Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

28 marca 2013 r.
17:37
Edytuj ten wpis

Port Lotniczy Lublin. Ruszają loty z Lublina do Liverpoolu. A co z innymi połączeniami?

0 31 A A
W poniedziałek debiutuje kolejne połączenie "pracownicze” z Wielką Brytanią (Maciej Kaczanowski)
W poniedziałek debiutuje kolejne połączenie \"pracownicze” z Wielką Brytanią (Maciej Kaczanowski)

W świąteczny poniedziałek po raz pierwszy wylądują w Świdniku pasażerowie z Liverpoolu. Czeka ich huczne powitanie piosenkami Beatlesów. Ale o kolejnych połączeniach możemy na razie zapomnieć.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Czuję niedosyt – przyznaje Jacek Sobczak, przewodniczący Rady Nadzorczej Portu Lotniczego Lublin. – Liczyłem, że na wiosnę polecimy przynajmniej do Gdańska i Wrocławia. Ale tu kluczem są przewoźnicy, a oni skupiają się teraz na swoich kłopotach.

Zimą zarząd spółki informował radę, że już wiosną możemy spodziewać się nowych połączeń. W planach był Rzym, Frankfurt, Tel Awiw, Gdańsk i Wrocław. Nieoficjalnie było wiadomo, że rozmowy toczą się z Eurolotem i Lufthansą. – Te połączenia mają pojawić się już w wiosenno-letnim rozkładzie lotów. Sądzę, że nawet przed 1 kwietnia – zapowiadał Sobczak.

Dziś już wiadomo, że nic z tego. Lufthansa poinformowała, że w najbliższym czasie nie planuje uruchomienia połączenia z lubelskiego portu do Frankfurtu.

– I myślę, że na Lufthansę Świdnik będzie musiał poczekać co najmniej kilka sezonów. Co do Eurolotu, to zawirowania w spółce LOT także nie sprzyjają wchodzeniu na nowe lotniska – ocenia Paweł Cybulak, redaktor naczelny portalu pasażer.com.

I dodaje: Można oczywiście czuć niedosyt, ale za duże osiągnięcie uważam wejście na start dwóch tanich przewoźników, którzy uruchomili połączenia "pracownicze”. I oby się z tym utrzymali. A jeśli chodzi o nowe połączenia turystyczne, to niczego bym się w najbliższym czasie nie spodziewał. Przewoźnicy muszą dokładnie przeanalizować ich opłacalność.

Lublin powita Beatlesami

Tymczasem w poniedziałek debiutuje kolejne połączenie "pracownicze” z Wielką Brytanią. Boeing linii Ryanair będzie kursował między Liverpoolem a Świdnikiem dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i piątki.
– 1 kwietnia w szczególny sposób powitamy pasażerów z portu im. Johna Lennona w Liverpoolu.

Piosenki Beatlesów zaśpiewa dla nich Darek Tokarzewski z zespołu VOX – zapowiada Piotr Jankowski, rzecznik PLL.

Rzecznik dodaje, że wkrótce Ryanair i Wizz Air będą też "zagęszczać” połączenia z Londynem, Oslo i Dublinem. – Lotnisko będzie pracować też w czwartki i niedziele – mówi Jankowski.

Loty Liverpool-Lublin

Poniedziałki:
Wylot z Liverpoolu (LPL) 16:15 Przylot do Lublina (LUZ) 20:15
Wylot z Lublina (LUZ) 20:40. Przylot do Liverpoolu (LPL) 22:40

Piątki:
5.04.2013
Wylot z Liverpoolu (LPL) 17:00 Przylot do Lublina (LUZ) 21:00
Wylot z Lublina (LUZ) 21:25. Przylot do Liverpoolu (LPL) 23:25

Samolot B737-800 Y189

Komentarze 31

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ormi / 17 kwietnia 2013 o 15:45
wykupiłam wczasy w Itace do Turcji. Wylot miał być 4 lipca ze Świdnika, niestety odwołali i lecę z Warszawy, masakra!
po co ta ściema marketingowa
Avatar
karolina / 17 kwietnia 2013 o 15:07
Czy tylko Lufthansa wchodzi w grę i lotnisko we Framnkfurcie nad Menem, a dlaczego nie biorą pod uwagę lotniska frankfurt hanh i tanich lini takich jak wizzair czy Ryanair?
Avatar
Gość / 3 kwietnia 2013 o 14:39
Wykręcił na Warszawę samolot z Londynu
Avatar
Lublo236 / 1 kwietnia 2013 o 17:26
[quote name='józef' timestamp='1364563010' post='751739']
[b]WKURZA MNIE OSZUKALI NASZ WŁADZIE MIAŁO BYC POŁOCZENIA DO RZYMU FRANKFURTU I LOTY KRAJOWE ILE MOZNA NIEGOCJOWAC A RZESZÓW MA DUŻO POŁOCZEN ZAGRANICZNYCH I KRAJOWYCH JAK TAK DALEJ BEDZIE NA 3 TYLKO RAJE TO LUBELSKIE LOTNISKO UPADNIE CZY WŁADZOM PORTU NATY ZALEZY MIAŁO BYC NA WIOSNĘ A TO NIC OBIECANKI CACANKI A GŁUPIEMU RADOSC JAK BEDZIE TYLKO 3 ABY KRAJE TO LOTNISKO UPADNIE I RADZE WZIOSC MUJ KOMETARZ POD UWAGEŁ[/b]
[/quote]Najpierw naucz się pisowni tępa pało! Nikt nic nie obiecywał- tylko przewidywano. Mam ochote strzelic w twój tępy łeb,tak,że sam upadniesz . Gdy nie było naszego lotniska-narzekałeś,gdy jest-narzekasz,że za mało lotów. Porażają mnie takie pustomózgowe komentarze kretynów.
[quote name='józef' timestamp='1364563010' post='751739']
[b]WKURZA MNIE OSZUKALI NASZ WŁADZIE MIAŁO BYC POŁOCZENIA DO RZYMU FRANKFURTU I LOTY KRAJOWE ILE MOZNA NIEGOCJOWAC A RZESZÓW MA DUŻO POŁOCZEN ZAGRANICZNYCH I KRAJOWYCH JAK TAK DALEJ BEDZIE NA 3 TYLKO RAJE TO LUBELSKIE LOTNISKO UPADNIE CZY WŁADZOM PORTU NATY ZALEZY MIAŁO BYC NA WIOSNĘ A TO NIC OBIECANKI CACANKI A GŁUPIEMU RADOSC JAK BEDZIE TYLKO 3 ABY KRAJE TO LOTNISKO UPADNIE I RADZE WZIOSC MUJ KOMETARZ POD UWAGEŁ[/b]
[/quote]Najpie... rozwiń
Avatar
rafal / 30 marca 2013 o 21:39
[quote name='Tommy' timestamp='1364558580' post='751692']
[url="http://fr24.com/RYR9WG"]http://fr24.com/RYR9WG[/url] W Rzeszowie nawet ILS nie pomaga !!
[/quote]
Bo go nie ma... jest wyłaczony remont pasa! jeszcze przez miesiąc
Avatar
Gregor / 30 marca 2013 o 10:25
Proces pozyskiwania przewoźników i nowych kierunków jest długotrwały i nie ma gwarancji, że jak połączenie po wielkich bólach ruszy to sie utrzyma. Popatrzcie na inne lotniska w Polsce. Nie ma takiego które tylko by zyskiwało połączenia. Każdy z nich traci, ale na to miejsce uruchamiane są nowe, choć nie zawsze. Lublin tak jak większość polskich lotnisk będzie deficytowy i trzeba będzie do niego dopłacać. Ale w skali globalnej to i tak sie opłaci. Poważni inwestorzy nie dotrą do Was bez lotniska. Poważny prezes nie spędzi w samochodzi 4 godzin żeby dojechac z Warszawy. Póki co to zamiast narzekać to rezerwujcie bilety, aby to co macie sie utrzymało.
Pozdrowienia z Rzeszowa i Wesołych Świąt!
Proces pozyskiwania przewoźników i nowych kierunków jest długotrwały i nie ma gwarancji, że jak połączenie po wielkich bólach ruszy to sie utrzyma. Popatrzcie na inne lotniska w Polsce. Nie ma takiego które tylko by zyskiwało połączenia. Każdy z nich traci, ale na to miejsce uruchamiane są nowe, choć nie zawsze. Lublin tak jak większość polskich lotnisk będzie deficytowy i trzeba będzie do niego dopłacać. Ale w skali globalnej to i tak sie opłaci. Poważni inwestorzy nie dotrą do Was bez lotniska. Poważny prezes nie spędzi w samochodzi 4 godz... rozwiń
Avatar
Miroslaw / 29 marca 2013 o 18:25
Ja się pytam kiedy w końcu będzie połączenie z Frankfurtem Am Mein?
Avatar
Gość / 29 marca 2013 o 14:24
[quote name='penny lane' timestamp='1364558270' post='751689']
nie przesadzaj, ze na az tyle połączeniami - maja tylko ejdno połaczenie krajowe z warszawa.http://www.rzeszowairport.pl/rozklady Co nie zmienia faktu, ze połączennp. Ryanir ma tam sporo bo az 11, u nas tylko 3. No maja lufthanse i Lot. Nie maja wizzaira ale nie ejst im potrzebny skoro Ryanair zapewnia im dobra siatke połaczen. Zmywakowe połaczenai maja doskonałe, prawie w kazdą czesc zjednoczonego krolestwa. Podejrzewam, ze Ryanair woli umiesic nowe połaczenia w rzeszowie bo Lubelsie lotnisko nie ma ILS . Dopiero o kilku miesiacach istniela lublin airport bedzie miał normalną wieze kontroli lotów ( zaledwie kontenerową, ale lepsze to niz chatka na kurzej nózce) no cóz delikatnie mówiac lotniskow rzeszowie jest atrakcyjniejsze. Jedyna nadzieja, ze na jesien beda nowe połaczenia po na wiosne/lato linie lotnicze juz wszytko pooglaszały. zaoabczym co sie bedzie działo do wrzesnia..
[/quote]

Jak sie Ciebie czyta jak napisales...to sie pozygalem..czy TY chodziles do jakies szkoly ????
[quote name='penny lane' timestamp='1364558270' post='751689']
nie przesadzaj, ze na az tyle połączeniami - maja tylko ejdno połaczenie krajowe z warszawa.http://www.rzeszowairport.pl/rozklady Co nie zmienia faktu, ze połączennp. Ryanir ma tam sporo bo az 11, u nas tylko 3. No maja lufthanse i Lot. Nie maja wizzaira ale nie ejst im potrzebny skoro Ryanair zapewnia im dobra siatke połaczen. Zmywakowe połaczenai maja doskonałe, prawie w kazdą czesc zjednoczonego krolestwa. Podejrzewam, ze Ryanair woli umiesic n... rozwiń
Avatar
józef / 29 marca 2013 o 14:16
[b]WKURZA MNIE OSZUKALI NASZ WŁADZIE MIAŁO BYC POŁOCZENIA DO RZYMU FRANKFURTU I LOTY KRAJOWE ILE MOZNA NIEGOCJOWAC A RZESZÓW MA DUŻO POŁOCZEN ZAGRANICZNYCH I KRAJOWYCH JAK TAK DALEJ BEDZIE NA 3 TYLKO RAJE TO LUBELSKIE LOTNISKO UPADNIE CZY WŁADZOM PORTU NATY ZALEZY MIAŁO BYC NA WIOSNĘ A TO NIC OBIECANKI CACANKI A GŁUPIEMU RADOSC JAK BEDZIE TYLKO 3 ABY KRAJE TO LOTNISKO UPADNIE I RADZE WZIOSC MUJ KOMETARZ POD UWAGEŁ[/b]
Avatar
Michał / 29 marca 2013 o 13:14
RYR9524 leci do Warszawy
Avatar
ormi / 17 kwietnia 2013 o 15:45
wykupiłam wczasy w Itace do Turcji. Wylot miał być 4 lipca ze Świdnika, niestety odwołali i lecę z Warszawy, masakra!
po co ta ściema marketingowa
Avatar
karolina / 17 kwietnia 2013 o 15:07
Czy tylko Lufthansa wchodzi w grę i lotnisko we Framnkfurcie nad Menem, a dlaczego nie biorą pod uwagę lotniska frankfurt hanh i tanich lini takich jak wizzair czy Ryanair?
Avatar
Gość / 3 kwietnia 2013 o 14:39
Wykręcił na Warszawę samolot z Londynu
Avatar
Lublo236 / 1 kwietnia 2013 o 17:26
[quote name='józef' timestamp='1364563010' post='751739']
[b]WKURZA MNIE OSZUKALI NASZ WŁADZIE MIAŁO BYC POŁOCZENIA DO RZYMU FRANKFURTU I LOTY KRAJOWE ILE MOZNA NIEGOCJOWAC A RZESZÓW MA DUŻO POŁOCZEN ZAGRANICZNYCH I KRAJOWYCH JAK TAK DALEJ BEDZIE NA 3 TYLKO RAJE TO LUBELSKIE LOTNISKO UPADNIE CZY WŁADZOM PORTU NATY ZALEZY MIAŁO BYC NA WIOSNĘ A TO NIC OBIECANKI CACANKI A GŁUPIEMU RADOSC JAK BEDZIE TYLKO 3 ABY KRAJE TO LOTNISKO UPADNIE I RADZE WZIOSC MUJ KOMETARZ POD UWAGEŁ[/b]
[/quote]Najpierw naucz się pisowni tępa pało! Nikt nic nie obiecywał- tylko przewidywano. Mam ochote strzelic w twój tępy łeb,tak,że sam upadniesz . Gdy nie było naszego lotniska-narzekałeś,gdy jest-narzekasz,że za mało lotów. Porażają mnie takie pustomózgowe komentarze kretynów.
[quote name='józef' timestamp='1364563010' post='751739']
[b]WKURZA MNIE OSZUKALI NASZ WŁADZIE MIAŁO BYC POŁOCZENIA DO RZYMU FRANKFURTU I LOTY KRAJOWE ILE MOZNA NIEGOCJOWAC A RZESZÓW MA DUŻO POŁOCZEN ZAGRANICZNYCH I KRAJOWYCH JAK TAK DALEJ BEDZIE NA 3 TYLKO RAJE TO LUBELSKIE LOTNISKO UPADNIE CZY WŁADZOM PORTU NATY ZALEZY MIAŁO BYC NA WIOSNĘ A TO NIC OBIECANKI CACANKI A GŁUPIEMU RADOSC JAK BEDZIE TYLKO 3 ABY KRAJE TO LOTNISKO UPADNIE I RADZE WZIOSC MUJ KOMETARZ POD UWAGEŁ[/b]
[/quote]Najpie... rozwiń
Avatar
rafal / 30 marca 2013 o 21:39
[quote name='Tommy' timestamp='1364558580' post='751692']
[url="http://fr24.com/RYR9WG"]http://fr24.com/RYR9WG[/url] W Rzeszowie nawet ILS nie pomaga !!
[/quote]
Bo go nie ma... jest wyłaczony remont pasa! jeszcze przez miesiąc
Avatar
Gregor / 30 marca 2013 o 10:25
Proces pozyskiwania przewoźników i nowych kierunków jest długotrwały i nie ma gwarancji, że jak połączenie po wielkich bólach ruszy to sie utrzyma. Popatrzcie na inne lotniska w Polsce. Nie ma takiego które tylko by zyskiwało połączenia. Każdy z nich traci, ale na to miejsce uruchamiane są nowe, choć nie zawsze. Lublin tak jak większość polskich lotnisk będzie deficytowy i trzeba będzie do niego dopłacać. Ale w skali globalnej to i tak sie opłaci. Poważni inwestorzy nie dotrą do Was bez lotniska. Poważny prezes nie spędzi w samochodzi 4 godzin żeby dojechac z Warszawy. Póki co to zamiast narzekać to rezerwujcie bilety, aby to co macie sie utrzymało.
Pozdrowienia z Rzeszowa i Wesołych Świąt!
Proces pozyskiwania przewoźników i nowych kierunków jest długotrwały i nie ma gwarancji, że jak połączenie po wielkich bólach ruszy to sie utrzyma. Popatrzcie na inne lotniska w Polsce. Nie ma takiego które tylko by zyskiwało połączenia. Każdy z nich traci, ale na to miejsce uruchamiane są nowe, choć nie zawsze. Lublin tak jak większość polskich lotnisk będzie deficytowy i trzeba będzie do niego dopłacać. Ale w skali globalnej to i tak sie opłaci. Poważni inwestorzy nie dotrą do Was bez lotniska. Poważny prezes nie spędzi w samochodzi 4 godz... rozwiń
Avatar
Miroslaw / 29 marca 2013 o 18:25
Ja się pytam kiedy w końcu będzie połączenie z Frankfurtem Am Mein?
Avatar
Gość / 29 marca 2013 o 14:24
[quote name='penny lane' timestamp='1364558270' post='751689']
nie przesadzaj, ze na az tyle połączeniami - maja tylko ejdno połaczenie krajowe z warszawa.http://www.rzeszowairport.pl/rozklady Co nie zmienia faktu, ze połączennp. Ryanir ma tam sporo bo az 11, u nas tylko 3. No maja lufthanse i Lot. Nie maja wizzaira ale nie ejst im potrzebny skoro Ryanair zapewnia im dobra siatke połaczen. Zmywakowe połaczenai maja doskonałe, prawie w kazdą czesc zjednoczonego krolestwa. Podejrzewam, ze Ryanair woli umiesic nowe połaczenia w rzeszowie bo Lubelsie lotnisko nie ma ILS . Dopiero o kilku miesiacach istniela lublin airport bedzie miał normalną wieze kontroli lotów ( zaledwie kontenerową, ale lepsze to niz chatka na kurzej nózce) no cóz delikatnie mówiac lotniskow rzeszowie jest atrakcyjniejsze. Jedyna nadzieja, ze na jesien beda nowe połaczenia po na wiosne/lato linie lotnicze juz wszytko pooglaszały. zaoabczym co sie bedzie działo do wrzesnia..
[/quote]

Jak sie Ciebie czyta jak napisales...to sie pozygalem..czy TY chodziles do jakies szkoly ????
[quote name='penny lane' timestamp='1364558270' post='751689']
nie przesadzaj, ze na az tyle połączeniami - maja tylko ejdno połaczenie krajowe z warszawa.http://www.rzeszowairport.pl/rozklady Co nie zmienia faktu, ze połączennp. Ryanir ma tam sporo bo az 11, u nas tylko 3. No maja lufthanse i Lot. Nie maja wizzaira ale nie ejst im potrzebny skoro Ryanair zapewnia im dobra siatke połaczen. Zmywakowe połaczenai maja doskonałe, prawie w kazdą czesc zjednoczonego krolestwa. Podejrzewam, ze Ryanair woli umiesic n... rozwiń
Avatar
józef / 29 marca 2013 o 14:16
[b]WKURZA MNIE OSZUKALI NASZ WŁADZIE MIAŁO BYC POŁOCZENIA DO RZYMU FRANKFURTU I LOTY KRAJOWE ILE MOZNA NIEGOCJOWAC A RZESZÓW MA DUŻO POŁOCZEN ZAGRANICZNYCH I KRAJOWYCH JAK TAK DALEJ BEDZIE NA 3 TYLKO RAJE TO LUBELSKIE LOTNISKO UPADNIE CZY WŁADZOM PORTU NATY ZALEZY MIAŁO BYC NA WIOSNĘ A TO NIC OBIECANKI CACANKI A GŁUPIEMU RADOSC JAK BEDZIE TYLKO 3 ABY KRAJE TO LOTNISKO UPADNIE I RADZE WZIOSC MUJ KOMETARZ POD UWAGEŁ[/b]
Avatar
Michał / 29 marca 2013 o 13:14
RYR9524 leci do Warszawy
Zobacz wszystkie komentarze 31

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wystawa fotografii "Twarze Japonii" w Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie
25 maja 2018, 18:00

Wystawa fotografii "Twarze Japonii" w Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. Filia nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie (ul. Lwowska 6) zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Doroty Gruszki Twarze Japonii. Wydarzenie odbędzie się 25 maja o godz. 18.

Nowa hala sportowa powstanie w Lublinie. W środku sala dla VIP-ów z lustrem weneckim
film

Nowa hala sportowa powstanie w Lublinie. W środku sala dla VIP-ów z lustrem weneckim 1 0

Nową halę sportową przy Głębokiej postawi Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej, który ogłosił właśnie przetarg na jej zaprojektowanie i budowę. Trochę to potrwa, bo pierwsze zajęcia w nowej hali mają się zacząć dopiero w roku akademickim 2020/21.

Puławy: Zderzenie czterech pojazdów na ul. Piaskowej
galeria

Puławy: Zderzenie czterech pojazdów na ul. Piaskowej 1 0

Do zdarzenia doszło przed godz. 15 w okolicach Biedronki przy ul. Piaskowej w Puławach.

„Puławy” nadal bez przedstawiciela w zarządzie Grupy Azoty

„Puławy” nadal bez przedstawiciela w zarządzie Grupy Azoty 1 6

Rada nadzorcza Grupy Azoty SA, w skład której wchodzi także puławska spółka, powołała nowy zarząd spółki. Ale w sześcioosobowym składzie nie ma ani jednego przedstawiciela ZA „Puławy”.

Spotkanie z Justyną Bargielską w DDK Czuby Południowe
25 maja 2018, 18:00

Spotkanie z Justyną Bargielską w DDK Czuby Południowe 0 0

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu Z kim do łóżka? w Dzielnicowym Domu Kultury Czuby Południowe odbędzie się spotkanie z poetką Justyną Bargielską. Wydarzenie odbędzie się 25 maja o godz. 18.

Ancestors Legacy: Mieszko I rusza do boju (wideo)
film

Ancestors Legacy: Mieszko I rusza do boju (wideo) 0 0

Podbój średniowiecznej Europy, cztery frakcje i wielkie bitwy. Dziś premiera gry Ancestors Legacy. W specjalnej edycji.

Pielęgniarki poszły masowo na zwolnienia lekarskie. Dyrektor szpitala poprosi ZUS o kontrolę
film

Pielęgniarki poszły masowo na zwolnienia lekarskie. Dyrektor szpitala poprosi ZUS o kontrolę 19 19

Nie było przyjęć na zaplanowane zbiegi, zawieszono planowe operacje, a karetki nie dowoziły nagłych przypadków – tak w poniedziałek wyglądała sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej w Lublinie. We wtorek zwołano konferencję prasową w związku z sytuacją.

Piotr Tomala został szefem programu Polski Himalaizm Zimowy 2016-2020
galeria
film

Piotr Tomala został szefem programu Polski Himalaizm Zimowy 2016-2020 77 0

Piotr Tomala, himalaista z Lublina został nowym szefem programu Polski Himalaizm Zimowy 2016-2020 im. Artura Hajzera.

Karty odkryte! Skład MKS Perły Lublin na nowy sezon

Karty odkryte! Skład MKS Perły Lublin na nowy sezon 9 3

PIŁKA RĘCZNA MKS Perła Lublin ma za sobą znakomity sezon, ale w klubie nadal praca wre. We wtorek na specjalnie zwołanej konferencji prasowej ogłoszono listę zawodniczek na nowy sezon. Do zespołu dołączą cztery Polki i Dunka

Chciała wyprzedzić skuter, ale jej auto dachowało

Chciała wyprzedzić skuter, ale jej auto dachowało 0 1

34-letnia kobieta trafiła do szpitala po dachowaniu Volkswagena w miejscowości Wilków (gmina Werbkowice).

Sam stracił nogę, chce pomagać innym. Rowerem pojedzie do Rzymu

Sam stracił nogę, chce pomagać innym. Rowerem pojedzie do Rzymu 7 2

Cztery kraje, 17 miast, 19 dni i 2800 km na rowerze. Po raz kolejny Kamil Misztal pokazuje, że chce i może pomagać osobom niepełnosprawnym. Choć sam stracił nogę

Zlot food trucków w Lublinie
26 maja 2018, 10:00

Zlot food trucków w Lublinie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Po raz kolejny do Lublina zawitają food trucki z całej Polski. To gratka dla wszystkich miłośników fast foodów. Na uczestników czekają wyjątkowe smaki z całego świata i zabawy dla najmłodszych.

Wege Festiwal po raz pierwszy w Lublinie
26 maja 2018, 12:00

Wege Festiwal po raz pierwszy w Lublinie 0 2

Co Gdzie Kiedy. Już 26 maja o godz. 12 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) rozpocznie się pierwsza lubelska edycja Wege Festiwalu. Impreza zrzeszy wegańskie i wegetariańskie restauracje z całej Polski.