Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

7 listopada 2016 r.
7:10

Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. Już mogą zgłaszać się wolontariusze

Autor: Zdjęcie autora kp
4 10 A A

Ruszyła XXIV ogólnopolska akcja Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. 20 listopada odbędzie się wielka uliczna zbiórka darów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– Od dzisiaj wolontariusze mogą przychodzić do siedziby Radia Lublin przy Obrońców Pokoju 2 z wypełnionymi deklaracjami ze zdjęciem. Identyfikatory będą wydawane po 14 listopada – mówi Ewa Dados, pomysłodawca i pełnomocnik akcji. – Wolontariusze nie działają samodzielnie, każdy musi dołączyć do wybranego sztabu. Ich listę można znaleźć na stronie akcji www.pdpz.pl.

Rejestracja sztabów prowadzona jest do świąt, a zbiórki darów do końca roku. Zbierane są wyłącznie dary rzeczowe m.in. odzież, zabawki, książki, produkty spożywcze (szczególnie żywność długoterminowa), artykuły szkolne.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 7 listopada 2016 o 13:44
nikt normalny się nie zapisze jako wolontariusz... bo nic z tego nie masz. Marnowanie czasu i nic więcej...
Avatar
zenek / 7 listopada 2016 o 12:37
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
rok w rok to samo...dam im troche starych ciuchów które kupiłem 4 lata temu i nie mam co z nimi robić, a leżą w workach na śmieci na strychu :). Pozbędę się starych "szmat", poobrywam metki, aby nie trafiły do ciuchlandów... Przynajmniej kontenera nie trzeba szukać, bo będą stać pod każdym marketem ;). to jedyny plus ;)
nie wiem czy to lepie, to może by tak ruszyli dupę do ciucholandu, to tym sposobem byśmy mieli mniej narodzonej patologii
nie wiem czy to lepie, to może by tak ruszyli dupę do ciucholandu, to tym sposobem byśmy mieli mniej narodzonej patologii rozwiń
Avatar
Gość / 7 listopada 2016 o 12:22
rok w rok to samo...dam im troche starych ciuchów które kupiłem 4 lata temu i nie mam co z nimi robić, a leżą w workach na śmieci na strychu :). Pozbędę się starych "szmat", poobrywam metki, aby nie trafiły do ciuchlandów... Przynajmniej kontenera nie trzeba szukać, bo będą stać pod każdym marketem ;). to jedyny plus ;)
Avatar
moll / 7 listopada 2016 o 12:20
dać wynagrodzenia po 5-8 tys. w wrócą ci polacyz rodzinami  z zagranicy co chcą pracować i problem się rozwiąże, bo ci co pozstali dla 500+ są  wstanie się tylko rozmnażać a nie pracować.
Avatar
pracujaca biedota / 7 listopada 2016 o 11:57
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Jakie to nasze społeczeństwo mądruchne. Kto wie jaka jest rzeczywiście sytuacja najuboższych rodzin? od samego 500 plus przecież nie śpią na pieniądzach. I w takich sytuacjach wychodzi nasza "polaczkowatość", jak ktoś dostał pieniądze, to po co mu pomagać, przecież za 500 zł miesięcznie będzie żył jak panisko....żal.pl. Takie akcje jak ta trzeba wspierać jak najdłużej, bo Ci wszyscy ludzie robią piękną robotę i chwała im za to, że dalej mają energię i zapał żeby dzielić się dobrem. Brawo!
a ty patafianie myslisz, ze my za pracę (1200-1800) to żyjemy w luksusie, ile nastrugałeś tych dzieci, nie stac to się nie robi,
a ty patafianie myslisz, ze my za pracę (1200-1800) to żyjemy w luksusie, ile nastrugałeś tych dzieci, nie stac to się nie robi, rozwiń
Avatar
Gość / 7 listopada 2016 o 11:21
Jakie to nasze społeczeństwo mądruchne. Kto wie jaka jest rzeczywiście sytuacja najuboższych rodzin? od samego 500 plus przecież nie śpią na pieniądzach. I w takich sytuacjach wychodzi nasza "polaczkowatość", jak ktoś dostał pieniądze, to po co mu pomagać, przecież za 500 zł miesięcznie będzie żył jak panisko....żal.pl. Takie akcje jak ta trzeba wspierać jak najdłużej, bo Ci wszyscy ludzie robią piękną robotę i chwała im za to, że dalej mają energię i zapał żeby dzielić się dobrem. Brawo!
Avatar
Gość / 7 listopada 2016 o 09:44
Jak was nie stać wrzucić paczki makaronu za 3 zł do wózka to nie pomagajcie - proste. To pozytywna akcja a wy krytykując ją zachowujecie się jak te buraki.
Avatar
Gość / 7 listopada 2016 o 08:55
Akcja była jak najbardziej celowa dotychczas, ale o obecnej sytuacji kiedy rodziny otrzymały taką pomoc ze strony państwa to mam wątpliwości. Może są jakieś potrzeby, ale to bardziej pojedyncze i można je rozwiązywać indywidualne.
Avatar
jeszcze im mało / 7 listopada 2016 o 08:30
500+, rodzinne i jak rodzice pracują a powinni bo nie  sztuką jest ich "nastrugać" to dotakowo 100 zł, razem ok. 700 zł  i jeszcze im mało, to świadczenie przedemerytalne po 40 latach pracy wynosi ok. 850 - 900 zł, nainiższe wynagrodzenie ok. 1200 zł i trzeba jeszcze dojezdzać do pracy nawet po 30-40 km i  i musimy zyć.
Avatar
Gość / 7 listopada 2016 o 07:49
Nie po to nastała dobra zmiana aby dalej były takie akcje...
Avatar
Gość / 7 listopada 2016 o 13:44
nikt normalny się nie zapisze jako wolontariusz... bo nic z tego nie masz. Marnowanie czasu i nic więcej...
Avatar
zenek / 7 listopada 2016 o 12:37
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
rok w rok to samo...dam im troche starych ciuchów które kupiłem 4 lata temu i nie mam co z nimi robić, a leżą w workach na śmieci na strychu :). Pozbędę się starych "szmat", poobrywam metki, aby nie trafiły do ciuchlandów... Przynajmniej kontenera nie trzeba szukać, bo będą stać pod każdym marketem ;). to jedyny plus ;)
nie wiem czy to lepie, to może by tak ruszyli dupę do ciucholandu, to tym sposobem byśmy mieli mniej narodzonej patologii
nie wiem czy to lepie, to może by tak ruszyli dupę do ciucholandu, to tym sposobem byśmy mieli mniej narodzonej patologii rozwiń
Avatar
Gość / 7 listopada 2016 o 12:22
rok w rok to samo...dam im troche starych ciuchów które kupiłem 4 lata temu i nie mam co z nimi robić, a leżą w workach na śmieci na strychu :). Pozbędę się starych "szmat", poobrywam metki, aby nie trafiły do ciuchlandów... Przynajmniej kontenera nie trzeba szukać, bo będą stać pod każdym marketem ;). to jedyny plus ;)
Avatar
moll / 7 listopada 2016 o 12:20
dać wynagrodzenia po 5-8 tys. w wrócą ci polacyz rodzinami  z zagranicy co chcą pracować i problem się rozwiąże, bo ci co pozstali dla 500+ są  wstanie się tylko rozmnażać a nie pracować.
Avatar
pracujaca biedota / 7 listopada 2016 o 11:57
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Jakie to nasze społeczeństwo mądruchne. Kto wie jaka jest rzeczywiście sytuacja najuboższych rodzin? od samego 500 plus przecież nie śpią na pieniądzach. I w takich sytuacjach wychodzi nasza "polaczkowatość", jak ktoś dostał pieniądze, to po co mu pomagać, przecież za 500 zł miesięcznie będzie żył jak panisko....żal.pl. Takie akcje jak ta trzeba wspierać jak najdłużej, bo Ci wszyscy ludzie robią piękną robotę i chwała im za to, że dalej mają energię i zapał żeby dzielić się dobrem. Brawo!
a ty patafianie myslisz, ze my za pracę (1200-1800) to żyjemy w luksusie, ile nastrugałeś tych dzieci, nie stac to się nie robi,
a ty patafianie myslisz, ze my za pracę (1200-1800) to żyjemy w luksusie, ile nastrugałeś tych dzieci, nie stac to się nie robi, rozwiń
Avatar
Gość / 7 listopada 2016 o 11:21
Jakie to nasze społeczeństwo mądruchne. Kto wie jaka jest rzeczywiście sytuacja najuboższych rodzin? od samego 500 plus przecież nie śpią na pieniądzach. I w takich sytuacjach wychodzi nasza "polaczkowatość", jak ktoś dostał pieniądze, to po co mu pomagać, przecież za 500 zł miesięcznie będzie żył jak panisko....żal.pl. Takie akcje jak ta trzeba wspierać jak najdłużej, bo Ci wszyscy ludzie robią piękną robotę i chwała im za to, że dalej mają energię i zapał żeby dzielić się dobrem. Brawo!
Avatar
Gość / 7 listopada 2016 o 09:44
Jak was nie stać wrzucić paczki makaronu za 3 zł do wózka to nie pomagajcie - proste. To pozytywna akcja a wy krytykując ją zachowujecie się jak te buraki.
Avatar
Gość / 7 listopada 2016 o 08:55
Akcja była jak najbardziej celowa dotychczas, ale o obecnej sytuacji kiedy rodziny otrzymały taką pomoc ze strony państwa to mam wątpliwości. Może są jakieś potrzeby, ale to bardziej pojedyncze i można je rozwiązywać indywidualne.
Avatar
jeszcze im mało / 7 listopada 2016 o 08:30
500+, rodzinne i jak rodzice pracują a powinni bo nie  sztuką jest ich "nastrugać" to dotakowo 100 zł, razem ok. 700 zł  i jeszcze im mało, to świadczenie przedemerytalne po 40 latach pracy wynosi ok. 850 - 900 zł, nainiższe wynagrodzenie ok. 1200 zł i trzeba jeszcze dojezdzać do pracy nawet po 30-40 km i  i musimy zyć.
Avatar
Gość / 7 listopada 2016 o 07:49
Nie po to nastała dobra zmiana aby dalej były takie akcje...