Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

22 lutego 2012 r.
9:59
Edytuj ten wpis

Poprosił o przejażdżkę na rowerze za 6 tys. złotych i uciekł

Autor: Zdjęcie autora (er)
0 16 A A

15-latek pozwolił nieznanemu mężczyźnie na przejażdżkę na jego rowerze crossowym wartym około 6 tys. złotych. Nieznajomy szybko zniknął na cennym rowerze z pola widzenia.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
10 lutego nastolatek jeździł na rowerze po nieużytkach na lubelskim Czechowie. Zaczepił go nieznany mężczyzna.

- Poprosił nastolatka o pozwolenie na krótką przejażdżkę jego rowerem - mówi Anna Smarzak z KWP w Lublinie. - 15 pozwolił mu na przejażdżkę. Nieznajomy zniknął z pola widzenia, chłopiec widział swój rower po raz ostatni.

Policjanci znaleźli kradziony rower w lombardzie. Mężczyzna, który go tam wstawił zostawił swoje dane. Wczoraj 27-letni mieszkaniec Lublina został zatrzymany. Był już notowany. Według policji od stycznia ukradł dwa grzejniki z klatek schodowych i telefon komórkowy.

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
portier na narodowym / 23 lutego 2012 o 09:21
[quote name='ROmek' timestamp='1329948512' post='600977']
BIEDNY BOGATEGO NIEZROZUMIE!!! co z was tacy zazdrosnicy, jak go stac to niech sobie kupi nawet caly zloty rower, jego wybór. Piszecie ze jakis dziadek na drogim rowerze to smieszne. A czy Ci bogaci sie smieja z waszych zarobkow? kazd niehc robi i kupuje to co chce o ile nie ogranicza to wolnosci innych. Zenujace zazdrosniki. Polska kraj zgorzchnialych ludzi.
[/quote]
Piszesz jak prezes który budował stadion narodowy z pensją 120tyś miesięcznie i z piękną premią na koniec. Nie wszyscy mają tyle szczęścia.
[quote name='ROmek' timestamp='1329948512' post='600977']
BIEDNY BOGATEGO NIEZROZUMIE!!! co z was tacy zazdrosnicy, jak go stac to niech sobie kupi nawet caly zloty rower, jego wybór. Piszecie ze jakis dziadek na drogim rowerze to smieszne. A czy Ci bogaci sie smieja z waszych zarobkow? kazd niehc robi i kupuje to co chce o ile nie ogranicza to wolnosci innych. Zenujace zazdrosniki. Polska kraj zgorzchnialych ludzi.
[/quote]
Piszesz jak prezes który budował stadion narodowy z pensją 120ty... rozwiń
Avatar
ROmek / 22 lutego 2012 o 23:08
BIEDNY BOGATEGO NIEZROZUMIE!!! co z was tacy zazdrosnicy, jak go stac to niech sobie kupi nawet caly zloty rower, jego wybór. Piszecie ze jakis dziadek na drogim rowerze to smieszne. A czy Ci bogaci sie smieja z waszych zarobkow? kazd niehc robi i kupuje to co chce o ile nie ogranicza to wolnosci innych. Zenujace zazdrosniki. Polska kraj zgorzchnialych ludzi.
Avatar
chisea / 22 lutego 2012 o 22:26
[quote name='LIPKO ROMUALD' timestamp='1329942314' post='600939']
Najlepsi sa prezesi ,dyrektorzy ... kupi taki sobie dla szpanu profesjonakna maszynę ,obowiazkowo firmowe ciuszki ...żenada wyglądają jak pajace nie wspominajac ze nie potrafią jeżdzic na takim sprzęcie .Przykład : siwy prezes sprzęt do freeride'u za około 15tyś -dziadek ledwo kręci nogami ... rasowy karbon XC facet na nim przybrał pozycję "na muchy" - czytaj pod wiatr oczywiście gatunek ten można tylko spotkac na "ścierzkach rowerowych... z kostki"
[/quote]

racja, a nawet 100 razy racja!!! /ścieżki to z "Ż"/
[quote name='LIPKO ROMUALD' timestamp='1329942314' post='600939']
Najlepsi sa prezesi ,dyrektorzy ... kupi taki sobie dla szpanu profesjonakna maszynę ,obowiazkowo firmowe ciuszki ...żenada wyglądają jak pajace nie wspominajac ze nie potrafią jeżdzic na takim sprzęcie .Przykład : siwy prezes sprzęt do freeride'u za około 15tyś -dziadek ledwo kręci nogami ... rasowy karbon XC facet na nim przybrał pozycję "na muchy" - czytaj pod wiatr oczywiście gatunek ten można tylko spotkac na "ścier... rozwiń
Avatar
LIPKO ROMUALD / 22 lutego 2012 o 21:25
Najlepsi sa prezesi ,dyrektorzy ... kupi taki sobie dla szpanu profesjonakna maszynę ,obowiazkowo firmowe ciuszki ...żenada wyglądają jak pajace nie wspominajac ze nie potrafią jeżdzic na takim sprzęcie .Przykład : siwy prezes sprzęt do freeride'u za około 15tyś -dziadek ledwo kręci nogami ... rasowy karbon XC facet na nim przybrał pozycję "na muchy" - czytaj pod wiatr oczywiście gatunek ten można tylko spotkac na "ścierzkach rowerowych... z kostki"
Najlepsi sa prezesi ,dyrektorzy ... kupi taki sobie dla szpanu profesjonakna maszynę ,obowiazkowo firmowe ciuszki ...żenada wyglądają jak pajace nie wspominajac ze nie potrafią jeżdzic na takim sprzęcie .Przykład : siwy prezes sprzęt do freeride'u za około 15tyś -dziadek ledwo kręci nogami ... rasowy karbon XC facet na nim przybrał pozycję "na muchy" - czytaj pod wiatr oczywiście gatunek ten można tylko spotkac na "ścierzkach rowerowych... z kostki" rozwiń
Avatar
pav / 22 lutego 2012 o 19:58
mialem cannondale bad boy za 7 tys i ciagle sie psul teraz mam specialized za 5 tys i to jest taka "nizsza polka"moj dyrektor ma trek karbon za ok 25tys i drugi gorski za chyba 20tys,stac go.jak kogos stac i lubi to czemu nie. wiec nie wiem o co halo.pozdrawiam z zagranicy.
Avatar
jon / 22 lutego 2012 o 18:38
27 lat i dalej deb*** !
i tak już mu chyba zostanie
Avatar
Gość / 22 lutego 2012 o 18:37
Dokladnie, jak kolega wyżej, mało ludzi zdaje sobie sprawę ile kosztuje dobry i bezpieczny sprzęt. W rowerze, ze 6 tys nie widzę, żadnego pokazu tylko chęć dbania o bezpieczeństwo swojego dziecka i żeby czerpał z tego przejemność. Sam mam rower za 2,6K i jest to rower ze średniej półki, żeby nie powiedzieć niskiej.
Po prostu roweru są drogie i tyle.
Avatar
Roman / 22 lutego 2012 o 15:45
Nie rozumien czym sie Państwo podniecacie, jak człowiek zarabia godne pienidze to i stac go na normalny sprzęt. Nie kupi przecież roweru z marketu za 200 zl który się zaraz rozleci na pierwszym krawęźniku.
Avatar
Ojciec. / 22 lutego 2012 o 15:13
[color="#48D1CC"][color="#8B0000"][size="3"]Stać mnie to i kupiłem małemu taki rowerek.I niech się d.upek cieszy że to policja a nie moi chłopcy go znaleźli.Między trybik a łańczuszek można wsadzić ptaszka i go stracić.[/size][/color][/color]
Avatar
Grzesiek / 22 lutego 2012 o 12:43
[quote name='annn' timestamp='1329907358' post='600708']
Jacy wy ludzie nie douczeni.... rower crossowy kosztuje bardzo duzo jest to rower wyczynowy a nie jakiś góral. Moze chłopak ma mało lat ale przepraszam bardzo kiedy ma rozwijac swoją pasje? jak bedzie miał 30?
[/quote]

Rower crossowy to rower głównie do jazdy po równym podłożu tj. asfalt, leśne ścieżki i nie nadaje się do jazdy wyczynowej.
Avatar
portier na narodowym / 23 lutego 2012 o 09:21
[quote name='ROmek' timestamp='1329948512' post='600977']
BIEDNY BOGATEGO NIEZROZUMIE!!! co z was tacy zazdrosnicy, jak go stac to niech sobie kupi nawet caly zloty rower, jego wybór. Piszecie ze jakis dziadek na drogim rowerze to smieszne. A czy Ci bogaci sie smieja z waszych zarobkow? kazd niehc robi i kupuje to co chce o ile nie ogranicza to wolnosci innych. Zenujace zazdrosniki. Polska kraj zgorzchnialych ludzi.
[/quote]
Piszesz jak prezes który budował stadion narodowy z pensją 120tyś miesięcznie i z piękną premią na koniec. Nie wszyscy mają tyle szczęścia.
[quote name='ROmek' timestamp='1329948512' post='600977']
BIEDNY BOGATEGO NIEZROZUMIE!!! co z was tacy zazdrosnicy, jak go stac to niech sobie kupi nawet caly zloty rower, jego wybór. Piszecie ze jakis dziadek na drogim rowerze to smieszne. A czy Ci bogaci sie smieja z waszych zarobkow? kazd niehc robi i kupuje to co chce o ile nie ogranicza to wolnosci innych. Zenujace zazdrosniki. Polska kraj zgorzchnialych ludzi.
[/quote]
Piszesz jak prezes który budował stadion narodowy z pensją 120ty... rozwiń
Avatar
ROmek / 22 lutego 2012 o 23:08
BIEDNY BOGATEGO NIEZROZUMIE!!! co z was tacy zazdrosnicy, jak go stac to niech sobie kupi nawet caly zloty rower, jego wybór. Piszecie ze jakis dziadek na drogim rowerze to smieszne. A czy Ci bogaci sie smieja z waszych zarobkow? kazd niehc robi i kupuje to co chce o ile nie ogranicza to wolnosci innych. Zenujace zazdrosniki. Polska kraj zgorzchnialych ludzi.
Avatar
chisea / 22 lutego 2012 o 22:26
[quote name='LIPKO ROMUALD' timestamp='1329942314' post='600939']
Najlepsi sa prezesi ,dyrektorzy ... kupi taki sobie dla szpanu profesjonakna maszynę ,obowiazkowo firmowe ciuszki ...żenada wyglądają jak pajace nie wspominajac ze nie potrafią jeżdzic na takim sprzęcie .Przykład : siwy prezes sprzęt do freeride'u za około 15tyś -dziadek ledwo kręci nogami ... rasowy karbon XC facet na nim przybrał pozycję "na muchy" - czytaj pod wiatr oczywiście gatunek ten można tylko spotkac na "ścierzkach rowerowych... z kostki"
[/quote]

racja, a nawet 100 razy racja!!! /ścieżki to z "Ż"/
[quote name='LIPKO ROMUALD' timestamp='1329942314' post='600939']
Najlepsi sa prezesi ,dyrektorzy ... kupi taki sobie dla szpanu profesjonakna maszynę ,obowiazkowo firmowe ciuszki ...żenada wyglądają jak pajace nie wspominajac ze nie potrafią jeżdzic na takim sprzęcie .Przykład : siwy prezes sprzęt do freeride'u za około 15tyś -dziadek ledwo kręci nogami ... rasowy karbon XC facet na nim przybrał pozycję "na muchy" - czytaj pod wiatr oczywiście gatunek ten można tylko spotkac na "ścier... rozwiń
Avatar
LIPKO ROMUALD / 22 lutego 2012 o 21:25
Najlepsi sa prezesi ,dyrektorzy ... kupi taki sobie dla szpanu profesjonakna maszynę ,obowiazkowo firmowe ciuszki ...żenada wyglądają jak pajace nie wspominajac ze nie potrafią jeżdzic na takim sprzęcie .Przykład : siwy prezes sprzęt do freeride'u za około 15tyś -dziadek ledwo kręci nogami ... rasowy karbon XC facet na nim przybrał pozycję "na muchy" - czytaj pod wiatr oczywiście gatunek ten można tylko spotkac na "ścierzkach rowerowych... z kostki"
Najlepsi sa prezesi ,dyrektorzy ... kupi taki sobie dla szpanu profesjonakna maszynę ,obowiazkowo firmowe ciuszki ...żenada wyglądają jak pajace nie wspominajac ze nie potrafią jeżdzic na takim sprzęcie .Przykład : siwy prezes sprzęt do freeride'u za około 15tyś -dziadek ledwo kręci nogami ... rasowy karbon XC facet na nim przybrał pozycję "na muchy" - czytaj pod wiatr oczywiście gatunek ten można tylko spotkac na "ścierzkach rowerowych... z kostki" rozwiń
Avatar
pav / 22 lutego 2012 o 19:58
mialem cannondale bad boy za 7 tys i ciagle sie psul teraz mam specialized za 5 tys i to jest taka "nizsza polka"moj dyrektor ma trek karbon za ok 25tys i drugi gorski za chyba 20tys,stac go.jak kogos stac i lubi to czemu nie. wiec nie wiem o co halo.pozdrawiam z zagranicy.
Avatar
jon / 22 lutego 2012 o 18:38
27 lat i dalej deb*** !
i tak już mu chyba zostanie
Avatar
Gość / 22 lutego 2012 o 18:37
Dokladnie, jak kolega wyżej, mało ludzi zdaje sobie sprawę ile kosztuje dobry i bezpieczny sprzęt. W rowerze, ze 6 tys nie widzę, żadnego pokazu tylko chęć dbania o bezpieczeństwo swojego dziecka i żeby czerpał z tego przejemność. Sam mam rower za 2,6K i jest to rower ze średniej półki, żeby nie powiedzieć niskiej.
Po prostu roweru są drogie i tyle.
Avatar
Roman / 22 lutego 2012 o 15:45
Nie rozumien czym sie Państwo podniecacie, jak człowiek zarabia godne pienidze to i stac go na normalny sprzęt. Nie kupi przecież roweru z marketu za 200 zl który się zaraz rozleci na pierwszym krawęźniku.
Avatar
Ojciec. / 22 lutego 2012 o 15:13
[color="#48D1CC"][color="#8B0000"][size="3"]Stać mnie to i kupiłem małemu taki rowerek.I niech się d.upek cieszy że to policja a nie moi chłopcy go znaleźli.Między trybik a łańczuszek można wsadzić ptaszka i go stracić.[/size][/color][/color]
Avatar
Grzesiek / 22 lutego 2012 o 12:43
[quote name='annn' timestamp='1329907358' post='600708']
Jacy wy ludzie nie douczeni.... rower crossowy kosztuje bardzo duzo jest to rower wyczynowy a nie jakiś góral. Moze chłopak ma mało lat ale przepraszam bardzo kiedy ma rozwijac swoją pasje? jak bedzie miał 30?
[/quote]

Rower crossowy to rower głównie do jazdy po równym podłożu tj. asfalt, leśne ścieżki i nie nadaje się do jazdy wyczynowej.
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Szpital przy ul. Staszica w Lublinie. Coraz więcej pielęgniarek na L4

Szpital przy ul. Staszica w Lublinie. Coraz więcej pielęgniarek na L4 0 0

Już 150 pielęgniarek ze szpitala przy ul. Staszica w Lublinie jest na zwolnieniach lekarskich (przedwczoraj „na chorobowym” była ich setka)

Motor robi kadrową rewolucję. Prezes i trener zostają?

Motor robi kadrową rewolucję. Prezes i trener zostają? 0 0

W nowym sezonie kibice żółto-biało-niebieskich mogą nie poznać swojej drużyny. Z zespołem pożegna się wielu bardziej doświadczonych zawodników, w tym Marcin Burkhardt. – Kontrakt Marcina wygasa z końcem miesiąca i nie zostanie przedłużony – potwierdza prezes Motoru Leszek Bartnicki.

Puławy: To już jest plac budowy nowej hali sportowej

Puławy: To już jest plac budowy nowej hali sportowej 0 0

W poniedziałek władze miasta oficjalnie przekazały plac budowy przy ul. Lubelskiej nowej hali widowiskowo-sportowej firmie Mostostal Puławy. Pierwsze prace rozpoczną się jeszcze w tym miesiącu.

Koncert Muzycznej Sceny Młodych w Puławach
22 czerwca 2018, 19:00

Koncert Muzycznej Sceny Młodych w Puławach 0 0

W piątek, 22 czerwca o godz. 19 w Młodzieżowym Domu Kultury w Puławach (ul. Sieroszewskiego 4) odbędzie się Koncert Finałowy Muzycznej Sceny Młodych.

Nowe Biuro Obsługi Mieszkańców w Lublinie? Czynsz za duży, wnętrza za zimne

Nowe Biuro Obsługi Mieszkańców w Lublinie? Czynsz za duży, wnętrza za zimne 0 0

Przy ul. Kunickiego nie dojdzie raczej do otwarcia Biura Obsługi Mieszkańców, w którym możliwe byłoby załatwienie spraw związanych z dowodami osobistymi, meldunkami i niektórych innych spraw prowadzonych przez Urząd Miasta.

Lubelski Wzór 2018. Konferencja, która łączy biznes z branżą kreatywną
22 czerwca 2018, 10:15

Lubelski Wzór 2018. Konferencja, która łączy biznes z branżą kreatywną 0 0

Co Gdzie Kiedy. Po raz czwarty w Lublinie odbędzie się Lubelski Wzór – konferencja łącząca branżę kreatywną z biznesem.

Za szybko zjeżdżał z ronda. 17-letni motocyklista w szpitalu

Za szybko zjeżdżał z ronda. 17-letni motocyklista w szpitalu 0 0

17-letni motocyklista trafił do szpitala po wypadku na jednym z rond w Zamościu.

Prawo jazdy zrobisz w Kraśniku. Jest zgoda radnych

Prawo jazdy zrobisz w Kraśniku. Jest zgoda radnych 0 1

W Kraśniku powstanie oddział Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Podczas sesji sejmiku województwa radni przyjęli jednogłośnie projekt uchwały w tej sprawie.

Tragiczny finał z pozoru niegroźnej stłuczki [zdjęcia]

Tragiczny finał z pozoru niegroźnej stłuczki [zdjęcia] 0 2

Kierowca renault podczas zmiany pasa ruchu nie zauważył samochodu ciężarowego i doprowadził do zderzenia. Kilka minut później pasażerka straciła przytomność. Nie udało się jej uratować

Nie zastosował cesarskiego cięcia. Matka walczy o rentę, lekarz się odwołuje

Nie zastosował cesarskiego cięcia. Matka walczy o rentę, lekarz się odwołuje 0 0

Matka dziecka, które ma niesprawną rękę po porodzie w bialskim szpitalu, walczy jeszcze o rentę dla syna. A lekarz składa apelację

Nielegalny towar z Ukrainy przemycali motolotnią
galeria

Nielegalny towar z Ukrainy przemycali motolotnią 0 1

Motolotni używali do przemytu towarów członkowie grupy przestępczej, którą rozbili pogranicznicy. Do gangu należeli Polacy i Ukraińcy

Bartosz Boncik zdobył Puchar Unii Europejskiej na zawodach w Austrii

Bartosz Boncik zdobył Puchar Unii Europejskiej na zawodach w Austrii 0 0

Bartosz Boncik z Orląt Łuków wywalczył w Austrii Puchar Unii Europejskiej. Reprezentacja Polski nie miała sobie równych

Chłopiec podczas zabawy w chowanego zatrzasnął się w pralce. Nie udało się go uratować
film

Chłopiec podczas zabawy w chowanego zatrzasnął się w pralce. Nie udało się go uratować 0 0

Mały chłopiec bawił się w chowanego z pięcioletnią siostrą. Schował się w pralce, w której się zatrzasnął. Dziecko znalazł jego ojciec.

Pierwszy dzień lata będzie burzowy. Ostrzeżenie pogodowe dla woj. lubelskiego
film

Pierwszy dzień lata będzie burzowy. Ostrzeżenie pogodowe dla woj. lubelskiego 0 1

21 czerwca 2018. Astronomiczne lato może się rozpocząć burzowo. IMGW wydało ostrzeżenie pogodowe dla woj. lubelskiego.

Cuatro Manos wystąpi w Akwareli
22 czerwca 2018, 20:00

Cuatro Manos wystąpi w Akwareli 0 0

Co Gdzie Kiedy. Akwarela Cafe (Rynek 6) zaprasza na koncert duetu Cuatro Manos. Artyści wystąpi w kawiarni już 22 czerwca o godz. 20.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!