Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

19 kwietnia 2016 r.
11:54

Praca w Lublinie: Są etaty dla pół tysiąca programistów. Ile można zarobić?

0 10 A A

Nawet 500 miejsc pracy czeka w Lublinie na programistów. Studenci mogą zarobić w branży IT ok. 1600 zł brutto, a doświadczeni pracownicy nawet 15 tysięcy złotych

– Branża IT w Lublinie bardzo szybko się rozwija. Tylko na jednym portalu pracuj.pl jest obecnie ok. 100 takich ofert. Firmy korzystają jednak również z innych kanałów rekrutacji, więc w tym momencie w sumie jest ok. 500 wolnych miejsc pracy – szacuje Mariusz Sagan, dyrektor Wydziału Strategii i Obsługi Inwestorów w Urzędzie Miasta w Lublinie. – Przeważają oferty dla programistów związanych z oprogramowaniem mobilnym.

Na jakie pieniądze może liczyć informatyk w Lublinie? – Wysokość zarobków zależy przede wszystkim od doświadczenia. Studenci i początkujący pracownicy w tej branży mogą na początek dostać 2,5-3 tys. zł brutto. Na bardziej zaawansowanych stanowiskach można zarobić znacznie więcej od 7 do nawet 12 tys. zł brutto – mówi Sagan.

Artykuł premium Regionalny portal informacyjny Dziennik Wschodni
Dostęp ograniczony
lub wykup pełny dostęp do portalu:
Prenumerata
30 dni
koszt: 10,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 30 dni
Prenumerata
90 dni
koszt: 25,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 90 dni
Prenumerata
180 dni
koszt: 40,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 180 dni
Prenumerata
360 dni
koszt: 70,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 360 dni

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 19 kwietnia 2016 o 20:47
Lublin jeszcze jest ma trochę do nadrobienia jeśli chodzi o zarobki i kulturę pracy w IT. Jest dobrze. Może być jeszcze lepiej. Jeśli kogoś w IT nie przyjmują jako programistę to albo jest totalnym nieukiem albo po prostu myśli, że jak umie napisać if-a i pętlę to należy mu się płaca na poziomie 3k od zaraz. Co do pracy po 8h to zależy od firmy. Byłem w takiej gdzie pracowałem 200h na miesiąc i w takiej gdzie na pracy spędzało się maks 80h. Zależy od firmy i projektu do którego się trafi. Jeśli ma się coś między uszami to po pewnym czasie 6k na rękę nie jest problemem.
Lublin jeszcze jest ma trochę do nadrobienia jeśli chodzi o zarobki i kulturę pracy w IT. Jest dobrze. Może być jeszcze lepiej. Jeśli kogoś w IT nie przyjmują jako programistę to albo jest totalnym nieukiem albo po prostu myśli, że jak umie napisać if-a i pętlę to należy mu się płaca na poziomie 3k od zaraz. Co do pracy po 8h to zależy od firmy. Byłem w takiej gdzie pracowałem 200h na miesiąc i w takiej gdzie na pracy spędzało się maks 80h. Zależy od firmy i projektu do którego się trafi. Jeśli ma się coś między uszami to po pewnym czasie 6k... rozwiń
Avatar
Gość / 19 kwietnia 2016 o 16:39

skąd wy sie ludzi bierzecie... u mojego obecnego pracodawcy odkąd pracuję nonstop szukają nowych ludzi, rekrutacja prowadzona jest bez przerwy i ludzi brakuje. w poprzedniej firmie nie mogliśmy do działu znaleźć kompetentnej osoby przez ponad pół roku, ale fakt, że zarobki były słabe - 3500 na rękę. te negatywne wypociny to chyba nieudacznicy po zawodówkach, czy inni absolwenci kierunków humanistycznych piszą :)

to podaj nazwę tego pracodawcy i żeby praca była 8 godzin, bo ja też chcę żyć po pracy a nie zapierdalać 24 godzin na dobę za te marne godziny, bo też muszę mieć siłę zrobić dzieci, bo kraj się starzeje

to podaj nazwę tego pracodawcy i żeby praca była 8 godzin, bo ja też chcę żyć po pracy a nie zapierdalać 24 godzin na dobę za te marne godziny, bo też muszę mieć siłę zrobić dzieci, bo kraj się starzeje

rozwiń
Avatar
Gość / 19 kwietnia 2016 o 15:23
skąd wy sie ludzi bierzecie... u mojego obecnego pracodawcy odkąd pracuję nonstop szukają nowych ludzi, rekrutacja prowadzona jest bez przerwy i ludzi brakuje. w poprzedniej firmie nie mogliśmy do działu znaleźć kompetentnej osoby przez ponad pół roku, ale fakt, że zarobki były słabe - 3500 na rękę. te negatywne wypociny to chyba nieudacznicy po zawodówkach, czy inni absolwenci kierunków humanistycznych piszą :)
Avatar
Gość / 19 kwietnia 2016 o 14:45
To chyba jakis art. sponsorowany. Szukam pracy w branży IT i byłem na rozmowach gdzie na jedno miejsce było po 30 osób. Stawki lubelskie w jakaś porażka. Tutaj ludzie jak tylko podłapią rok doswiadczenia to uciekają dlatego przyjmuje się tylu Ukraińców. Ostatnie znalazłem ogłoszenia dla programistów gdzie w kilku spotkałem się ze stwierdzeniem "mile widziana znajomość języka ukraińskiego lub białoruskiego".
Avatar
test / 19 kwietnia 2016 o 13:14

Jedyną szansą dla Woj. Lubelskiego jest Nowy Jedwabny Szlak. To jest okazja stulecia ! A te wszystkie korporacje to jedna wielka popelina, zatrudniają a za pół roku zwalniają. Jak np PROAMA, była i już nie ma. Tak ze nie ma się czym podniecać !

W IT nie zwalniają :)

Avatar
Gość / 19 kwietnia 2016 o 12:53
Radze poczytać opinie na gowork ;) "Biedronka dla programistów" I szukają Ukraińców, to mówi samo za siebie.
Avatar
Gość / 19 kwietnia 2016 o 12:49
Jedna wielka ściema !!!
Avatar
Gość / 19 kwietnia 2016 o 12:33
comarch? praca tam to masakra. cały artykuł to ściema
Avatar
Gość / 19 kwietnia 2016 o 12:22
czekamy na komentarz radnych PiS? Lublin w ruinie? czy jaki teraz przekaz obowiązuje?
Avatar
Gość / 19 kwietnia 2016 o 12:18
Jedyną szansą dla Woj. Lubelskiego jest Nowy Jedwabny Szlak. To jest okazja stulecia ! A te wszystkie korporacje to jedna wielka popelina, zatrudniają a za pół roku zwalniają. Jak np PROAMA, była i już nie ma. Tak ze nie ma się czym podniecać !
Avatar
Gość / 19 kwietnia 2016 o 20:47
Lublin jeszcze jest ma trochę do nadrobienia jeśli chodzi o zarobki i kulturę pracy w IT. Jest dobrze. Może być jeszcze lepiej. Jeśli kogoś w IT nie przyjmują jako programistę to albo jest totalnym nieukiem albo po prostu myśli, że jak umie napisać if-a i pętlę to należy mu się płaca na poziomie 3k od zaraz. Co do pracy po 8h to zależy od firmy. Byłem w takiej gdzie pracowałem 200h na miesiąc i w takiej gdzie na pracy spędzało się maks 80h. Zależy od firmy i projektu do którego się trafi. Jeśli ma się coś między uszami to po pewnym czasie 6k na rękę nie jest problemem.
Lublin jeszcze jest ma trochę do nadrobienia jeśli chodzi o zarobki i kulturę pracy w IT. Jest dobrze. Może być jeszcze lepiej. Jeśli kogoś w IT nie przyjmują jako programistę to albo jest totalnym nieukiem albo po prostu myśli, że jak umie napisać if-a i pętlę to należy mu się płaca na poziomie 3k od zaraz. Co do pracy po 8h to zależy od firmy. Byłem w takiej gdzie pracowałem 200h na miesiąc i w takiej gdzie na pracy spędzało się maks 80h. Zależy od firmy i projektu do którego się trafi. Jeśli ma się coś między uszami to po pewnym czasie 6k... rozwiń
Avatar
Gość / 19 kwietnia 2016 o 16:39

skąd wy sie ludzi bierzecie... u mojego obecnego pracodawcy odkąd pracuję nonstop szukają nowych ludzi, rekrutacja prowadzona jest bez przerwy i ludzi brakuje. w poprzedniej firmie nie mogliśmy do działu znaleźć kompetentnej osoby przez ponad pół roku, ale fakt, że zarobki były słabe - 3500 na rękę. te negatywne wypociny to chyba nieudacznicy po zawodówkach, czy inni absolwenci kierunków humanistycznych piszą :)

to podaj nazwę tego pracodawcy i żeby praca była 8 godzin, bo ja też chcę żyć po pracy a nie zapierdalać 24 godzin na dobę za te marne godziny, bo też muszę mieć siłę zrobić dzieci, bo kraj się starzeje

to podaj nazwę tego pracodawcy i żeby praca była 8 godzin, bo ja też chcę żyć po pracy a nie zapierdalać 24 godzin na dobę za te marne godziny, bo też muszę mieć siłę zrobić dzieci, bo kraj się starzeje

rozwiń
Avatar
Gość / 19 kwietnia 2016 o 15:23
skąd wy sie ludzi bierzecie... u mojego obecnego pracodawcy odkąd pracuję nonstop szukają nowych ludzi, rekrutacja prowadzona jest bez przerwy i ludzi brakuje. w poprzedniej firmie nie mogliśmy do działu znaleźć kompetentnej osoby przez ponad pół roku, ale fakt, że zarobki były słabe - 3500 na rękę. te negatywne wypociny to chyba nieudacznicy po zawodówkach, czy inni absolwenci kierunków humanistycznych piszą :)
Avatar
Gość / 19 kwietnia 2016 o 14:45
To chyba jakis art. sponsorowany. Szukam pracy w branży IT i byłem na rozmowach gdzie na jedno miejsce było po 30 osób. Stawki lubelskie w jakaś porażka. Tutaj ludzie jak tylko podłapią rok doswiadczenia to uciekają dlatego przyjmuje się tylu Ukraińców. Ostatnie znalazłem ogłoszenia dla programistów gdzie w kilku spotkałem się ze stwierdzeniem "mile widziana znajomość języka ukraińskiego lub białoruskiego".
Avatar
test / 19 kwietnia 2016 o 13:14

Jedyną szansą dla Woj. Lubelskiego jest Nowy Jedwabny Szlak. To jest okazja stulecia ! A te wszystkie korporacje to jedna wielka popelina, zatrudniają a za pół roku zwalniają. Jak np PROAMA, była i już nie ma. Tak ze nie ma się czym podniecać !

W IT nie zwalniają :)

Avatar
Gość / 19 kwietnia 2016 o 12:53
Radze poczytać opinie na gowork ;) "Biedronka dla programistów" I szukają Ukraińców, to mówi samo za siebie.
Avatar
Gość / 19 kwietnia 2016 o 12:49
Jedna wielka ściema !!!
Avatar
Gość / 19 kwietnia 2016 o 12:33
comarch? praca tam to masakra. cały artykuł to ściema
Avatar
Gość / 19 kwietnia 2016 o 12:22
czekamy na komentarz radnych PiS? Lublin w ruinie? czy jaki teraz przekaz obowiązuje?
Avatar
Gość / 19 kwietnia 2016 o 12:18
Jedyną szansą dla Woj. Lubelskiego jest Nowy Jedwabny Szlak. To jest okazja stulecia ! A te wszystkie korporacje to jedna wielka popelina, zatrudniają a za pół roku zwalniają. Jak np PROAMA, była i już nie ma. Tak ze nie ma się czym podniecać !
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami
film

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami 1 0

W piątek ma dojść do decydujących rozmów w szpitalu przy alei Kraśnickiej w Lublinie. W czwartek już 130 pielęgniarek było na L4.

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami 0 2

- Polsko-ukraińskich relacji po prostu nie ma - w taki sposób przewodniczący PO podsumował relacje Polski z Ukrainą.

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia)
galeria

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia) 2 0

Otwarte jest już nowe centrum rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne "Werandki" w Nałęczowie. - To pierwszy tak nowoczesny ośrodek po wschodniej stronie Wisły. Wychodzimy na przeciw potrzebom pacjentów z całej Polski - tłumaczy jego dyrekcja. Będą tam mogli skorzystać z czterech "stref": kardiologii, ortopedii, treningu i diagnostyki.

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym
26 maja 2018, 16:00

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) zaprasza na kolejną odsłonę Soboty Literackiej. 26 maja o godz. 16 odbędzie się spotkanie poświęcone Balladzie o pewnej panience Szczepana Twardocha.

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie 1 0

Gmina Biała Podlaska musi powtarzać przetargi na roboty drogowe. Wszystko dlatego, że wykonawcy swoją pracę wyceniają coraz drożej.

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie 0 2

Śledztwo w sprawie niegospodarności w stadninie koni w Janowie Podlaskim jest sztucznie przedłużane. Prokuratura powinna się zająć osobami, które obecnie tam rządzą, a dawny prezes Marek Trela powinien wrócić do pracy – przekonuje posłanka PO Joanna Mucha

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego
galeria

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego 0 1

We wtorek i środę odbyły się Juwenalia Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS 0 0

Brianna Joelle Kiesel zasiliła szeregi Pszczółki Polski AZS UMCS Lublin. 24-letnia Amerykanka ma na swoim koncie występy w najlepszej lidze świata, WNBA. Ostatnio reprezentowała szwedzkie Umea Udominate

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł 0 15

Nie będzie w Lublinie ograniczeń nocnej sprzedaży alkoholu. Ich wprowadzenia chcieli radni PiS, ale większość Rady Miasta była temu przeciwna. W czwartek uchwalony został za to zakaz sprzedaży trunków m.in. obok szkół i kościołów. Radni ustalili też maksymalną liczbę zezwoleń dla sklepów i lokali gastronomicznych.

Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia]
galeria

Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia] 4 0

Lubelski Kurator Oświaty uhonorował uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, którzy w tym roku szkolnym zostali laureatami konkursów przedmiotowych i tematycznych organizowanych we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Dzień Otwarty w nowym przedszkolu w Rakowiskach

Dzień Otwarty w nowym przedszkolu w Rakowiskach 2 0

Gmina Biała Podlaska zaprasza na Dzień Otwarty w nowym przedszkolu samorządowym w Rakowiskach. Placówka ruszy 1 września.

Dni Łukowa 2018: Ania Dąbrowska i Boys
25 maja 2018, 0:00

Dni Łukowa 2018: Ania Dąbrowska i Boys 0 0

W dniach 25-27 maja w Łukowie rozpocznie się wielkie rodzinne imprezowanie w ramach Dni Łukowa 2018. Organizatorzy szykują dla mieszkańców szereg wspaniałych atrakcji, m.in. koncerty Ani Dąbrowskiej i grupy Boys.

Dodatkowe środki dla siatkarzy Avii Świdnik, piłkarze dostaną premię jak pokonają Motor

Dodatkowe środki dla siatkarzy Avii Świdnik, piłkarze dostaną premię jak pokonają Motor 5 0

Sekcja siatkarska MKS Avia Świdnik otrzyma od miasta dodatkowe 100 tysięcy złotych na rozwój. Po spełnieniu określonych warunków, na takie samo wsparcie mogą liczyć piłkarze

Widok z basenu na rzekę, są też sauny i gabinety. Nowe SPA już otwarte [zdjęcia, ceny]
galeria

Widok z basenu na rzekę, są też sauny i gabinety. Nowe SPA już otwarte [zdjęcia, ceny] 25 2

Hotel Oskar w Puławach w środę wpuścił pierwszych klientów do budowanego od roku nowego skrzydła. Na parterze znajdziemy baseny i sauny. Na piętrze - gabinety masażu i siłownię, a wkrótce otwarta zostanie również sala do gry w squasha. To pierwszy tego typu obiekt w mieście.

Podlaski Moto Show na lotnisku w Białej Podlaskiej
25 maja 2018, 15:00

Podlaski Moto Show na lotnisku w Białej Podlaskiej 0 0

Biała Podlaska. Gratka dla fanów motoryzacji. Od piątku do niedzieli na miejscowym lotnisku odbędzie się Podlaski Moto Show. Impreza połączona jest z 1. rundą Pucharu Polski w Wyścigach Równoległych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!