środa, 21 lutego 2018 r.

Lublin

Pracownicy dawnego Zakładu Energetycznego mogą walczyć o odszkodowania

  Edytuj ten wpis
Dodano: 11 lutego 2014, 13:58
Autor: łm

Nawet 3,7 tys. osób w woj. lubelskim może być poszkodowanych przez niekorzystną zamianę akcji podczas konsolidacji sektora elektroenergetycznego w latach 2009-2010. W środę w Lublinie odbędzie się spotkanie w sprawie odszkodowań.

Chodzi o przyłączenie dawnych Lubelskich Zakładów Energetycznych do struktur PGE. Skarb Państwa zaproponował pracownikom zakładów zamianę udziałów, które posiadali w LZE na akcje PGE. Jednak wartość nowych papierów była niższa o około 15 proc. Według szacunków Marcina Juzonia z projektu Wspólna Reprezentacja, w całym województwie lubelskim poszkodowanych na zamianie jest około 3,7 tys. osób, a odszkodowanie może sięgnąć nawet 36 tys. zł na osobę (dotyczy to również pracowników dawnej Zamojskiej Korporacji Energetycznej SA oraz Zakładów Energetycznych Warszawa - Teren SA). W samym Lublinie sprawa może dotyczyć kilkuset osób. - Skarb Państwa dał ludziom mniej, niż sam otrzymywał od nich w zamian, a na tych działaniach straty mogło ponieść w sumie nawet 50 tys. osób z całej Polski. W większości są to starsi ludzie, którzy wiele lat przepracowali w tych spółkach. Zależy nam na tym, żeby tym ludziom udało się odzyskać pieniądze - wyjaśnia Juzoń. Dla tych, którzy chcą walczyć o odszkodowania, ale nie wiedzą, jak to zrobić, Wspólna Reprezentacja organizuje spotkanie informacyjne w Lublinie. Odbędzie się ono w środę 11 lutego w hotelu "Przystań” przy ul. Kunickiego w godz. 10-19. - Oferujemy wariant współpracy, w którym zainteresowani naszą pomocą nie ponoszą z góry żadnych kosztów. Nasze wynagrodzenie będzie potrącone z uzyskanego odszkodowania - mówi Artur Wnuk, dyrektor projektu Wspólna Reprezentacja.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o: Lublin PGE LZE
j
socrates uszukani?
inwestor
(9) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

j
j (23 lutego 2014 o 12:54) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Czyżby pan Juzoń, który prowadzi projekt wspólna reprezentacja nie wywiązywał się ze swoich zobowiązań?
proszę poszukać: Socrates Investment SA ostrzeżenie

Pan Juzoń absolutnie nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań! Jednych "broni" przed Skarbem Państwa, a innych oszukuje, czego jestem przykładem. Posiadam obligacje wyemitowane przez Socrates Investment, które miały byc wykupione w październiku 2013 r. Wciąż nie odzyskałam pieniędzy, a firma nie odpowiada na wezwania do zapłaty i nie raczy powiadomić mnie, kiedy odzyskam oszczędności.Kto mnie obroni przed Panem Juzoniem? 

Rozwiń
socrates uszukani?
socrates uszukani? (22 lutego 2014 o 19:03) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Czyżby pan Juzoń, który prowadzi projekt wspólna reprezentacja nie wywiązywał się ze swoich zobowiązań?
proszę poszukać: Socrates Investment SA ostrzeżenie

Rozwiń
inwestor
inwestor (12 lutego 2014 o 23:29) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

UWAGA! Lepiej przemyśleć współpracę z Socrates

wystarczy poszukać hasła: ostrzeżenie - Socrates Investment S.A.

Rozwiń
ja
ja (12 lutego 2014 o 22:49) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

ja znalazłam nie ciekawe wypowiedzi i mam pytanie czy artykuł jest sponsorowany bo takie informacje w gazecie uwierzytelniają firmę - proszę poszukać w google - wspólna reprezentacja socrates ostrzeżenie

Rozwiń
Gość
Gość (11 lutego 2014 o 19:40) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

"...Aż 41 proc. Polaków nie poświęciłoby nic dla dobra obecnej Polski – wynika z sondażu IBRiS ..."

oto jaki pier***ony dobrobyt nam zgotowali, do tego napewno jeszcze więcej osób jest na nie, bo w sondażach to i tak im zawsze więcej wychodzi na tak

Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (9)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!