Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

6 września 2012 r.
15:49
Edytuj ten wpis

Poseł Kabaciński tropi kolesiostwo w miejskich spółkach (wideo)

Autor: Zdjęcie autora (rp)
0 7 A A
Michał Kabaciński zapowiedział analizę działalności miejskich spółek podczas konferencji prasowej (W
Michał Kabaciński zapowiedział analizę działalności miejskich spółek podczas konferencji prasowej (W

- Poprosimy prezydenta Krzysztofa Żuka żeby przedstawił wszystkie spółki z miejskim kapitałem - zapowiedział dzisiaj poseł Michał Kabaciński (Ruch Palikota).

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Palikociatko / 8 września 2012 o 19:47
Brawo Michal! Motor SA Lublin przeswietlcie!Pozdrawiam!Wielbiciel Ruchu Palikota!
Avatar
robot / 7 września 2012 o 20:34
I znowu została obnażona głupota Mieczkowskiej Czerniak ,myślę,że jej kolejna wpadka i ośmieszenie Żuka otworzy oczy prezydenta ,że jej pseudo merytoryka
to tania wydmuszka.Brawo Kabacinski!
Avatar
aa z Lublina / 7 września 2012 o 09:28
Poseł Kabaciński jest młody i nawet nie przeczuwa jakie mogą być układy .On nawet nie wie na co zwrócic uwagę .Trzeba parę lat żyć i dobrze obserwować ten mały światek rozebrać .Komunista ,Piłsudczyk ,Kuria nie rozbierzesz człowieku .
Avatar
hil / 6 września 2012 o 22:30
Szmaciarze i dwulicowcy nie mamcie ludziom oczu...nikt nie jest tak durny! Społeczeństwo podziękuje wam za "67"!!!
Avatar
pf / 6 września 2012 o 22:06
[quote name='Janusz' timestamp='1346951935' post='671363']
Poczekam na koniec kadencji Sejmu i zobaczymy gdzie bedzie pracował! Pewnie w Polmosie
[/quote]
Żle że sie dorobił? trzeba gnoić ludzi, którzy zarobili pieniądze? Lepiej żeby nawet konta nie miał? NIe rozumiem czemu zawsze trzeba sie czepiać kogos, który do czegoś doszedł, który zarobił pieniądze. Lepiej siedzieć i zasiłek brać?
Avatar
micha / 6 września 2012 o 19:45
Pozdrawiam córkę pani Suchanowskiej pracującą w mpk !
Avatar
Janusz / 6 września 2012 o 19:18
Poczekam na koniec kadencji Sejmu i zobaczymy gdzie bedzie pracował! Pewnie w Polmosie
Avatar
Palikociatko / 8 września 2012 o 19:47
Brawo Michal! Motor SA Lublin przeswietlcie!Pozdrawiam!Wielbiciel Ruchu Palikota!
Avatar
robot / 7 września 2012 o 20:34
I znowu została obnażona głupota Mieczkowskiej Czerniak ,myślę,że jej kolejna wpadka i ośmieszenie Żuka otworzy oczy prezydenta ,że jej pseudo merytoryka
to tania wydmuszka.Brawo Kabacinski!
Avatar
aa z Lublina / 7 września 2012 o 09:28
Poseł Kabaciński jest młody i nawet nie przeczuwa jakie mogą być układy .On nawet nie wie na co zwrócic uwagę .Trzeba parę lat żyć i dobrze obserwować ten mały światek rozebrać .Komunista ,Piłsudczyk ,Kuria nie rozbierzesz człowieku .
Avatar
hil / 6 września 2012 o 22:30
Szmaciarze i dwulicowcy nie mamcie ludziom oczu...nikt nie jest tak durny! Społeczeństwo podziękuje wam za "67"!!!
Avatar
pf / 6 września 2012 o 22:06
[quote name='Janusz' timestamp='1346951935' post='671363']
Poczekam na koniec kadencji Sejmu i zobaczymy gdzie bedzie pracował! Pewnie w Polmosie
[/quote]
Żle że sie dorobił? trzeba gnoić ludzi, którzy zarobili pieniądze? Lepiej żeby nawet konta nie miał? NIe rozumiem czemu zawsze trzeba sie czepiać kogos, który do czegoś doszedł, który zarobił pieniądze. Lepiej siedzieć i zasiłek brać?
Avatar
micha / 6 września 2012 o 19:45
Pozdrawiam córkę pani Suchanowskiej pracującą w mpk !
Avatar
Janusz / 6 września 2012 o 19:18
Poczekam na koniec kadencji Sejmu i zobaczymy gdzie bedzie pracował! Pewnie w Polmosie
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Liga Mistrzów dla Realu Madryt!

Liga Mistrzów dla Realu Madryt! 0 1

W rozegranym w Kijowie finale najważniejszych europejskich rozgrywek „Królewscy” pokonali Liverpool 3:1. Bohaterem spotkania okazał się Gareth Bale, który zdobył dwa gole, a antybohaterem– bramkarz ekipy z Wysp Brytyjskich – Loris Karius

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor 7 1

Motor przedłużył swoje nadzieje na awans do II ligi dzięki sobotniej wygranej z Chełmianką (2:0). Jak spotkanie oceniają trenerzy obu zespołów?

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie
galeria

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie 0 2

Nie była ani szczupła, ani gruba. Ani wysoka, ani niska. Włosy? Ciemny blond. Chyba. Pani Maria. Maria Chomentowska. Mistrzyni skrytości. Perfekcyjna i pracowita. Architekt wnętrz, projektantka. Zaproponowane przez nią kilkadziesiąt lat temu rozwiązania, nadal są nowatorskie. I świetnie się sprawdzają. Jej życie zawodowe podzielone na kilka okresów, dopiero teraz doczekało się pierwszej monograficznej wystawy i opracowania. Życie prywatne zostanie prywatnym już chyba na zawsze. Gdy najbliżsi chcieli zacząć zadawać pytania, już nie miał kto odpowiadać. Znajomi nigdy nie pytali, bo czuli, że pytać nie powinni

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą 2 12

Kolejki cudów nie było. Wisła powalczyła w Radomiu, ale urwała gospodarzom tylko jeden punkt po remisie 2:2. Znicz Pruszków i MKS Kluczbork wygrały swoje mecze. A to oznacza, że puławianie muszą przełknąć bardzo gorzką pigułkę. Właśnie zaliczyli drugi spadek z rzędu i w następnym sezonie zagrają w III lidze

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich
wiersze między newsami

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich 0 0

Amerykanka, kolekcjonerka sztuki, przyjaciółka Picassa, Hemingway’a i Fitzgeralda pisała także wiersze. Na koniec naszej poetyckiej akcji – spotkanie z Gertrude Stein. Bądźcie dzielni

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie 5 8

Piłkarze ze Świdnika ponieśli pierwszą w rundzie wiosennej porażkę na swoim stadionie. Zespół trenera Dominika Bednarczyka przegrał z Podhalem Nowy Targ 1:4, choć jako pierwszy zdobył tego dnia bramkę

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi 39 7

Opromieniona awansem do III ligi Stal Kraśnik dokonała kolejnej egzekucji. Tym razem zespół trenera Daniela Szewca rozgromił w Rykach tamtejszy MKS aż 9:0, a cztery gole zdobył Filip Drozd

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia] 231 50

Do pikiety doszło przed dzisiejszym spotkaniem premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Lublina

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo)

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo) 3 16

Motor pokonał w sobotę Chełmiankę 2:0 i przedłużył nadzieje na awans do II ligi. Swój mecz wygrała jednak także Resovia i podopieczni trenera Piotra Zasady ciągle tracą do rywali cztery punkty.

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 60 64

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 6

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 21 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 2

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 19 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!