Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

4 grudnia 2012 r.
19:48
Edytuj ten wpis

Pracę w Straży Miejskiej dostaną najlepsi z 268 kandydatów

Autor: Zdjęcie autora (drs)
0 6 A A
 (Jacek Świerczyński/ Archiwum)
(Jacek Świerczyński/ Archiwum)

268 osób (w tym 94 panie) złożyło podanie o pracę w Straży Miejskiej. Taką samą liczbę komenda podawała tuż po upływie terminu składania dokumentów zastrzegając, że część kandydatur może jeszcze dotrzeć pocztą.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Okazuje się, że listonosz nic nowego nie przyniósł. – Teraz sprawdzamy poprawność dokumentów wszystkich kandydatów – informuje Ryszarda Bańka ze Straży Miejskiej.

Ci, którzy spełnią wymogi formalne będą dopuszczeni do trzystopniowej rekrutacji. Zacznie się ona testem sprawnościowym, drugim etapem będzie sprawdzian znajomości dwóch ustaw, trzecim rozmowa kwalifikacyjna.

Na końcu wybrani zostaną najlepsi, wolnych etatów jest osiem. Niezaliczenie jednego z etapów przez kandydata wyklucza go z dalszego postępowania.

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
buahahahaha / 10 grudnia 2012 o 13:04
Ponawiam pytanie: GDZIE MOGĘ ZOBACZYĆ TESTY SPRAWNOŚCIOWE "NAJLEPSZYCH"? Np. biegi itp? Chciałbym obejrzeć live tych spasionych dziadków. Nazwisko ex-"komendanta" idealnie pasowało do określenia SM.
PS Panowie, tylko na litość boską nie przyjmujcie żadnych z dyskopatkią bo będą mieli problemy ze schylaniem się podczas zakładania blokad!
Ponawiam pytanie: GDZIE MOGĘ ZOBACZYĆ TESTY SPRAWNOŚCIOWE "NAJLEPSZYCH"? Np. biegi itp? Chciałbym obejrzeć live tych spasionych dziadków. Nazwisko ex-"komendanta" idealnie pasowało do określenia SM.
PS Panowie, tylko na litość boską nie przyjmujcie żadnych z dyskopatkią bo będą mieli problemy ze schylaniem się podczas zakładania blokad! rozwiń
Avatar
WTF / 6 grudnia 2012 o 11:10
BĘDZIE TO ELITA LUBELSKICH PLECAKÓW
Avatar
real / 5 grudnia 2012 o 15:22
[quote name='Alik' timestamp='1354705442' post='705703']
Taaak, na pewno pracę dostaną najlepsi kandydaci. Tak jak w każdej innej instytucji publicznej pracę dostają najlepsi kandydaci
[/quote]Sceptyk z Cybie, ale realnie oceniając peowsko-peeselowską rzeczywistość...
Avatar
jo emerytka / 5 grudnia 2012 o 15:21
pewnie wszyscy ci co mają mocne plecy i reszcie trochę ochłapów
Avatar
Polecam / 5 grudnia 2012 o 13:24
http://www.hotmoney.pl/artykul/kraj-straz-miejska-do-likwidacji-nie-oplaca-sie-ich-utrzymywac-28555
A w Lublinie nabór. Bzdura . Gonić karaluchy , dać pieniądze policji.
Avatar
Alik / 5 grudnia 2012 o 12:04
Taaak, na pewno pracę dostaną najlepsi kandydaci. Tak jak w każdej innej instytucji publicznej pracę dostają najlepsi kandydaci
Avatar
buahahahaha / 10 grudnia 2012 o 13:04
Ponawiam pytanie: GDZIE MOGĘ ZOBACZYĆ TESTY SPRAWNOŚCIOWE "NAJLEPSZYCH"? Np. biegi itp? Chciałbym obejrzeć live tych spasionych dziadków. Nazwisko ex-"komendanta" idealnie pasowało do określenia SM.
PS Panowie, tylko na litość boską nie przyjmujcie żadnych z dyskopatkią bo będą mieli problemy ze schylaniem się podczas zakładania blokad!
Ponawiam pytanie: GDZIE MOGĘ ZOBACZYĆ TESTY SPRAWNOŚCIOWE "NAJLEPSZYCH"? Np. biegi itp? Chciałbym obejrzeć live tych spasionych dziadków. Nazwisko ex-"komendanta" idealnie pasowało do określenia SM.
PS Panowie, tylko na litość boską nie przyjmujcie żadnych z dyskopatkią bo będą mieli problemy ze schylaniem się podczas zakładania blokad! rozwiń
Avatar
WTF / 6 grudnia 2012 o 11:10
BĘDZIE TO ELITA LUBELSKICH PLECAKÓW
Avatar
real / 5 grudnia 2012 o 15:22
[quote name='Alik' timestamp='1354705442' post='705703']
Taaak, na pewno pracę dostaną najlepsi kandydaci. Tak jak w każdej innej instytucji publicznej pracę dostają najlepsi kandydaci
[/quote]Sceptyk z Cybie, ale realnie oceniając peowsko-peeselowską rzeczywistość...
Avatar
jo emerytka / 5 grudnia 2012 o 15:21
pewnie wszyscy ci co mają mocne plecy i reszcie trochę ochłapów
Avatar
Polecam / 5 grudnia 2012 o 13:24
http://www.hotmoney.pl/artykul/kraj-straz-miejska-do-likwidacji-nie-oplaca-sie-ich-utrzymywac-28555
A w Lublinie nabór. Bzdura . Gonić karaluchy , dać pieniądze policji.
Avatar
Alik / 5 grudnia 2012 o 12:04
Taaak, na pewno pracę dostaną najlepsi kandydaci. Tak jak w każdej innej instytucji publicznej pracę dostają najlepsi kandydaci

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Z kijem bejsbolowym chodził po mieście i wybijał szyby. Jak się tłumaczył?

Z kijem bejsbolowym chodził po mieście i wybijał szyby. Jak się tłumaczył? 0 0

Do niecodziennego zdarzenia doszło w czwartek wieczorem w Hrubieszowie.

Alternatywa dla rolników po ASF. Bydło, konie czy soja?

Alternatywa dla rolników po ASF. Bydło, konie czy soja? 1 1

Rolnicy, którzy w związku z afrykańskim pomorem świń (ASF) zrezygnowali z hodowli, szukają alternatywnych źródeł dochodu. Marszałek województwa lubelskiego proponuje im m.in. hodowlę bydła

W autobusach pojawią się ankieterzy. O co będą pytać?

W autobusach pojawią się ankieterzy. O co będą pytać? 1 2

Władze Lublina biorą się za liczenie pasażerów w podmiejskich autobusach. Zaczęły od linii do Świdnika. Po co? – Żeby sprawdzić zapotrzebowanie na kursy – mówią miejscy urzędnicy od komunikacji. Już teraz wiadomo, że od 7 maja więcej będzie kursów linii 55 między Lublinem a Świdnikiem

Piwa lokalne i z całego świata. Za kilka godzin otwarcie nowego lokalu w Centrum Spotkania Kultur
galeria

Piwa lokalne i z całego świata. Za kilka godzin otwarcie nowego lokalu w Centrum Spotkania Kultur 13 0

O godzinie 19 w Centrum Spotkania Kultur będzie Wielkie Otwarcie Wielokranu Browaru Zakładowego. Zajrzeliśmy za kulisy.

Postawili śmietniki z herbem miasta. Brakuje tylko popielnic

Postawili śmietniki z herbem miasta. Brakuje tylko popielnic 4 4

40 nowych śmietników stanęło na miejskich przystankach autobusowych w Kraśniku.

Scena w Budowie 2018: Szuflandia dla każdego

Scena w Budowie 2018: Szuflandia dla każdego 3 0

30-letnie rekwizyty z kultowej polskiej komedii, najefektowniejsze kostiumy z warszawskiego Teatru Wielkiego i artystyczne wizje upadku Ikara studentów najlepszych szkół artystycznych w kraju. To na korytarzach. A na Sali Operowej Wielka Gala. Na wszystko wstęp wolny.

Speed Car Motor Lublin jedzie do Gdańska

Speed Car Motor Lublin jedzie do Gdańska 2 1

Z Danielem Jeleniewskim i bez Pawła Miesiąca w składzie rozegrają pierwsze wyjazdowe spotkanie w tym sezonie zawodnicy Speed Car Motoru Lublin. W sobotę w Gdańsku zmierzą się ze Zdunek Wybrzeżem

Julia Pietrucha wystąpi w Filharmonii
21 kwietnia 2018, 19:00

Julia Pietrucha wystąpi w Filharmonii 2 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 21 kwietnia o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) odbędzie się kolejny koncert z cyklu Artyści estrady. Gwiazdą wydarzenia będzie Julia Pietrucha.

"Proszę o poszanowanie prawa własności". Otwarty list radnej PiS do prezydenta Lublina

"Proszę o poszanowanie prawa własności". Otwarty list radnej PiS do prezydenta Lublina 0 8

Publikujemy list otwarty radnej PiS, Małgorzaty Suchanowskiej do prezydenta Krzysztofa Żuka. Tematem jest "procedowanie zmian Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Lublina".

3 sposoby na sprawdzenie, która apteka ma Twój lek

3 sposoby na sprawdzenie, która apteka ma Twój lek 0 0

Pacjenci często stykają się z sytuacją, gdy zmuszeni są poświęcić wiele godzin, a często nawet dni, by zrealizować przepisaną przez lekarza receptę. Zbyt długie szukanie leków w aptekach słusznie budzi złość i rezygnację. Jeśli mamy za sobą podobne doświadczenia, warto ułatwić sobie życie. Wystarczy skorzystać z kilku prostych sposobów na szukanie leków w aptekach.

Wybuch w Świdniku. W szpitalu zmarła 27-letnia Marlena
galeria

Wybuch w Świdniku. W szpitalu zmarła 27-letnia Marlena 147 12

Nie żyje 27-letnia Marlena, ofiara piątkowej eksplozji w Świdniku. Kobieta zmarła dzisiaj w szpitalu. Z ustaleń śledczych wynika, że jej chłopak oblał ją benzyną i podpalił.

Dzień mamy. Złóż życzenia za pośrednictwem Dziennika Wschodniego

Dzień mamy. Złóż życzenia za pośrednictwem Dziennika Wschodniego 0 0

Zbliża się Dzień MATKI!  Zrób prezent swojej MAMIE i za naszym pośrednictwem złóż jej życzenia.

Feliniada-WSEIada 2018: Wiemy, kto wystąpi. Sławomir jedną z gwiazd, kto jeszcze?
galeria
film

Feliniada-WSEIada 2018: Wiemy, kto wystąpi. Sławomir jedną z gwiazd, kto jeszcze? 114 11

Po trzech latach przerwy majowe koncerty w ramach Lubelskich Dni Kultury Studenckiej wracają na teren miasteczka akademickiego na Felinie. W dniach 19-20 maja swoją imprezę zorganizują tu studenci Uniwersytetu Przyrodniczego oraz Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji.

Szukają informatyka, ale nie mogą znaleźć. Brakuje ich w całym kraju

Szukają informatyka, ale nie mogą znaleźć. Brakuje ich w całym kraju 3 8

Trwa trzeci już nabór na informatyka Centrum Usług Wspólnych. Dwa poprzednie zakończyły się fiaskiem. To nie jedyny urząd, który boleśnie odczuwa brak fachowców od komputerów. W całym kraju brakuje już około 50 tysięcy programistów

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie (20-22.04)