Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

4 września 2017 r.
7:51

Prawie zamknęli Aqua Lublin

Autor: Zdjęcie autora drs
0 7 A A
Aqua Lublin
Aqua Lublin

Od poniedziałku (4 września) aż do 25 września nieczynna będzie zdecydowana większość atrakcji w kompleksie Aqua Lublin. Dostępny jest tu wyłącznie basen olimpijski, z którego można korzystać za połowę ceny. Zamknięty jest zarówno auapark, jak też saunarium.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Wszystko przez niezbędną przerwę konserwacyjną. Trzeba spuścić wodę z basenów, zaś urządzenia muszą przejść szczegółowy przegląd, co ma zająć trzy tygodnie.

W tym czasie czynne będą pozostałe obiekty MOSiR, w tym Centrum Sportowo-Rekreacyjne przy Łabędziej, gdzie jest basen, mały aquapark i sauna. Dostępna jest także Strefa H2O, czyli stara pływalnia przy Al. Zygmuntowskich, w której tego lata wymieniona została folia wyściełająca nieckę basenu.

W tym roku nie popluskamy się już nad Zalewem Zemborzyckim w basenach ośrodka Słoneczny Wrotków, który właśnie zakończył sezon.

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 5 września 2017 o 10:05
Hurra będzie można srać do wyremontowanego basenu!!
Avatar
Gość / 4 września 2017 o 21:39
a kupy juz wylowili?
Avatar
Gość / 4 września 2017 o 10:54
"Dostępny jest tu wyłącznie basen olimpijski, z którego można korzystać za połowę ceny." - za połowę ceny????? Oczywiście, ale jak zechcesz zostać 30 minut dłużej to dopłacasz już normalnie 100% ceny. Tego cwaniaki nie mówią już przed wejściem, tylko dowiadujesz się po wyjściu i dopłacasz słono. Oszuści!
Avatar
Jan / 4 września 2017 o 10:25
W nocy to sobie możesz wodę w wannie wymienić o ile masz wannę bo moze nic nie masz. Troll!!!! Ile ci zapłacili????
Avatar
Gość / 4 września 2017 o 09:28
"Dostępny jest tu wyłącznie basen olimpijski, z którego można korzystać za połowę ceny. (...) Wszystko przez niezbędną przerwę konserwacyjną. Trzeba spuścić wodę z basenów, zaś urządzenia muszą przejść szczegółowy przegląd, co ma zająć trzy tygodnie." .... czy to normalne w innych aquaparkach w Polsce i na świecie, że obiekt jest zamknięty przez 3 tygodnie z powodu "szczegółowego przeglądu" ?
Avatar
Gość / 4 września 2017 o 09:16
Nie siejcie paniki bo tytuł artykułu sugeruje, że coś się wydarzyło. Dość prymitywny sposób na zdobycie kolejnych wyświetleń strony ...
Avatar
Gość / 4 września 2017 o 09:12
Takich koszmarnych debili jak operatorzy Aqua Lublin, to ze świecą szukać ... Jeżeli coś jest dobrze wybudowane, to jedyną stałą czynnością jest wymiana wody, która odbywa się nocą. Ale jak zatrudnia się nieuków, to są takie skutki.
Avatar
Gość / 5 września 2017 o 10:05
Hurra będzie można srać do wyremontowanego basenu!!
Avatar
Gość / 4 września 2017 o 21:39
a kupy juz wylowili?
Avatar
Gość / 4 września 2017 o 10:54
"Dostępny jest tu wyłącznie basen olimpijski, z którego można korzystać za połowę ceny." - za połowę ceny????? Oczywiście, ale jak zechcesz zostać 30 minut dłużej to dopłacasz już normalnie 100% ceny. Tego cwaniaki nie mówią już przed wejściem, tylko dowiadujesz się po wyjściu i dopłacasz słono. Oszuści!
Avatar
Jan / 4 września 2017 o 10:25
W nocy to sobie możesz wodę w wannie wymienić o ile masz wannę bo moze nic nie masz. Troll!!!! Ile ci zapłacili????
Avatar
Gość / 4 września 2017 o 09:28
"Dostępny jest tu wyłącznie basen olimpijski, z którego można korzystać za połowę ceny. (...) Wszystko przez niezbędną przerwę konserwacyjną. Trzeba spuścić wodę z basenów, zaś urządzenia muszą przejść szczegółowy przegląd, co ma zająć trzy tygodnie." .... czy to normalne w innych aquaparkach w Polsce i na świecie, że obiekt jest zamknięty przez 3 tygodnie z powodu "szczegółowego przeglądu" ?
Avatar
Gość / 4 września 2017 o 09:16
Nie siejcie paniki bo tytuł artykułu sugeruje, że coś się wydarzyło. Dość prymitywny sposób na zdobycie kolejnych wyświetleń strony ...
Avatar
Gość / 4 września 2017 o 09:12
Takich koszmarnych debili jak operatorzy Aqua Lublin, to ze świecą szukać ... Jeżeli coś jest dobrze wybudowane, to jedyną stałą czynnością jest wymiana wody, która odbywa się nocą. Ale jak zatrudnia się nieuków, to są takie skutki.
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją 0 0

Centrum Kultury Filmowej Stylowy zostało wyróżnione za najlepsze wyniki frekwencyjne w rozpowszechnianiu filmów europejskich i światowych. Nie pierwszy raz CKF ma się czym chwalić

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne"

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne" 0 0

O 545 zł brutto mniej będzie zarabiał od 1 lipca marszałek województwa lubelskiego. To efekt rządowego rozporządzenia, którego celem było zmniejszenie zarobków samorządowców o 20 proc. Ale obniżka w przypadku naszego marszałka będzie niższa niż zakładał PiS

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić 0 0

Zmienione mają być zasady przyznawania mieszkań od miasta. Ratusz chce wpuścić do kolejki po lokal osoby o nieco wyższych dochodach. Sama kolejka rządziłaby się nieco innymi prawami niż obecnie. Osoby, które samowolnie zajęły inny lokal, trafiałyby na dalsze miejsca, przez co dłużej czekałyby na klucze

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach 0 0

MKS Perła Lublin nie zagra w fazie grupowej. Podopieczne Roberta Lisa do elity będą musiały przebijać się przez turniej kwalifikacyjny. Losowanie eliminacji jest zaplanowane na 27 czerwca.

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna 0 1

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku w Czemiernikach (pow. radzyński).

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy 1 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy G Belgia nie bez problemów pokonała na stadionie w Soczi Panamę 3:0

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19 35 6

W poniedziałek podpisano trzy umowy na prawie 25-kilometrowy odcinek S19 Lasy Janowskie – Nisko Południe. Tym samym ekspresowe połączenie Lublina z Rzeszowem nabiera coraz bardziej realnych kształtów

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku"
20 czerwca 2018, 21:00

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 20 czerwca o godz. 21 w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) w ramach cyklu Miasto movie analogowo zobaczymy film Ucieczka z Nowego Jorku.

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą 0 7

Będzie więcej kontroli owoców miękkich, w tym malin wjeżdżających do Polski zza wschodniej granicy – zapowiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej wojewoda lubelski Przemysław Czarnek. To reakcja na fatalną dla producentów malin sytuację na rynku i niskie ceny skupu tych owoców, które są zdecydowanie poniżej kosztów produkcji.

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca 0 4

Kolejny sezon i kolejne rozczarowanie w Lublinie. Motor po raz czwarty z rzędu nie wywalczył awansu do upragnionej II ligi. W lecie znowu zanosi się na zmiany w klubie. Wydaje się, że najbardziej prawdopodobny jest wariant z odmłodzeniem kadry zespołu

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia]
galeria

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia] 0 0

Za nami kolejna edycja Wielkiego Testu Języka Angielskiego „Challenge Accepted”.

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna
Lubelskie Ekstra

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna 0 0

Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna, aktualnych mistrzyń Polski.

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom
zdjęcia
galeria

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom 7 7

Ponad 4 tysiące kilometrów, kilkuset uczestników – peleton złożony z funkcjonariuszy policji i straży pożarnej przemierza Polskę, aby pomóc rannym kolegom. W poniedziałek dotarł do Lublina, a lubelska sztafeta wyjechała w trasę do Opola Lubelskiego.

Kolejny remont w klasztorze dominikanów w Lublinie. Powstanie klub

Kolejny remont w klasztorze dominikanów w Lublinie. Powstanie klub 1 2

U dominikanów rozpoczął się kolejny remont – tym razem w zachodnim skrzydle klasztoru. W wyremontowanych salach ma działać od przyszłego roku klub samopomocy.

Lublin: Dwie firmy chętne do remontu ul. Wielkopolskiej

Lublin: Dwie firmy chętne do remontu ul. Wielkopolskiej 0 0

Jest dwóch chętnych do remontu ul. Wielkopolskiej między Roztoczem a Małopolską. Ich oferty zostały wczoraj otwarte w Zarządzie Dróg i Mostów, który zakładał, że na odnowę jezdni wystarczy 470 tys. zł.