosciół otrzymał od państwa pewien "zastrzyk gotówki" aby na kazaniach informowali "baranki" o grasujących oszustach.A tymczasem jeszcze nie zdarzyło mi się usłyszeć takowej przestrogi.Nawet "społeczny" nadawca Rydzyk nic na ten temat nie mówi,a jeszcze nawet podaje numer konta na jakie należy wpłacać dla niego pieniądze.
Jednym słowem:dziadkowie,słuchajcie dobrze kazań,a jeśli nie słyszycie,kupcie sobie aparaty słuchowe i nie spowiadajcie się glośno,bo przy konfesjionałach stoją różni słuchacze i wyłapują różne ciekawe grzeszki.
A i księżom nie wolno wierzyć,bo oni późnej robią sobie jaja z penitentów i między sobą opowiadają sobie o zasłyszanych grzeszkach.A ile przy tym jest śmiechu....A o przechowywanych przez dziadków pieniądzach księża-spowiednicy informują sobie tylko zaufanym przyjaciółkom (-om) i efekty mamy jak w tekście.
A dlaczego na lubelszczyźnie jest tyle oszustw?A no lubelszczyzna słynie z tego,że jest Plską "C" i talibanem.
Głupich nie sieją!Skąd oszuści wiedzą,czy tetryki mają pieniądze i ile tego jest.Czasami nawet wiedzą,gdzie te pieniądze są przechowywane.
A tyle się mówi,aby na spowiedzi wyznawać wlasne grzechy a nie opowiadać księdzu gdzie się trzyma pieniędzy oraz jak to jest kwota.
O ile pamiętam,parę lat temu (2?;3?) kosciół otrzymał od państwa pewien "zastrzyk gotówki" aby na kazaniach informowali "baranki" o grasujących oszustach.A tymczasem jeszcze nie zdarzyło mi się usłyszeć takowej przestrogi.Nawet "społec... rozwiń
Avatar
chucknorris / 16 czerwca 2012 o 22:56
wulgaryzmy
Avatar
okredziony / 16 czerwca 2012 o 20:13
a dlaczego nie piszecie o tym, że mafia Don Alda T, okrada ludzi metodą na emeryta ?
Avatar
mosquito / 16 czerwca 2012 o 19:53
wyglądają mi na katolickich cyganów
Avatar
Gość / 16 czerwca 2012 o 13:47
Pewnie dostaną jak zwykle najsurowszą karę, jaką jest DOZÓR... bo tylko na tyle stać nasze sądy.
Avatar
pmwd / 16 czerwca 2012 o 12:48
[quote name='MaXiO' timestamp='1339837395' post='639534']
Zdjecia twarzy poproszę! Czemu polskie prawo chroni bandytow?
[/quote]

Wszyscy Cyganie sa podobni do siebie,po co zdjęcia? Mnie bardziej zastanawia skąd sie biorą tacy głupi ludzie,dający się w tak prymitywny sposób nabrać.
Avatar
zibo / 16 czerwca 2012 o 12:47
Media to doskonałe źrtódło edukacji dla początkujących (i nie tylko) przestępców. Wiele z metod przestępstw popełnianych w kraju i na świecie podawanych jest ze szszegółami co stanowi inspirację dla kolejnych zachowań.
Avatar
myślący / 16 czerwca 2012 o 12:02
[quote name='MaXiO' timestamp='1339837395' post='639534']
Zdjecia twarzy poproszę! Czemu polskie prawo chroni bandytow?
[/quote]
Nie można odpowiedziec wprost nie narażając sie, ale pomyśl chwilę.
Avatar
sprawiedliwy / 16 czerwca 2012 o 11:08
Lać ich w morde, nierobów i oszustów. Brawo dla Policji!
Avatar
MaXiO / 16 czerwca 2012 o 11:03
Zdjecia twarzy poproszę! Czemu polskie prawo chroni bandytow?
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

KULturalia 2018 w Lublinie. Koncerty, sztukmistrze i fireshow [program]
24 maja 2018, 18:00
galeria

KULturalia 2018 w Lublinie. Koncerty, sztukmistrze i fireshow [program] 3 0

Co Gdzie Kiedy. W czwartek rozpoczynają się KULturalia, czyli Dni Kultury Studenckiej w Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Zaplanowano dwa dni koncertów na pl. Teatralnym przed Centrum Spotkania Kultur.

Nikt nie chce postawić słupków w centrum Lublina. Problemy także z innymi inwestycjami

Nikt nie chce postawić słupków w centrum Lublina. Problemy także z innymi inwestycjami 1 4

Pod znakiem zapytania stanął montaż słupków uniemożliwiających nielegalne parkowanie na śródmiejskich chodnikach. Nikt nie chce wziąć tego zlecenia. Drogowcy mają też spory problem z remontami osiedlowych uliczek, m.in. na Czubach i Czechowie

Pracował przy remoncie stadionu. Spadł z rusztowania

Pracował przy remoncie stadionu. Spadł z rusztowania 0 0

56-letni mężczyzna spadł z rusztowania w trakcie prac przy remoncie stadionu w Janowie Lubelskim.

Skręcał w boczną drogę. Potrącił nastoletnią rowerzystkę
ZDJĘCIA
galeria

Skręcał w boczną drogę. Potrącił nastoletnią rowerzystkę 1 4

17-letnia rowerzystka trafiła do szpitala, po tym jak na lokalnej drodze potrącił ją samochód.

Dzisiaj finał Srebrnego Kasku

Dzisiaj finał Srebrnego Kasku 1 1

Dzisiaj o godzinie 19 w Lublinie odbędzie się finał Srebrnego Kasku. Czterech najlepszych zawodników oraz jeden wybrany przez Główną Komisję Sportu Żużlowego wezmą udział w eliminacjach Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów

Lubelskie Kruki rządzą nad Bałtykiem

Lubelskie Kruki rządzą nad Bałtykiem 26 1

Baseball Ravens Lublin zaliczyli fantastyczny początek sezonu w Bałtyckiej Lidze Baseballu. Popularne Kruki po trzech weekendach przewodzą całej stawce

O wiśniowym sadzie. Zamiast porannej jogi
wiersze między newsami

O wiśniowym sadzie. Zamiast porannej jogi 0 1

Na początek dnia, trzy linijki orientu. XVII wiecznemu japońskiemu poecie zen Matsuo Basho tyle wystarczy by opowiedzieć całą historię

Firmy w Lubelskiem cierpią na brak pracowników. W jakich branżach szukać pracy?

Firmy w Lubelskiem cierpią na brak pracowników. W jakich branżach szukać pracy? 49 18

Liczba wolnych miejsc pracy w przedsiębiorstwa z województwa lubelskiego tylko w ciągu ostatniego roku zwiększyła się o niemal 70 procent. Najtrudniej o fachowca jest w branży budowlanej i przemyśle. Potrzebni są także kierowcy i magazynierzy

PO wystawi kobietę na prezydenta Białej Podlaskiej?

PO wystawi kobietę na prezydenta Białej Podlaskiej? 2 10

Platforma nie ujawnia żadnych nazwisk, ale poseł Stanisław Żmijan przyznaje, że najchętniej w wyborach na prezydenta Białej Podlaskiej poparłby kobietę