niedziela, 18 marca 2018 r.

Lublin

Pożyczki internetowe, czyli niskie raty na każdą kieszeń

Autor: Promocja

Pożyczki pozabankowe stały się ostatnio częstym tematem rozmów. Wszystko za sprawą coraz większej popularności tego rodzaju kredytowania w Polsce. Coraz częściej decydujemy się na wypełnienie internetowego wniosku w instytucji pozabankowej. Z czego to wynika, przecież do niedawna panowało powszechne przekonanie o nieuczciwym postępowaniu instytucji pozabankowych. Pożyczki internetowe, czyli niskie raty na każdą kieszeń Pożyczki pozabankowe stały się ostatnio częstym tematem rozmów. Wszystko za sprawą coraz większej popularności tego rodzaju kredytowania w Polsce. Coraz częściej decydujemy się na wypełnienie internetowego wniosku w instytucji pozabankowej. Z czego to wynika, przecież do niedawna panowało powszechne przekonanie o nieuczciwym postępowaniu instytucji pozabankowych.

Szybkie pożyczki online

Firmy z sektora pozabankowego zyskują coraz większą popularność wśród Polaków. Nasze społeczeństwo przyzwyczaiło się do tych instytucji, a co więcej obdarzyło je zaufaniem i coraz chętniej korzysta z ich usług. Wynika to przede wszystkim z ograniczenia papierologii do minimum. Wypełnienie internetowego wniosku daje nam możliwości uzyskania szybkiej decyzji w sprawie pożyczki. Wiele firm reklamuje się, iż w ciągu 15 minut od złożenia wniosku online przesyła odpowiedź do klienta. Co więcej, sektor pozabankowy otworzył się również na inne sposoby kredytowania. Od niedawna wnioskować możemy nie tylko o pożyczki krótkoterminowe tzw. chwilówki, ale również o pożyczki ratalne.

Pożyczki ratalne na 2 lata

Obecnie na naszym rynku działa kilka firm oferujących pożyczki ratalne. Możliwość rozłożenia zobowiązania nawet na 2 lata jest rozwiązaniem skierowany do osób, które potrzebują pożyczki, jednakże nie chcą nadwyrężać domowego budżetu. Ratka.pl  udziela pożyczek również osobom, których miesięczny dochód nie przekracza 2 tys. zł. Wystarczy jedynie kwotę oraz okres kredytowania dobrać na tyle rozsądnie, aby miesięczna wysokość zobowiązania była stosunkowo niska. Z danych uzyskanych od ratka.pl mieszkańcy Lublina wykazują duże zainteresowanie 24 miesięcznym okresem kredytowania. Warno zaznaczyć, iż w województwie lubelskim największą ilość wniosków wypełniają single w wieku do 35lat. 76% wnioskujących deklaruje wykształcenie średnie i wyższe.

Wniosek o pożyczkę na dowód

Firmy pożyczkowe starają się w przejrzysty sposób formułować wnioski, aby osoby zainteresowane mogły bez trudu zapoznać się z warunkami pożyczki. Do wypełnienia wniosku wystarczy dowód osobisty, telefon komórkowy oraz własne konto bankowe. Na ratka.pl decyzję o pożyczce od 1 000zł do 3 400zł możemy uzyskać w kilka minut.

Polecane pożyczki internetowe

Szukając firmy pożyczkowej konsumenci zwracają dużą uwagę na jej opinie wśród klientów. W kwestiach oceny samej oferty warto zwrócić uwagę na opinie wystawione przez specjalistów z zakresu pożyczek niebankowych. Pozyczkaportal.pl co miesiąc publikuje ranking najlepszych firm pożyczkowych, gdzie w ostatnim czasie ratka.pl zyskuje coraz większe uznanie.

Czytaj więcej o:

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!