Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

18 września 2013 r.
15:00
Edytuj ten wpis

Policjant z KWP Lublin postrzelił się w palec

Autor: Zdjęcie autora (jsz)
0 14 A A
Naczelnik trafił do szpitala
Naczelnik trafił do szpitala

Naczelnik Wydziału Konwojowego z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie postrzelił się ze służbowej broni. Był to nieszczęśliwy wypadek. Policjant został ranny w palec.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Broń wypaliła, kiedy sprawdzał broń podległych funkcjonariuszy – wyjaśnia Janusz Wójtowicz, rzecznik Komendanta Wojewódzkiego Policji. – Okazało się, że w komorze pistoletu był nabój. To rzadko się zdarza.

Naczelnik trafił do szpitala. Na szczęście odniósł tylko powierzchowne obrażenia.

Policjanci wyjaśniają, jak doszło do wypadku i czy podczas kontroli brani zachowano wszystkie zasady bezpieczeństwa.

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kobyłka / 18 września 2013 o 23:44

A to świnie ci podwładni! dawać załadowaną broń panu oficerowi!? to musiała być prowokacja!!! spisek jakiś! ale jak się ma tyle ludzi pod sobą co on w wydziale konwojowym to zawsze jakaś czarna owca się znajdzie co przypuszcza że pan inspektor potrafi sie bronią posługiwać . nie za dużo wymagamy od "wysokiego oficera"?

Avatar
Policjant / 18 września 2013 o 21:09

No tak, to mógł zrobić tylko NACZELNIK! hahahahah !

Avatar
Gość / 18 września 2013 o 20:19

Powinien nosić procę na kamienie zamiast broni. Najwyżej nabiłby sobie guza. A tak to mógł kogoś niechcący zabić. Jakoś mnie to wcale nie dziwi. :D

Jaki premier taka POlicja,przecież to są rzewne jaja !!!!!  tusk musi odejść natychmiast !!!!!

Avatar
jajec / 18 września 2013 o 19:57

Powinien nosić procę na kamienie zamiast broni. Najwyżej nabiłby sobie guza. A tak to mógł kogoś niechcący zabić. Jakoś mnie to wcale nie dziwi. :D

Avatar
ag / 18 września 2013 o 19:49

Nie no miszczu!!!! :)

Avatar
BYKU / 18 września 2013 o 18:56

Normalnie to sie wyciąga magazynek, i wtedy się sprawdza komore nabojową jak cos tam jest to wyleci, szkoda czasu na liczenie pojedynczo (bynajmniej tak nas szkolono), no ale to w armii i nie byle jakiej jednostce a jak tam mają w policji to nie wiadomo.

Ale Pała to Pała,widziałeś kiedykolwiek rozgarniętego ???

Avatar
chorąży / 18 września 2013 o 18:34

Nijak nie mogę tego pojąć. Biorę broń do ręki. W pierwszej kolejności wyjmuję magazynek i prawdzam ilość naboji.Jeśli brakuje, to albo został wystrzelony albo jest w komorze nabojowej. Przeładowanie i wyrzucenie naboju.Dowódca konwoju albo niedouczony albo lekkomyślny.Swoją drogą użytkownik broni to dureń.  W jakim celu wprowadza nabój do lufy. Szkoda. że przy wsiadaniu do "kibitki" broń nie wypaliła odstrzeliwując mu męskość.  

Nie wiesz jak to w milicji!? Może pijany był, albo coś, a teraz niby wypadek przy sprawdzaniu broni kolegi, żeby ze służby nie wyleciał!

Nie wiesz jak to w milicji!? Może pijany był, albo coś, a teraz niby wypadek przy sprawdzaniu broni kolegi, żeby ze służby nie wyleciał!

rozwiń
Avatar
robo / 18 września 2013 o 17:24

Nijak nie mogę tego pojąć. Biorę broń do ręki. W pierwszej kolejności wyjmuję magazynek i prawdzam ilość naboji.Jeśli brakuje, to albo został wystrzelony albo jest w komorze nabojowej. Przeładowanie i wyrzucenie naboju.Dowódca konwoju albo niedouczony albo lekkomyślny.Swoją drogą użytkownik broni to dureń.  W jakim celu wprowadza nabój do lufy. Szkoda. że przy wsiadaniu do "kibitki" broń nie wypaliła odstrzeliwując mu męskość.  

Normalnie to sie wyciąga magazynek, i wtedy się sprawdza komore nabojową jak cos tam jest to wyleci, szkoda czasu na liczenie pojedynczo (bynajmniej tak nas szkolono), no ale to w armii i nie byle jakiej jednostce a jak tam mają w policji to nie wiadomo.

Normalnie to sie wyciąga magazynek, i wtedy się sprawdza komore nabojową jak cos tam jest to wyleci, szkoda czasu na liczenie pojedynczo (bynajmniej tak nas szkolono), no ale to w armii i nie byle jakiej jednostce a jak tam mają w policji to nie wiadomo.

rozwiń
Avatar
ed / 18 września 2013 o 17:03

No i co z tego. Kochani redaktorzy ruszcie swoje d...y w teren. W województwie są ważniejsze sprawy. Co mnie obchodzi jakiś fujara z policji.

Avatar
arzea / 18 września 2013 o 16:57

A kot ciotki Staśki to zjadł świeczkę i po ciemku siedział.

O jej pewnie strasznie się bał i zatwardzenie miałł...

Avatar
kobyłka / 18 września 2013 o 23:44

A to świnie ci podwładni! dawać załadowaną broń panu oficerowi!? to musiała być prowokacja!!! spisek jakiś! ale jak się ma tyle ludzi pod sobą co on w wydziale konwojowym to zawsze jakaś czarna owca się znajdzie co przypuszcza że pan inspektor potrafi sie bronią posługiwać . nie za dużo wymagamy od "wysokiego oficera"?

Avatar
Policjant / 18 września 2013 o 21:09

No tak, to mógł zrobić tylko NACZELNIK! hahahahah !

Avatar
Gość / 18 września 2013 o 20:19

Powinien nosić procę na kamienie zamiast broni. Najwyżej nabiłby sobie guza. A tak to mógł kogoś niechcący zabić. Jakoś mnie to wcale nie dziwi. :D

Jaki premier taka POlicja,przecież to są rzewne jaja !!!!!  tusk musi odejść natychmiast !!!!!

Avatar
jajec / 18 września 2013 o 19:57

Powinien nosić procę na kamienie zamiast broni. Najwyżej nabiłby sobie guza. A tak to mógł kogoś niechcący zabić. Jakoś mnie to wcale nie dziwi. :D

Avatar
ag / 18 września 2013 o 19:49

Nie no miszczu!!!! :)

Avatar
BYKU / 18 września 2013 o 18:56

Normalnie to sie wyciąga magazynek, i wtedy się sprawdza komore nabojową jak cos tam jest to wyleci, szkoda czasu na liczenie pojedynczo (bynajmniej tak nas szkolono), no ale to w armii i nie byle jakiej jednostce a jak tam mają w policji to nie wiadomo.

Ale Pała to Pała,widziałeś kiedykolwiek rozgarniętego ???

Avatar
chorąży / 18 września 2013 o 18:34

Nijak nie mogę tego pojąć. Biorę broń do ręki. W pierwszej kolejności wyjmuję magazynek i prawdzam ilość naboji.Jeśli brakuje, to albo został wystrzelony albo jest w komorze nabojowej. Przeładowanie i wyrzucenie naboju.Dowódca konwoju albo niedouczony albo lekkomyślny.Swoją drogą użytkownik broni to dureń.  W jakim celu wprowadza nabój do lufy. Szkoda. że przy wsiadaniu do "kibitki" broń nie wypaliła odstrzeliwując mu męskość.  

Nie wiesz jak to w milicji!? Może pijany był, albo coś, a teraz niby wypadek przy sprawdzaniu broni kolegi, żeby ze służby nie wyleciał!

Nie wiesz jak to w milicji!? Może pijany był, albo coś, a teraz niby wypadek przy sprawdzaniu broni kolegi, żeby ze służby nie wyleciał!

rozwiń
Avatar
robo / 18 września 2013 o 17:24

Nijak nie mogę tego pojąć. Biorę broń do ręki. W pierwszej kolejności wyjmuję magazynek i prawdzam ilość naboji.Jeśli brakuje, to albo został wystrzelony albo jest w komorze nabojowej. Przeładowanie i wyrzucenie naboju.Dowódca konwoju albo niedouczony albo lekkomyślny.Swoją drogą użytkownik broni to dureń.  W jakim celu wprowadza nabój do lufy. Szkoda. że przy wsiadaniu do "kibitki" broń nie wypaliła odstrzeliwując mu męskość.  

Normalnie to sie wyciąga magazynek, i wtedy się sprawdza komore nabojową jak cos tam jest to wyleci, szkoda czasu na liczenie pojedynczo (bynajmniej tak nas szkolono), no ale to w armii i nie byle jakiej jednostce a jak tam mają w policji to nie wiadomo.

Normalnie to sie wyciąga magazynek, i wtedy się sprawdza komore nabojową jak cos tam jest to wyleci, szkoda czasu na liczenie pojedynczo (bynajmniej tak nas szkolono), no ale to w armii i nie byle jakiej jednostce a jak tam mają w policji to nie wiadomo.

rozwiń
Avatar
ed / 18 września 2013 o 17:03

No i co z tego. Kochani redaktorzy ruszcie swoje d...y w teren. W województwie są ważniejsze sprawy. Co mnie obchodzi jakiś fujara z policji.

Avatar
arzea / 18 września 2013 o 16:57

A kot ciotki Staśki to zjadł świeczkę i po ciemku siedział.

O jej pewnie strasznie się bał i zatwardzenie miałł...

Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Giełda Minerałów i Biżuterii w Lublinie
26 maja 2018, 10:00

Giełda Minerałów i Biżuterii w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 26-27 maja w Lublinie przy ulicy Akademickiej 15 odbędzie się 49 edycja Giełdy Minerałów i Biżuterii Skarby Ziemi. Start w sobotę o godz. 10.

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a 18 3

14-latek na rowerze wjechał w samochód. Tłumaczył, że nie zauważył auta bo pisał SMS-a. Miał promil alkoholu w organizmie.

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu 3 2

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło na trasie Chełm - Rejowiec. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Ford Focus uderzył w cofający na drodze samochód ciężarowy marki Daf.

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo] 9 2

W sobotę do północy, za darmo można było zwiedzać sale wystawowe Pałacu Czartoryskich, Świątynię Sybilli, czy Domek Aleksandryjski. Z tej możliwości skorzystały setki mieszkańców miasta i regionu. Na dziedzińcu cztery spektakle pokazała wrocławska Gwardia Gryfa.

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy]
galeria

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy] 2 1

Nie ma lepszej rzeczy niż młode ziemniaki z masłem, koperkiem i kwaśnym mlekiem. Czy na pewno? Młode ziemniaki można zapiec w ziołach na patelni. Albo zasmażyć z młodymi listkami szpinaku. W dodatku wcale nie trzeba ich obierać. Z młodych ziemniaków udają się także świetne zapiekanki.

Żyrzyn świętuje dwustulecie swojej oświaty
galeria

Żyrzyn świętuje dwustulecie swojej oświaty 3 1

Pierwsza izba szkolna w Żyrzynie zaczęła działać już w 1818 roku, co oznacza, że była jedną z pierwszych szkół w powiecie. W piątkowych uroczystościach rocznicowych wzięli udział obecni i byli pracownicy placówki im. Adama Mickiewicza oraz samorządowcy wszystkich szczebli.

"Lewiatan" w Miasto movie
30 maja 2018, 19:00

"Lewiatan" w Miasto movie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatni majowy pokaz filmowy w ramach cyklu Miasto movie w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 30 maja o godz. 19 zobaczymy film Lewiatan.

Pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich

Pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich 16 1

- Informuję, że po majowych deszczach pojawiły się już pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich - napisał Czytelnik Bernard i przysłał zdjęcie pięknych okazów.

Koniec darmowego biegania na stadionie. Jakie będą ceny?

Koniec darmowego biegania na stadionie. Jakie będą ceny? 2 14

Niebawem, żeby skorzystać z akcji „Biegaj z MOSiR-em” puławscy biegacze będą musieli płacić. To efekt nowej uchwały, która ma pozwolić uchronić miasto przed koniecznością zwrotu 13 mln złotych.

Na kilka godzin zamkną Al. Zygmuntowskie. Przez mecz

Na kilka godzin zamkną Al. Zygmuntowskie. Przez mecz 28 10

W niedzielę od godz. 17.30 do 22 zamknięte mają być Al. Zygmuntowskie z powodu meczu żużlowego na pobliskim stadionie.

Tak ma wyglądać pomnik rektora KUL

Tak ma wyglądać pomnik rektora KUL 0 6

Od zgody radnych zależy to, czy obok Al. Racławickich stanie pomnik pierwszego rektora Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, ks. Idziego Radziszewskiego. Projekt jest już gotowy, jego opracowanie zleciła uczelnia, która w tym roku obchodzi 100-lecie swojego powstania.

Festiwal w Cannes. Paweł Pawlikowski najlepszym reżyserem
film

Festiwal w Cannes. Paweł Pawlikowski najlepszym reżyserem 0 2

Cannes, Francja. W sobotni (19.05) wieczór zakończył się 71. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes. Paweł Pawlikowski jako pierwszy Polak w historii otrzymał nagrodę za najlepszą reżyserię.

Noc Muzeów 2018 w Lublinie. Ile osób odwiedziło muzea? Co było hitem? [zdjęcia]
galeria

Noc Muzeów 2018 w Lublinie. Ile osób odwiedziło muzea? Co było hitem? [zdjęcia] 4 3

Tegoroczny hit frekwencyjny – donżon na Zamkowym Wzgórzu. Noc Muzeów była zdecydowanie mniej popularna niż Noc Kultury. – Pewnie duży wpływ miała pogoda – oceniają muzealnicy.  Ale żeby zobaczyć freski w Kaplicy Trójcy Świętej przynajmniej 40 minut w kolejce trzeba było postać

19-latek w audi czołowo zderzył się z ciężarówką. Zginął na miejscu [zdjęcia]
aktualizacja
galeria

19-latek w audi czołowo zderzył się z ciężarówką. Zginął na miejscu [zdjęcia] 20 10

W niedzielę po północy doszło do tragicznego wypadku w miejscowości Paszki Małe (pow. radzyński). Zginął młody kierowca.

Stal Kraśnik wygrała z Ładą Biłgoraj 4:0 i zapewniła sobie awans do III ligi!