Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

12 lutego 2010 r.
11:26
Edytuj ten wpis

Pracownice Protektora: Świat nam się zawalił

0 26 A A

Zwolnienia w Protektorze: Pracę może stracić 127 osób. Mają niepracujących mężów, dzieci w szkołach, kredyty do spłacenia.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Zawodowego doświadczenia mają tyle, ile można zdobyć przez 20 lat szyjąc albo pakując buty dla wojska. Już się nie boją, że powiedzą coś, co nie spodoba się ich szefom. Że podpadną i wylecą. Wypowiedzenia dostały 21 stycznia. Poszły na pierwszy ogień zwolnień w Protektorze.

Cały artykuł o zwalnianych pracownicach Protektora na Strefie Biznesu

Komentarze 26

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kler / 14 lutego 2010 o 11:59
Tu chodzi o pozbycie się firmy.Racje ekonomiczne nie są tak istotne.Na początku wyprowadzono pieniądze z firmy kupując akcje zagranicznych firm obuwniczych.Potem odzielono firmę od grupy "protektor".Tak to zakład stał sie kulą u nogi kombinatorów.To wszystko nadzoruje obecny naczelny.A kto wie że ma plany przeniesienia szwalni do budynku magazynowego, przeczy zdrowemu rozsądkowi.ALE takie są wytyczne'" warszawy" a sługa tylko je wykonuje!!!!
Avatar
Gość / 14 lutego 2010 o 11:15
kler napisał:
Te uwagi szydzące ze zwalnianych to zwykłe dno!!!!Jak mają odwagę to niech napiszą jawnie bez niku. Zapewniam ich że staną się bezrobotnymi.To wolny rynek!!!


tu nikt nie drwi ze zwalnianych. A to, że zapewniasz, ze staną się bezrobotnymi no to widać kim jesteś, chyba tym z solidarności, bo już nie jedna osoba od czasów panowania solidaruchów straciła pracę i nie ma za co zyć. owszem wolny rynek, ale wolny rynek nie powinien polegać na złodziejstwie, kombinatorstwie itp.


tu nikt nie drwi ze zwalnianych. A to, że zapewniasz, ze staną się bezrobotnymi no to widać kim jesteś, chyba tym z solidarności, bo już nie jedna osoba od czasów panowania solidaruchów straciła pracę i nie ma za co zyć. owszem wolny rynek, ale wolny rynek nie powinien polegać na złodziejstwie, kombinatorstwie itp. rozwiń
Avatar
Burok / 14 lutego 2010 o 09:50
LL49 napisał:
Tak popieram!!Zarząd tego zakładu mie dbał wcale o reklamę.Upadek tej firmy to wina zarządu.
Nasz browar potrafi się reklamować,a może chodzi o sprzedanie tego zakładu.Najpierw trzeba doprowadzić do upadku,żeby mógł kupić ktoś za przysłowiową złotówkę.

Za komuny w latach 60 ub. stulecia ta firma robiła świetne buty dla US Navy dla marynarzy pływających na lotniskowcach. Nie mogłobyć tam zadnego metalu z wiadomych względów. I była to wielka tajemnica. Teraz jesteśmy w NATO i co kumple Pana Appelbaumka z USA nie chcą już naszych super butów? Może jak mąż swojej izraelskiej żonki zostanie Prezydentem "nasich" Polaków to załatwi jakiś kontrakt.

Za komuny w latach 60 ub. stulecia ta firma robiła świetne buty dla US Navy dla marynarzy pływających na lotniskowcach. Nie mogłobyć tam zadnego metalu z wiadomych względów. I była to wielka tajemnica. Teraz jesteśmy w NATO i co kumple Pana Appelbaumka z USA nie chcą już naszych super butów? Może jak mąż swojej izraelskiej żonki zostanie Prezydentem "nasich" Polaków to załatwi jakiś kontrakt. rozwiń
Avatar
LL49 / 14 lutego 2010 o 01:26
adam napisał:
Jak słusznie ktos napisał ... zły marketing. Kilka fabrycznych punktów sprzedaży i reklama znaczaco zwiekszyłaby zapotrzebowanie na te i inne dostosowane do potrzeb rynku buty.Nawet na samej Lubelszczyznie jest duże zapotrzebowanie na mocne buty do pracy,turystyki czy rekreacji. Nie wszystko musi być w Polsce Chińskie.Doceńmy własne zakłady.

Tak popieram!!Zarząd tego zakładu mie dbał wcale o reklamę.Upadek tej firmy to wina zarządu.
Nasz browar potrafi się reklamować,a może chodzi o sprzedanie tego zakładu.Najpierw trzeba doprowadzić do upadku,żeby mógł kupić ktoś za przysłowiową złotówkę.

Tak popieram!!Zarząd tego zakładu mie dbał wcale o reklamę.Upadek tej firmy to wina zarządu.
Nasz browar potrafi się reklamować,a może chodzi o sprzedanie tego zakładu.Najpierw trzeba doprowadzić do upadku,żeby mógł kupić ktoś za przysłowiową złotówkę. rozwiń
Avatar
Abnegat / 13 lutego 2010 o 21:12
beduin napisał:
Do grona osób którym należało by szczególnie podziękować należało by dodać Wałęsę , Zdrajcę Mazowieckiego ,Michnika ,oraz wielu wielu innych bo sama Solidarność to był nadzwyczajny zryw robotników którzy mieli dość a ci o których tu nadmieniamy tylko wykorzystali okazję dla swoich potrzeb i czyichś zamysłów .Obecnie Solidarność jako wykorzystana partia do wspomnianych celów i zbędna po ich uzyskaniu została odsunięta dość skutecznie z życia politycznego zostali tylko ci co mieli zostać lub wspięli się po plecach robotników do koryta z którego chłepcą i zagarniająwsze3lkiego rodzaju dobra całymi garściami do dziś .A partia ludzi min. z PO jest także kontynuatorem własnych interesów i bynajmniej nie oczekiwań społecznych.Jednak podziękowania należało by zacząć składać od elektryka promowanego przez sukienkowego też dla ich interesów .

Najciekawsze to są głosy Polaków z Komandy Korniszona. Wg tej paki (na węgiel ) winni są związkowcy, że PO nie może zrealizować swoich obietnic przedwyborczych. Bawcie nas bawcie. Przecież 90% z obecnych parlamentarzystów to byli działacze związkowi. Jak dzialali w związkach to walczyli z rządem. Jak są w rządzie to walczą ze zwiazkami. Jak pisał M. Rej: " Wójt wini Pana, Pan księdza a nam biednym zewsząd nędza".

Najciekawsze to są głosy Polaków z Komandy Korniszona. Wg tej paki (na węgiel ) winni są związkowcy, że PO nie może zrealizować swoich obietnic przedwyborczych. Bawcie nas bawcie. Przecież 90% z obecnych parlamentarzystów to byli działacze związkowi. Jak dzialali w związkach to walczyli z rządem. Jak są w rządzie to walczą ze zwiazkami. Jak pisał M. Rej: " Wójt wini Pana, Pan księdza a nam biednym zewsząd nędza". rozwiń
Avatar
kler / 13 lutego 2010 o 19:13
Te uwagi szydzące ze zwalnianych to zwykłe dno!!!!Jak mają odwagę to niech napiszą jawnie bez niku. Zapewniam ich że staną się bezrobotnymi.To wolny rynek!!!
Avatar
Gość / 13 lutego 2010 o 12:09
walce na gdańsk, przywódca ma dużo pieniędzy, ładny domek, niech się sowimi "sierotami" zaopiekuje
Avatar
Gość / 13 lutego 2010 o 09:15
n@j napisał:
Gdyby nie zryw stoczniowców i np.WSK, LZNS-u , FSC w LublinieI...zasuwałbyś albo i nie bo może byłoby dziś w Polsce jak na Kubie lub Korei Północnej. Masz dziś ,,chwalco" potępionego systemu tyle możliwości że 30 lat temu nawet przez myśl ci nie przechodziło ale podejrzewam że jesteś z tej kasty "Nic nie robić ......"iiiii czekać aż coś skapnie.



co ty pieprzysz, nic nie robić, robiłam za komuny i to jeszcze bardziej, ale przynajmniej wiedziałam, że mam stała pracę, gdzie mnie nie zwolnią z dnia na dzień. Naopowiadał ci ktoś bajek i powtarzasz. Także dobrze zwalniani niech walą do solidarnościowców, do wałęsy, niech wam dają na życie, a nie sami o siebie zadbali a teram mają gdzieś. Gdybać to ty mozesz, ze bylibyśmy gdzie tam. A ja co mogę wygdybać, że Polskę solidarnościowcy sprzedają i będziesz pomalowany na czarno i służył amerykańcom. Oni nauczeni tym, ze mieli niewolników, a murzyni już nie chca być także szykuj się n a niewolnika. Muwisz o możliwości podjęcia pracy, mam 54 lata i co, już za stara aby wyjeżdżać i szukać po świecie pracy. To jest dobre dla młodych. a nie dla starszych, którzy mimo woli posiafdają już pewne schorzenia, gdzie ZUS na to nie patrzy.



co ty pieprzysz, nic nie robić, robiłam za komuny i to jeszcze bardziej, ale przynajmniej wiedziałam, że mam stała pracę, gdzie mnie nie zwolnią z dnia na dzień. Naopowiadał ci ktoś bajek i powtarzasz. Także dobrze zwalniani niech walą do solidarnościowców, do wałęsy, niech wam dają na życie, a nie sami o siebie zadbali a teram mają gdzieś. Gdybać to ty mozesz, ze bylibyśmy gdzie tam. A ja co mogę wygdybać, że Polskę solidarnościowcy sprzedają i będziesz pomalowany na czarno i służył amerykańcom. Oni nauczen... rozwiń
Avatar
adam / 12 lutego 2010 o 18:44
Jak słusznie ktos napisał ... zły marketing. Kilka fabrycznych punktów sprzedaży i reklama znaczaco zwiekszyłaby zapotrzebowanie na te i inne dostosowane do potrzeb rynku buty.Nawet na samej Lubelszczyznie jest duże zapotrzebowanie na mocne buty do pracy,turystyki czy rekreacji. Nie wszystko musi być w Polsce Chińskie.Doceńmy własne zakłady.
Avatar
fotek / 12 lutego 2010 o 18:41
Ach, jakie to lubelskie
Avatar
kler / 14 lutego 2010 o 11:59
Tu chodzi o pozbycie się firmy.Racje ekonomiczne nie są tak istotne.Na początku wyprowadzono pieniądze z firmy kupując akcje zagranicznych firm obuwniczych.Potem odzielono firmę od grupy "protektor".Tak to zakład stał sie kulą u nogi kombinatorów.To wszystko nadzoruje obecny naczelny.A kto wie że ma plany przeniesienia szwalni do budynku magazynowego, przeczy zdrowemu rozsądkowi.ALE takie są wytyczne'" warszawy" a sługa tylko je wykonuje!!!!
Avatar
Gość / 14 lutego 2010 o 11:15
kler napisał:
Te uwagi szydzące ze zwalnianych to zwykłe dno!!!!Jak mają odwagę to niech napiszą jawnie bez niku. Zapewniam ich że staną się bezrobotnymi.To wolny rynek!!!


tu nikt nie drwi ze zwalnianych. A to, że zapewniasz, ze staną się bezrobotnymi no to widać kim jesteś, chyba tym z solidarności, bo już nie jedna osoba od czasów panowania solidaruchów straciła pracę i nie ma za co zyć. owszem wolny rynek, ale wolny rynek nie powinien polegać na złodziejstwie, kombinatorstwie itp.


tu nikt nie drwi ze zwalnianych. A to, że zapewniasz, ze staną się bezrobotnymi no to widać kim jesteś, chyba tym z solidarności, bo już nie jedna osoba od czasów panowania solidaruchów straciła pracę i nie ma za co zyć. owszem wolny rynek, ale wolny rynek nie powinien polegać na złodziejstwie, kombinatorstwie itp. rozwiń
Avatar
Burok / 14 lutego 2010 o 09:50
LL49 napisał:
Tak popieram!!Zarząd tego zakładu mie dbał wcale o reklamę.Upadek tej firmy to wina zarządu.
Nasz browar potrafi się reklamować,a może chodzi o sprzedanie tego zakładu.Najpierw trzeba doprowadzić do upadku,żeby mógł kupić ktoś za przysłowiową złotówkę.

Za komuny w latach 60 ub. stulecia ta firma robiła świetne buty dla US Navy dla marynarzy pływających na lotniskowcach. Nie mogłobyć tam zadnego metalu z wiadomych względów. I była to wielka tajemnica. Teraz jesteśmy w NATO i co kumple Pana Appelbaumka z USA nie chcą już naszych super butów? Może jak mąż swojej izraelskiej żonki zostanie Prezydentem "nasich" Polaków to załatwi jakiś kontrakt.

Za komuny w latach 60 ub. stulecia ta firma robiła świetne buty dla US Navy dla marynarzy pływających na lotniskowcach. Nie mogłobyć tam zadnego metalu z wiadomych względów. I była to wielka tajemnica. Teraz jesteśmy w NATO i co kumple Pana Appelbaumka z USA nie chcą już naszych super butów? Może jak mąż swojej izraelskiej żonki zostanie Prezydentem "nasich" Polaków to załatwi jakiś kontrakt. rozwiń
Avatar
LL49 / 14 lutego 2010 o 01:26
adam napisał:
Jak słusznie ktos napisał ... zły marketing. Kilka fabrycznych punktów sprzedaży i reklama znaczaco zwiekszyłaby zapotrzebowanie na te i inne dostosowane do potrzeb rynku buty.Nawet na samej Lubelszczyznie jest duże zapotrzebowanie na mocne buty do pracy,turystyki czy rekreacji. Nie wszystko musi być w Polsce Chińskie.Doceńmy własne zakłady.

Tak popieram!!Zarząd tego zakładu mie dbał wcale o reklamę.Upadek tej firmy to wina zarządu.
Nasz browar potrafi się reklamować,a może chodzi o sprzedanie tego zakładu.Najpierw trzeba doprowadzić do upadku,żeby mógł kupić ktoś za przysłowiową złotówkę.

Tak popieram!!Zarząd tego zakładu mie dbał wcale o reklamę.Upadek tej firmy to wina zarządu.
Nasz browar potrafi się reklamować,a może chodzi o sprzedanie tego zakładu.Najpierw trzeba doprowadzić do upadku,żeby mógł kupić ktoś za przysłowiową złotówkę. rozwiń
Avatar
Abnegat / 13 lutego 2010 o 21:12
beduin napisał:
Do grona osób którym należało by szczególnie podziękować należało by dodać Wałęsę , Zdrajcę Mazowieckiego ,Michnika ,oraz wielu wielu innych bo sama Solidarność to był nadzwyczajny zryw robotników którzy mieli dość a ci o których tu nadmieniamy tylko wykorzystali okazję dla swoich potrzeb i czyichś zamysłów .Obecnie Solidarność jako wykorzystana partia do wspomnianych celów i zbędna po ich uzyskaniu została odsunięta dość skutecznie z życia politycznego zostali tylko ci co mieli zostać lub wspięli się po plecach robotników do koryta z którego chłepcą i zagarniająwsze3lkiego rodzaju dobra całymi garściami do dziś .A partia ludzi min. z PO jest także kontynuatorem własnych interesów i bynajmniej nie oczekiwań społecznych.Jednak podziękowania należało by zacząć składać od elektryka promowanego przez sukienkowego też dla ich interesów .

Najciekawsze to są głosy Polaków z Komandy Korniszona. Wg tej paki (na węgiel ) winni są związkowcy, że PO nie może zrealizować swoich obietnic przedwyborczych. Bawcie nas bawcie. Przecież 90% z obecnych parlamentarzystów to byli działacze związkowi. Jak dzialali w związkach to walczyli z rządem. Jak są w rządzie to walczą ze zwiazkami. Jak pisał M. Rej: " Wójt wini Pana, Pan księdza a nam biednym zewsząd nędza".

Najciekawsze to są głosy Polaków z Komandy Korniszona. Wg tej paki (na węgiel ) winni są związkowcy, że PO nie może zrealizować swoich obietnic przedwyborczych. Bawcie nas bawcie. Przecież 90% z obecnych parlamentarzystów to byli działacze związkowi. Jak dzialali w związkach to walczyli z rządem. Jak są w rządzie to walczą ze zwiazkami. Jak pisał M. Rej: " Wójt wini Pana, Pan księdza a nam biednym zewsząd nędza". rozwiń
Avatar
kler / 13 lutego 2010 o 19:13
Te uwagi szydzące ze zwalnianych to zwykłe dno!!!!Jak mają odwagę to niech napiszą jawnie bez niku. Zapewniam ich że staną się bezrobotnymi.To wolny rynek!!!
Avatar
Gość / 13 lutego 2010 o 12:09
walce na gdańsk, przywódca ma dużo pieniędzy, ładny domek, niech się sowimi "sierotami" zaopiekuje
Avatar
Gość / 13 lutego 2010 o 09:15
n@j napisał:
Gdyby nie zryw stoczniowców i np.WSK, LZNS-u , FSC w LublinieI...zasuwałbyś albo i nie bo może byłoby dziś w Polsce jak na Kubie lub Korei Północnej. Masz dziś ,,chwalco" potępionego systemu tyle możliwości że 30 lat temu nawet przez myśl ci nie przechodziło ale podejrzewam że jesteś z tej kasty "Nic nie robić ......"iiiii czekać aż coś skapnie.



co ty pieprzysz, nic nie robić, robiłam za komuny i to jeszcze bardziej, ale przynajmniej wiedziałam, że mam stała pracę, gdzie mnie nie zwolnią z dnia na dzień. Naopowiadał ci ktoś bajek i powtarzasz. Także dobrze zwalniani niech walą do solidarnościowców, do wałęsy, niech wam dają na życie, a nie sami o siebie zadbali a teram mają gdzieś. Gdybać to ty mozesz, ze bylibyśmy gdzie tam. A ja co mogę wygdybać, że Polskę solidarnościowcy sprzedają i będziesz pomalowany na czarno i służył amerykańcom. Oni nauczeni tym, ze mieli niewolników, a murzyni już nie chca być także szykuj się n a niewolnika. Muwisz o możliwości podjęcia pracy, mam 54 lata i co, już za stara aby wyjeżdżać i szukać po świecie pracy. To jest dobre dla młodych. a nie dla starszych, którzy mimo woli posiafdają już pewne schorzenia, gdzie ZUS na to nie patrzy.



co ty pieprzysz, nic nie robić, robiłam za komuny i to jeszcze bardziej, ale przynajmniej wiedziałam, że mam stała pracę, gdzie mnie nie zwolnią z dnia na dzień. Naopowiadał ci ktoś bajek i powtarzasz. Także dobrze zwalniani niech walą do solidarnościowców, do wałęsy, niech wam dają na życie, a nie sami o siebie zadbali a teram mają gdzieś. Gdybać to ty mozesz, ze bylibyśmy gdzie tam. A ja co mogę wygdybać, że Polskę solidarnościowcy sprzedają i będziesz pomalowany na czarno i służył amerykańcom. Oni nauczen... rozwiń
Avatar
adam / 12 lutego 2010 o 18:44
Jak słusznie ktos napisał ... zły marketing. Kilka fabrycznych punktów sprzedaży i reklama znaczaco zwiekszyłaby zapotrzebowanie na te i inne dostosowane do potrzeb rynku buty.Nawet na samej Lubelszczyznie jest duże zapotrzebowanie na mocne buty do pracy,turystyki czy rekreacji. Nie wszystko musi być w Polsce Chińskie.Doceńmy własne zakłady.
Avatar
fotek / 12 lutego 2010 o 18:41
Ach, jakie to lubelskie
Zobacz wszystkie komentarze 26

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Górnik Łęczna – Czarni Sosnowiec 0:2. Finał dopiero przed nimi

Górnik Łęczna – Czarni Sosnowiec 0:2. Finał dopiero przed nimi 0 0

Ekstraliga piłkarek nożnych Porażki Górnika Łęczna i AZS PSW Biała Podlaska, Te rezultaty niczego jednak nie zmieniają – Górnik jest mistrzem Polski, a bialczanki utrzymały się w rozgrywkach

Śmiertelnie niebezpieczna bakteria atakuje coraz częściej. 31 przypadków w woj. lubelskim

Śmiertelnie niebezpieczna bakteria atakuje coraz częściej. 31 przypadków w woj. lubelskim 0 1

Aż sześciokrotnie wzrosła w ubiegłym roku liczba zakażeń śmiertelnie niebezpieczną bakterią New Delhi. Coraz częściej dochodzi też do zakażeń bakterią wywołującą zapalenie jelita grubego i sepsy. Tymczasem lekarzy specjalistów brak.

Koncert zespołu Syny w Klubie Muzycznym w CSK
25 maja 2018, 20:00

Koncert zespołu Syny w Klubie Muzycznym w CSK 0 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 20 w Klubie Muzycznym Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) odbędzie się koncert duetu Syny, promujący ich drugą płytę.

Pociąg pośpieszny uderzył w przyczepkę samochodu. Kierowca zacierał ślady
galeria

Pociąg pośpieszny uderzył w przyczepkę samochodu. Kierowca zacierał ślady 2 1

W sobotę po godzinie 20 łukowscy policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu na przejeździe kolejowym w miejscowości Wagram. Jadący z Lublina do Świnoujścia pociąg pośpieszny uderzył w przyczepkę ciągniętą przez samochód osobowy.

Wędrowała przy drodze i wpadła do rowu. Czyja to koza?

Wędrowała przy drodze i wpadła do rowu. Czyja to koza? 2 4

Nietypowe zgłoszenie wpłynęło do dyżurnego puławskiej policji w sobotę przed południem.

Tragiczny finał piątkowej nocy. Pobity mężczyzna zmarł w szpitalu

Tragiczny finał piątkowej nocy. Pobity mężczyzna zmarł w szpitalu 6 2

Do zdarzenia doszło nocą z piątku na sobotę w Zamościu.

"Gramy dla Diany". Koncert charytatywny w Zamościu
24 maja 2018, 18:00

"Gramy dla Diany". Koncert charytatywny w Zamościu 1 0

Już po raz czwarty Szkoła Podstawowa nr 8 w Zamościu organizuje koncert charytatywny. Tym razem dochód z niego przeznaczony zostanie na rzecz 14-letniej chorej na autyzm Diany Czugały, wychowanki Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Zamościu.

Kredyt konsolidacyjny - wyjdź z zadłużeń

Kredyt konsolidacyjny - wyjdź z zadłużeń 0 0

Wartość rat, które opłacasz miesięcznie, przerasta Twoje możliwości finansowe? Aby pokonać swoje problemy finansowe, możesz skorzystać z kredytu konsolidacyjnego, który w łatwy sposób pozwoli Ci obniżyć koszt, jaki regularnie ponosisz. Łącząc kilka zobowiązań w jedno, znacznie zwiększysz swoje szanse na spłatę zadłużeń, bez ryzyka opóźnienia w ratach i zdobycia negatywnych wpisów w Biurze Informacji Kredytowej.

Unia Żabików – Grom Kąkolewnica 0:2. Grała bialska klasa okręgowa

Unia Żabików – Grom Kąkolewnica 0:2. Grała bialska klasa okręgowa 0 0

BIALSKA KLASA OKRĘGOWA W derbach powiatu radzyńskiego lepszy okazał się Grom Kąkolewnica, który pokonał Unię Żabików 2:0. Huragan Międzyrzec Podlaski rozbił LKS AGROTEX Milanów 9:2. Unia Krzywda ograła LZS Dobryń 5:0. Kolejny komplet punktów lidera Orląt Łuków

Puławy: Kolejna kosztowna niespodzianka po przetargu

Puławy: Kolejna kosztowna niespodzianka po przetargu 5 3

Przebudowa ulicy Filtrowej w Puławach może być znacznie droższa, niż zakładał Zarząd Dróg Miejskich. Oferty, które wpłynęły do przetargu przekraczają kwotę ujętą w budżecie o prawie pół miliona złotych.

Lublin: Kto odnowi salę gimnastyczną w SP 7

Lublin: Kto odnowi salę gimnastyczną w SP 7 0 0

Gruntownego remontu ma się doczekać sala gimnastyczna podstawówki przy ul. Plażowej.

Granica Dorohusk – Ruch Izbica 2:2. Wyniki chełmskiej klasy okręgowej

Granica Dorohusk – Ruch Izbica 2:2. Wyniki chełmskiej klasy okręgowej 1 2

CHEŁMSKA KLASA OKRĘGOWA Walcząca o utrzymanie Granica Dorohusk podzieliła się punktami z Ruchem Izbica. Pierwsza porażka Ogniwa Wierzbica w rundzie rewanżowej. Orzeł Srebrzyszcze zainkasował wiosną kolejny komplet punktów i to z zespołem z czołówki tabeli Spartą Rejowiec Fabryczny

Warszawska Orkiestra Sentymentalna wystąpi w Radiu Lublin
25 maja 2018, 19:00

Warszawska Orkiestra Sentymentalna wystąpi w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 19 w studiu muzycznym Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi Warszawska Orkiestra Sentymentalna.

Wypadek na al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Wjechała na czerwonym świetle?

Wypadek na al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Wjechała na czerwonym świetle? 5 2

Do wypadku doszło około godz. 9 na skrzyżowaniu ul. Zamojskiej i al. Unii Lubelskiej w Lublinie.

Zakończyli juwenalia na komisariacie. "Myśleliśmy, że atakują nas kibole. A to policja"
Alarm 24

Zakończyli juwenalia na komisariacie. "Myśleliśmy, że atakują nas kibole. A to policja" 19 10

Trzy osoby zakończyły juwenalia w komisariacie. Kolejna poddała się obdukcji lekarza sądowego. Studenci dęblińskie „Szkoły Orląt” oskarżają policję o bezpodstawną i zbyt brutalną interwencję. Policja twierdzi, ze młodzi byli pijani i agresywni.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!