Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

7 czerwca 2011 r.
15:13
Edytuj ten wpis

PolskiBus: Tanie autobusy z Lublina do Warszawy za złotówkę

0 27 A A
Nowy przewoźnik tłumaczy, że dzięki większym autobusom koszt paliwa może rozłożyć na większą liczbę
Nowy przewoźnik tłumaczy, że dzięki większym autobusom koszt paliwa może rozłożyć na większą liczbę

Autokarowy odpowiednik tanich linii lotniczych 19 czerwca zawita do Lublina. Kusi klimatyzacją, toaletą i cenami, które przy zakupie biletu z wyprzedzeniem zaczynają się od 2 złotych. Główny konkurent nowego przewoźnika, PKS Wschód nie zamierza bardziej obniżać cen.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Linie PolskiBus obsługiwać mają połączenia z Warszawy do 16 miast Polski i czterech za granicą: Berlina Pragi, Bratysławy i Wiednia. Usługi zaczną świadczyć 19 czerwca.

Z Lublina nowy przewoźnik pojedzie tylko do Warszawy. Pierwszy kurs wyruszy o godz. 1.50 (czas jazdy 3 h), drugi o godz. 17.15 (3 h 15 min.). Ze stolicy autobusy wyjadą o godz. 7.15 (3 h 15 min) i o godz. 22.45 (3h). A od 17 lipca w rozkładzie pojawi się jeszcze jedna para połączeń: z Lublina o godz. 10.50 i o godz. 13.45 z Warszawy. Przystanek końcowy znajdzie się obok stacji metra Wilanowska.

Autobusy nie będą się zatrzymywać w żadnej z miejscowości na trasie. Nowa firma chwali się też komfortem podróży. Każdy autobus ma mieć toaletę, darmowy Internet, gniazdka elektryczne, klimatyzację i jedno miejsce dla osoby na wózku inwalidzkim.


Ceny biletów mają się zaczynać się od złotówki plus 1 zł za rezerwację, a kupić można je tylko przez Internet. Ma być tak, jak w liniach lotniczych: im większe wyprzedzenie, tym tańszy bilet, a liczba tych najtańszych jest w każdym kursie ograniczona. Ile kosztować mają najdroższe?

– Nie ma ustalonej najwyższej ceny, ale na pewno będą to tańsze bilety od oferowanych przez PKS – zapowiada Piotr Bezulski, dyrektor zarządzający w spółce Souter Holdings Poland, która będzie świadczyć usługi pod marką PolskiBus. Za firmą tą stoi Szkot, Bryan Souter, który w Wielkiej Brytanii stworzył znane linie Stagecoach.

Co na to PKS? – Nasza oferta jest i tak konkurencyjna i korzystna i nie ma potrzeby, żebyśmy schodzili z ceną poniżej kosztów. W naszych autobusach do Warszawy też jest klimatyzacja – stwierdza Teresa Królikowska, prezes PKS Wschód. Ta należąca do samorządu województwa spółka obsługuje dziennie 11 par połączeń między Lublinem a stolicą.

– Cena biletu to 30 złotych, ale stosujemy ulgę handlową i cena do zapłaty to 23 złote – mówi Józef Penar z PKS Wschód. – Pytanie, co na takie ceny u nowego przewoźnika powie Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, bo nikt mi nie powie, że za złotówkę da się przejechać z Warszawy do Lublina – dodaje.

Tymczasem nowy przewoźnik tłumaczy, że dzięki większym autobusom koszt paliwa może rozłożyć na większą liczbę pasażerów.

Dla porównania przejazd busem kosztuje 25 zł, a pociągiem 38,50 zł (2 klasa, pociąg TLK) lub 31,50 zł (2 klasa, pociąg interREGIO).

Komentarze 27

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kowal1939 / 12 września 2011 o 22:35
witam wszystkich tak dla wiadonosci dla panstwa poinformuje jak pracuja kierowcy w polskimbusie pracuja przewaznie tz. w 75% w nocnych godzinach i jak maja jeden wekend wolny to juz jest dobrze bo znam takich co robili po 4 wekendy a pracodawca mowi ale w dygodniu wolne tu pytam to jak prowadzic zycie osobiste ?wymagania pana prezesa sa duze ale jest jedna ciekawostka jestem kierowca tej firmy i za ta prace dostajemy od 1900 zl do 2300 zl smiech na sali przestrzegam wszystkich przed ta firma jak pracujesz w peks czy sindbad to dalej tam pracuj bo u zyda i szkota jeszcze nikt nie zarobil.w tej firmie sa liderzy czyli to samo co kapral w wojsku nie bede nic juz dodawal w tym temacie bo kazdy wie co znaczy kapral w wojsku.ladne sa te auta nic wiecej tylko z wieszku do setry ten autobus to do piet nie dorasta czyli pukania dzwi szumia jakby byla wichura automat przezuca biegi tak chyba na chybil trafil kamputer porazka nie wspomne o radiu dla kierowcy poprostu niema zwieszku ladnie a w srodku golas.jeszcze raz uczulam kierowcow na ta smieszna firme tam sie zarabia max 2300 zl szukaja jeleni sam wpadlem w te pulapke POZDRAWIAM
witam wszystkich tak dla wiadonosci dla panstwa poinformuje jak pracuja kierowcy w polskimbusie pracuja przewaznie tz. w 75% w nocnych godzinach i jak maja jeden wekend wolny to juz jest dobrze bo znam takich co robili po 4 wekendy a pracodawca mowi ale w dygodniu wolne tu pytam to jak prowadzic zycie osobiste ?wymagania pana prezesa sa duze ale jest jedna ciekawostka jestem kierowca tej firmy i za ta prace dostajemy od 1900 zl do 2300 zl smiech na sali przestrzegam wszystkich przed ta firma jak pracujesz w peks czy sindbad to dalej tam prac... rozwiń
Avatar
pepe / 20 lipca 2011 o 00:06
Jeżeli wydaje Wam się, iż podróż z Warszawy do domu (Lublin) za 10 zł (wyjazd z Wwy 22.45, przyjazd do Lbn 1.45), to gratka, wielce się mylicie! PB, jako jedyny przewoźnik, nie uznaje przystanków pośrednich w mieście. Jeśli mieszkasz na Sławinku, zawsze wysiadasz pod Skansenem i za 10-15 min. jesteś w domu. Niestety, musisz z PB jechać na Podzamcze, następnie WRÓCIĆ na Sławinek taxi z nocną taryfą ca. 30 zł. W sumie drożej niż koleją. Bolesne jest tym bardziej, gdy skuszony ceną, człowiek odpuścił innych przewoźników i dotrwał jakoś w Wwie do tej 22,45. A trzeba było jechać np. najpopularniejszym na trasie Contbusem za 25 zł i tyle wydatków, oraz wyspać się przybywając do domu na 23.00. Nigdy więcej PolskiegoBusa nie użyję!
Jeżeli wydaje Wam się, iż podróż z Warszawy do domu (Lublin) za 10 zł (wyjazd z Wwy 22.45, przyjazd do Lbn 1.45), to gratka, wielce się mylicie! PB, jako jedyny przewoźnik, nie uznaje przystanków pośrednich w mieście. Jeśli mieszkasz na Sławinku, zawsze wysiadasz pod Skansenem i za 10-15 min. jesteś w domu. Niestety, musisz z PB jechać na Podzamcze, następnie WRÓCIĆ na Sławinek taxi z nocną taryfą ca. 30 zł. W sumie drożej niż koleją. Bolesne jest tym bardziej, gdy skuszony ceną, człowiek odpuścił innych przewoźników i dotrwał jakoś w Ww... rozwiń
Avatar
kamil / 19 lipca 2011 o 00:34
zajrzyjcie na forum http://www.forumpolskibus.com tam jest o tym sporo
Avatar
ala / 4 lipca 2011 o 16:14
Akurat jechałam tym przewożnikiem w niedzielę, 3.07(Polskibus.com), z Warszawy do Katowic i był to mój 4 przejazd. Wszystko było w porządku(autobus nowy i cena rzeczywiście niska), aż do tego przejazdu z Warszawy. Autobus zaczął się psuć i w Krakowie po zapytaniu pasażerów co dalej będzie kierowca odpowiedział,że serwis z Warszawy dotrze na godz. 10, ale większość pasażerów się spieszyła i wszyscy musieliśmy kupić nowe bilety u innego pasażera. Wydaje mi się, że w takim wypadku należały się jakieś przeprosiny. Kiedy o tą sprawę zapytałam na ich stronie internetowej nie otrzymałam żadnej odpowiedzi, chociaż wydaje mi się, że należy odpowiadać na maile, jeśli dotyczą one ich sprawy i nie jest to żaden anonim. Już nawet mi nie chodzi o te dodatkowe pieniądze, które musiałam wydać, ale o poważne traktowanie klienta, czyli choćby o zwykłe słowo przepraszam. Ja już zrezygnowałam z usług tego przewoźnika, bo wolę czasem zapłacić te 10 zł drożej a być potraktowana inaczej, czyli poważnie i miło.
Akurat jechałam tym przewożnikiem w niedzielę, 3.07(Polskibus.com), z Warszawy do Katowic i był to mój 4 przejazd. Wszystko było w porządku(autobus nowy i cena rzeczywiście niska), aż do tego przejazdu z Warszawy. Autobus zaczął się psuć i w Krakowie po zapytaniu pasażerów co dalej będzie kierowca odpowiedział,że serwis z Warszawy dotrze na godz. 10, ale większość pasażerów się spieszyła i wszyscy musieliśmy kupić nowe bilety u innego pasażera. Wydaje mi się, że w takim wypadku należały się jakieś przeprosiny. Kiedy o tą sprawę zapytałam na ... rozwiń
Avatar
abc / 4 lipca 2011 o 04:54
[quote name='...polskibus' timestamp='1309718043' post='497288']
Witam wszystkich którzy podróżowali polskim busem zapraszam do podzielenia się wrażeniami na ...
[/quote]
uważaj żeby za ten nędzny spam na forum ktoś nie odwdzięczył
Ci się równie nędznymi opiniami w miejscu, które tak usilnie
tu reklamujesz - nie ładnie, produkować takie śmiecie w sieci.
Avatar
forumpolskibus / 3 lipca 2011 o 20:06
Witam wszystkich którzy podróżowali polskim busem zapraszam do podzielenia się wrażeniami na
Avatar
Gość / 30 czerwca 2011 o 23:47
[quote name='KAZIK' timestamp='1309467523' post='496296']
LUDZIE NIE JEŹDZIJCIE POLSKIM BUSEM WSPIERAJCIE PRAWDZIWYCH POLSKICH PRZEDSIĘBIORCÓW,A NIE SZKOTOWI NAPEŁNIAĆ PORTFEL, PRZEKUPILI URZĘDASÓW A TERAZ CHCĄ ZNISZCZYĆ POLACZKÓW I PÓŹNIEJ PODYKTUJĄ SWOJE CENY, NIE PODNIECAJCIE SIĘ TYMI TANIMI BILETAMI BO TO MINIE.
[/quote]

Z tym kapitałem to racja, ale ja osobiście nie lubię jeździć busami bo są małe i ciasne.
Avatar
KAZIK / 30 czerwca 2011 o 22:58
LUDZIE NIE JEŹDZIJCIE POLSKIM BUSEM WSPIERAJCIE PRAWDZIWYCH POLSKICH PRZEDSIĘBIORCÓW,A NIE SZKOTOWI NAPEŁNIAĆ PORTFEL, PRZEKUPILI URZĘDASÓW A TERAZ CHCĄ ZNISZCZYĆ POLACZKÓW I PÓŹNIEJ PODYKTUJĄ SWOJE CENY, NIE PODNIECAJCIE SIĘ TYMI TANIMI BILETAMI BO TO MINIE.
Avatar
pamiętliwy / 8 czerwca 2011 o 11:48
[quote name='realista' timestamp='1307480451' post='486938']Chińczyki wybudowali za za złotówkę autostrady a Szkot za złotówkę będzie woził głupich i naiwnych internautów co cieszą się z głupich pomysłów. Polski ekspress już był i długo nie nawoził. Ludzie jaką wy macie pamięć i rozum?![/quote]
PE wycofał się z rynku, bo PKS skutecznie zablokował mu możliwość korzystania z utrzymywanych przez siebie dworców.

Co do biletów za złotówkę w PB - będzie ich zaledwie kilka i tylko na jakiś czas przed kursem. Reszta biletów i bilety kupione bliżej terminu przejazdu będą w wyższej cenie. Nawiązując tutaj do wywołanego PE - PE miało bodaj 40 miejsc siedzących i często wozili je puste. Skoro PB ma mieć 70 miejsc siedzących, to muszą agresywnie powalczyć o zapełnienie ich. Z tego też powodu lepiej jest sprzedać kilka biletów w cenie 1 PLN, aniżeli nie sprzedać ich wcale. Jeśli PKS ma powiedzmy 30 miejsc siedzących po 23 PLN każde, to w sumie wychodzi 690 PLN. Niech PB ustali cenę regularną na 20 PLN (różnica niewielka, ale i tak większość ludzi będzie wolała wygodniejsze autobusy z klimatyzacją i bezprzewodowym internetem), to będą potrzebowali sprzedać około 35 biletów, by wyjść na to samo. W takiej sytuacji zostaje im 35 biletów, które mogą zagospodarować wedle uznania - chociażby sprzedając 10-15 z nich za 1 PLN, a pozostałych 20-25 - w cenach pośrednich, powiedzmy od 5 do 15 PLN. Plusem takiego zagrania jest również fakt, że to świetna reklama, do tego darmowa - PB aktualnie jest "na językach" we wszystkich mediach i wśród ludzi (marketing wirusowy, szeptany).
[quote name='realista' timestamp='1307480451' post='486938']Chińczyki wybudowali za za złotówkę autostrady a Szkot za złotówkę będzie woził głupich i naiwnych internautów co cieszą się z głupich pomysłów. Polski ekspress już był i długo nie nawoził. Ludzie jaką wy macie pamięć i rozum?![/quote]
PE wycofał się z rynku, bo PKS skutecznie zablokował mu możliwość korzystania z utrzymywanych przez siebie dworców.

Co do biletów za złotówkę w PB - będzie ich zaledwie kilka i tylko na jakiś czas przed k... rozwiń
Avatar
polaczek / 8 czerwca 2011 o 11:42
Oj Polaczki krótka wasza pamieć niech sasiad nie ma pracy niech siedzi w domu niech kradnie niech sie robija byle było 5 zł taniej -krotkotrwałe bezduszne myslenie widac ze polaczki juz sa przerobione na bezmyślenie przyszłosciowe -Rozumie pójdz do mnie ,tylu Polakom partie i media porobiły
Avatar
kowal1939 / 12 września 2011 o 22:35
witam wszystkich tak dla wiadonosci dla panstwa poinformuje jak pracuja kierowcy w polskimbusie pracuja przewaznie tz. w 75% w nocnych godzinach i jak maja jeden wekend wolny to juz jest dobrze bo znam takich co robili po 4 wekendy a pracodawca mowi ale w dygodniu wolne tu pytam to jak prowadzic zycie osobiste ?wymagania pana prezesa sa duze ale jest jedna ciekawostka jestem kierowca tej firmy i za ta prace dostajemy od 1900 zl do 2300 zl smiech na sali przestrzegam wszystkich przed ta firma jak pracujesz w peks czy sindbad to dalej tam pracuj bo u zyda i szkota jeszcze nikt nie zarobil.w tej firmie sa liderzy czyli to samo co kapral w wojsku nie bede nic juz dodawal w tym temacie bo kazdy wie co znaczy kapral w wojsku.ladne sa te auta nic wiecej tylko z wieszku do setry ten autobus to do piet nie dorasta czyli pukania dzwi szumia jakby byla wichura automat przezuca biegi tak chyba na chybil trafil kamputer porazka nie wspomne o radiu dla kierowcy poprostu niema zwieszku ladnie a w srodku golas.jeszcze raz uczulam kierowcow na ta smieszna firme tam sie zarabia max 2300 zl szukaja jeleni sam wpadlem w te pulapke POZDRAWIAM
witam wszystkich tak dla wiadonosci dla panstwa poinformuje jak pracuja kierowcy w polskimbusie pracuja przewaznie tz. w 75% w nocnych godzinach i jak maja jeden wekend wolny to juz jest dobrze bo znam takich co robili po 4 wekendy a pracodawca mowi ale w dygodniu wolne tu pytam to jak prowadzic zycie osobiste ?wymagania pana prezesa sa duze ale jest jedna ciekawostka jestem kierowca tej firmy i za ta prace dostajemy od 1900 zl do 2300 zl smiech na sali przestrzegam wszystkich przed ta firma jak pracujesz w peks czy sindbad to dalej tam prac... rozwiń
Avatar
pepe / 20 lipca 2011 o 00:06
Jeżeli wydaje Wam się, iż podróż z Warszawy do domu (Lublin) za 10 zł (wyjazd z Wwy 22.45, przyjazd do Lbn 1.45), to gratka, wielce się mylicie! PB, jako jedyny przewoźnik, nie uznaje przystanków pośrednich w mieście. Jeśli mieszkasz na Sławinku, zawsze wysiadasz pod Skansenem i za 10-15 min. jesteś w domu. Niestety, musisz z PB jechać na Podzamcze, następnie WRÓCIĆ na Sławinek taxi z nocną taryfą ca. 30 zł. W sumie drożej niż koleją. Bolesne jest tym bardziej, gdy skuszony ceną, człowiek odpuścił innych przewoźników i dotrwał jakoś w Wwie do tej 22,45. A trzeba było jechać np. najpopularniejszym na trasie Contbusem za 25 zł i tyle wydatków, oraz wyspać się przybywając do domu na 23.00. Nigdy więcej PolskiegoBusa nie użyję!
Jeżeli wydaje Wam się, iż podróż z Warszawy do domu (Lublin) za 10 zł (wyjazd z Wwy 22.45, przyjazd do Lbn 1.45), to gratka, wielce się mylicie! PB, jako jedyny przewoźnik, nie uznaje przystanków pośrednich w mieście. Jeśli mieszkasz na Sławinku, zawsze wysiadasz pod Skansenem i za 10-15 min. jesteś w domu. Niestety, musisz z PB jechać na Podzamcze, następnie WRÓCIĆ na Sławinek taxi z nocną taryfą ca. 30 zł. W sumie drożej niż koleją. Bolesne jest tym bardziej, gdy skuszony ceną, człowiek odpuścił innych przewoźników i dotrwał jakoś w Ww... rozwiń
Avatar
kamil / 19 lipca 2011 o 00:34
zajrzyjcie na forum http://www.forumpolskibus.com tam jest o tym sporo
Avatar
ala / 4 lipca 2011 o 16:14
Akurat jechałam tym przewożnikiem w niedzielę, 3.07(Polskibus.com), z Warszawy do Katowic i był to mój 4 przejazd. Wszystko było w porządku(autobus nowy i cena rzeczywiście niska), aż do tego przejazdu z Warszawy. Autobus zaczął się psuć i w Krakowie po zapytaniu pasażerów co dalej będzie kierowca odpowiedział,że serwis z Warszawy dotrze na godz. 10, ale większość pasażerów się spieszyła i wszyscy musieliśmy kupić nowe bilety u innego pasażera. Wydaje mi się, że w takim wypadku należały się jakieś przeprosiny. Kiedy o tą sprawę zapytałam na ich stronie internetowej nie otrzymałam żadnej odpowiedzi, chociaż wydaje mi się, że należy odpowiadać na maile, jeśli dotyczą one ich sprawy i nie jest to żaden anonim. Już nawet mi nie chodzi o te dodatkowe pieniądze, które musiałam wydać, ale o poważne traktowanie klienta, czyli choćby o zwykłe słowo przepraszam. Ja już zrezygnowałam z usług tego przewoźnika, bo wolę czasem zapłacić te 10 zł drożej a być potraktowana inaczej, czyli poważnie i miło.
Akurat jechałam tym przewożnikiem w niedzielę, 3.07(Polskibus.com), z Warszawy do Katowic i był to mój 4 przejazd. Wszystko było w porządku(autobus nowy i cena rzeczywiście niska), aż do tego przejazdu z Warszawy. Autobus zaczął się psuć i w Krakowie po zapytaniu pasażerów co dalej będzie kierowca odpowiedział,że serwis z Warszawy dotrze na godz. 10, ale większość pasażerów się spieszyła i wszyscy musieliśmy kupić nowe bilety u innego pasażera. Wydaje mi się, że w takim wypadku należały się jakieś przeprosiny. Kiedy o tą sprawę zapytałam na ... rozwiń
Avatar
abc / 4 lipca 2011 o 04:54
[quote name='...polskibus' timestamp='1309718043' post='497288']
Witam wszystkich którzy podróżowali polskim busem zapraszam do podzielenia się wrażeniami na ...
[/quote]
uważaj żeby za ten nędzny spam na forum ktoś nie odwdzięczył
Ci się równie nędznymi opiniami w miejscu, które tak usilnie
tu reklamujesz - nie ładnie, produkować takie śmiecie w sieci.
Avatar
forumpolskibus / 3 lipca 2011 o 20:06
Witam wszystkich którzy podróżowali polskim busem zapraszam do podzielenia się wrażeniami na
Avatar
Gość / 30 czerwca 2011 o 23:47
[quote name='KAZIK' timestamp='1309467523' post='496296']
LUDZIE NIE JEŹDZIJCIE POLSKIM BUSEM WSPIERAJCIE PRAWDZIWYCH POLSKICH PRZEDSIĘBIORCÓW,A NIE SZKOTOWI NAPEŁNIAĆ PORTFEL, PRZEKUPILI URZĘDASÓW A TERAZ CHCĄ ZNISZCZYĆ POLACZKÓW I PÓŹNIEJ PODYKTUJĄ SWOJE CENY, NIE PODNIECAJCIE SIĘ TYMI TANIMI BILETAMI BO TO MINIE.
[/quote]

Z tym kapitałem to racja, ale ja osobiście nie lubię jeździć busami bo są małe i ciasne.
Avatar
KAZIK / 30 czerwca 2011 o 22:58
LUDZIE NIE JEŹDZIJCIE POLSKIM BUSEM WSPIERAJCIE PRAWDZIWYCH POLSKICH PRZEDSIĘBIORCÓW,A NIE SZKOTOWI NAPEŁNIAĆ PORTFEL, PRZEKUPILI URZĘDASÓW A TERAZ CHCĄ ZNISZCZYĆ POLACZKÓW I PÓŹNIEJ PODYKTUJĄ SWOJE CENY, NIE PODNIECAJCIE SIĘ TYMI TANIMI BILETAMI BO TO MINIE.
Avatar
pamiętliwy / 8 czerwca 2011 o 11:48
[quote name='realista' timestamp='1307480451' post='486938']Chińczyki wybudowali za za złotówkę autostrady a Szkot za złotówkę będzie woził głupich i naiwnych internautów co cieszą się z głupich pomysłów. Polski ekspress już był i długo nie nawoził. Ludzie jaką wy macie pamięć i rozum?![/quote]
PE wycofał się z rynku, bo PKS skutecznie zablokował mu możliwość korzystania z utrzymywanych przez siebie dworców.

Co do biletów za złotówkę w PB - będzie ich zaledwie kilka i tylko na jakiś czas przed kursem. Reszta biletów i bilety kupione bliżej terminu przejazdu będą w wyższej cenie. Nawiązując tutaj do wywołanego PE - PE miało bodaj 40 miejsc siedzących i często wozili je puste. Skoro PB ma mieć 70 miejsc siedzących, to muszą agresywnie powalczyć o zapełnienie ich. Z tego też powodu lepiej jest sprzedać kilka biletów w cenie 1 PLN, aniżeli nie sprzedać ich wcale. Jeśli PKS ma powiedzmy 30 miejsc siedzących po 23 PLN każde, to w sumie wychodzi 690 PLN. Niech PB ustali cenę regularną na 20 PLN (różnica niewielka, ale i tak większość ludzi będzie wolała wygodniejsze autobusy z klimatyzacją i bezprzewodowym internetem), to będą potrzebowali sprzedać około 35 biletów, by wyjść na to samo. W takiej sytuacji zostaje im 35 biletów, które mogą zagospodarować wedle uznania - chociażby sprzedając 10-15 z nich za 1 PLN, a pozostałych 20-25 - w cenach pośrednich, powiedzmy od 5 do 15 PLN. Plusem takiego zagrania jest również fakt, że to świetna reklama, do tego darmowa - PB aktualnie jest "na językach" we wszystkich mediach i wśród ludzi (marketing wirusowy, szeptany).
[quote name='realista' timestamp='1307480451' post='486938']Chińczyki wybudowali za za złotówkę autostrady a Szkot za złotówkę będzie woził głupich i naiwnych internautów co cieszą się z głupich pomysłów. Polski ekspress już był i długo nie nawoził. Ludzie jaką wy macie pamięć i rozum?![/quote]
PE wycofał się z rynku, bo PKS skutecznie zablokował mu możliwość korzystania z utrzymywanych przez siebie dworców.

Co do biletów za złotówkę w PB - będzie ich zaledwie kilka i tylko na jakiś czas przed k... rozwiń
Avatar
polaczek / 8 czerwca 2011 o 11:42
Oj Polaczki krótka wasza pamieć niech sasiad nie ma pracy niech siedzi w domu niech kradnie niech sie robija byle było 5 zł taniej -krotkotrwałe bezduszne myslenie widac ze polaczki juz sa przerobione na bezmyślenie przyszłosciowe -Rozumie pójdz do mnie ,tylu Polakom partie i media porobiły
Zobacz wszystkie komentarze 27

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

W szczerym polu uprawiał konopie. Był zaskoczony wizytą policji

W szczerym polu uprawiał konopie. Był zaskoczony wizytą policji 6 1

Kryminalni z Parczewa zlikwidowali uprawę konopii indyjskich w gminie Siemień. Na jednym z pól znaleźli ponad 30 krzaków tej rośliny.

Premiera Teatru ITP - "Niebieski Ptak"
24 maja 2018, 21:00

Premiera Teatru ITP - "Niebieski Ptak" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W czwartek, 24 maja o godz. 21 na dziedzińcu KUL (al. Racławickie 14) odbędzie się premiera spektaklu Niebieski Ptak, będącego nową odsłoną widowiska plenerowego z 2005 roku.

Sokół – Polesie 0:3. Nikomu nie życzą degradacji

Sokół – Polesie 0:3. Nikomu nie życzą degradacji 2 0

Lubelska klasa okręgowa Polesie Kock również przygotowuje się do niedzielnej konfrontacji z POM Iskra Piotowice. W meczu z Sokołem Konopnica Zbigniew Wójcik oszczędzał graczy, którzy byli zagrożeni żółtymi kartkami

Taneczna wariacja na temat "Wesela" Wyspiańskiego. Nowy spektakl w CK
23 maja 2018, 18:00

Taneczna wariacja na temat "Wesela" Wyspiańskiego. Nowy spektakl w CK 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 23 maja o godz. 18 w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) odbędzie się pokaz spektaklu z cyklu work in progress - We_selle.

Mieszkańcy tego osiedla nie czują się bezpiecznie. Rzecznik policji: badania nie są wiarygodne

Mieszkańcy tego osiedla nie czują się bezpiecznie. Rzecznik policji: badania nie są wiarygodne 2 6

Większość mieszkańców nie zna swojego dzielnicowego, a połowa rzadko widuje w okolicy patrole mundurowych. To pierwsze wyniki ankiety, prowadzonej na os. Błonie. Policjanci dowodzą, że w dzielnicy jest coraz bezpieczniej

Szczytny cel, ale też dobra zabawa. Tak było na Rodzinnym Pikniku Motoryzacyjnym
ZDJĘCIA
galeria

Szczytny cel, ale też dobra zabawa. Tak było na Rodzinnym Pikniku Motoryzacyjnym 7 1

Wystawa nowych aut, motocykli, wykłady, pokazy, prezentacje i dobra zabawa. Za nami Rodzinny Piknik Motoryzacyjny w Lublinie. Dochód zostanie przekazany na lubelski dom dziecka, a za zebrane pieniądze dzieci pojadą na wycieczkę.

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję 1 0

Od poniedziałku (21 maja) mieszkańcy Kraśnika będą mogli składać wnioski o dofinansowanie do usuwania wyrobów zawierających azbest. Nabór potrwa do 8 czerwca.

Spotkanie literackie w Puławach
22 maja 2018, 12:00

Spotkanie literackie w Puławach 2 0

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Puławach (ul. 6 Sierpnia 5) zaprasza na kolejne spotkanie w ramach Powiatowego Klubu Książki, które odbędzie się 22 maja o godz. 12.

Pierwsza Komunia Święta w Kościele Garnizonowym (zdjęcia)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Kościele Garnizonowym (zdjęcia) 10 1

Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Lublinie i ze Szkoły Podstawowej nr 27 w Lublinie przystąpiły dziś do I Komunii Świętej. Uroczystość odbyła się w Kościele Garnizonowym.

"Opaski życia" działają. Będzie ich więcej. Kolejne samorządy są zainteresowane

"Opaski życia" działają. Będzie ich więcej. Kolejne samorządy są zainteresowane 10 0

Opaska - dzięki której seniorzy są pod stałą opieką medyczną, i  telefon – przez który mogą kontaktować się ze swoimi opiekunami. Z takiej pomocy korzysta już ponad 130 osób z terenu powiatu kraśnickiego. Inne samorządy też są tym urządzeniem zainteresowane

Giełda Minerałów i Biżuterii w Lublinie
26 maja 2018, 10:00

Giełda Minerałów i Biżuterii w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 26-27 maja w Lublinie przy ulicy Akademickiej 15 odbędzie się 49 edycja Giełdy Minerałów i Biżuterii Skarby Ziemi. Start w sobotę o godz. 10.

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a 35 5

14-latek na rowerze wjechał w samochód. Tłumaczył, że nie zauważył auta bo pisał SMS-a. Miał promil alkoholu w organizmie.

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu 3 2

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło na trasie Chełm - Rejowiec. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Ford Focus uderzył w cofający na drodze samochód ciężarowy marki Daf.

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo] 23 3

W sobotę do północy, za darmo można było zwiedzać sale wystawowe Pałacu Czartoryskich, Świątynię Sybilli, czy Domek Aleksandryjski. Z tej możliwości skorzystały setki mieszkańców miasta i regionu. Na dziedzińcu cztery spektakle pokazała wrocławska Gwardia Gryfa.

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy]
galeria

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy] 3 3

Nie ma lepszej rzeczy niż młode ziemniaki z masłem, koperkiem i kwaśnym mlekiem. Czy na pewno? Młode ziemniaki można zapiec w ziołach na patelni. Albo zasmażyć z młodymi listkami szpinaku. W dodatku wcale nie trzeba ich obierać. Z młodych ziemniaków udają się także świetne zapiekanki.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!