Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

18 sierpnia 2014 r.
9:15
Edytuj ten wpis

Praca w Lublinie. Proama ponownie rekrutuje

Autor: Zdjęcie autora (pp)
24 13 A A

Do końca roku Proama chce zatrudnić kolejne 100 osób, większość w Lublinie. Firma poszukuje pracowników do Departamentu Likwidacji Szkód.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Zatrudnienie w tym dziale mogą znaleźć młode osoby dopiero rozpoczynające swoją karierę zawodową, które są m.in. absolwentami prawa, administracji, filologii germańskiej i angielskiej. Absolwenci filologii wesprą likwidację szkód międzynarodowych - mówi Justyna Szafraniec, dyrektor PR w Proama. Firma poszukuje także programistów specjalizujących się w technologiach Java, GWT, ADF, PLSQL.

Obecnie ubezpieczyciel zatrudnia 543 osoby, z czego aż 429 w Ogólnopolskim Oddziale Obsługi Klienta w Lublinie. Tylko w samym 2014 roku Proama zwiększyła zatrudnienie o 167 osób, a do końca roku chce zatrudnić kolejne 100.

Rekrutacje prowadzone są także w dziale sprzedaży na stanowisko doradcy klienta oraz do zespołów wsparcia agentów. W tym działach pracę znajdą osoby z doświadczeniem w sprzedaży lub telefonicznej obsłudze.

Osoby zainteresowane pracą powinny wysyłać aplikacje pod adres: rekrutacja@proama.pl
Czytaj więcej o:

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Marcin / 19 listopada 2014 o 14:31

Czyli co tam jest na tej rekrutacji ?

Pytania dla "iodotów" pod tytułem 2 pani wady i 3 zalety/obliczanie długości banana/jakie sa pani marzenia, tudzież w jakie zwierzę chciała by się pani zamienić ... ?

Avatar
eta / 5 października 2014 o 19:21

ta cala rekrutacja to jeden wielki cyrk, ktory byl w bardziej rozwinietych krajach wprowadzany 20 lat temu. juz od ladnych kilku lat ta metoda zostala pozegnana w wiekszosci korporacji i firm z uwagi na mala obiektywnosc. teraz powinno sie stawiac na wiedze i doswiadczenie w temacie a nie na test glonojada lub inne takie pier***y. no ale coz jak sie studiowalo HR w polskiej uczelni to niestety lyknelo sie wiedzy "przedpotopowej".

Avatar
karka7 / 19 sierpnia 2014 o 20:01

Czy będzie później wypisane świadectwo pracy?

Avatar
Sandra / 19 sierpnia 2014 o 12:00

Mnie wystarczy. masz pracę, zgłoś się :)

A jak u ciebie pod brzuchem ? no wiesz jak jesteś wyposażony ?

Avatar
kierownik / 19 sierpnia 2014 o 09:34

Mnie wystarczy. masz pracę, zgłoś się :)

Avatar
Stella / 19 sierpnia 2014 o 08:26

Ja mam ładne,duże i jędrne piersi a i tak okazało się to za mało, mały dekolt ,mały cyc,wszystko dla nich małe i nie wystarczajace,

Avatar
Sandra / 19 sierpnia 2014 o 08:13

Ja zrezygnowałam,krawaciarz w perfidny sposób domagał się zrobienia  " paszczaka " to nie w moim stylu.

Avatar
Zack / 18 sierpnia 2014 o 23:16

Jak ktos chce zarabiac 2000 brutto i zapier***ac jak wół to proszę bardzo, ale zeby 3 etapy rekrutacji na to?

Avatar
dziadek / 18 sierpnia 2014 o 19:09

PROAMA - dno pod warstwą mułu, brak znajomości przepisów, wyłudzenia

Miałem do czynienia z tym "tworem"

Odradzam korzystania z "tego"

Avatar
cydr / 18 sierpnia 2014 o 14:32

3 razy bylam na rekrutacji przeszłam wszystkie etapy, podziękowali mi...

Nie wiem czy się kierują rekruterzy...jak ktoś chętny to mogę podpowiedzieć o schemacie rekrutacji.

Kierownicy przeprowadzający rozmowę na lekkim kacu...wstyd.

a nie dopuszczasz do siebie myśli, że możesz się na jakieś stanowisko zwyczajnie NIE NADAWAĆ?

Avatar
Marcin / 19 listopada 2014 o 14:31

Czyli co tam jest na tej rekrutacji ?

Pytania dla "iodotów" pod tytułem 2 pani wady i 3 zalety/obliczanie długości banana/jakie sa pani marzenia, tudzież w jakie zwierzę chciała by się pani zamienić ... ?

Avatar
eta / 5 października 2014 o 19:21

ta cala rekrutacja to jeden wielki cyrk, ktory byl w bardziej rozwinietych krajach wprowadzany 20 lat temu. juz od ladnych kilku lat ta metoda zostala pozegnana w wiekszosci korporacji i firm z uwagi na mala obiektywnosc. teraz powinno sie stawiac na wiedze i doswiadczenie w temacie a nie na test glonojada lub inne takie pier***y. no ale coz jak sie studiowalo HR w polskiej uczelni to niestety lyknelo sie wiedzy "przedpotopowej".

Avatar
karka7 / 19 sierpnia 2014 o 20:01

Czy będzie później wypisane świadectwo pracy?

Avatar
Sandra / 19 sierpnia 2014 o 12:00

Mnie wystarczy. masz pracę, zgłoś się :)

A jak u ciebie pod brzuchem ? no wiesz jak jesteś wyposażony ?

Avatar
kierownik / 19 sierpnia 2014 o 09:34

Mnie wystarczy. masz pracę, zgłoś się :)

Avatar
Stella / 19 sierpnia 2014 o 08:26

Ja mam ładne,duże i jędrne piersi a i tak okazało się to za mało, mały dekolt ,mały cyc,wszystko dla nich małe i nie wystarczajace,

Avatar
Sandra / 19 sierpnia 2014 o 08:13

Ja zrezygnowałam,krawaciarz w perfidny sposób domagał się zrobienia  " paszczaka " to nie w moim stylu.

Avatar
Zack / 18 sierpnia 2014 o 23:16

Jak ktos chce zarabiac 2000 brutto i zapier***ac jak wół to proszę bardzo, ale zeby 3 etapy rekrutacji na to?

Avatar
dziadek / 18 sierpnia 2014 o 19:09

PROAMA - dno pod warstwą mułu, brak znajomości przepisów, wyłudzenia

Miałem do czynienia z tym "tworem"

Odradzam korzystania z "tego"

Avatar
cydr / 18 sierpnia 2014 o 14:32

3 razy bylam na rekrutacji przeszłam wszystkie etapy, podziękowali mi...

Nie wiem czy się kierują rekruterzy...jak ktoś chętny to mogę podpowiedzieć o schemacie rekrutacji.

Kierownicy przeprowadzający rozmowę na lekkim kacu...wstyd.

a nie dopuszczasz do siebie myśli, że możesz się na jakieś stanowisko zwyczajnie NIE NADAWAĆ?

Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama"
galeria

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama" 0 0

Rozmową z Natalią Voytsel z Fundacji „Gdy Liczy się Czas”, która już po raz trzeci zorganizowała charytatywną akcję „Piękna Mama” w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Akcja, w której uczestniczą stylistki, fryzjerki i masażysta jest adresowana do matek dzieci z oddziału Onkologii, Hematologii i Transplantologii.

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 1

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim
26 maja 2018, 11:00

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 11 na terenie Mariny nad Zalewem Zemborzyckim rozpocznie się akcja W rytmie natury. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo] 6 3

Kilkaset par zatańczyło w piątek poloneza na placu Chopina w Puławach. Na koniec mieszkańcy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze
film

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze 70 11

– Totalne fiasko – tak pielęgniarki ze szpitala wojewódzkiego przy al. Kraśnickiej w Lublinie oceniają dzisiejsze rozmowy z dyrekcją w sprawie podwyżek wynagrodzeń. Kilkadziesiąt pielęgniarek nadal jest na L4. Na poniedziałek zaplanowano kolejną turę rozmów.

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 1 0

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 3

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia 5 16

Puławscy radni upoważnili prezydenta do zadłużenia miasta i rozstrzygnięcia ostatniego przetargu na budowę nowej hali widowiskowo-sportowej. Łączne wydatki związane z budową pierwszego etapu obiektu (bez basenu) władze szacują na ok. 90 mln złotych.

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych
26 maja 2018, 10:00

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych 0 0

Z bezpłatnych badań prowadzonych przez studentów z organizacji Młodych Medyków przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie będzie można skorzystać już w sobotę, 26 maja w Tarasach Zamkowych.

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia]
galeria

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia] 0 0

Ponad 300 awansów na wyższe stopnie służbowe przyznał Nadbużański Oddział Straży Granicznej. Okazją były piątkowe wojewódzkie uroczystości 27. rocznicy utworzenia Straży Granicznej, które odbyły się w Białej Podlaskiej.

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy
galeria
film

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy 12 0

Od soboty będzie można rezerwować bezpłatne wejściówki na Noc Kultury (2/3 czerwca). Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, a rezerwacja jest możliwa tylko przez internet. Chodzi oczywiście tylko o wydarzenia, na które wpuszczana może być ograniczona liczba widzów. Jakie to imprezy i jak zdobyć wejściówkę?

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta
Sonda

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta 30 26

Przewodnicząca rady miasta Bożena Krygier powalczy jesienią o fotel prezydenta miasta Puławy. Jej kandydaturę potwierdziły władze Prawa i Sprawiedliwości.

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 1 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej 15 3

Drugi już przetarg na ogromny areał w bialskiej podstrefie ekonomicznej zakończył się fiaskiem.

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki 4 3

Władze podlubelskiej gminy Niemce znalazły sposób na to, by zachęcić mieszkańców do płacenia podatków w ich gminie. Już po raz drugi urzędnicy zorganizowali loterię z nagrodami. Można wygrać telewizor, laptop albo konsolę.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!