Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

21 września 2011 r.
18:03
Edytuj ten wpis

Policjanci i mieszkańcy Czechowa mają nowy komisariat (wideo)

0 5 A A
W przestronnym komisariacie znalazło się miejsce na salkę treningową. W akcji wicewojewoda Henryka S
W przestronnym komisariacie znalazło się miejsce na salkę treningową. W akcji wicewojewoda Henryka S

Świetna lokalizacja i nowy sprzęt. Lubelska policja uroczyście otworzyła dzisiaj nowy budynek, w którym mieści się po przeprowadzce Komisariat V.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W komisariacie obejmującym Czechów, Sławin i Sławinek pracuje 67 osób – policjantów oraz pracowników cywilnych. W poprzedniej siedzibie na jednego funkcjonariusza przypadało tylko ok. 6 mkw. powierzchni. – Ponadto sąsiadowanie przez ścianę z mieszkańcami było uciążliwe, zarówno dla nich samych, jak i dla mundurowych – mówi st. sierż. Anna Smarzak z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

– Teraz mamy większy komfort przesłuchiwania świadków, jest bardziej intymna atmosfera. Nikt nie słucha tego, co mówi druga osoba – mówi st. sierż. Jolanta Wołos. – Nie musimy czekać, np. żeby dostać się do komputera – dodaje st. sierż. Aneta Adamczyk.

W budowie nowego komisariatu pomogło miasto, które przekazało policji działkę przy ul. Koncertowej. Podobnie będzie w przypadku podobnej budowy na Czubach. W tej chwili policjanci z VII komisariatu pracują w ciasnych pomieszczeniach przy ul. Różanej. – Pierwsze prace przy budowie komisariatu na Wyżynnej powinny się zacząć w przyszłym roku – informuje A. Smarzak.

Miasto przekaże również działkę pod budowę III Komisariatu działającego teraz przy ul. Kunickiego i Leśnej. Jego nowa siedziba może powstać po drugiej stronie ulicy, koło skrzyżowania z Nowym Światem.

Komentarze 5

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
komendant / 22 września 2011 o 12:23
[quote name='dzid' timestamp='1316675060' post='537689']
Nie ty im płacisz pensję tylko Państwo. A Twoim zasranym obowiązkiem jest płacenie podatków, tak jak policjanci płacą miedzy innymi na siebie. Powiedz gdzie ty pracujesz. Wtedy zobaczymy czy czasem my na Ciebie nie płacimy.
[/quote]

ja mu płacę! ze swoich podatków, więc wymagam tego żeby zapierd*lał!
ja mam własny interes i jak przychodzi do mnie klient i płaci to zapierd*lam
i tak jest na zachodzie, dzięki temu żyją godnie
a nie tak jak w "polszce"
[quote name='dzid' timestamp='1316675060' post='537689']
Nie ty im płacisz pensję tylko Państwo. A Twoim zasranym obowiązkiem jest płacenie podatków, tak jak policjanci płacą miedzy innymi na siebie. Powiedz gdzie ty pracujesz. Wtedy zobaczymy czy czasem my na Ciebie nie płacimy.
[/quote]

ja mu płacę! ze swoich podatków, więc wymagam tego żeby zapierd*lał!
ja mam własny interes i jak przychodzi do mnie klient i płaci to zapierd*lam
i tak jest na zachodzie, dzięki temu żyją ... rozwiń
Avatar
zaop / 22 września 2011 o 09:49
UWAGA UWAGA pod lubinem grasuje służbista pier***ony Rysopis Długie włosy jak ku*** renegat jego kompan Włosy Blond a te ku*** pier***one blondynki:D
Avatar
nmc / 22 września 2011 o 09:43
Rysopis PSA grubu tlusty z twarzy jak murzyn ciemny opalony albo siny od picia morda napuchnieta twarz zawsze ma zgreda albo wku***ony ze jest ale oni chyba zawsze są wku***eni
Avatar
dzid / 22 września 2011 o 09:04
Nie ty im płacisz pensję tylko Państwo. A Twoim zasranym obowiązkiem jest płacenie podatków, tak jak policjanci płacą miedzy innymi na siebie. Powiedz gdzie ty pracujesz. Wtedy zobaczymy czy czasem my na Ciebie nie płacimy.
Avatar
komendant / 21 września 2011 o 20:25
pitolenie o jakichś komisariatach itp.
gdzie są patrole? nie mam zamiaru płacić im za siedzenie za biurkiem
niech latają non stop po osiedlu i pilnują czy ktoś nie podpala aut
Avatar
komendant / 22 września 2011 o 12:23
[quote name='dzid' timestamp='1316675060' post='537689']
Nie ty im płacisz pensję tylko Państwo. A Twoim zasranym obowiązkiem jest płacenie podatków, tak jak policjanci płacą miedzy innymi na siebie. Powiedz gdzie ty pracujesz. Wtedy zobaczymy czy czasem my na Ciebie nie płacimy.
[/quote]

ja mu płacę! ze swoich podatków, więc wymagam tego żeby zapierd*lał!
ja mam własny interes i jak przychodzi do mnie klient i płaci to zapierd*lam
i tak jest na zachodzie, dzięki temu żyją godnie
a nie tak jak w "polszce"
[quote name='dzid' timestamp='1316675060' post='537689']
Nie ty im płacisz pensję tylko Państwo. A Twoim zasranym obowiązkiem jest płacenie podatków, tak jak policjanci płacą miedzy innymi na siebie. Powiedz gdzie ty pracujesz. Wtedy zobaczymy czy czasem my na Ciebie nie płacimy.
[/quote]

ja mu płacę! ze swoich podatków, więc wymagam tego żeby zapierd*lał!
ja mam własny interes i jak przychodzi do mnie klient i płaci to zapierd*lam
i tak jest na zachodzie, dzięki temu żyją ... rozwiń
Avatar
zaop / 22 września 2011 o 09:49
UWAGA UWAGA pod lubinem grasuje służbista pier***ony Rysopis Długie włosy jak ku*** renegat jego kompan Włosy Blond a te ku*** pier***one blondynki:D
Avatar
nmc / 22 września 2011 o 09:43
Rysopis PSA grubu tlusty z twarzy jak murzyn ciemny opalony albo siny od picia morda napuchnieta twarz zawsze ma zgreda albo wku***ony ze jest ale oni chyba zawsze są wku***eni
Avatar
dzid / 22 września 2011 o 09:04
Nie ty im płacisz pensję tylko Państwo. A Twoim zasranym obowiązkiem jest płacenie podatków, tak jak policjanci płacą miedzy innymi na siebie. Powiedz gdzie ty pracujesz. Wtedy zobaczymy czy czasem my na Ciebie nie płacimy.
Avatar
komendant / 21 września 2011 o 20:25
pitolenie o jakichś komisariatach itp.
gdzie są patrole? nie mam zamiaru płacić im za siedzenie za biurkiem
niech latają non stop po osiedlu i pilnują czy ktoś nie podpala aut
Zobacz wszystkie komentarze 5

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie
galeria

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie 0 1

Nie była ani szczupła, ani gruba. Ani wysoka, ani niska. Włosy? Ciemny blond. Chyba. Pani Maria. Maria Chomentowska. Mistrzyni skrytości. Perfekcyjna i pracowita. Architekt wnętrz, projektantka. Zaproponowane przez nią kilkadziesiąt lat temu rozwiązania, nadal są nowatorskie. I świetnie się sprawdzają. Jej życie zawodowe podzielone na kilka okresów, dopiero teraz doczekało się pierwszej monograficznej wystawy i opracowania. Życie prywatne zostanie prywatnym już chyba na zawsze. Gdy najbliżsi chcieli zacząć zadawać pytania, już nie miał kto odpowiadać. Znajomi nigdy nie pytali, bo czuli, że pytać nie powinni

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą 2 10

W przedostatniej kolejce rozgrywek drużyna z Puław podzieliła się punktami z Radomiakiem. Niestety, zdobyty w Radomiu punkt ma gorzki smak bo puławianie w przyszłym sezonie grać będą o szczebel niżej.

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich
wiersze między newsami

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich 0 0

Amerykanka, kolekcjonerka sztuki, przyjaciółka Picassa, Hemingway’a i Fitzgeralda pisała także wiersze. Na koniec naszej poetyckiej akcji – spotkanie z Gertrude Stein. Bądźcie dzielni

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie 5 3

Piłkarze ze Świdnika ponieśli pierwszą w rundzie wiosennej porażkę na swoim stadionie. Zespół trenera Dominika Bednarczyka przegrał z Podhalem Nowy Targ 1:4, choć jako pierwszy zdobył tego dnia bramkę

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi 31 6

Opromieniona awansem do III ligi Stal Kraśnik dokonała kolejnej egzekucji. Tym razem zespół trenera Daniela Szewca rozgromił w Rykach tamtejszy MKS aż 9:0, a cztery gole zdobył Filip Drozd

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia] 186 39

Do pikiety doszło przed dzisiejszym spotkaniem premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Lublina

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo)

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo) 2 13

Motor pokonał w sobotę Chełmiankę 2:0 i przedłużył nadzieje na awans do II ligi. Swój mecz wygrała jednak także Resovia i podopieczni trenera Piotra Zasady ciągle tracą do rywali cztery punkty.

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 52 55

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 3

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 17 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 2

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 18 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu 42 11

Brutalny napad w Kraśniku. Aresztowano dwóch mężczyzn, którzy w Kraśniku wtargnęli do domu 20-latka, zabrali do lasu i dotkliwie pobili. Mężczyzna trafił do szpitala.

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty 0 2

Ponad 1,5 metra miały niektóre z roślin konopi które zabezpieczyli policjanci w domu 20-latka

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!