Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

7 lutego 2018 r.
16:16

Poseł Kukiz'15 bojkotuje TVP Lublin. I zachęca innych

18 21 A A
Jakub Kulesza
Jakub Kulesza

- Przez dwa miesiące nie będę przyjmował zaproszeń do programu prowadzonego przez dyrektora TVP Lublin – mówi poseł Jakub Kulesza z Kukiz’15. I zachęca do bojkotu innych posłów

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

To efekt decyzji dyrektora i redaktora naczelnego lubelskiego ośrodka telewizji publicznej Ryszarda Montusiewicza o odwołaniu emisji programu „Pod ciśnieniem”. Podczas zarejestrowanej w ostatnią sobotę debaty rozmawiano o ustawie o IPN i kryzysie dyplomatycznym między Polską a Izraelem. Gośćmi redaktor Małgorzaty Orłowskiej byli posłowie Elżbieta Kruk (PiS), Joanna Mucha (PO), Genowefa Tokarska (PSL), Jakub Kulesza (Kukiz’15) oraz senator Andrzej Stanisławek (Porozumienie). Odcinek nie został jednak wyemitowany.

Jak wyjaśnił w niedzielę dyrektor Montusiewicz, powodem tej decyzji był stronniczy sposób prowadzenia programu, a prowadzącej zarzucił m.in. brak przygotowania. Dziennikarkę w obronę wzięli posłowie opozycji, którzy uczestniczyli w nagraniu.

W środę w Sejmie konferencję w tej sprawie zwołał Jakub Kulesza, który w przekazanym przedstawicielom mediów oświadczeniu podkreślił, że program „Pod ciśnieniem” był prowadzony „wzorcowo i rzetelnie”.

– Dyrektor Montusiewicz powinien brać przykład z pani redaktor Orłowskiej , która spełniła wszystkie wymogi uczciwego dziennikarstwa i nie popełniła żadnych błędów w sztuce. Istnym przeciwieństwem postawy pani redaktor jest sposób prowadzenia programów publicystycznych przez samego pana dyrektora – mówi Kulesza.

I przywołuje sytuację z jednego z programów, gdy wśród sześciu gości w studiu, był jedynym przedstawicielem ugrupowania opozycyjnego wobec PiS. Przypomina także jeden z odcinków programu „Tu i teraz. Widzę, słucham, pytam”, kiedy Montusiewicz wyrywał mikrofon jednej z osób siedzących na widowni, która skrytykowała sposób prowadzenia przez niego dyskusji.

- Decyzję o odwołaniu emisji sobotniego programu odbieram to jako powrót cenzury prewencyjnej do życia publicznego w Polsce – mówi Kulesza i zapowiada: - Nie będę przyjmował zaproszeń do programu osobiście prowadzonych przez redaktora Montusiewicza przez dwa miesiące. Zachęcam parlamentarzystów wszystkich ugrupowań do dołączenia do tego sprzeciwu.

Czy inni politycy odniosą się do tego apelu? – Nie jestem zwolenniczką tego typu bojkotów. Nie można karać ludzi, którzy chcą oglądać programy telewizyjne i zapoznawać się z naszymi poglądami za działania i zaniechania dyrektorów czy dziennikarzy. Ale obawiam się, że w najbliższym czasie to ja będę bojkotowana przez telewizję publiczną – mówi nam Joanna Mucha.

- Zastanawiałam się już wcześniej nad bojkotem, ale musiałabym to wcześniej skonsultować z kolegami. Nasz głos powinien być jednak słyszalny w mediach – mówi natomiast Genowefa Tokarska.

Z Ryszardem Montusiewiczem nie udało nam się skontaktować. Nie odbierał telefonu.

Czytaj więcej o:

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Mlody polak / 7 lutego 2018 o 20:09
+1
Jedyny normalny polityk na Lubelszczyźnie i do tego młody, oby więcej takich, brawo Panie pośle, trzeba walczyć bo inaczej komuna wróci
Avatar
Gość / 7 lutego 2018 o 17:38
+1
Brawo poseł Kulesza! Nie popieram Kukiza ale Panu poslowi gratuluję. Dobrze gdyby inni też wzięli z niego przyklad. Trzeba bojkotować bolszewicki pomiot w TVP Lublin.
Avatar
Szkocik / 7 lutego 2018 o 17:33
+1
Dziennikarz nie powinien być stronniczy , ale to nieosiągalne nie tylko w TVP Lublin. Trudno jednak zrezygnować z tuby reklamowej, zwłaszcza w roku wyborczym.
Avatar
polska patologia / 7 lutego 2018 o 17:00
+1
a kiedy kukiz zabojkotuje 500+ dla jedynaków mających  dochód w rodzxinie na jedną osobę ponad 800 zł a nie przekraczających co najmniej 2-3 tys. na osobę, bo to zgroza, że dzieci bogaczy dostają 500+ a biedota już nie
Avatar
Gosc / 7 lutego 2018 o 16:45
+1
W ostatnim czasie przedstawiciele partii czy PiS czy PO i inne wydmuszki które nie mają realnego programu wyborczego robią straszny raban i pokazują raczej zwykłą rozrube niż dojrzałość polityczna. Większość tych wybrańców narodu uwierzyło w to że są wyrocznia tego społeczeństwa i skaczą sobie do gardeł zapominając ze podstawowa działalnością polityka to zapewnienie obywatelom godnego życia w kraju. Mam nadzieję ze za rok Polacy podziękują zdrajcom Polski, próżniakom politycznym oraz obywatelom polskim którzy niszczą wizerunek Polski na arenie miedzynarodowej. Polscy posłowie senatorowie polski rząd. Polska racja stanu. Niech żyje Polska.
W ostatnim czasie przedstawiciele partii czy PiS czy PO i inne wydmuszki które nie mają realnego programu wyborczego robią straszny raban i pokazują raczej zwykłą rozrube niż dojrzałość polityczna. Większość tych wybrańców narodu uwierzyło w to że są wyrocznia tego społeczeństwa i skaczą sobie do gardeł zapominając ze podstawowa działalnością polityka to zapewnienie obywatelom godnego życia w kraju. Mam nadzieję ze za rok Polacy podziękują zdrajcom Polski, próżniakom politycznym oraz obywatelom polskim którzy niszczą wizerunek Polski na aren... rozwiń
Avatar
obserwator / 9 lutego 2018 o 15:36
Kulesza to specyficzny poseł od Kukiza. Zdecydowanie bliżej mu do PO i Nowoczesnej, w większości głosuje odmiennie niż pozostała część klubu Kukiza., Zresztą chodzą słuchy, że swego czasu nosił się z zamiarem  odejścia do Nowoczesnego Ryśka, ale no cóż  Nowoczesna poleciała łeb na szyję został więc w Kukizie. Zresztą Kulesza nie jest związany z Lublinem, tylko z Warszawą i Puławami, do Lublina musi specjalnie przyjeżdżać, ani mu to po drodze ani co, dla 1 programu trwającego w TVP LUBLIN godzinę, którego prawie nikt nie pogląda, żeby pomówić z 10 minut, bez sensu. nawet studia wybrał w Warszawie, nie Lublinie, taki z niego "lublinianin".
Kulesza to specyficzny poseł od Kukiza. Zdecydowanie bliżej mu do PO i Nowoczesnej, w większości głosuje odmiennie niż pozostała część klubu Kukiza., Zresztą chodzą słuchy, że swego czasu nosił się z zamiarem  odejścia do Nowoczesnego Ryśka, ale no cóż  Nowoczesna poleciała łeb na szyję został więc w Kukizie. Zresztą Kulesza nie jest związany z Lublinem, tylko z Warszawą i Puławami, do Lublina musi specjalnie przyjeżdżać, ani mu to po drodze ani co, dla 1 programu trwającego w TVP LUBLIN godzinę, którego prawie nikt nie pogląda, żeby pomówić... rozwiń
Avatar
Gość / 9 lutego 2018 o 15:21
To co zrobił Ryszard Montusiewicz, to jest precedens w historii III RP. Pierwszy raz od upadku komunizmu w Polsce wprowadzono CENZURĘ. W debacie politycznej i to legalnie wybranych posłów. Za to powinien grozić TRYBUNAŁ STANU. Jedyną inna choc podobną sytuacją, była cenzura filmu "Witajcie w Życiu" dotyczącego amerykanskiej korporacji. Tylko, że w przypadku Witajcie w Zyciu film był inicjatywa prywatną, za prywatne fundusze, i cenzura wystąpiła pio sadowej batalii. Tu cenzura Montusiewicza jest gorszego sortu, bo on ocenzurował Posłów, legalnie wybranych posłów i ich debatę. Wolność słowa tu cierpi. Poza tym działał z umocowania politycznego, partyjnie, jako Dyrektor, i w dodatku z apieniądze podatników. TRYBUNAŁ STANU.
To co zrobił Ryszard Montusiewicz, to jest precedens w historii III RP. Pierwszy raz od upadku komunizmu w Polsce wprowadzono CENZURĘ. W debacie politycznej i to legalnie wybranych posłów. Za to powinien grozić TRYBUNAŁ STANU. Jedyną inna choc podobną sytuacją, była cenzura filmu "Witajcie w Życiu" dotyczącego amerykanskiej korporacji. Tylko, że w przypadku Witajcie w Zyciu film był inicjatywa prywatną, za prywatne fundusze, i cenzura wystąpiła pio sadowej batalii. Tu cenzura Montusiewicza jest gorszego sortu, bo on ocenzurował Pos... rozwiń
Avatar
Gość / 9 lutego 2018 o 13:15
arcybiskup gądecki przypomniał, że "antysemityzm jest grzechem i każda wypowiedź w takim duchu należy do tej kategorii". - ona wypływa z małej wiedzy, ale i z tego ducha przewrotności, która obarcza winą innych zamiast obarczyć winą siebie. to jest taka przykra strona poziomu chrystianizacji w polsce. z małym wyjątkiem praktycznie wszyscy ludzie są ludźmi ochrzczonymi, ale poziom, w jakim współpracują z duchem Świętym, jest całkowicie różny – powiedział. - my musimy wychodzić nie z naszych nastojów, emocji ale z ducha ewangelii, z tego, czego uczył nas chrystus, czyli z miłością nawet do wrogów, nawet do nieprzyjaciół. kto przyznaje się do ewangelii, ten nie może być antysemitą – dodał hierarcha. (******tvn24.pl)
arcybiskup gądecki przypomniał, że "antysemityzm jest grzechem i każda wypowiedź w takim duchu należy do tej kategorii". - ona wypływa z małej wiedzy, ale i z tego ducha przewrotności, która obarcza winą innych zamiast obarczyć winą siebie. to jest taka przykra strona poziomu chrystianizacji w polsce. z małym wyjątkiem praktycznie wszyscy ludzie są ludźmi ochrzczonymi, ale poziom, w jakim współpracują z duchem Świętym, jest całkowicie różny – powiedział. - my musimy wychodzić nie z naszych nastojów, emocji ale z ducha ewangelii, z ... rozwiń
Avatar
Gość / 9 lutego 2018 o 10:43
jak zaznaczył roman giertych, wejście w konflikt z izraelem jest "czymś absurdalnym" ze względu choćby na wspólne korzenie historyczne. jego zdaniem, "to co robi jarosław kaczyński na użytek zdobycia poparcia paru polskich antysemitów jest kolejnym elementem rozwalania naszego państwa, co obserwujemy każdego dnia". (******tvn24.pl)
Avatar
Gość / 9 lutego 2018 o 10:40
- skończyły się zamachy w europie, dokonywane przez ekstremistów muzułmańskich, od dobrych paru miesięcy nie mamy żadnego zamachu. to powoduje lukę w narracji pis-u - zaznaczył giertych. jak mówił, ustawę o ipn zmieniono, "żeby wywołać nowe emocje" i "wskazać wroga". - bo jarosław kaczyński zarządza poprzez kryzys, on musi mieć wroga. tym wrogiem byli uchodźcy, platforma (obywatelska), i teraz mają być Żydzi - ocenił. jak dodał, "takie jest oczekiwanie elektoratu pis, żeby zawsze była walka, żebyśmy zawsze o coś walczyli". (******tvn24.pl)
- skończyły się zamachy w europie, dokonywane przez ekstremistów muzułmańskich, od dobrych paru miesięcy nie mamy żadnego zamachu. to powoduje lukę w narracji pis-u - zaznaczył giertych. jak mówił, ustawę o ipn zmieniono, "żeby wywołać nowe emocje" i "wskazać wroga". - bo jarosław kaczyński zarządza poprzez kryzys, on musi mieć wroga. tym wrogiem byli uchodźcy, platforma (obywatelska), i teraz mają być Żydzi - ocenił. jak dodał, "takie jest oczekiwanie elektoratu pis, żeby zawsze była walka, żebyśmy zawsze o coś wal... rozwiń
Avatar
obserwator / 9 lutego 2018 o 15:36
Kulesza to specyficzny poseł od Kukiza. Zdecydowanie bliżej mu do PO i Nowoczesnej, w większości głosuje odmiennie niż pozostała część klubu Kukiza., Zresztą chodzą słuchy, że swego czasu nosił się z zamiarem  odejścia do Nowoczesnego Ryśka, ale no cóż  Nowoczesna poleciała łeb na szyję został więc w Kukizie. Zresztą Kulesza nie jest związany z Lublinem, tylko z Warszawą i Puławami, do Lublina musi specjalnie przyjeżdżać, ani mu to po drodze ani co, dla 1 programu trwającego w TVP LUBLIN godzinę, którego prawie nikt nie pogląda, żeby pomówić z 10 minut, bez sensu. nawet studia wybrał w Warszawie, nie Lublinie, taki z niego "lublinianin".
Kulesza to specyficzny poseł od Kukiza. Zdecydowanie bliżej mu do PO i Nowoczesnej, w większości głosuje odmiennie niż pozostała część klubu Kukiza., Zresztą chodzą słuchy, że swego czasu nosił się z zamiarem  odejścia do Nowoczesnego Ryśka, ale no cóż  Nowoczesna poleciała łeb na szyję został więc w Kukizie. Zresztą Kulesza nie jest związany z Lublinem, tylko z Warszawą i Puławami, do Lublina musi specjalnie przyjeżdżać, ani mu to po drodze ani co, dla 1 programu trwającego w TVP LUBLIN godzinę, którego prawie nikt nie pogląda, żeby pomówić... rozwiń
Avatar
Gość / 9 lutego 2018 o 15:21
To co zrobił Ryszard Montusiewicz, to jest precedens w historii III RP. Pierwszy raz od upadku komunizmu w Polsce wprowadzono CENZURĘ. W debacie politycznej i to legalnie wybranych posłów. Za to powinien grozić TRYBUNAŁ STANU. Jedyną inna choc podobną sytuacją, była cenzura filmu "Witajcie w Życiu" dotyczącego amerykanskiej korporacji. Tylko, że w przypadku Witajcie w Zyciu film był inicjatywa prywatną, za prywatne fundusze, i cenzura wystąpiła pio sadowej batalii. Tu cenzura Montusiewicza jest gorszego sortu, bo on ocenzurował Posłów, legalnie wybranych posłów i ich debatę. Wolność słowa tu cierpi. Poza tym działał z umocowania politycznego, partyjnie, jako Dyrektor, i w dodatku z apieniądze podatników. TRYBUNAŁ STANU.
To co zrobił Ryszard Montusiewicz, to jest precedens w historii III RP. Pierwszy raz od upadku komunizmu w Polsce wprowadzono CENZURĘ. W debacie politycznej i to legalnie wybranych posłów. Za to powinien grozić TRYBUNAŁ STANU. Jedyną inna choc podobną sytuacją, była cenzura filmu "Witajcie w Życiu" dotyczącego amerykanskiej korporacji. Tylko, że w przypadku Witajcie w Zyciu film był inicjatywa prywatną, za prywatne fundusze, i cenzura wystąpiła pio sadowej batalii. Tu cenzura Montusiewicza jest gorszego sortu, bo on ocenzurował Pos... rozwiń
Avatar
Gość / 9 lutego 2018 o 13:15
arcybiskup gądecki przypomniał, że "antysemityzm jest grzechem i każda wypowiedź w takim duchu należy do tej kategorii". - ona wypływa z małej wiedzy, ale i z tego ducha przewrotności, która obarcza winą innych zamiast obarczyć winą siebie. to jest taka przykra strona poziomu chrystianizacji w polsce. z małym wyjątkiem praktycznie wszyscy ludzie są ludźmi ochrzczonymi, ale poziom, w jakim współpracują z duchem Świętym, jest całkowicie różny – powiedział. - my musimy wychodzić nie z naszych nastojów, emocji ale z ducha ewangelii, z tego, czego uczył nas chrystus, czyli z miłością nawet do wrogów, nawet do nieprzyjaciół. kto przyznaje się do ewangelii, ten nie może być antysemitą – dodał hierarcha. (******tvn24.pl)
arcybiskup gądecki przypomniał, że "antysemityzm jest grzechem i każda wypowiedź w takim duchu należy do tej kategorii". - ona wypływa z małej wiedzy, ale i z tego ducha przewrotności, która obarcza winą innych zamiast obarczyć winą siebie. to jest taka przykra strona poziomu chrystianizacji w polsce. z małym wyjątkiem praktycznie wszyscy ludzie są ludźmi ochrzczonymi, ale poziom, w jakim współpracują z duchem Świętym, jest całkowicie różny – powiedział. - my musimy wychodzić nie z naszych nastojów, emocji ale z ducha ewangelii, z ... rozwiń
Avatar
Gość / 9 lutego 2018 o 10:43
jak zaznaczył roman giertych, wejście w konflikt z izraelem jest "czymś absurdalnym" ze względu choćby na wspólne korzenie historyczne. jego zdaniem, "to co robi jarosław kaczyński na użytek zdobycia poparcia paru polskich antysemitów jest kolejnym elementem rozwalania naszego państwa, co obserwujemy każdego dnia". (******tvn24.pl)
Avatar
Gość / 9 lutego 2018 o 10:40
- skończyły się zamachy w europie, dokonywane przez ekstremistów muzułmańskich, od dobrych paru miesięcy nie mamy żadnego zamachu. to powoduje lukę w narracji pis-u - zaznaczył giertych. jak mówił, ustawę o ipn zmieniono, "żeby wywołać nowe emocje" i "wskazać wroga". - bo jarosław kaczyński zarządza poprzez kryzys, on musi mieć wroga. tym wrogiem byli uchodźcy, platforma (obywatelska), i teraz mają być Żydzi - ocenił. jak dodał, "takie jest oczekiwanie elektoratu pis, żeby zawsze była walka, żebyśmy zawsze o coś walczyli". (******tvn24.pl)
- skończyły się zamachy w europie, dokonywane przez ekstremistów muzułmańskich, od dobrych paru miesięcy nie mamy żadnego zamachu. to powoduje lukę w narracji pis-u - zaznaczył giertych. jak mówił, ustawę o ipn zmieniono, "żeby wywołać nowe emocje" i "wskazać wroga". - bo jarosław kaczyński zarządza poprzez kryzys, on musi mieć wroga. tym wrogiem byli uchodźcy, platforma (obywatelska), i teraz mają być Żydzi - ocenił. jak dodał, "takie jest oczekiwanie elektoratu pis, żeby zawsze była walka, żebyśmy zawsze o coś wal... rozwiń
Avatar
Gość / 9 lutego 2018 o 10:11
dla trolli, którzy tradycyjnie ujadają, przypomnę tylko, że poseł J. Kulesza Studiował elektronikę, informatykę i telekomunikację na Politechnice Warszawskiej jeżeli to wam cokolwiek mówi.
Avatar
Gość / 7 lutego 2018 o 22:07
Obudziła się Pan poseł, normalni ludzie od 2 lat nie oglądają tych kłamczuchów z TVPis .
Avatar
Kulesza to lewak / 7 lutego 2018 o 22:02
-1
Godny nastepca roznych much palikotow. Kukiz 15 schodzi na kod
Avatar
Mlody polak / 7 lutego 2018 o 20:09
+1
Jedyny normalny polityk na Lubelszczyźnie i do tego młody, oby więcej takich, brawo Panie pośle, trzeba walczyć bo inaczej komuna wróci
Avatar
Gość / 7 lutego 2018 o 19:45
człowiek zdrowy psychicznie nie ogląda TVPis
Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej 0

11 mln zł trafi do przedsiębiorców z województwa lubelskiego w formie pożyczek na rozwój usług turystycznych. Zgodnie z podpisaną umową z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, Fundusz Pożyczkowy Lubelskiej Fundacji Rozwoju (LFR) w dalszym ciągu przyjmuje od przedsiębiorców wnioski o pożyczki preferencyjne.

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje 40 0

Śmiertelny wypadek w Modliborzycach (pow. janowski) na drodze krajowej nr 19.

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach 1 0

Organizacja spływów kajakowych graniczną rzeką Bug staje się włodawską specjalnością. Tym bardziej, że ta forma turystyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony gości, którzy odwiedzają to miasto.

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 18 20

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 0 1

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 5 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 1 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 10 5

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 29 1

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 2

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 1 2

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej 0 7

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna uległ na wyjeździe drużynie Puszczy Niepołomice 0:2 i na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu mocno skomplikował sobie szansę na zachowanie miejsca na zapleczu Lotto Ekstraklasy

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 7 1

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra

Wschodnie rysy Maryi. Wystawa artysty z Szanghaju w Chełmie

Wschodnie rysy Maryi. Wystawa artysty z Szanghaju w Chełmie 1 1

W Chełmskiej Bibliotece Publicznej można oglądać wystawę obrazów Garego Chu Kar Kui. To artysta z Szanghaju, kilka lat temu ochrzczony w kościele katolickim

Nie żyje prezes OSP w Kurowie. Pracował przy wypadku, potrącił go samochód

Nie żyje prezes OSP w Kurowie. Pracował przy wypadku, potrącił go samochód 151 5

Nie żyje Witold Drążkiewicz, prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Kurowie (powiat puławski). 55-letni strażak zmarł dzisiejszej nocy. Był jedną z dwóch rannych osób w sobotnim wypadku w Bogucinie, kiedy to w pracowników służby drogowej wjechał kierowca audi.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Najczęściej czytane

Dzisiaj · Tydzień · Wideo · Premium
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.