Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

25 lutego 2016 r.
11:43

Praca w Lublinie. Oferty w Lubelskim Centrum Konferencyjnym

Autor: Zdjęcie autora toma
0 26 A A
Lubelskie Centrum Konferencyjne (fot. Wojciech Nieśpiałowski)
Lubelskie Centrum Konferencyjne (fot. Wojciech Nieśpiałowski)

Sześciu osób do pracy szuka Lubelskie Centrum Konferencyjne. Oferty można składać osobiście bądź drogą pocztową do końca tygodnia.

Artykuł otwarty

Czytaj Dziennik Wschodni bez ograniczeń. Sprawdź naszą ofertę

Artykuł otwarty
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Dwie osoby są poszukiwane na stanowisko ds. convention bureau, związane z promocją turystyki biznesowej w regionie, a po jednej na stanowisko technika, informatyka, handlowca i specjalisty ds. promocji. Szczegółowe informacje i wymagania można znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznej LCK.

Podległa marszałkowi województwa jednostka zajmuje się wynajmem powierzchni i organizacją konferencji, szkoleń i innych wydarzeń biznesowych. – Aktualnie jesteśmy w trakcie kompletowania zespołu. Docelowo będzie on liczył ok. 30 osób. W najbliższym czasie planujemy ogłosić kolejny nabór na kilka stanowisk – mówi Radosław Dudziński, dyrektor LCK. – Kilka mniejszych wydarzeń już zorganizowaliśmy. Większe imprezy planujemy na wiosnę i jesień, ale jeszcze jest za wcześnie, by mówić o szczegółach.

Komentarze 26

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Roden / 24 maja 2016 o 16:23
W sumie co racja to racja ale praca w Lublinie jest moze nie tyle co w Warszawie ale jest na lublinlokalnie.pl/praca mozna sobie podejrzec
Avatar
yol / 26 lutego 2016 o 14:07

Teraz pomyśl jak działa poczta w tym kraju. Po tygodniu zamknięcia naboru nagle pojawia się zbłąkana przesyłka z twoim zgłoszeniem. I co ?? i się awanturujesz bo przecież data stempla się zgadza. Konkurs do powtórzenia. To akurat jest logiczne. 

Mamy XXI wiek, są e-maile, można zrobić automatyczny formularz rekrutacyjny na stronie internetowej, a nie stosować metody ze średniowiecza. Swoją drogą jaki jest problem w zweryfikowaniu dokumentów tydzień po dopuszczonej dacie stempla. To wszystko się da, no chyba że nie ma sensu jak miejsca są już zaklepane dla pociotków.

Mamy XXI wiek, są e-maile, można zrobić automatyczny formularz rekrutacyjny na stronie internetowej, a nie stosować metody ze średniowiecza. Swoją drogą jaki jest problem w zweryfikowaniu dokumentów tydzień po dopuszczonej dacie stempla. To wszystko się da, no chyba że nie ma sensu jak miejsca są już zaklepane dla pociotków.

rozwiń
Avatar
Marzenka / 26 lutego 2016 o 09:18

PO CO TA ŚCIEMA Z NABOREM,,WŁAŚCIWE" OSOBY NA TE STANOWISKA JUŻ PEWNIE WYTYPOWANE I ZATWIERDZONE-NIKT ,,OBCY" SIĘ NIE ZAŁAPIE

You saved my day :) Ekspert o wiele mówiącym imieniu GUEST się wypowiedział więc tak napewno jest. taki autorytet "PEWNIE" nie może się mylić :D

Avatar
Gość / 26 lutego 2016 o 08:51

Ogłosili, że mają wolne etaty tylko pro forma. "Rekrutacja" już dawno się ZAKOŃCZYŁA. Jakikolwiek etat w służbie publicznej w tego typu małych miejscowościach jest obsadzany przez znajomych-znajomych. Smutne, bo reszta zdolnych musi wyjeżdżać zagranicę lub do W-wy. Pozdr

 a w troche wiekszych miejscowosciach zapewne nie jest  :P  poproszę listę.

Avatar
Gość / 26 lutego 2016 o 08:39
PO CO TA ŚCIEMA Z NABOREM,,WŁAŚCIWE" OSOBY NA TE STANOWISKA JUŻ PEWNIE WYTYPOWANE I ZATWIERDZONE-NIKT ,,OBCY" SIĘ NIE ZAŁAPIE
Avatar
xxx / 25 lutego 2016 o 18:12

T o się właśnie kolego nazywa dobra ściema. Dzisiaj dobra ściema to nie tylko BIP-y. Jak ściemniać, to na większą skalę :)

A ty wiesz o tym bo... ?? Pewnie chodzi ci o to ?? http://kodolsztyn.blogspot.com/2016/01/hejterzy-do-wynajecia-za-publiczne.html

Czytając te wpisy to jedna partia to powinna wszystkim płacić za ten hejt który każdy "nie wiem to się wypowiem" wylewa swoje żale za free. To jest frajerstwo zamiast czytać ogłoszenia o pracę to stać po wypłatę za wylewanie żółci na forach.

A ty wiesz o tym bo... ?? Pewnie chodzi ci o to ?? http://kodolsztyn.blogspot.com/2016/01/hejterzy-do-wynajecia-za-publiczne.html

Czytając te wpisy to jedna partia to powinna wszystkim płacić za ten hejt który każdy "nie wiem to się wypowiem" wylewa swoje żale za free. To jest frajerstwo zamiast czytać ogłoszenia o pracę to stać po wypłatę za wylewanie żółci na forach.

rozwiń
Avatar
Gość / 25 lutego 2016 o 18:06
..."stanowisko ds. convention bureau" !!! co za tępota. To buractwo, już nawet po Polsku nie potrafi nazwać stanowiska pracy. Masakra.
Avatar
Bożenka / 25 lutego 2016 o 17:56

Byłam tam na szkoleniu w sobotę. I powiem krótko: MEGA!! Budynek, wyposażenie, lokalizacja. Nie ma się czego wstydzić. 

Avatar
Wiesław / 25 lutego 2016 o 17:50

XXI wiek, szukają min. Specjalistów ds. Marketingu Internetowego, a dokumenty każą przesyłać tradycyjną pocztą na dodatek nie liczy się data stempla, tylko data wpływu... i tak wyglądają "konkursy" na stanowiska w tym kraju...

Teraz pomyśl jak działa poczta w tym kraju. Po tygodniu zamknięcia naboru nagle pojawia się zbłąkana przesyłka z twoim zgłoszeniem. I co ?? i się awanturujesz bo przecież data stempla się zgadza. Konkurs do powtórzenia. To akurat jest logiczne. 

Teraz pomyśl jak działa poczta w tym kraju. Po tygodniu zamknięcia naboru nagle pojawia się zbłąkana przesyłka z twoim zgłoszeniem. I co ?? i się awanturujesz bo przecież data stempla się zgadza. Konkurs do powtórzenia. To akurat jest logiczne. 

rozwiń
Avatar
yol / 25 lutego 2016 o 17:17
XXI wiek, szukają min. Specjalistów ds. Marketingu Internetowego, a dokumenty każą przesyłać tradycyjną pocztą na dodatek nie liczy się data stempla, tylko data wpływu... i tak wyglądają "konkursy" na stanowiska w tym kraju...
Avatar
Roden / 24 maja 2016 o 16:23
W sumie co racja to racja ale praca w Lublinie jest moze nie tyle co w Warszawie ale jest na lublinlokalnie.pl/praca mozna sobie podejrzec
Avatar
yol / 26 lutego 2016 o 14:07

Teraz pomyśl jak działa poczta w tym kraju. Po tygodniu zamknięcia naboru nagle pojawia się zbłąkana przesyłka z twoim zgłoszeniem. I co ?? i się awanturujesz bo przecież data stempla się zgadza. Konkurs do powtórzenia. To akurat jest logiczne. 

Mamy XXI wiek, są e-maile, można zrobić automatyczny formularz rekrutacyjny na stronie internetowej, a nie stosować metody ze średniowiecza. Swoją drogą jaki jest problem w zweryfikowaniu dokumentów tydzień po dopuszczonej dacie stempla. To wszystko się da, no chyba że nie ma sensu jak miejsca są już zaklepane dla pociotków.

Mamy XXI wiek, są e-maile, można zrobić automatyczny formularz rekrutacyjny na stronie internetowej, a nie stosować metody ze średniowiecza. Swoją drogą jaki jest problem w zweryfikowaniu dokumentów tydzień po dopuszczonej dacie stempla. To wszystko się da, no chyba że nie ma sensu jak miejsca są już zaklepane dla pociotków.

rozwiń
Avatar
Marzenka / 26 lutego 2016 o 09:18

PO CO TA ŚCIEMA Z NABOREM,,WŁAŚCIWE" OSOBY NA TE STANOWISKA JUŻ PEWNIE WYTYPOWANE I ZATWIERDZONE-NIKT ,,OBCY" SIĘ NIE ZAŁAPIE

You saved my day :) Ekspert o wiele mówiącym imieniu GUEST się wypowiedział więc tak napewno jest. taki autorytet "PEWNIE" nie może się mylić :D

Avatar
Gość / 26 lutego 2016 o 08:51

Ogłosili, że mają wolne etaty tylko pro forma. "Rekrutacja" już dawno się ZAKOŃCZYŁA. Jakikolwiek etat w służbie publicznej w tego typu małych miejscowościach jest obsadzany przez znajomych-znajomych. Smutne, bo reszta zdolnych musi wyjeżdżać zagranicę lub do W-wy. Pozdr

 a w troche wiekszych miejscowosciach zapewne nie jest  :P  poproszę listę.

Avatar
Gość / 26 lutego 2016 o 08:39
PO CO TA ŚCIEMA Z NABOREM,,WŁAŚCIWE" OSOBY NA TE STANOWISKA JUŻ PEWNIE WYTYPOWANE I ZATWIERDZONE-NIKT ,,OBCY" SIĘ NIE ZAŁAPIE
Avatar
xxx / 25 lutego 2016 o 18:12

T o się właśnie kolego nazywa dobra ściema. Dzisiaj dobra ściema to nie tylko BIP-y. Jak ściemniać, to na większą skalę :)

A ty wiesz o tym bo... ?? Pewnie chodzi ci o to ?? http://kodolsztyn.blogspot.com/2016/01/hejterzy-do-wynajecia-za-publiczne.html

Czytając te wpisy to jedna partia to powinna wszystkim płacić za ten hejt który każdy "nie wiem to się wypowiem" wylewa swoje żale za free. To jest frajerstwo zamiast czytać ogłoszenia o pracę to stać po wypłatę za wylewanie żółci na forach.

A ty wiesz o tym bo... ?? Pewnie chodzi ci o to ?? http://kodolsztyn.blogspot.com/2016/01/hejterzy-do-wynajecia-za-publiczne.html

Czytając te wpisy to jedna partia to powinna wszystkim płacić za ten hejt który każdy "nie wiem to się wypowiem" wylewa swoje żale za free. To jest frajerstwo zamiast czytać ogłoszenia o pracę to stać po wypłatę za wylewanie żółci na forach.

rozwiń
Avatar
Gość / 25 lutego 2016 o 18:06
..."stanowisko ds. convention bureau" !!! co za tępota. To buractwo, już nawet po Polsku nie potrafi nazwać stanowiska pracy. Masakra.
Avatar
Bożenka / 25 lutego 2016 o 17:56

Byłam tam na szkoleniu w sobotę. I powiem krótko: MEGA!! Budynek, wyposażenie, lokalizacja. Nie ma się czego wstydzić. 

Avatar
Wiesław / 25 lutego 2016 o 17:50

XXI wiek, szukają min. Specjalistów ds. Marketingu Internetowego, a dokumenty każą przesyłać tradycyjną pocztą na dodatek nie liczy się data stempla, tylko data wpływu... i tak wyglądają "konkursy" na stanowiska w tym kraju...

Teraz pomyśl jak działa poczta w tym kraju. Po tygodniu zamknięcia naboru nagle pojawia się zbłąkana przesyłka z twoim zgłoszeniem. I co ?? i się awanturujesz bo przecież data stempla się zgadza. Konkurs do powtórzenia. To akurat jest logiczne. 

Teraz pomyśl jak działa poczta w tym kraju. Po tygodniu zamknięcia naboru nagle pojawia się zbłąkana przesyłka z twoim zgłoszeniem. I co ?? i się awanturujesz bo przecież data stempla się zgadza. Konkurs do powtórzenia. To akurat jest logiczne. 

rozwiń
Avatar
yol / 25 lutego 2016 o 17:17
XXI wiek, szukają min. Specjalistów ds. Marketingu Internetowego, a dokumenty każą przesyłać tradycyjną pocztą na dodatek nie liczy się data stempla, tylko data wpływu... i tak wyglądają "konkursy" na stanowiska w tym kraju...
Zobacz wszystkie komentarze 26

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z premierem Morawieckim [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z premierem Morawieckim [wideo, zdjęcia] 23 7

Do pikiety doszło przed dzisiejszym spotkaniem premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Lublina

Chełmianka - Motor 0:1 (relacja na żywo)

Chełmianka - Motor 0:1 (relacja na żywo) 9 0

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Chełmianka - Motor. Dla obu ekip, to spotkanie o wszystko. Pierwszy gwizdek o godz. 17

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 27 37

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 1

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 11 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 1

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 12 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu 37 9

Brutalny napad w Kraśniku. Aresztowano dwóch mężczyzn, którzy w Kraśniku wtargnęli do domu 20-latka, zabrali do lasu i dotkliwie pobili. Mężczyzna trafił do szpitala.

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty 0 0

Ponad 1,5 metra miały niektóre z roślin konopi które zabezpieczyli policjanci w domu 20-latka

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo]
film

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo] 38 2

Lubartowscy policjanci ustalają okoliczności, w jakich doszło do pożaru będącego w budowie przedszkola w Kamionce. Spaleniu uległa część poddasza

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm 7 0

Kto odwiedzi Bychawę w dniach 26-27 maja, będzie mógł spróbować pierogów z trzech województw: lubelskiego, podkarpackiego i podlaskiego. A to za sprawą imprezy „Na Kulinarnym Szlaku Wschodniej Polski”. Pierogi lubelskie będą kulinarną gwiazdą XIX Ogólnopolskiego Festiwalu „W Krainie Pierogów”. Gwiazdą muzyczną jest Beata i Bajm

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki
galeria

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki 0 0

Dziś 26 maja, czyli Dzień Mamy. Przygotowaliśmy dla Was wierszyki i życzenia, które mogą Wam się dziś przydać

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć 5 4

Zostały już tylko dwa mecze, szanse na utrzymanie są bardzo małe, a na dodatek Wisła gra z zespołami, które mogą mieć jeszcze nadzieje na awans. Mimo wszystko puławianie chcą jeszcze powalczyć. W sobotę o godz. 17 czeka ich wyjazdowy mecz z Radomiakiem

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82 10 4

Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w Dominiczynie na drodze krajowej nr 82 między Łęczną a Włodawą