poniedziałek, 19 marca 2018 r.

Lublin

"Policjant Służby Kryminalnej 2016". Zawody ze strzelania i oglądania

Dodano: 14 kwietnia 2016, 20:39
Autor: jsz

Mundurowi z całego regionu rywalizują w konkursie „Policjant Służby Kryminalnej 2016”. W czwartek mierzyli się m.in. z zadaniami na strzelnicy. Najlepsza drużyna będzie reprezentować lubelski garnizon w ogólnopolskim finale w Pile.

Konkurs odbywa się na terenie policyjnych obiektów szkoleniowych przy ul. Grenadierów w Lublinie. We wtorek podczas pierwszego dnia rywalizacji, kryminalni komend miejskich i powiatowych zaliczali sprawdzian polegający na oględzinach miejsca zdarzenia. Wczoraj policjanci zmierzyli się trzema zadaniami. Pierwsze z nich to sprawdzian wiedzy teoretycznej przeprowadzony dla policjantów dochodzeniowo-śledczych, operacyjno-rozpoznawczych, techników kryminalistycznych oraz policjantów sprawujących nadzór nad pracą dochodzeniowo-śledczą.

– Kolejną konkurencją to sprawdzian wiedzy praktycznej przeprowadzany w formie kazusu. Na koniec zmagań funkcjonariusze wykazywali się umiejętnościami strzeleckimi – mówi Kamil Gołębiowski z zespołu prasowego lubelskiej policji.

W skład każdej z dużych wchodzi czterech policjantów. Drużyna, która zdobędzie największą liczbę punktów we wszystkich konkurencjach, wystartuje w krajowym finale konkursu, w Szkole Policji w Pile

Czytaj więcej o: Lublin policja
Gość
Gość
Gość
(8) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (15 kwietnia 2016 o 02:21) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Czy dlatego mam odebrane niemal wszystkie prawa człowieka? 1. ISBP czyli IDEALNE SERCE BUDŻETU PAŃSTWA - najlepsze na świecie systemy: emerytalny, rentowy, zasiłkowy, zdrowotny i podatkowy z formułą na VAT maksimum. Idea siatki płac dla sfery budżetowej czynnej i sugestia dla sektora prywatnego. Pozytywne recenzje z TOWARZYSTWA NAUKOWEGO ORGANIZACJI I KIEROWNICTWA, ul. Chmielna 2 w Lublinie. TNOiK już nie istnieje. ISBP zasługuje na dwie nagrody Nobla: pokojową i ekonomiczną. 2. The Guła's Theorem. Twierdzenie szersze od twierdzenia Pitagorasa i od twierdzenia Diofantosa. The Guła's Theorem zasługuje na Medal Abela czyli na nagrodę Nobla w dziedzinie matematyki. 3. Pierwotna definicja częstości obiegów w ruchu jednostajnym po kole. Rewelacja na skalę światową. 4. Przepiękne obalenie hipotezy: Disproof the Birch and Swinnerton-Dyer Conjecture. Jeden z problemów milenijnych za 1 000 000 USD. Gdzie jest moja nagroda? 5. Jedyne na świecie rozwiązanie tzw. najtrudniejszej zagadki świata. Unikalny zapis rozwiązania. Rewelacja na skalę światową. 6. Przepiękny i jedyny na świecie dowód Wielkiego Twierdzenia Fermata dla n=4. 7. Przepiękny i jedyny na świecie dowód Wielkiego Twierdzenia Fermata dla nieparzystych n>1. 8. Przepiękny i jedyny na świecie dowód hipotezy Leona Jeśmanowicza. 9. Przepiękny i jedyny na świecie THE PROOF OF THE ERDŐS-STRAUS CONJECTURE . 10. Przepiękny i jedyny na świecie dowód wprost hipotezy Beala. Nagroda 1 000 000 USD. Gdzie jest moja nagroda? 11. Przepiękny i jedyny na świecie dowód hipotezy Goldbacha? Wyglada znakomicie.
Rozwiń
Gość
Gość (14 kwietnia 2016 o 22:16) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Jeżelii człowiek nie rozumie, że (4+6=10 i 6+10=16) daje(implikuje, pociąga za sobą, wynika, to być musi, to warunek konieczny brzmi) (2+3=5 i 3+5=8), to nie zrozumie żadnego mojego dzieła. Da się zabić i przed zabiciem oświadczy, że nie rozumie i że wie za co ginie, ale z LWG się nie zgadza. Nie przyjmuje do wiadomości, że tylko jedna spośród trzech liczb w danym rozwiązaniu [X,Y,Z] lub w uporządkowanym (X,Y,Z) będzie parzysta i dwie nieparzyste. I każdy matematyk da się zabić, alby tylko LWG nic z tego nie miał. Czyli, jeśli LWG powie, że 1+1 =2, to każdy matematyk da się zabić, stwierdzając przezd egzekucją: LWG nie ma racji, to brednie, że 1+1=2. Google: lwgula
Rozwiń
Gość
Gość (14 kwietnia 2016 o 22:00) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Przecież policja działa bez ochrony. Ponadto policja musi wykonywać rozkazy zwierzchników, które nie zawsze są normalne. Dlatego nader często jest tak, że policjant przegina, bo jest osamotniony i nie chce zarwać w jałopę.
Rozwiń
Gość
Gość (14 kwietnia 2016 o 21:58) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Już niedługo nie będzie miał kto w Policji uczyć młodych. Szkoły, które kończą nie nauczą życia ani myślenia ? A te zmiany kadrowe do niczego dobrego nie prowadzą. Popatrzcie na Powiaty w skali województwa ??? Jakie doświadczenie, jaki staż pracy, jaką ścieżkę kariery mają osoby zajmujące "kierownicze stanowiska" ??? Dokonaj analizy i ODPOWIEDZ na pytanie.
Rozwiń
Gość
Gość (14 kwietnia 2016 o 21:45) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Wśród amatorów istnieją wyborni strzelcy. Kiedyś z dwoma kumplami byliśmy w Pobierowie. Codziennnie strzelali za darmo, bo trafiali 10/10. Byłem tym zdumiony. Zawsze co najmniej raz pudłowałem. Szef strzelnicy powiedział, że jeszcze z takimi nie miał do czynienia. Oni nie byli ani milicjantami ani policjantami. Dysponowali też znakomitym refleksem.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (8)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!