Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

4 maja 2012 r.
14:33
Edytuj ten wpis

Położyli nawierzchnię, a już zrywają. Korki na drodze do Świdnika

Autor: Zdjęcie autora (pab)
0 11 A A
Na ogromne korki można natknąć się na drodze z Lublina do Świdnika - ostrzega Czytelnik (Paweł Buczk
Na ogromne korki można natknąć się na drodze z Lublina do Świdnika - ostrzega Czytelnik (Paweł Buczk

- Na ogromne korki można natknąć się na drodze z Lublina do Świdnika. Robotnicy zrywają asfalt z nowopołożonej nawierzchni - zaalarmował nas Czytelnik.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Korki na tej drodze są codziennie, ale to co dzieje się dzisiaj przechodzi wszelkie granice. Drogowcy wprowadzili ruch wahadłowy i na odcinku od Kalinówki do krzyżówek świdnickich trzeba czekać - zadzwonił do nas kierowca. - Ale najbardziej zdziwiło mnie to, że robotnicy zrywają nowopołożoną nawierzchnię w tym miejscu - dodaje.

Jak informuje Krzysztof Nalewajko z GDDKiA w Lublinie, robotnicy frezują tam ubytki, które pojawiły się w warstwie tzw. wiążącej, która nie jest ostateczną, a została położona przed zimą. Ostatnia warstwa tzw. ścieralna jeszcze nie została ułożona.

Na całym odcinku jest 15 miejsc, które wymagają teraz frezowania. - Wykonawca robi to teraz, żeby nie blokować drogi w sobotę, kiedy zaczną się powroty z długiego weekendu - tłumaczy Nalewajko.

Prace i utrudnienia w ruchu potrwają jeszcze w nocy z piątku na sobotę, kiedy zostanie uzupełniona warstwa bitumiczna nawierzchni. - To nie zajmuje dużo czasu, ale w czasie pracy do minimum trzeba ograniczyć ruch pojazdów - mówi Nalewajko.

Jak dodaje, prace mają zakończyć się do rana.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
szofer / 5 maja 2012 o 09:18
[quote name='karol' timestamp='1336193832' post='627530']
Dziamdziającym proponuję jeszcze raz przeczytać tekst, ale tym razem ze zrozumieniem. Frezowanie to nie remont
[/quote]
Dlaczego na tej budowie pracownicy biegają z pustymi taczkami-Panie u nas takie tempo,że nawet załadować nie zdążą.
Avatar
lolek / 5 maja 2012 o 09:06
[quote name='bolek' timestamp='1336166860' post='627508']
chamstwo i prostactwo na drodze, skurw...ny ktorzy stoją na lewym pasie i blokują dojazd do zjazdu do poczty głównej. dzisiaj było kilku takich cwaniaków co myślało że chcę jechać lewym pasem żeby się wciąć do ruchu. troche rozumu bo blokując sie nawzajem sami sobie korki na drogach stwarzacie, a mordy piłują jeden z drugim buraki
[/quote]
Bredzisz gosciu. Sa dwa pasy ruchu w tym kierunku i powinno wykorzysta sie oba. Powinni wszyscy jechac i zjwzdzac na zamek blyskawiczny i byloby duzo lepiej...ale nie takie cwoki jak TY pisza, ze co ludzie jadacy w kierunku Kalinowki maja jechac prawym pasem bo gosciowi nie pasi? Spuchla ci glowa koles z przegrzania?
[quote name='bolek' timestamp='1336166860' post='627508']
chamstwo i prostactwo na drodze, skurw...ny ktorzy stoją na lewym pasie i blokują dojazd do zjazdu do poczty głównej. dzisiaj było kilku takich cwaniaków co myślało że chcę jechać lewym pasem żeby się wciąć do ruchu. troche rozumu bo blokując sie nawzajem sami sobie korki na drogach stwarzacie, a mordy piłują jeden z drugim buraki
[/quote]
Bredzisz gosciu. Sa dwa pasy ruchu w tym kierunku i powinno wykorzysta sie oba. Powinni wszyscy jechac i ... rozwiń
Avatar
karol / 5 maja 2012 o 06:57
[quote name='pseudobudowlaniec' timestamp='1336190370' post='627527']
Panie u nas to jest tempo budowy,jak zaczynamy I piętro to na parterze już kapitalny remont.
[/quote]


Dziamdziającym proponuję jeszcze raz przeczytać tekst, ale tym razem ze zrozumieniem. Frezowanie to nie remont
Avatar
pseudobudowlaniec / 5 maja 2012 o 05:59
[quote name='krzoy' timestamp='1336157741' post='627470']
fajnie... jeszcze nie skończyli a już remontują... takie rzeczy tylko w ...
[/quote]
Panie u nas to jest tempo budowy,jak zaczynamy I piętro to na parterze już kapitalny remont.
Avatar
0/0 / 4 maja 2012 o 23:46
Całkiem nie dawno "trąbili" na cały kraj, że wyremontowali stary stu letni, zabytkowy, historyczny most na Bystrzycy w Lublinie oczywiście. Jakiś czas temu zaczęli malować go na biało- być może jest to proces utwardzania warstwy zewnętrznej? - pomyślałem? Ale w między czasie zaczęli ciąć nawierzchnię tego mostu i wycieli odpływy "cieki "- rynsztok nie wiem jak to nazwać OK! ALE! Komuś nie spodobał a raczej źle kojarzył cień jaki rzucały balustrady tego mostu i chyba już przebudowali wzory balustrady tego mostu. Ale remont zakończony był na czas a że "sztuka " w końcu stolica kultury 2016!
To czego możemy spodziewać się o budowie szosy?
ps Może ktoś zna więcej szczegółów o tym moście
Całkiem nie dawno "trąbili" na cały kraj, że wyremontowali stary stu letni, zabytkowy, historyczny most na Bystrzycy w Lublinie oczywiście. Jakiś czas temu zaczęli malować go na biało- być może jest to proces utwardzania warstwy zewnętrznej? - pomyślałem? Ale w między czasie zaczęli ciąć nawierzchnię tego mostu i wycieli odpływy "cieki "- rynsztok nie wiem jak to nazwać OK! ALE! Komuś nie spodobał a raczej źle kojarzył cień jaki rzucały balustrady tego mostu i chyba już przebudowali wzory balustrady tego mostu. Al... rozwiń
Avatar
bolek / 4 maja 2012 o 23:27
chamstwo i prostactwo na drodze, skurw...ny ktorzy stoją na lewym pasie i blokują dojazd do zjazdu do poczty głównej. dzisiaj było kilku takich cwaniaków co myślało że chcę jechać lewym pasem żeby się wciąć do ruchu. troche rozumu bo blokując sie nawzajem sami sobie korki na drogach stwarzacie, a mordy piłują jeden z drugim buraki
Avatar
krzoy / 4 maja 2012 o 20:55
fajnie... jeszcze nie skończyli a już remontują... takie rzeczy tylko w ...
Avatar
Tbird / 4 maja 2012 o 20:13
Właśnie tamtędy jechałem, Nawet Panowie z Budimexu robili sobie zdjęcia przy moim autku, gdy stałem pierwszy na wahadle To nic, że korek do Piask, to nic że dwóch wycina a trzech stoi i się patrzy. GDDK i dwóch autostrad tylko trzęsie tyłkiem, aby Budimex nie uciekł jak Chińczycy... żadnych konsekwencji z takiej organizacji ruchu.
Avatar
Janek / 4 maja 2012 o 17:44
[quote name='mn' timestamp='1336138458' post='627407']
Widać 50 lat "komuny" nie poszło na marne.Dalej tylko podp...ją,gdzie tylko mogą,spełniając swój obywatelski obowiązek.Jeden myślał,że jak doniesie do gazety,to szybciej pojedzie.Drugi z problemem alkoholowym doniósł do gazety,że nie miał się gdzie przebadać w Lublinie,bo na komisariatach brak alkomatu,a on dzień wcześniej nachlał się jak świnia i nie wie,czy go puściło.
[/quote]
U Ciebie także widać 50 lat komuny, które nie poszło na marne: czerwony pies, którego wqrwia, że ktoś gdzieś dał znać, pewnie jak jeździsz naje***y samochodem to też wolałbyś, żeby nikt nie dał znać... zawistny cieć
[quote name='mn' timestamp='1336138458' post='627407']
Widać 50 lat "komuny" nie poszło na marne.Dalej tylko podp...ją,gdzie tylko mogą,spełniając swój obywatelski obowiązek.Jeden myślał,że jak doniesie do gazety,to szybciej pojedzie.Drugi z problemem alkoholowym doniósł do gazety,że nie miał się gdzie przebadać w Lublinie,bo na komisariatach brak alkomatu,a on dzień wcześniej nachlał się jak świnia i nie wie,czy go puściło.
[/quote]
U Ciebie także widać 50 lat komuny, które nie poszło na m... rozwiń
Avatar
Włoszka / 4 maja 2012 o 17:36
[quote name='mn' timestamp='1336138458' post='627407']
Widać 50 lat "komuny" nie poszło na marne.Dalej tylko podp...ją,gdzie tylko mogą,spełniając swój obywatelski obowiązek.Jeden myślał,że jak doniesie do gazety,to szybciej pojedzie.Drugi z problemem alkoholowym doniósł do gazety,że nie miał się gdzie przebadać w Lublinie,bo na komisariatach brak alkomatu,a on dzień wcześniej nachlał się jak świnia i nie wie,czy go puściło.
[/quote]

Co w takim razie wychodzi i po jakim czasie z obywateli Włoch?
"40 tys. sygnałów od obywateli o szastaniu publicznymi pieniędzmi:

W ciągu jednego dnia rząd Włoch otrzymał od obywateli 40 tysięcy sygnałów o przypadkach szastania publicznymi pieniędzmi. Rada Ministrów zaapelowała o takie informacje w ramach walki z plagą marnotrawstwa środków z budżetu."

Obawiam się, że w opisanym wyżej przypadku zrywania świeżo położonej nawierzchni doszłoby w Italii nie tylko do poinformowania prasy, ale i do linczu...
[quote name='mn' timestamp='1336138458' post='627407']
Widać 50 lat "komuny" nie poszło na marne.Dalej tylko podp...ją,gdzie tylko mogą,spełniając swój obywatelski obowiązek.Jeden myślał,że jak doniesie do gazety,to szybciej pojedzie.Drugi z problemem alkoholowym doniósł do gazety,że nie miał się gdzie przebadać w Lublinie,bo na komisariatach brak alkomatu,a on dzień wcześniej nachlał się jak świnia i nie wie,czy go puściło.
[/quote]

Co w takim razie wychodzi i po jakim czasie z obyw... rozwiń
Avatar
szofer / 5 maja 2012 o 09:18
[quote name='karol' timestamp='1336193832' post='627530']
Dziamdziającym proponuję jeszcze raz przeczytać tekst, ale tym razem ze zrozumieniem. Frezowanie to nie remont
[/quote]
Dlaczego na tej budowie pracownicy biegają z pustymi taczkami-Panie u nas takie tempo,że nawet załadować nie zdążą.
Avatar
lolek / 5 maja 2012 o 09:06
[quote name='bolek' timestamp='1336166860' post='627508']
chamstwo i prostactwo na drodze, skurw...ny ktorzy stoją na lewym pasie i blokują dojazd do zjazdu do poczty głównej. dzisiaj było kilku takich cwaniaków co myślało że chcę jechać lewym pasem żeby się wciąć do ruchu. troche rozumu bo blokując sie nawzajem sami sobie korki na drogach stwarzacie, a mordy piłują jeden z drugim buraki
[/quote]
Bredzisz gosciu. Sa dwa pasy ruchu w tym kierunku i powinno wykorzysta sie oba. Powinni wszyscy jechac i zjwzdzac na zamek blyskawiczny i byloby duzo lepiej...ale nie takie cwoki jak TY pisza, ze co ludzie jadacy w kierunku Kalinowki maja jechac prawym pasem bo gosciowi nie pasi? Spuchla ci glowa koles z przegrzania?
[quote name='bolek' timestamp='1336166860' post='627508']
chamstwo i prostactwo na drodze, skurw...ny ktorzy stoją na lewym pasie i blokują dojazd do zjazdu do poczty głównej. dzisiaj było kilku takich cwaniaków co myślało że chcę jechać lewym pasem żeby się wciąć do ruchu. troche rozumu bo blokując sie nawzajem sami sobie korki na drogach stwarzacie, a mordy piłują jeden z drugim buraki
[/quote]
Bredzisz gosciu. Sa dwa pasy ruchu w tym kierunku i powinno wykorzysta sie oba. Powinni wszyscy jechac i ... rozwiń
Avatar
karol / 5 maja 2012 o 06:57
[quote name='pseudobudowlaniec' timestamp='1336190370' post='627527']
Panie u nas to jest tempo budowy,jak zaczynamy I piętro to na parterze już kapitalny remont.
[/quote]


Dziamdziającym proponuję jeszcze raz przeczytać tekst, ale tym razem ze zrozumieniem. Frezowanie to nie remont
Avatar
pseudobudowlaniec / 5 maja 2012 o 05:59
[quote name='krzoy' timestamp='1336157741' post='627470']
fajnie... jeszcze nie skończyli a już remontują... takie rzeczy tylko w ...
[/quote]
Panie u nas to jest tempo budowy,jak zaczynamy I piętro to na parterze już kapitalny remont.
Avatar
0/0 / 4 maja 2012 o 23:46
Całkiem nie dawno "trąbili" na cały kraj, że wyremontowali stary stu letni, zabytkowy, historyczny most na Bystrzycy w Lublinie oczywiście. Jakiś czas temu zaczęli malować go na biało- być może jest to proces utwardzania warstwy zewnętrznej? - pomyślałem? Ale w między czasie zaczęli ciąć nawierzchnię tego mostu i wycieli odpływy "cieki "- rynsztok nie wiem jak to nazwać OK! ALE! Komuś nie spodobał a raczej źle kojarzył cień jaki rzucały balustrady tego mostu i chyba już przebudowali wzory balustrady tego mostu. Ale remont zakończony był na czas a że "sztuka " w końcu stolica kultury 2016!
To czego możemy spodziewać się o budowie szosy?
ps Może ktoś zna więcej szczegółów o tym moście
Całkiem nie dawno "trąbili" na cały kraj, że wyremontowali stary stu letni, zabytkowy, historyczny most na Bystrzycy w Lublinie oczywiście. Jakiś czas temu zaczęli malować go na biało- być może jest to proces utwardzania warstwy zewnętrznej? - pomyślałem? Ale w między czasie zaczęli ciąć nawierzchnię tego mostu i wycieli odpływy "cieki "- rynsztok nie wiem jak to nazwać OK! ALE! Komuś nie spodobał a raczej źle kojarzył cień jaki rzucały balustrady tego mostu i chyba już przebudowali wzory balustrady tego mostu. Al... rozwiń
Avatar
bolek / 4 maja 2012 o 23:27
chamstwo i prostactwo na drodze, skurw...ny ktorzy stoją na lewym pasie i blokują dojazd do zjazdu do poczty głównej. dzisiaj było kilku takich cwaniaków co myślało że chcę jechać lewym pasem żeby się wciąć do ruchu. troche rozumu bo blokując sie nawzajem sami sobie korki na drogach stwarzacie, a mordy piłują jeden z drugim buraki
Avatar
krzoy / 4 maja 2012 o 20:55
fajnie... jeszcze nie skończyli a już remontują... takie rzeczy tylko w ...
Avatar
Tbird / 4 maja 2012 o 20:13
Właśnie tamtędy jechałem, Nawet Panowie z Budimexu robili sobie zdjęcia przy moim autku, gdy stałem pierwszy na wahadle To nic, że korek do Piask, to nic że dwóch wycina a trzech stoi i się patrzy. GDDK i dwóch autostrad tylko trzęsie tyłkiem, aby Budimex nie uciekł jak Chińczycy... żadnych konsekwencji z takiej organizacji ruchu.
Avatar
Janek / 4 maja 2012 o 17:44
[quote name='mn' timestamp='1336138458' post='627407']
Widać 50 lat "komuny" nie poszło na marne.Dalej tylko podp...ją,gdzie tylko mogą,spełniając swój obywatelski obowiązek.Jeden myślał,że jak doniesie do gazety,to szybciej pojedzie.Drugi z problemem alkoholowym doniósł do gazety,że nie miał się gdzie przebadać w Lublinie,bo na komisariatach brak alkomatu,a on dzień wcześniej nachlał się jak świnia i nie wie,czy go puściło.
[/quote]
U Ciebie także widać 50 lat komuny, które nie poszło na marne: czerwony pies, którego wqrwia, że ktoś gdzieś dał znać, pewnie jak jeździsz naje***y samochodem to też wolałbyś, żeby nikt nie dał znać... zawistny cieć
[quote name='mn' timestamp='1336138458' post='627407']
Widać 50 lat "komuny" nie poszło na marne.Dalej tylko podp...ją,gdzie tylko mogą,spełniając swój obywatelski obowiązek.Jeden myślał,że jak doniesie do gazety,to szybciej pojedzie.Drugi z problemem alkoholowym doniósł do gazety,że nie miał się gdzie przebadać w Lublinie,bo na komisariatach brak alkomatu,a on dzień wcześniej nachlał się jak świnia i nie wie,czy go puściło.
[/quote]
U Ciebie także widać 50 lat komuny, które nie poszło na m... rozwiń
Avatar
Włoszka / 4 maja 2012 o 17:36
[quote name='mn' timestamp='1336138458' post='627407']
Widać 50 lat "komuny" nie poszło na marne.Dalej tylko podp...ją,gdzie tylko mogą,spełniając swój obywatelski obowiązek.Jeden myślał,że jak doniesie do gazety,to szybciej pojedzie.Drugi z problemem alkoholowym doniósł do gazety,że nie miał się gdzie przebadać w Lublinie,bo na komisariatach brak alkomatu,a on dzień wcześniej nachlał się jak świnia i nie wie,czy go puściło.
[/quote]

Co w takim razie wychodzi i po jakim czasie z obywateli Włoch?
"40 tys. sygnałów od obywateli o szastaniu publicznymi pieniędzmi:

W ciągu jednego dnia rząd Włoch otrzymał od obywateli 40 tysięcy sygnałów o przypadkach szastania publicznymi pieniędzmi. Rada Ministrów zaapelowała o takie informacje w ramach walki z plagą marnotrawstwa środków z budżetu."

Obawiam się, że w opisanym wyżej przypadku zrywania świeżo położonej nawierzchni doszłoby w Italii nie tylko do poinformowania prasy, ale i do linczu...
[quote name='mn' timestamp='1336138458' post='627407']
Widać 50 lat "komuny" nie poszło na marne.Dalej tylko podp...ją,gdzie tylko mogą,spełniając swój obywatelski obowiązek.Jeden myślał,że jak doniesie do gazety,to szybciej pojedzie.Drugi z problemem alkoholowym doniósł do gazety,że nie miał się gdzie przebadać w Lublinie,bo na komisariatach brak alkomatu,a on dzień wcześniej nachlał się jak świnia i nie wie,czy go puściło.
[/quote]

Co w takim razie wychodzi i po jakim czasie z obyw... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama"
galeria

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama" 0 2

Rozmową z Natalią Voytsel z Fundacji „Gdy Liczy się Czas”, która już po raz trzeci zorganizowała charytatywną akcję „Piękna Mama” w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Akcja, w której uczestniczą stylistki, fryzjerki i masażysta jest adresowana do matek dzieci z oddziału Onkologii, Hematologii i Transplantologii.

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 1

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim
26 maja 2018, 11:00

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 11 na terenie Mariny nad Zalewem Zemborzyckim rozpocznie się akcja W rytmie natury. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo] 6 4

Kilkaset par zatańczyło w piątek poloneza na placu Chopina w Puławach. Na koniec mieszkańcy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze
film

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze 70 17

– Totalne fiasko – tak pielęgniarki ze szpitala wojewódzkiego przy al. Kraśnickiej w Lublinie oceniają dzisiejsze rozmowy z dyrekcją w sprawie podwyżek wynagrodzeń. Kilkadziesiąt pielęgniarek nadal jest na L4. Na poniedziałek zaplanowano kolejną turę rozmów.

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 1 0

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 3

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia 5 20

Puławscy radni upoważnili prezydenta do zadłużenia miasta i rozstrzygnięcia ostatniego przetargu na budowę nowej hali widowiskowo-sportowej. Łączne wydatki związane z budową pierwszego etapu obiektu (bez basenu) władze szacują na ok. 90 mln złotych.

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych
26 maja 2018, 10:00

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych 0 0

Z bezpłatnych badań prowadzonych przez studentów z organizacji Młodych Medyków przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie będzie można skorzystać już w sobotę, 26 maja w Tarasach Zamkowych.

Kolejne wzmocnienie Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS

Kolejne wzmocnienie Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS 0 0

Brianna Joelle Kiesel i Magdalena Szajtauer wzmocniły Pszczółkę Polski Cukier AZS UMCS Lublin. Dorota Mistygacz podpisała nowy kontrakt

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia]
galeria

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia] 0 1

Ponad 300 awansów na wyższe stopnie służbowe przyznał Nadbużański Oddział Straży Granicznej. Okazją były piątkowe wojewódzkie uroczystości 27. rocznicy utworzenia Straży Granicznej, które odbyły się w Białej Podlaskiej.

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy
galeria
film

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy 12 0

Od soboty będzie można rezerwować bezpłatne wejściówki na Noc Kultury (2/3 czerwca). Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, a rezerwacja jest możliwa tylko przez internet. Chodzi oczywiście tylko o wydarzenia, na które wpuszczana może być ograniczona liczba widzów. Jakie to imprezy i jak zdobyć wejściówkę?

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta
Sonda

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta 30 45

Przewodnicząca rady miasta Bożena Krygier powalczy jesienią o fotel prezydenta miasta Puławy. Jej kandydaturę potwierdziły władze Prawa i Sprawiedliwości.

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 1 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej 15 3

Drugi już przetarg na ogromny areał w bialskiej podstrefie ekonomicznej zakończył się fiaskiem.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!