Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

4 stycznia 2011 r.
9:12
Edytuj ten wpis

Policyjny leon kończy służbę. Zaczynają nowe alfy romeo

Autor: Zdjęcie autora (p.p.)
0 38 A A
Policyjny leon przez dwa tygodnie patrolował lubelskie drogi. Zastąpią go alfy romeo. (KGP, Maciej K
Policyjny leon przez dwa tygodnie patrolował lubelskie drogi. Zastąpią go alfy romeo. (KGP, Maciej K

1750 złotych zarobił na mandatach wlepionych kierowcom testowany przez lubelską policję żółty leon. W poniedziałek zakończył służbę na Lubelszczyźnie. Lada dzień funkcjonariusze drogówki wyruszą w trasę nowymi radiowozami marki Alfa Romeo.


AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Przez blisko dwa tygodnie lubelska policja drogowa testowała chyba najszybsze auto pościgowe w Polsce. Seat leon o mocy 300 koni był zaskoczeniem dla wielu kierowców.

– Do tego stopnia, że po zarejestrowaniu wykroczenia kierowcy czasami nie reagowali na sygnały nakazujące zatrzymanie się do kontroli. Sodziewali się "sreberka” lub octavii. A tu niespodzianka. Nie pomagało nawet CB-radio – mówi podinspektor Sławomir Góźdź, naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Leon w sumie "zarobił” 1750 złotych. Policjanci pouczyli 4 kierowców i wystawili jeden wniosek do sądu. – Warunki pogodowe były trudne i kierowcy jeździli wolniej. Ta 10-dniowa służba seata leona w naszej komendzie pokazuje, że park wideorejestratorów powinien składać się z samochodów różnych marek, o różnych kolorach. Kierowcy dobrze wiedzą, że na wideo mamy vectry i octavie – dodaje podinspektor Góźdź.

Przypomnijmy, że lada dzień szeregi lubelskiej drogówki zasilą cztery 240-konne, oznakowane alfy romeo 159. Te samochody także są wyposażone w wideorejestratory. Mogą rejestrować prędkość samochodów jadących zarówno przed jak i za radiowozem w odległości do 1 kilometra.

Regiomoto.pl - Najszybsze ogłoszenia motoryzacyjne z Twojego regionu.

Komentarze 38

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
obserwator / 4 stycznia 2011 o 22:49
Moi drodzy, prawda jest taka, że jeśli drogówka dostaje takie samochody od państwa to państwo(czytaj politycy) każą zarabiać na siebie....
Avatar
ad / 4 stycznia 2011 o 21:15
Niestety i alfa romeo i seat nie pomoże Najgorsze jest to, że wszysctko leci za nasze pieniądze, zwialniaja ludzi z pracy, a samochody nowe - owszem potrzebne, ale nie co roku !!!!!
Avatar
max / 4 stycznia 2011 o 18:30
dołączę się i ja do rozmowy, prawie codziennie jeżdżę trasą lublin- Lubartów i widziałem tego Leona na trasie 31.12.2010 i chłopcy nieźle sobie poczynili sobie bardziej się bawili nią niż czuwali nad bezpieczeństwem. A jest sposób na prowokujących policjantów którzy podjeżdżając pod zderzak prowokują do szybkiej jazdy znajomy wydząc ich ze jadą blisko za nim nagle depną po hamulcach i sreberko nie wyhamowało i zatrzymało sie na haku, oni wyskoczyli do niego czemu tak nagle zahamował a on spokojnie odpowiedział ze wybiegł mu pies a on unikał uderzenia w niego zaznaczam ze to bylo w terenie zabudowany, i sprawa się zakończyła ze jemu nic nie zrobili a policjanci zostali ukarani za niezachowanie bezpiecznej odległości plus uszkodzone sreberko. podejrzewam ze teraz ci policjanci na druki raz przemyślą czy warto podjeżdżać pod zderzak i prowokować
dołączę się i ja do rozmowy, prawie codziennie jeżdżę trasą lublin- Lubartów i widziałem tego Leona na trasie 31.12.2010 i chłopcy nieźle sobie poczynili sobie bardziej się bawili nią niż czuwali nad bezpieczeństwem. A jest sposób na prowokujących policjantów którzy podjeżdżając pod zderzak prowokują do szybkiej jazdy znajomy wydząc ich ze jadą blisko za nim nagle depną po hamulcach i sreberko nie wyhamowało i zatrzymało sie na haku, oni wyskoczyli do niego czemu tak nagle zahamował a on spokojnie odpowiedział ze wybiegł mu pies a on unikał ... rozwiń
Avatar
kika / 4 stycznia 2011 o 18:29
[quote name='Marcel' timestamp='1294161738' post='416762']
Budda, ale pisałem tu strone wczęsniej ze sam miałem taki przypadek !!! Fakt ja sie nie daje spowokować i panom policjantom nic z tego nie wyszło. Ale taki FAKT miał miejsce tuz przed miejscowością Stołpie. Najgrosze jest to że tak postepuje policja drogowa, czyli ludzie ktorzy maja dbać o bezpieczensto na drogach !!! Takim prawem ktos taki pracuje w policji ??!!
[/quote]


Chłopaki umówcie się na jakaś flaszeczkę i wtedy podyskutujecie ;p
[quote name='Marcel' timestamp='1294161738' post='416762']
Budda, ale pisałem tu strone wczęsniej ze sam miałem taki przypadek !!! Fakt ja sie nie daje spowokować i panom policjantom nic z tego nie wyszło. Ale taki FAKT miał miejsce tuz przed miejscowością Stołpie. Najgrosze jest to że tak postepuje policja drogowa, czyli ludzie ktorzy maja dbać o bezpieczensto na drogach !!! Takim prawem ktos taki pracuje w policji ??!!
[/quote]


Chłopaki umówcie się na j... rozwiń
Avatar
Marcel / 4 stycznia 2011 o 18:22
[quote name='budda' timestamp='1294160429' post='416742']
Jeżeli tak było -- zgadzam się w 100 proc.
Nie wierzę jednek (nic nie poradzę, taki mam charakter, że wszystko musza zbadać organoleptycznie), że w ciągu godziny na forum znalazło sie tylu naocznych świadków podobnych sytuacji.
[/quote]
Budda, ale pisałem tu strone wczęsniej ze sam miałem taki przypadek !!! Fakt ja sie nie daje spowokować i panom policjantom nic z tego nie wyszło. Ale taki FAKT miał miejsce tuz przed miejscowością Stołpie. Najgrosze jest to że tak postepuje policja drogowa, czyli ludzie ktorzy maja dbać o bezpieczensto na drogach !!! Takim prawem ktos taki pracuje w policji ??!!
[quote name='budda' timestamp='1294160429' post='416742']
Jeżeli tak było -- zgadzam się w 100 proc.
Nie wierzę jednek (nic nie poradzę, taki mam charakter, że wszystko musza zbadać organoleptycznie), że w ciągu godziny na forum znalazło sie tylu naocznych świadków podobnych sytuacji.
[/quote]
Budda, ale pisałem tu strone wczęsniej ze sam miałem taki przypadek !!! Fakt ja sie nie daje spowokować i panom policjantom nic z tego nie wyszło. Ale taki FAKT miał miejsce tuz przed miejscow... rozwiń
Avatar
Marcel / 4 stycznia 2011 o 18:21
[quote name='budda' timestamp='1294160429' post='416742']
Jeżeli tak było -- zgadzam się w 100 proc.
Nie wierzę jednek (nic nie poradzę, taki mam charakter, że wszystko musza zbadać organoleptycznie), że w ciągu godziny na forum znalazło sie tylu naocznych świadków podobnych sytuacji.
[/quote]
Budda, ale pisałem tu strone wczęsniej ze sam miałem taki przypadek !!! Fakt ja sie nie daje spowokować i panom policjantom nic z tego nie wyszło. Ale taki FAKT miał miejsce tuz przed miejscowością Stołpie. Najgrosze jest to że tak postepuje policja drogowa, czyli ludzie ktorzy maja dbać o bezpieczensto na drogach !!! Takim prawem ktos taki pracuje w policji ??!!
[quote name='budda' timestamp='1294160429' post='416742']
Jeżeli tak było -- zgadzam się w 100 proc.
Nie wierzę jednek (nic nie poradzę, taki mam charakter, że wszystko musza zbadać organoleptycznie), że w ciągu godziny na forum znalazło sie tylu naocznych świadków podobnych sytuacji.
[/quote]
Budda, ale pisałem tu strone wczęsniej ze sam miałem taki przypadek !!! Fakt ja sie nie daje spowokować i panom policjantom nic z tego nie wyszło. Ale taki FAKT miał miejsce tuz przed miejscow... rozwiń
Avatar
budda / 4 stycznia 2011 o 18:00
[quote name='Marcel' timestamp='1294159642' post='416729']
a merytoryznie kolego to to, że podjeżdżanie pod zderzak i prowokowanie do szybszej jazdy (pomijając juzfakt czy to sie uda czy nie) jest samo w sobie wykroczeniem i szczytem deb***izmu i braku wyobraźni, a w wykoaniu policji taki manewr zakrawa na kpiny z prawa i powiedzmy to wprost CHAMSTWO !!

Taki policjant powinien być natyczniast dyscyplinarnie zwolniony ze służby !! Ktoś kto ma dbać o nasze (kierowców) bezpieczeństo, a sam jest niebezpieczny dla innych jest niegodny noszenia odznaki i nalży go wyeliminowac z szeregów policji.
[/quote]

Jeżeli tak było -- zgadzam się w 100 proc.
Nie wierzę jednek (nic nie poradzę, taki mam charakter, że wszystko musza zbadać organoleptycznie), że w ciągu godziny na forum znalazło sie tylu naocznych świadków podobnych sytuacji.
[quote name='Marcel' timestamp='1294159642' post='416729']
a merytoryznie kolego to to, że podjeżdżanie pod zderzak i prowokowanie do szybszej jazdy (pomijając juzfakt czy to sie uda czy nie) jest samo w sobie wykroczeniem i szczytem deb***izmu i braku wyobraźni, a w wykoaniu policji taki manewr zakrawa na kpiny z prawa i powiedzmy to wprost CHAMSTWO !!

Taki policjant powinien być natyczniast dyscyplinarnie zwolniony ze służby !! Ktoś kto ma dbać o nasze (kierowców) bezpieczeństo, a... rozwiń
Avatar
Gość / 4 stycznia 2011 o 17:56
[quote name='Marcel' timestamp='1294159642' post='416729']
a merytoryznie kolego to to, że podjeżdżanie pod zderzak i prowokowanie do szybszej jazdy (pomijając juzfakt czy to sie uda czy nie) jest samo w sobie wykroczeniem i szczytem deb***izmu i braku wyobraźni, a w wykoaniu policji taki manewr zakrawa na kpiny z prawa i powiedzmy to wprost CHAMSTWO !!

Taki policjant powinien być natyczniast dyscyplinarnie zwolniony ze służby !! Ktoś kto ma dbać o nasze (kierowców) bezpieczeństo, a sam jest niebezpieczny dla innych jest niegodny noszenia odznaki i nalży go wyeliminowac z szeregów policji.
[/quote]
NAPEWNO BYL NACHLANY.
[quote name='Marcel' timestamp='1294159642' post='416729']
a merytoryznie kolego to to, że podjeżdżanie pod zderzak i prowokowanie do szybszej jazdy (pomijając juzfakt czy to sie uda czy nie) jest samo w sobie wykroczeniem i szczytem deb***izmu i braku wyobraźni, a w wykoaniu policji taki manewr zakrawa na kpiny z prawa i powiedzmy to wprost CHAMSTWO !!

Taki policjant powinien być natyczniast dyscyplinarnie zwolniony ze służby !! Ktoś kto ma dbać o nasze (kierowców) bezpieczeństo, a... rozwiń
Avatar
Marcel / 4 stycznia 2011 o 17:47
[quote name='budda' timestamp='1294151668' post='416644']
A coś bardziej merytorycznie może?
[/quote]
a merytoryznie kolego to to, że podjeżdżanie pod zderzak i prowokowanie do szybszej jazdy (pomijając juzfakt czy to sie uda czy nie) jest samo w sobie wykroczeniem i szczytem deb***izmu i braku wyobraźni, a w wykoaniu policji taki manewr zakrawa na kpiny z prawa i powiedzmy to wprost CHAMSTWO !!

Taki policjant powinien być natyczniast dyscyplinarnie zwolniony ze służby !! Ktoś kto ma dbać o nasze (kierowców) bezpieczeństo, a sam jest niebezpieczny dla innych jest niegodny noszenia odznaki i nalży go wyeliminowac z szeregów policji.
[quote name='budda' timestamp='1294151668' post='416644']
A coś bardziej merytorycznie może?
[/quote]
a merytoryznie kolego to to, że podjeżdżanie pod zderzak i prowokowanie do szybszej jazdy (pomijając juzfakt czy to sie uda czy nie) jest samo w sobie wykroczeniem i szczytem deb***izmu i braku wyobraźni, a w wykoaniu policji taki manewr zakrawa na kpiny z prawa i powiedzmy to wprost CHAMSTWO !!

Taki policjant powinien być natyczniast dyscyplinarnie zwolniony ze służby !!... rozwiń
Avatar
syn Palikota / 4 stycznia 2011 o 17:40
ilu to jest szalejących na drogach Lublina?!
ja jakoś nie widzę żeby ludzie szarżowali... w porównaniu z innymi miastami to kierowcy w Lublinie się wleką po asfalcie...........
a psiarnia sama sobie strzela w stopę, kupili bardzo łatwo rozpoznawalne auta (światła i zderzak)
Avatar
obserwator / 4 stycznia 2011 o 22:49
Moi drodzy, prawda jest taka, że jeśli drogówka dostaje takie samochody od państwa to państwo(czytaj politycy) każą zarabiać na siebie....
Avatar
ad / 4 stycznia 2011 o 21:15
Niestety i alfa romeo i seat nie pomoże Najgorsze jest to, że wszysctko leci za nasze pieniądze, zwialniaja ludzi z pracy, a samochody nowe - owszem potrzebne, ale nie co roku !!!!!
Avatar
max / 4 stycznia 2011 o 18:30
dołączę się i ja do rozmowy, prawie codziennie jeżdżę trasą lublin- Lubartów i widziałem tego Leona na trasie 31.12.2010 i chłopcy nieźle sobie poczynili sobie bardziej się bawili nią niż czuwali nad bezpieczeństwem. A jest sposób na prowokujących policjantów którzy podjeżdżając pod zderzak prowokują do szybkiej jazdy znajomy wydząc ich ze jadą blisko za nim nagle depną po hamulcach i sreberko nie wyhamowało i zatrzymało sie na haku, oni wyskoczyli do niego czemu tak nagle zahamował a on spokojnie odpowiedział ze wybiegł mu pies a on unikał uderzenia w niego zaznaczam ze to bylo w terenie zabudowany, i sprawa się zakończyła ze jemu nic nie zrobili a policjanci zostali ukarani za niezachowanie bezpiecznej odległości plus uszkodzone sreberko. podejrzewam ze teraz ci policjanci na druki raz przemyślą czy warto podjeżdżać pod zderzak i prowokować
dołączę się i ja do rozmowy, prawie codziennie jeżdżę trasą lublin- Lubartów i widziałem tego Leona na trasie 31.12.2010 i chłopcy nieźle sobie poczynili sobie bardziej się bawili nią niż czuwali nad bezpieczeństwem. A jest sposób na prowokujących policjantów którzy podjeżdżając pod zderzak prowokują do szybkiej jazdy znajomy wydząc ich ze jadą blisko za nim nagle depną po hamulcach i sreberko nie wyhamowało i zatrzymało sie na haku, oni wyskoczyli do niego czemu tak nagle zahamował a on spokojnie odpowiedział ze wybiegł mu pies a on unikał ... rozwiń
Avatar
kika / 4 stycznia 2011 o 18:29
[quote name='Marcel' timestamp='1294161738' post='416762']
Budda, ale pisałem tu strone wczęsniej ze sam miałem taki przypadek !!! Fakt ja sie nie daje spowokować i panom policjantom nic z tego nie wyszło. Ale taki FAKT miał miejsce tuz przed miejscowością Stołpie. Najgrosze jest to że tak postepuje policja drogowa, czyli ludzie ktorzy maja dbać o bezpieczensto na drogach !!! Takim prawem ktos taki pracuje w policji ??!!
[/quote]


Chłopaki umówcie się na jakaś flaszeczkę i wtedy podyskutujecie ;p
[quote name='Marcel' timestamp='1294161738' post='416762']
Budda, ale pisałem tu strone wczęsniej ze sam miałem taki przypadek !!! Fakt ja sie nie daje spowokować i panom policjantom nic z tego nie wyszło. Ale taki FAKT miał miejsce tuz przed miejscowością Stołpie. Najgrosze jest to że tak postepuje policja drogowa, czyli ludzie ktorzy maja dbać o bezpieczensto na drogach !!! Takim prawem ktos taki pracuje w policji ??!!
[/quote]


Chłopaki umówcie się na j... rozwiń
Avatar
Marcel / 4 stycznia 2011 o 18:22
[quote name='budda' timestamp='1294160429' post='416742']
Jeżeli tak było -- zgadzam się w 100 proc.
Nie wierzę jednek (nic nie poradzę, taki mam charakter, że wszystko musza zbadać organoleptycznie), że w ciągu godziny na forum znalazło sie tylu naocznych świadków podobnych sytuacji.
[/quote]
Budda, ale pisałem tu strone wczęsniej ze sam miałem taki przypadek !!! Fakt ja sie nie daje spowokować i panom policjantom nic z tego nie wyszło. Ale taki FAKT miał miejsce tuz przed miejscowością Stołpie. Najgrosze jest to że tak postepuje policja drogowa, czyli ludzie ktorzy maja dbać o bezpieczensto na drogach !!! Takim prawem ktos taki pracuje w policji ??!!
[quote name='budda' timestamp='1294160429' post='416742']
Jeżeli tak było -- zgadzam się w 100 proc.
Nie wierzę jednek (nic nie poradzę, taki mam charakter, że wszystko musza zbadać organoleptycznie), że w ciągu godziny na forum znalazło sie tylu naocznych świadków podobnych sytuacji.
[/quote]
Budda, ale pisałem tu strone wczęsniej ze sam miałem taki przypadek !!! Fakt ja sie nie daje spowokować i panom policjantom nic z tego nie wyszło. Ale taki FAKT miał miejsce tuz przed miejscow... rozwiń
Avatar
Marcel / 4 stycznia 2011 o 18:21
[quote name='budda' timestamp='1294160429' post='416742']
Jeżeli tak było -- zgadzam się w 100 proc.
Nie wierzę jednek (nic nie poradzę, taki mam charakter, że wszystko musza zbadać organoleptycznie), że w ciągu godziny na forum znalazło sie tylu naocznych świadków podobnych sytuacji.
[/quote]
Budda, ale pisałem tu strone wczęsniej ze sam miałem taki przypadek !!! Fakt ja sie nie daje spowokować i panom policjantom nic z tego nie wyszło. Ale taki FAKT miał miejsce tuz przed miejscowością Stołpie. Najgrosze jest to że tak postepuje policja drogowa, czyli ludzie ktorzy maja dbać o bezpieczensto na drogach !!! Takim prawem ktos taki pracuje w policji ??!!
[quote name='budda' timestamp='1294160429' post='416742']
Jeżeli tak było -- zgadzam się w 100 proc.
Nie wierzę jednek (nic nie poradzę, taki mam charakter, że wszystko musza zbadać organoleptycznie), że w ciągu godziny na forum znalazło sie tylu naocznych świadków podobnych sytuacji.
[/quote]
Budda, ale pisałem tu strone wczęsniej ze sam miałem taki przypadek !!! Fakt ja sie nie daje spowokować i panom policjantom nic z tego nie wyszło. Ale taki FAKT miał miejsce tuz przed miejscow... rozwiń
Avatar
budda / 4 stycznia 2011 o 18:00
[quote name='Marcel' timestamp='1294159642' post='416729']
a merytoryznie kolego to to, że podjeżdżanie pod zderzak i prowokowanie do szybszej jazdy (pomijając juzfakt czy to sie uda czy nie) jest samo w sobie wykroczeniem i szczytem deb***izmu i braku wyobraźni, a w wykoaniu policji taki manewr zakrawa na kpiny z prawa i powiedzmy to wprost CHAMSTWO !!

Taki policjant powinien być natyczniast dyscyplinarnie zwolniony ze służby !! Ktoś kto ma dbać o nasze (kierowców) bezpieczeństo, a sam jest niebezpieczny dla innych jest niegodny noszenia odznaki i nalży go wyeliminowac z szeregów policji.
[/quote]

Jeżeli tak było -- zgadzam się w 100 proc.
Nie wierzę jednek (nic nie poradzę, taki mam charakter, że wszystko musza zbadać organoleptycznie), że w ciągu godziny na forum znalazło sie tylu naocznych świadków podobnych sytuacji.
[quote name='Marcel' timestamp='1294159642' post='416729']
a merytoryznie kolego to to, że podjeżdżanie pod zderzak i prowokowanie do szybszej jazdy (pomijając juzfakt czy to sie uda czy nie) jest samo w sobie wykroczeniem i szczytem deb***izmu i braku wyobraźni, a w wykoaniu policji taki manewr zakrawa na kpiny z prawa i powiedzmy to wprost CHAMSTWO !!

Taki policjant powinien być natyczniast dyscyplinarnie zwolniony ze służby !! Ktoś kto ma dbać o nasze (kierowców) bezpieczeństo, a... rozwiń
Avatar
Gość / 4 stycznia 2011 o 17:56
[quote name='Marcel' timestamp='1294159642' post='416729']
a merytoryznie kolego to to, że podjeżdżanie pod zderzak i prowokowanie do szybszej jazdy (pomijając juzfakt czy to sie uda czy nie) jest samo w sobie wykroczeniem i szczytem deb***izmu i braku wyobraźni, a w wykoaniu policji taki manewr zakrawa na kpiny z prawa i powiedzmy to wprost CHAMSTWO !!

Taki policjant powinien być natyczniast dyscyplinarnie zwolniony ze służby !! Ktoś kto ma dbać o nasze (kierowców) bezpieczeństo, a sam jest niebezpieczny dla innych jest niegodny noszenia odznaki i nalży go wyeliminowac z szeregów policji.
[/quote]
NAPEWNO BYL NACHLANY.
[quote name='Marcel' timestamp='1294159642' post='416729']
a merytoryznie kolego to to, że podjeżdżanie pod zderzak i prowokowanie do szybszej jazdy (pomijając juzfakt czy to sie uda czy nie) jest samo w sobie wykroczeniem i szczytem deb***izmu i braku wyobraźni, a w wykoaniu policji taki manewr zakrawa na kpiny z prawa i powiedzmy to wprost CHAMSTWO !!

Taki policjant powinien być natyczniast dyscyplinarnie zwolniony ze służby !! Ktoś kto ma dbać o nasze (kierowców) bezpieczeństo, a... rozwiń
Avatar
Marcel / 4 stycznia 2011 o 17:47
[quote name='budda' timestamp='1294151668' post='416644']
A coś bardziej merytorycznie może?
[/quote]
a merytoryznie kolego to to, że podjeżdżanie pod zderzak i prowokowanie do szybszej jazdy (pomijając juzfakt czy to sie uda czy nie) jest samo w sobie wykroczeniem i szczytem deb***izmu i braku wyobraźni, a w wykoaniu policji taki manewr zakrawa na kpiny z prawa i powiedzmy to wprost CHAMSTWO !!

Taki policjant powinien być natyczniast dyscyplinarnie zwolniony ze służby !! Ktoś kto ma dbać o nasze (kierowców) bezpieczeństo, a sam jest niebezpieczny dla innych jest niegodny noszenia odznaki i nalży go wyeliminowac z szeregów policji.
[quote name='budda' timestamp='1294151668' post='416644']
A coś bardziej merytorycznie może?
[/quote]
a merytoryznie kolego to to, że podjeżdżanie pod zderzak i prowokowanie do szybszej jazdy (pomijając juzfakt czy to sie uda czy nie) jest samo w sobie wykroczeniem i szczytem deb***izmu i braku wyobraźni, a w wykoaniu policji taki manewr zakrawa na kpiny z prawa i powiedzmy to wprost CHAMSTWO !!

Taki policjant powinien być natyczniast dyscyplinarnie zwolniony ze służby !!... rozwiń
Avatar
syn Palikota / 4 stycznia 2011 o 17:40
ilu to jest szalejących na drogach Lublina?!
ja jakoś nie widzę żeby ludzie szarżowali... w porównaniu z innymi miastami to kierowcy w Lublinie się wleką po asfalcie...........
a psiarnia sama sobie strzela w stopę, kupili bardzo łatwo rozpoznawalne auta (światła i zderzak)