Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

8 listopada 2009 r.
21:16
Edytuj ten wpis

Postępowanie dyscyplinarne w sprawie policjantów i napadu w Elizówce

Autor: Zdjęcie autora (jsz)
0 5 A A

Po naszej interwencji policjanci z komisariatu w Niemcach odpowiedzą za swoje zaniedbania. Ociągali się z udzieleniem pomocy dwóch sprzedawcom z giełdy w Elizówce. Mężczyźni padli ofiarą bandy pijanych osiłków.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Wobec dyżurnego komisariatu i uczestników patrolu wszczęto postępowanie dyscyplinarne – mówi Janusz Wójtowicz, rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji. – Policjanci nie zachowali się profesjonalnie.

Do napadu doszło w połowie października. Nocą, przed giełdą samochodową, grupa mężczyzn zaatakowała dwóch handlowców z Lublina, którzy spali w swoim busie. Napastnicy demolowali przyczepę z towarem.

Patrol policji przyjechał dopiero po kilku wezwaniach. Bandyci zdołali ukryć się w samochodach. Poszkodowani wskazywali sprawców, ale mundurowi „nie chcieli ich budzić”. Dopiero przy drugiej interwencji spisali personalia kilku bandytów i odjechali.

– Powinni natychmiast przyjąć zgłoszenie o przestępstwie – dodaje Wójtowicz. – Cała trójka działała nieprawidłowo. Zamiast czekać z wyjaśnieniem sprawy do następnego dnia, mogli od razu zabrać wszystkich do komisariatu. Postępowanie zakończy się najprawdopodobniej ukaraniem funkcjonariuszy.

Przekonamy się o tym pod koniec listopada. Jednocześnie trwa postępowanie wobec sprawców napadu.

Komentarze 5

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Sadownik_28 / 9 listopada 2009 o 10:56
Sadownik_28 napisał:
Człoweku czego jesteś taki głópi? jeżeli nie ma zdjęcia z dotyczącego danego faktu to wstawia się inne zdjęcie o podobnym motywie.Ale dal Ciebie widzę tylko obrazki się liczą?? hehe Ludziska czytajcie treś tekstu a nie tylko patrzcie po obrazkach


sorry odpowiedź tyczyła się do posta powyżej
Avatar
Sadownik_28 / 9 listopada 2009 o 10:54
~anonim~ napisał:
ale jaja zdjęcie zrobione w komendzie powiatowej policji w Puławach HAHAHA załoga pracująca w redakcji dziennika wschodniego jest coraz lepsza !!!



Człoweku czego jesteś taki głópi? jeżeli nie ma zdjęcia dotyczącego danego faktu to wstawia się inne zdjęcie o podobnym motywie.Ale dla Ciebie widzę tylko obrazki się liczą?? hehe Ludziska czytajcie treść tekstu a nie tylko patrzcie po obrazkach
Avatar
Sadownik_28 / 9 listopada 2009 o 10:51
zainteresowany napisał:
Ciekawe ile lat służby mieli ci pracusie , rażący swoją niewiedzą , dyzurny tez olewator moze ukaranie ich troche przebudzi o ile oczywiscie bylo tak jak pisze gazeta


Człoweku czego jesteś taki głópi? jeżeli nie ma zdjęcia z dotyczącego danego faktu to wstawia się inne zdjęcie o podobnym motywie.Ale dal Ciebie widzę tylko obrazki się liczą?? hehe Ludziska czytajcie treś tekstu a nie tylko patrzcie po obrazkach


Człoweku czego jesteś taki głópi? jeżeli nie ma zdjęcia z dotyczącego danego faktu to wstawia się inne zdjęcie o podobnym motywie.Ale dal Ciebie widzę tylko obrazki się liczą?? hehe Ludziska czytajcie treś tekstu a nie tylko patrzcie po obrazkach rozwiń
Avatar
~anonim~ / 9 listopada 2009 o 10:29
ale jaja zdjęcie zrobione w komendzie powiatowej policji w Puławach HAHAHA załoga pracująca w redakcji dziennika wschodniego jest coraz lepsza !!!
Avatar
zainteresowany / 9 listopada 2009 o 09:17
Ciekawe ile lat służby mieli ci pracusie , rażący swoją niewiedzą , dyzurny tez olewator moze ukaranie ich troche przebudzi o ile oczywiscie bylo tak jak pisze gazeta
Avatar
Sadownik_28 / 9 listopada 2009 o 10:56
Sadownik_28 napisał:
Człoweku czego jesteś taki głópi? jeżeli nie ma zdjęcia z dotyczącego danego faktu to wstawia się inne zdjęcie o podobnym motywie.Ale dal Ciebie widzę tylko obrazki się liczą?? hehe Ludziska czytajcie treś tekstu a nie tylko patrzcie po obrazkach


sorry odpowiedź tyczyła się do posta powyżej
Avatar
Sadownik_28 / 9 listopada 2009 o 10:54
~anonim~ napisał:
ale jaja zdjęcie zrobione w komendzie powiatowej policji w Puławach HAHAHA załoga pracująca w redakcji dziennika wschodniego jest coraz lepsza !!!



Człoweku czego jesteś taki głópi? jeżeli nie ma zdjęcia dotyczącego danego faktu to wstawia się inne zdjęcie o podobnym motywie.Ale dla Ciebie widzę tylko obrazki się liczą?? hehe Ludziska czytajcie treść tekstu a nie tylko patrzcie po obrazkach
Avatar
Sadownik_28 / 9 listopada 2009 o 10:51
zainteresowany napisał:
Ciekawe ile lat służby mieli ci pracusie , rażący swoją niewiedzą , dyzurny tez olewator moze ukaranie ich troche przebudzi o ile oczywiscie bylo tak jak pisze gazeta


Człoweku czego jesteś taki głópi? jeżeli nie ma zdjęcia z dotyczącego danego faktu to wstawia się inne zdjęcie o podobnym motywie.Ale dal Ciebie widzę tylko obrazki się liczą?? hehe Ludziska czytajcie treś tekstu a nie tylko patrzcie po obrazkach


Człoweku czego jesteś taki głópi? jeżeli nie ma zdjęcia z dotyczącego danego faktu to wstawia się inne zdjęcie o podobnym motywie.Ale dal Ciebie widzę tylko obrazki się liczą?? hehe Ludziska czytajcie treś tekstu a nie tylko patrzcie po obrazkach rozwiń
Avatar
~anonim~ / 9 listopada 2009 o 10:29
ale jaja zdjęcie zrobione w komendzie powiatowej policji w Puławach HAHAHA załoga pracująca w redakcji dziennika wschodniego jest coraz lepsza !!!
Avatar
zainteresowany / 9 listopada 2009 o 09:17
Ciekawe ile lat służby mieli ci pracusie , rażący swoją niewiedzą , dyzurny tez olewator moze ukaranie ich troche przebudzi o ile oczywiscie bylo tak jak pisze gazeta
Zobacz wszystkie komentarze 5

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kalarepa w menu może być groźna

Kalarepa w menu może być groźna 0 0

Przedwojenny amerykański poeta zajął się pewnym bardzo popularnym warzywem. Kto używa kalarepy w kuchni może być zaskoczony

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem
galeria
film

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem 2 0

Damian S. i Magdalena J. stanęli w środę przed sądem. Odpowiadają za udział w rozboju i brutalne zabójstwo pracownika stacji benzynowej. Mirosława W. napadnięto, kiedy pełnił swój ostatni nocny dyżur na stacji paliw w Pałecznicy-Kolonii (gm. Niedźwiada). Sprawcy zabrali mu 140 zł.

Wojewoda lubelski z wizytą w USA

Wojewoda lubelski z wizytą w USA 0 1

Spotkania z Polonią, odwiedzanie nekropolii, msze święte oraz odsłonięcie tablicy poświęconej prezydentom Lechowi Kaczyńskiemu i Ryszardowi Kaczorowskiemu – to były główne punkty wizyty wojewody lubelskiego Przemysława Czarnka w USA.

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Taka sytuacja może zaistnieć

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Taka sytuacja może zaistnieć 0 3

Dojazdu do nowego przystanku kolejowego Lublin Zachód dotyczyć ma uchwała, której projekt chce w czwartek przeforsować w Radzie Miasta opozycyjny klub radnych Prawa i Sprawiedliwości

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta
galeria

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta 0 1

Zobacz zdjęcia Świdnika z góry.

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych]
ZDJĘCIA
galeria

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych] 10 3

218 najlepszych studentów z regionu dostało w środę stypendia od marszałka województwa. Sławomir Sosnowski wręczył im decyzje na uroczystej gali w Lubelskim Centrum Konferencyjnym.

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu
sonda
film

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu 19 7

Szef restauracji „Krokus” rozważa wprowadzenie do stałego menu nowej zupy o nazwie Kwaśny rosół a'la Sylwia. W ten sposób, z przymrużeniem oka odnosi się do konfliktu z kobietą o tym imieniu, która zakwestionowała jakość przygotowanego dla jej dziecka przyjęcia komunijnego.

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość
25 maja 2018, 21:00

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość 1 0

Już w najbliższy piątek rozpocznie się Szturmu Twierdzy Zamość przez wojska Chmielnickiego. Wielkie widowisko plenerowe potrwa przez trzy dni.

Tak mogą zmienić się górki czechowskie. Najnowsze wizualizacje [zdjęcia]
galeria

Tak mogą zmienić się górki czechowskie. Najnowsze wizualizacje [zdjęcia] 30 64

Właściciel górek czechowskich pokazał w środę koncepcję nowego parku, którego urządzenie oferuje w zamian za zgodę władz miasta na budowę mieszkań na pozostałej części dawnego poligonu. Spółka TBV twierdzi, że gotowa jest wyłożyć pieniądze na park i oddać go miastu za złotówkę. Co na to Ratusz?

IX Święto Wina w Janowcu. Program imprezy
26 maja 2018, 12:00

IX Święto Wina w Janowcu. Program imprezy 1 0

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Nadwiślańskie zaprasza na Zamek w Janowcu na 9. edycję Święta Wina. Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się w sobotę, 26 maja o godz. 12.

PiS ogłosiło kandydatów na prezydentów w miastach woj. lubelskiego

PiS ogłosiło kandydatów na prezydentów w miastach woj. lubelskiego 11 22

Znamy kolejnych kandydatów Prawa i Sprawiedliwości w wyborach samorządowych. Dzisiaj PiS ogłosił kogo poprze w wyborach na prezydenta Puław, Białej Podlaskiej, Chełma i Zamościa.

Karpiński ostro o Soboniu: Okazał się małym kłamczuszkiem
film

Karpiński ostro o Soboniu: Okazał się małym kłamczuszkiem 0 14

- Mamy do czynienia z dramatycznym rozjechaniem się obietnic wyborczych - powiedział w środę podczas konferencji prasowej poseł PO Włodzimierz Karpiński.

Tu mają powstać nowe fabryki, składy i magazyny w Lublinie. 44 hektary gruntu
galeria

Tu mają powstać nowe fabryki, składy i magazyny w Lublinie. 44 hektary gruntu 14 7

Ratusz wskazuje na Felinie tereny pod nowe fabryki, składy i magazyny. Pod ich budowę chce przeznaczyć ponad 44 ha gruntu zarezerwowanego dziś na pola uprawne i tereny nauki. Zmiany miałyby również dotyczyć terenów dawnej odlewni żeliwa przy ul. Metalurgicznej.

AZS UMCS Lublin zawarł porozumienie z grupą UMCS Biega

AZS UMCS Lublin zawarł porozumienie z grupą UMCS Biega 7 2

LEKKOATLETYKA Tym samym uczelniany klub poszerzył swoje pole działania o kolejną dyscyplinę sportową. Na terenie Parku Akademickiego 5 czerwca odbędzie się 21 Bieg o Puchar Rektora UMCS

Rozebrany mężczyzna na torach. Trzeba było go gonić

Rozebrany mężczyzna na torach. Trzeba było go gonić 0 2

W środę nad ranem 36-letni mężczyzna biegał po torach w Białej Podlaskiej. – Przez tę sytuację został zatrzymany cały skład i były trudności w ruchu – informuje nasz czytelnik.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!