wtorek, 23 maja 2017 r.

Lublin

Pożądanie bez granic

Dodano: 1 marca 2002, 20:35

Dwóch sprawców gwałtów zatrzymali we wtorek funkcjonariusze III Komisariatu Policji w Lublinie i ich kraśniccy koledzy.

Policjanci z Kraśnika schwytali 40-letniego obywatela Grecji, który posługiwał się niemieckim paszportem. Jest on podejrzewany o szantażowanie i zgwałcenie jednej z mieszkanek Lublina. Przyszłą ofiarę poznał w Polsce. Według kobiety podawał jej w papierosach środki odurzające, a następnie gwałcił, dokumentując to zdjęciami. Fotografie wieszał na jednym z lubelskich osiedli. Podczas przesłuchania przyznał, że miał również zamiar sprzedawać je w Niemczech.
Istnieje podejrzenie, że jego ofiarami mogły być inne kobiety, gdyż mężczyzna miał przy sobie plik zdjęć pornograficznych. Sam zameldowany jest we Frankfurcie, gdzie ma żonę i dzieci. W chwili zatrzymania był już spakowany. Czując, że grunt pali mu się pod nogami, chciał opuścić Polskę, ale policjanci przeszkodzili mu w tym.
Tego samego dnia funkcjonariusze z komisariatu przy ul. Kunickiego w Lublinie zatrzymali innego gwałciciela. Ofiarą czterdziestolatka była młoda Ukrainka, która poszukiwała pracy na jednym z lubelskich bazarów. Nie przeczuwała niczego złego, kiedy pracę opiekunki do dziecka zaproponował jej mieszkaniec powiatu chełmskiego. Samochodem udali się w kierunku Chełma.
Gwałciciel jechał bocznymi drogami, ciągle klucząc. W pewnym momencie wjechał do lasu. Przystawił ofierze nóż do szyi i brutalnie zgwałcił. Zabrał jej pierścionek, po czym przywiózł z powrotem do Lublina i wracając do domu zostawił na ul. Wolskiej. Koleżanka dziewczyny, jakby przeczuwając niebezpieczeństwo, zapamiętała wcześniej numery rejestracyjne samochodu. To pomogło policjantom ustalić sprawcę.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24