poniedziałek, 22 maja 2017 r.

Lublin

"Posprzątajmy Lublin na wiosnę". Mali poszli na wojnę ze śmieciami

Dodano: 20 kwietnia 2017, 21:02
Autor: drs

Setki dzieci uzbrojonych w worki i rękawice wyruszyły w miasto, by rozprawić się ze śmieciami. Także w piątek będą porządkować ulice, skwery, okolice szkół i przedszkoli.

Do akcji „Posprzątajmy Lublin na wiosnę” przyłączyło się w tym roku 47 placówek, w tym m.in. 28 przedszkoli, 9 podstawówek i 2 ogólniaki. Akcja nie ogranicza się do zbierania śmieci, bo porządkom towarzyszą również pogadanki o zagospodarowaniu odpadów i poszanowaniu środowiska. Plan jest taki, by wiedza została w głowach, a śmieci wyjechały do sortowni. Ich odbiór zapewnia miasto. Na zdjęciach dzieci z Przedszkola Nr 5.

Czytaj więcej o: dzieci śmieci przedszkole
precz od nas
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
(4) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

precz od nas
precz od nas (21 kwietnia 2017 o 17:18) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
niech mi wyślą moje dziecko do śmieci, zrobię kużwa awanturę na cały kraj, mnie nie dają za darmo 500+ i niech spieprzają
Rozwiń
Gość
Gość (21 kwietnia 2017 o 10:51) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Pracownika MPO nie wolno dopuścić do pracy przy śmieciach bez kilku szczepień. A dzieci? Co na to Inspekcja Pracy? Czy rodzice wyrazili na to zgodę?
Rozwiń
Gość
Gość (21 kwietnia 2017 o 08:19) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
"A teraz kochane dzieci zabierzcie te śmieci do domu i oddajcie waszym rodzicom i dziadkom. Bo to oni je tu wyrzucili." To byłoby wychowawcze. Dla małych i starych. Obecna akcja na pokaz to idiotyzm.
Rozwiń
Gość
Gość (21 kwietnia 2017 o 07:04) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Miasto nie sprząta, Straż Miejska toleruje brud i bałagan a dzieci włącza się do sprzątania a przecież te śmieci mają ogromne ilości bakterii! Co na to lekarze, SANEID i rodzice? Kto potem będzie leczyć dzieci z nieprzewidywalnych chorób? Nie tak uczy się dzieci porządku!
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (4)

Pozostałe informacje

Alarm 24