Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

20 marca 2012 r.
12:23
Edytuj ten wpis

Policjant z Lublina oskarżony o znęcanie nad żoną

Autor: Zdjęcie autora er
0 10 A A

Prokuratura oskarżyła Tomasza S., policjanta z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie o znęcanie się nad żoną. Za dowody służą zdjęcia posiniaczonej kobiety, bo ona sama nie chce już zeznawać.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Policjant został oskarżony o to, że znęcał się nad kobietą od sierpnia 2010 roku do lutego 2012 roku. Poważnie pobita kobieta uciekła do rodziny. Miała złamany nos, była posiniaczona. Przyjechało pogotowie ratunkowe.

Tomasz S. został aresztowany. Na przesłuchaniu przyznał się do znęcania nad żoną i kilkukrotnego jej pobicia. Twierdził, że żałuje, tego co zrobił.

Kobieta najpierw opowiedziała w prokuraturze, jak zachowywał się jej mąż. Potem wraz z najbliższymi oświadczyła, że korzysta z prawa do odmowy zeznań. To oznacza, że również ich poprzednie zeznania nie mogą być brane pod uwagę podczas procesu.

- Kierując do sądu akt oskarżenia oparliśmy się na wyjaśnieniach samego podejrzanego – mówi Dorota Kawa, prokurator rejonowy w Lublinie. – Dowodem są też zdjęcia pokrzywdzonej, na których widać jej obrażenia. Dysponujemy też wynikami obdukcji lekarskiej.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Tomasz P. / 2 kwietnia 2012 o 13:50
Znam Tomasza S. i niejednokrotnie słyszałem z relacji osób mających z nim do czynienia, że jest to człowiek niepoczytalny i nieprzewidywalny. Przykłady?

- łamanie przepisów drogowych to w jego wydaniu reguła - niejednokrotnie widziałem jak z naddźwiękową prędkością jeździ w terenie zabudowanym, mijając o włos przechodniów (w tym dzieci) i nie zważając lub odnosząc się wulgarnie do osób zwracających mu uwagę;
- podczas posiadówki przy alkoholu w jednym z wiejskich sklepów (tak, policjant pił alkohol w miejscu publicznym) groził bronią jednemu z mieszkańców (konkretnie, groził, że go zabije), ale został powstrzymany przez osoby będące w miejscu;
- niejednokrotnie dawał upust swoim paranoicznym skłonnościom i nadużywał władzy w relacjach do osób, które powinien jako stróż prawa chronić

Jego żona wycofała akt oskarżenia ponieważ panicznie boi się o życie swoje i dzieci. Jeśli kolesie z pracy nie potrafią tego zrozumieć, to przyczynią się do wielkiej tragedii (bo Tomaszowi S. oprócz odsiadki i pozbawienia przywilejów nic nie pomoże), którą najdotkliwiej odczują dzieci. Ten typ to idealny materiał na ZOMOwca, a nie policjanta, który powinien być wizytówką prawa i porządku publicznego w nowoczesnej Europie. Wstyd Panie Komendancie, że takie archaizm czasów PRL wykorzystuje tak perfidnie prawo, biorąc pensję fundowaną z pieniędzy podatników. Policjantem powinna być osoba o nieposzlakowanej opinii (nie wspominając już o zarzutach prokuratorskich), a nie człowiek pozbawiony zasad, które sam powinien reprezentować!
Znam Tomasza S. i niejednokrotnie słyszałem z relacji osób mających z nim do czynienia, że jest to człowiek niepoczytalny i nieprzewidywalny. Przykłady?

- łamanie przepisów drogowych to w jego wydaniu reguła - niejednokrotnie widziałem jak z naddźwiękową prędkością jeździ w terenie zabudowanym, mijając o włos przechodniów (w tym dzieci) i nie zważając lub odnosząc się wulgarnie do osób zwracających mu uwagę;
- podczas posiadówki przy alkoholu w jednym z wiejskich sklepów (tak, policjant pił alkohol w miejscu publicznym) ... rozwiń
Avatar
mosso / 20 marca 2012 o 20:57
[quote name='puzon20' timestamp='1332254027' post='612291']
aleś kobieto wymyśliła: "za grzech rodzica ukarać dziecko(ci) zesłaniem do placówki opiekuńczej". Ja jeszcze ukarałbym dziadków, sąsiadów, przełożonych w pracy (u obojga rodziców), no i również autorów głupich bajek, a już na pewno J. Kaczyńskiego bo kto, jak kto, ale On z pewnością jest temu winien (zawsze jest winien).
[/quote]

Współczuję Ci, że nawet nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Jakie karanie? Raczej szansa na normalne życie, bo dorastanie w patologicznej rodzinie to dramat.
[quote name='puzon20' timestamp='1332254027' post='612291']
aleś kobieto wymyśliła: "za grzech rodzica ukarać dziecko(ci) zesłaniem do placówki opiekuńczej". Ja jeszcze ukarałbym dziadków, sąsiadów, przełożonych w pracy (u obojga rodziców), no i również autorów głupich bajek, a już na pewno J. Kaczyńskiego bo kto, jak kto, ale On z pewnością jest temu winien (zawsze jest winien).
[/quote]

Współczuję Ci, że nawet nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Jakie karanie? Raczej szansa na no... rozwiń
Avatar
Anna / 20 marca 2012 o 19:18
[quote name='puzon20' timestamp='1332254027' post='612291']
aleś kobieto wymyśliła: "za grzech rodzica ukarać dziecko(ci) zesłaniem do placówki opiekuńczej". Ja jeszcze ukarałbym dziadków, sąsiadów, przełożonych w pracy (u obojga rodziców), no i również autorów głupich bajek, a już na pewno J. Kaczyńskiego bo kto, jak kto, ale On z pewnością jest temu winien (zawsze jest winien).
[/quote]
Miałam 12 lat gdy poszłam na komendę i powiedziałam, żeby mnie zabrali z domu, bo inaczej sobie coś zrobię i wcale nie żartowałam więc nie mów co jest kara dla dziecka, bo nie masz o tym pojęcia.
[quote name='puzon20' timestamp='1332254027' post='612291']
aleś kobieto wymyśliła: "za grzech rodzica ukarać dziecko(ci) zesłaniem do placówki opiekuńczej". Ja jeszcze ukarałbym dziadków, sąsiadów, przełożonych w pracy (u obojga rodziców), no i również autorów głupich bajek, a już na pewno J. Kaczyńskiego bo kto, jak kto, ale On z pewnością jest temu winien (zawsze jest winien).
[/quote]
Miałam 12 lat gdy poszłam na komendę i powiedziałam, żeby mnie zabrali z domu, bo inaczej sobie coś zr... rozwiń
Avatar
ordonka / 20 marca 2012 o 15:42
Miłość ci wszystko wybaczy.
Avatar
puzon20 / 20 marca 2012 o 15:33
[quote name='Anna' timestamp='1332244182' post='612197']
Jeżeli mają dzieci, to natychmiast powinno się odebrać OBOJGU prawa rodzicielskie. Dzieci nie powinny patrzeć na przemoc w domu. Pisze to jako dziecko właśnie z takiej rodziny. Skoro kobieta chce, żeby dalej to trwało, to jej sprawa, jest dorosła, ale dzieci powinny byc chronione nawet przed widokiem przemocy w domu.
[/quote]
aleś kobieto wymyśliła: "za grzech rodzica ukarać dziecko(ci) zesłaniem do placówki opiekuńczej". Ja jeszcze ukarałbym dziadków, sąsiadów, przełożonych w pracy (u obojga rodziców), no i również autorów głupich bajek, a już na pewno J. Kaczyńskiego bo kto, jak kto, ale On z pewnością jest temu winien (zawsze jest winien).
[quote name='Anna' timestamp='1332244182' post='612197']
Jeżeli mają dzieci, to natychmiast powinno się odebrać OBOJGU prawa rodzicielskie. Dzieci nie powinny patrzeć na przemoc w domu. Pisze to jako dziecko właśnie z takiej rodziny. Skoro kobieta chce, żeby dalej to trwało, to jej sprawa, jest dorosła, ale dzieci powinny byc chronione nawet przed widokiem przemocy w domu.
[/quote]
aleś kobieto wymyśliła: "za grzech rodzica ukarać dziecko(ci) zesłaniem do placówki opiekuńczej". Ja jeszcze u... rozwiń
Avatar
glina / 20 marca 2012 o 14:37
Policjant powinien zostać uniewinniony i przeniesiony do Warszawy. Przyda się taki wybitny fachowiec na 11 listopada, gdy znowu mohery przyjadą manifestować. jego przełożeni powinni mu dać szansę się WYBIĆ!
Avatar
korleta / 20 marca 2012 o 13:12
TO NIE JEST ZADEN POLICJANT ANI STROZ PRAWA LECZ JEST BANDZIOREM I TAKIE LUDZIE NIE POWINNI PRACOWAC W POLICJI ! WSTYD HANBA I SKANDAL DLA POLICJI TAKI BANDZIOR PSUJE WIZERUNEK INNYCH. ZWOLNIC DYSCYPLINARNIE POTWORA.
Avatar
Gość / 20 marca 2012 o 12:54
Już ją koleś kupił w zamian za milczenie. To się zemści na niej, a przyszłość z nim będzie pasmem tortur, więc nie ma co jej żałować niech ją napier***a -jak w bęben.
Avatar
gość / 20 marca 2012 o 12:52
Damski bokser to ciota.
Avatar
Anna / 20 marca 2012 o 12:49
Jeżeli mają dzieci, to natychmiast powinno się odebrać OBOJGU prawa rodzicielskie. Dzieci nie powinny patrzeć na przemoc w domu. Pisze to jako dziecko właśnie z takiej rodziny. Skoro kobieta chce, żeby dalej to trwało, to jej sprawa, jest dorosła, ale dzieci powinny byc chronione nawet przed widokiem przemocy w domu.
Avatar
Tomasz P. / 2 kwietnia 2012 o 13:50
Znam Tomasza S. i niejednokrotnie słyszałem z relacji osób mających z nim do czynienia, że jest to człowiek niepoczytalny i nieprzewidywalny. Przykłady?

- łamanie przepisów drogowych to w jego wydaniu reguła - niejednokrotnie widziałem jak z naddźwiękową prędkością jeździ w terenie zabudowanym, mijając o włos przechodniów (w tym dzieci) i nie zważając lub odnosząc się wulgarnie do osób zwracających mu uwagę;
- podczas posiadówki przy alkoholu w jednym z wiejskich sklepów (tak, policjant pił alkohol w miejscu publicznym) groził bronią jednemu z mieszkańców (konkretnie, groził, że go zabije), ale został powstrzymany przez osoby będące w miejscu;
- niejednokrotnie dawał upust swoim paranoicznym skłonnościom i nadużywał władzy w relacjach do osób, które powinien jako stróż prawa chronić

Jego żona wycofała akt oskarżenia ponieważ panicznie boi się o życie swoje i dzieci. Jeśli kolesie z pracy nie potrafią tego zrozumieć, to przyczynią się do wielkiej tragedii (bo Tomaszowi S. oprócz odsiadki i pozbawienia przywilejów nic nie pomoże), którą najdotkliwiej odczują dzieci. Ten typ to idealny materiał na ZOMOwca, a nie policjanta, który powinien być wizytówką prawa i porządku publicznego w nowoczesnej Europie. Wstyd Panie Komendancie, że takie archaizm czasów PRL wykorzystuje tak perfidnie prawo, biorąc pensję fundowaną z pieniędzy podatników. Policjantem powinna być osoba o nieposzlakowanej opinii (nie wspominając już o zarzutach prokuratorskich), a nie człowiek pozbawiony zasad, które sam powinien reprezentować!
Znam Tomasza S. i niejednokrotnie słyszałem z relacji osób mających z nim do czynienia, że jest to człowiek niepoczytalny i nieprzewidywalny. Przykłady?

- łamanie przepisów drogowych to w jego wydaniu reguła - niejednokrotnie widziałem jak z naddźwiękową prędkością jeździ w terenie zabudowanym, mijając o włos przechodniów (w tym dzieci) i nie zważając lub odnosząc się wulgarnie do osób zwracających mu uwagę;
- podczas posiadówki przy alkoholu w jednym z wiejskich sklepów (tak, policjant pił alkohol w miejscu publicznym) ... rozwiń
Avatar
mosso / 20 marca 2012 o 20:57
[quote name='puzon20' timestamp='1332254027' post='612291']
aleś kobieto wymyśliła: "za grzech rodzica ukarać dziecko(ci) zesłaniem do placówki opiekuńczej". Ja jeszcze ukarałbym dziadków, sąsiadów, przełożonych w pracy (u obojga rodziców), no i również autorów głupich bajek, a już na pewno J. Kaczyńskiego bo kto, jak kto, ale On z pewnością jest temu winien (zawsze jest winien).
[/quote]

Współczuję Ci, że nawet nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Jakie karanie? Raczej szansa na normalne życie, bo dorastanie w patologicznej rodzinie to dramat.
[quote name='puzon20' timestamp='1332254027' post='612291']
aleś kobieto wymyśliła: "za grzech rodzica ukarać dziecko(ci) zesłaniem do placówki opiekuńczej". Ja jeszcze ukarałbym dziadków, sąsiadów, przełożonych w pracy (u obojga rodziców), no i również autorów głupich bajek, a już na pewno J. Kaczyńskiego bo kto, jak kto, ale On z pewnością jest temu winien (zawsze jest winien).
[/quote]

Współczuję Ci, że nawet nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Jakie karanie? Raczej szansa na no... rozwiń
Avatar
Anna / 20 marca 2012 o 19:18
[quote name='puzon20' timestamp='1332254027' post='612291']
aleś kobieto wymyśliła: "za grzech rodzica ukarać dziecko(ci) zesłaniem do placówki opiekuńczej". Ja jeszcze ukarałbym dziadków, sąsiadów, przełożonych w pracy (u obojga rodziców), no i również autorów głupich bajek, a już na pewno J. Kaczyńskiego bo kto, jak kto, ale On z pewnością jest temu winien (zawsze jest winien).
[/quote]
Miałam 12 lat gdy poszłam na komendę i powiedziałam, żeby mnie zabrali z domu, bo inaczej sobie coś zrobię i wcale nie żartowałam więc nie mów co jest kara dla dziecka, bo nie masz o tym pojęcia.
[quote name='puzon20' timestamp='1332254027' post='612291']
aleś kobieto wymyśliła: "za grzech rodzica ukarać dziecko(ci) zesłaniem do placówki opiekuńczej". Ja jeszcze ukarałbym dziadków, sąsiadów, przełożonych w pracy (u obojga rodziców), no i również autorów głupich bajek, a już na pewno J. Kaczyńskiego bo kto, jak kto, ale On z pewnością jest temu winien (zawsze jest winien).
[/quote]
Miałam 12 lat gdy poszłam na komendę i powiedziałam, żeby mnie zabrali z domu, bo inaczej sobie coś zr... rozwiń
Avatar
ordonka / 20 marca 2012 o 15:42
Miłość ci wszystko wybaczy.
Avatar
puzon20 / 20 marca 2012 o 15:33
[quote name='Anna' timestamp='1332244182' post='612197']
Jeżeli mają dzieci, to natychmiast powinno się odebrać OBOJGU prawa rodzicielskie. Dzieci nie powinny patrzeć na przemoc w domu. Pisze to jako dziecko właśnie z takiej rodziny. Skoro kobieta chce, żeby dalej to trwało, to jej sprawa, jest dorosła, ale dzieci powinny byc chronione nawet przed widokiem przemocy w domu.
[/quote]
aleś kobieto wymyśliła: "za grzech rodzica ukarać dziecko(ci) zesłaniem do placówki opiekuńczej". Ja jeszcze ukarałbym dziadków, sąsiadów, przełożonych w pracy (u obojga rodziców), no i również autorów głupich bajek, a już na pewno J. Kaczyńskiego bo kto, jak kto, ale On z pewnością jest temu winien (zawsze jest winien).
[quote name='Anna' timestamp='1332244182' post='612197']
Jeżeli mają dzieci, to natychmiast powinno się odebrać OBOJGU prawa rodzicielskie. Dzieci nie powinny patrzeć na przemoc w domu. Pisze to jako dziecko właśnie z takiej rodziny. Skoro kobieta chce, żeby dalej to trwało, to jej sprawa, jest dorosła, ale dzieci powinny byc chronione nawet przed widokiem przemocy w domu.
[/quote]
aleś kobieto wymyśliła: "za grzech rodzica ukarać dziecko(ci) zesłaniem do placówki opiekuńczej". Ja jeszcze u... rozwiń
Avatar
glina / 20 marca 2012 o 14:37
Policjant powinien zostać uniewinniony i przeniesiony do Warszawy. Przyda się taki wybitny fachowiec na 11 listopada, gdy znowu mohery przyjadą manifestować. jego przełożeni powinni mu dać szansę się WYBIĆ!
Avatar
korleta / 20 marca 2012 o 13:12
TO NIE JEST ZADEN POLICJANT ANI STROZ PRAWA LECZ JEST BANDZIOREM I TAKIE LUDZIE NIE POWINNI PRACOWAC W POLICJI ! WSTYD HANBA I SKANDAL DLA POLICJI TAKI BANDZIOR PSUJE WIZERUNEK INNYCH. ZWOLNIC DYSCYPLINARNIE POTWORA.
Avatar
Gość / 20 marca 2012 o 12:54
Już ją koleś kupił w zamian za milczenie. To się zemści na niej, a przyszłość z nim będzie pasmem tortur, więc nie ma co jej żałować niech ją napier***a -jak w bęben.
Avatar
gość / 20 marca 2012 o 12:52
Damski bokser to ciota.
Avatar
Anna / 20 marca 2012 o 12:49
Jeżeli mają dzieci, to natychmiast powinno się odebrać OBOJGU prawa rodzicielskie. Dzieci nie powinny patrzeć na przemoc w domu. Pisze to jako dziecko właśnie z takiej rodziny. Skoro kobieta chce, żeby dalej to trwało, to jej sprawa, jest dorosła, ale dzieci powinny byc chronione nawet przed widokiem przemocy w domu.