Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

8 grudnia 2014 r.
15:15
Edytuj ten wpis

Prawo jazdy: Od stycznia wykłady nieobowiązkowe. Na egzaminie ekojazda

Autor: Zdjęcie autora Paweł Puzio
423 21 A A

Rewolucyjne zmiany w egzaminach na prawo jazdy. Po 1 stycznia wykłady z teorii nie będą obowiązkowe, a na egzaminie praktycznym trzeba będzie jeździć ekonomicznie. I najważniejsze: zanim wsiądziesz do auta z "L na dachu, musisz zdać w WORD egzamin teoretyczny.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Od 1 stycznia kandydat na kierowcę sam zdecyduje, czy będzie chodzić na wykłady w ośrodku szkolenia kierowców, czy też przygotuje się do egzaminu teoretycznego we własnym zakresie. - Dopiero po zdaniu tego egzaminu będzie mógł wsiąść do samochodu z literą "L” na dachu i rozpocząć naukę jazdy - tłumaczy Wojciech Targoński, szef egzaminatorów w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Lublinie. Ta zmiana nie podoba się właścicielom OSK. Dlaczego? - Bo zagraża funkcjonowaniu szkół oraz samym kursantom - twierdzi Maciej Kulka z OSK Kulka. - Nie wiadomo, jak długo po Nowym Roku potrwa przerwa w dopływie kursantów ze względu na obowiązek zdania teorii. Dla wielu szkół jazdy ta przerwa może być zabójcza - prognozuje. Właściciele ośrodków szkolenia kierowców boją się też, że kandydaci na kierowców będą niedouczeni. A już teraz nie jest z tym najlepiej - za pierwszym podejściem w lubelskich WORD-ach zdaje zaledwie co trzeci. Kolejna ważna zmiana, która wchodzi w życie po 1 stycznia, to obowiązek ekojazdy na egzaminie praktycznym. To wymóg unijny. - Zdający ma jak najszybciej rozpędzić auto do 50 km/h, dochodząc do 4 biegu przy 1800-2600 obrotach na minutę - tłumaczy Maciej Kulka. I podkreśla, że w praktyce to niewykonalne. - Skoda fabia i każdy inny samochód używany do egzaminowania przez lubelskie WORD-y, w zalecanym zakresie obrotów silnika jedzie znacznie szybciej. Sprawdziliśmy to na naszych skodach - przekonuje.
- Do tego punktu będziemy podchodzić zdroworozsądkowo - zapewnia Wojciech Targoński z WORD. Sami egzaminatorzy także nie mają wielkiego doświadczenia z ekojazdą. - Nasi pracownicy przeszli kilkugodzinny kurs ekojazdy w Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy w Lublinie - mówi Targoński. Ci, którzy obawiają się ekojazdy na egzaminie, mogą jej uniknąć. Wystarczy, że egzamin teoretyczny zdadzą jeszcze w tym roku. Tak zamierza zrobić pani Katarzyna. - Ekojazda, którą będzie oceniać niedoświadczony w tej materii egzaminator, to dodatkowy stres - mówi kursantka z Lublina. - Dlatego postaram się zdać część teoretyczną jeszcze w grudniu. Wtedy jazdę będę zdawać na starych zasadach. Jest i dobra wiadomość. W przyszłym roku egzamin na prawo jazdy będzie można zdawać samochodem, na którym kursant uczył się jeździć, pod warunkiem, że auto będzie odpowiednio wyposażone, m.in. w kamerę w kabinie. Wiele lubelskich szkół już ma lub przygotowuje takie pojazdy. Ceny egzaminów Po 1 stycznia każdy WORD będzie musiał odprowadzać 1,5 proc. opłat z egzaminów teoretycznych do budżetu państwa. Obecnie egzamin teoretyczny na kat. B kosztuje 30 zł, a praktyczny 140 zł i coraz głośniej mówi się o potrzebie podwyżek.
Czytaj więcej o:

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
osessek / 18 czerwca 2015 o 21:01

hmm nie wiem czy takiej eko jazdy da się nauczyć na zwykłym kursie, jak już koniecznie chcecie jeździć ekologicznie to warto wykupić dodatkowy kurs np. w szkole jazdy Michała Kościuszko http://sjmk.pl/ w ogóle mają tam wiele innych dużo ciekawszych kursów niż eko jazda, można sobie poszaleć ;) 

Avatar
szkoda gadac / 9 grudnia 2014 o 22:28

A co z pierwszą pomocą?

Avatar
xxx / 9 grudnia 2014 o 05:03
Hahaha dobre.... jak ktos kto gowno wie o ekodrivingu moze oceniac i egzaminowac innych? Najwiekszym bledem jest slabe przygotowanie. Pytajac czy podczas kursu sa szkolenia w odtj uslyszalem ze tam mozna jeździc jak ma sie prawko. Przepisy powinny byc takie ze obowiazkowo na kursie jest plyta poslizgowa zeby nauczyc sie ogarniac samochod a nie tylko plac i misato a spadnie snieg i wiekszosc ludzi rozklada rece wlecze sie slamazarnie bo boja sie ze nieopanuja samochodu podczas poslizgu... a nie jakas zasrana eko jazda...
Avatar
co jest? / 9 grudnia 2014 o 00:25

Tego imbecyla który wymyślił te zmiany z miejsca wsadziłbym do pierdla, tak głośno powtórzę - IMBECYLA, któryś minister się przyznaje? Przez takich idiotów po Polsce jeżdżą coraz durniejsi i niedouczeni kierowcy, ludzie tracą czas i pieniądze na wypełnianie kretyńskich przepisów, uczciwie pracujący ludzie tracą pracę a debil w ministerstwie szczyci się swoimi "osiągnięciami". Na samym polu praw jazdy co roku mamy kilka zmian, co jedna to durniejsza, imbecyl który je co raz wprowadza w życie z pewnością nie ma żadnego wykształcenia w tym kierunku ani kompetencji. Ludzie co się dzieje?

Tego imbecyla który wymyślił te zmiany z miejsca wsadziłbym do pierdla, tak głośno powtórzę - IMBECYLA, któryś minister się przyznaje? Przez takich idiotów po Polsce jeżdżą coraz durniejsi i niedouczeni kierowcy, ludzie tracą czas i pieniądze na wypełnianie kretyńskich przepisów, uczciwie pracujący ludzie tracą pracę a debil w ministerstwie szczyci się swoimi "osiągnięciami". Na samym polu praw jazdy co roku mamy kilka zmian, co jedna to durniejsza, imbecyl który je co raz wprowadza w życie z pewnością nie ma żadnego wykształcenia w tym k... rozwiń

Avatar
SameMiszcze / 9 grudnia 2014 o 00:01

Bzdury mówi ten Pan!! W tych granicach obrotów można jechać nawet 50km/h na piątym biegu nawet w aucie z silnikiem 2-3,0l !! I taka jazda na 5 biegu z prędkością 50-60km to zużycie paliwa najniższe z możliwych, a i silnik nie zarżnięty częstą zmianą obrotów!! A co dopiero w takiej pierdziawce jak skoda fabia

W samochodzie to chyba siedziałeś tylko jako pasażer... Ogarnij sie...

Avatar
WszędzieMiszczeKierownicy / 8 grudnia 2014 o 23:57

wy w ogóle nie rozumiecie ekojazdy najważniejsze w ekojezdzie jest obserwacja drogi i przewidywanie. wystarczy obserwować stojąc na czerwonym na skrzyżowaniu co się dzieje i odpowiednio wcześniej wrzucić bieg aby po zapaleniu zielonego wmiare dynamicznie ruszyć rozpędzić się do tak zwanej 50 dzięki temu przejedzie nie trzy ale nawet dziesięć pojazdów. a jeśli dobrze obserwujemy skrzyżowanie do którego dojeżdżamy nie musimy gwałtownie hamować wystarczy spostrzec np. czy na przejściu dla pieszych miga zielone wtedy wiemy ze my zaraz będziemy mieć czerwone wiec redukujemy bieg i ... - proste?

No Shit Sherlock...

No Shit Sherlock...

rozwiń
Avatar
kasia / 8 grudnia 2014 o 21:26

wy w ogóle nie rozumiecie ekojazdy najważniejsze w ekojezdzie jest obserwacja drogi i przewidywanie. wystarczy obserwować stojąc na czerwonym na skrzyżowaniu co się dzieje i odpowiednio wcześniej wrzucić bieg aby po zapaleniu zielonego wmiare dynamicznie ruszyć rozpędzić się do tak zwanej 50 dzięki temu przejedzie nie trzy ale nawet dziesięć pojazdów. a jeśli dobrze obserwujemy skrzyżowanie do którego dojeżdżamy nie musimy gwałtownie hamować wystarczy spostrzec np. czy na przejściu dla pieszych miga zielone wtedy wiemy ze my zaraz będziemy mieć czerwone wiec redukujemy bieg i ... - proste?

wy w ogóle nie rozumiecie ekojazdy najważniejsze w ekojezdzie jest obserwacja drogi i przewidywanie. wystarczy obserwować stojąc na czerwonym na skrzyżowaniu co się dzieje i odpowiednio wcześniej wrzucić bieg aby po zapaleniu zielonego wmiare dynamicznie ruszyć rozpędzić się do tak zwanej 50 dzięki temu przejedzie nie trzy ale nawet dziesięć pojazdów. a jeśli dobrze obserwujemy skrzyżowanie do którego dojeżdżamy nie musimy gwałtownie hamować wystarczy spostrzec np. czy na przejściu dla pieszych miga zielone wtedy wiemy ze my zaraz będziem... rozwiń

Avatar
ja@ / 8 grudnia 2014 o 21:20

A ja mam w dup ten ekoterror. Nikt mi nie będzie nakazywał durackiej jazdy. Silnik zarżniety, dwumas po 50 tys pójdzie się jeb... ale za to Eko będzie. Co za paranoja w tym chorym kraju. Jaki będzie nastepny pomysł? Jazda na 5 biegu 30 km/h czy ekohamowanie butem?

hehe, dokładnie... :D chociaz mnie martwi brak obowi azku uczeszczania na teorie..... widac ilu MYSLACYCH INACZEJ jezdzi po ulicach, teraz takim GJENJUSZOM bedzie sie wydawac ze sami zakumaja wszystko..:/

hehe, dokładnie... :D chociaz mnie martwi brak obowi azku uczeszczania na teorie..... widac ilu MYSLACYCH INACZEJ jezdzi po ulicach, teraz takim GJENJUSZOM bedzie sie wydawac ze sami zakumaja wszystko..:/

rozwiń
Avatar
mm / 8 grudnia 2014 o 20:01

A ja mam w dup ten ekoterror. Nikt mi nie będzie nakazywał durackiej jazdy. Silnik zarżniety, dwumas po 50 tys pójdzie się jeb... ale za to Eko będzie. Co za paranoja w tym chorym kraju. Jaki będzie nastepny pomysł? Jazda na 5 biegu 30 km/h czy ekohamowanie butem?

Avatar
mikey / 8 grudnia 2014 o 19:43

Podwyżka? HA HA HA, jeszcze im za mało kasy? 30 zł - teoria + 140 zł - praktyka = 170 zł Nie wszyscy zdają za pierwszym razem. Proszę mi powiedzieć na co idzie ta kasa? Bo chyba nie na budowę dróg...

Avatar
osessek / 18 czerwca 2015 o 21:01

hmm nie wiem czy takiej eko jazdy da się nauczyć na zwykłym kursie, jak już koniecznie chcecie jeździć ekologicznie to warto wykupić dodatkowy kurs np. w szkole jazdy Michała Kościuszko http://sjmk.pl/ w ogóle mają tam wiele innych dużo ciekawszych kursów niż eko jazda, można sobie poszaleć ;) 

Avatar
szkoda gadac / 9 grudnia 2014 o 22:28

A co z pierwszą pomocą?

Avatar
xxx / 9 grudnia 2014 o 05:03
Hahaha dobre.... jak ktos kto gowno wie o ekodrivingu moze oceniac i egzaminowac innych? Najwiekszym bledem jest slabe przygotowanie. Pytajac czy podczas kursu sa szkolenia w odtj uslyszalem ze tam mozna jeździc jak ma sie prawko. Przepisy powinny byc takie ze obowiazkowo na kursie jest plyta poslizgowa zeby nauczyc sie ogarniac samochod a nie tylko plac i misato a spadnie snieg i wiekszosc ludzi rozklada rece wlecze sie slamazarnie bo boja sie ze nieopanuja samochodu podczas poslizgu... a nie jakas zasrana eko jazda...
Avatar
co jest? / 9 grudnia 2014 o 00:25

Tego imbecyla który wymyślił te zmiany z miejsca wsadziłbym do pierdla, tak głośno powtórzę - IMBECYLA, któryś minister się przyznaje? Przez takich idiotów po Polsce jeżdżą coraz durniejsi i niedouczeni kierowcy, ludzie tracą czas i pieniądze na wypełnianie kretyńskich przepisów, uczciwie pracujący ludzie tracą pracę a debil w ministerstwie szczyci się swoimi "osiągnięciami". Na samym polu praw jazdy co roku mamy kilka zmian, co jedna to durniejsza, imbecyl który je co raz wprowadza w życie z pewnością nie ma żadnego wykształcenia w tym kierunku ani kompetencji. Ludzie co się dzieje?

Tego imbecyla który wymyślił te zmiany z miejsca wsadziłbym do pierdla, tak głośno powtórzę - IMBECYLA, któryś minister się przyznaje? Przez takich idiotów po Polsce jeżdżą coraz durniejsi i niedouczeni kierowcy, ludzie tracą czas i pieniądze na wypełnianie kretyńskich przepisów, uczciwie pracujący ludzie tracą pracę a debil w ministerstwie szczyci się swoimi "osiągnięciami". Na samym polu praw jazdy co roku mamy kilka zmian, co jedna to durniejsza, imbecyl który je co raz wprowadza w życie z pewnością nie ma żadnego wykształcenia w tym k... rozwiń

Avatar
SameMiszcze / 9 grudnia 2014 o 00:01

Bzdury mówi ten Pan!! W tych granicach obrotów można jechać nawet 50km/h na piątym biegu nawet w aucie z silnikiem 2-3,0l !! I taka jazda na 5 biegu z prędkością 50-60km to zużycie paliwa najniższe z możliwych, a i silnik nie zarżnięty częstą zmianą obrotów!! A co dopiero w takiej pierdziawce jak skoda fabia

W samochodzie to chyba siedziałeś tylko jako pasażer... Ogarnij sie...

Avatar
WszędzieMiszczeKierownicy / 8 grudnia 2014 o 23:57

wy w ogóle nie rozumiecie ekojazdy najważniejsze w ekojezdzie jest obserwacja drogi i przewidywanie. wystarczy obserwować stojąc na czerwonym na skrzyżowaniu co się dzieje i odpowiednio wcześniej wrzucić bieg aby po zapaleniu zielonego wmiare dynamicznie ruszyć rozpędzić się do tak zwanej 50 dzięki temu przejedzie nie trzy ale nawet dziesięć pojazdów. a jeśli dobrze obserwujemy skrzyżowanie do którego dojeżdżamy nie musimy gwałtownie hamować wystarczy spostrzec np. czy na przejściu dla pieszych miga zielone wtedy wiemy ze my zaraz będziemy mieć czerwone wiec redukujemy bieg i ... - proste?

No Shit Sherlock...

No Shit Sherlock...

rozwiń
Avatar
kasia / 8 grudnia 2014 o 21:26

wy w ogóle nie rozumiecie ekojazdy najważniejsze w ekojezdzie jest obserwacja drogi i przewidywanie. wystarczy obserwować stojąc na czerwonym na skrzyżowaniu co się dzieje i odpowiednio wcześniej wrzucić bieg aby po zapaleniu zielonego wmiare dynamicznie ruszyć rozpędzić się do tak zwanej 50 dzięki temu przejedzie nie trzy ale nawet dziesięć pojazdów. a jeśli dobrze obserwujemy skrzyżowanie do którego dojeżdżamy nie musimy gwałtownie hamować wystarczy spostrzec np. czy na przejściu dla pieszych miga zielone wtedy wiemy ze my zaraz będziemy mieć czerwone wiec redukujemy bieg i ... - proste?

wy w ogóle nie rozumiecie ekojazdy najważniejsze w ekojezdzie jest obserwacja drogi i przewidywanie. wystarczy obserwować stojąc na czerwonym na skrzyżowaniu co się dzieje i odpowiednio wcześniej wrzucić bieg aby po zapaleniu zielonego wmiare dynamicznie ruszyć rozpędzić się do tak zwanej 50 dzięki temu przejedzie nie trzy ale nawet dziesięć pojazdów. a jeśli dobrze obserwujemy skrzyżowanie do którego dojeżdżamy nie musimy gwałtownie hamować wystarczy spostrzec np. czy na przejściu dla pieszych miga zielone wtedy wiemy ze my zaraz będziem... rozwiń

Avatar
ja@ / 8 grudnia 2014 o 21:20

A ja mam w dup ten ekoterror. Nikt mi nie będzie nakazywał durackiej jazdy. Silnik zarżniety, dwumas po 50 tys pójdzie się jeb... ale za to Eko będzie. Co za paranoja w tym chorym kraju. Jaki będzie nastepny pomysł? Jazda na 5 biegu 30 km/h czy ekohamowanie butem?

hehe, dokładnie... :D chociaz mnie martwi brak obowi azku uczeszczania na teorie..... widac ilu MYSLACYCH INACZEJ jezdzi po ulicach, teraz takim GJENJUSZOM bedzie sie wydawac ze sami zakumaja wszystko..:/

hehe, dokładnie... :D chociaz mnie martwi brak obowi azku uczeszczania na teorie..... widac ilu MYSLACYCH INACZEJ jezdzi po ulicach, teraz takim GJENJUSZOM bedzie sie wydawac ze sami zakumaja wszystko..:/

rozwiń
Avatar
mm / 8 grudnia 2014 o 20:01

A ja mam w dup ten ekoterror. Nikt mi nie będzie nakazywał durackiej jazdy. Silnik zarżniety, dwumas po 50 tys pójdzie się jeb... ale za to Eko będzie. Co za paranoja w tym chorym kraju. Jaki będzie nastepny pomysł? Jazda na 5 biegu 30 km/h czy ekohamowanie butem?

Avatar
mikey / 8 grudnia 2014 o 19:43

Podwyżka? HA HA HA, jeszcze im za mało kasy? 30 zł - teoria + 140 zł - praktyka = 170 zł Nie wszyscy zdają za pierwszym razem. Proszę mi powiedzieć na co idzie ta kasa? Bo chyba nie na budowę dróg...

Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Szaleniec grasuje po Puławach. Przecina opony w samochodach

Szaleniec grasuje po Puławach. Przecina opony w samochodach 0 0

Od niedzieli puławska policja otrzymała już 9 zgłoszeń od właścicieli samochodów, których opony zostały przecięte ostrym narzędziem. Najwięcej przypadków zanotowano przy ul. 6 Sierpnia i Kołłątaja.

Nowy rok szkolny 2018/2019. Kiedy ferie i wakacje? [kalendarz]

Nowy rok szkolny 2018/2019. Kiedy ferie i wakacje? [kalendarz] 0 0

Nowy kalendarz roku szkolnego 2018/2019 r. opublikowało Ministerstwo Edukacji Narodowej

Lubelskie – smakuj biznes

Lubelskie – smakuj biznes 0

Jeśli dopisuje Ci przedsiębiorczy apetyt i jesteś głodny kolejnych sukcesów, mamy dla Ciebie 3 apetyczne kąski, które komponują się w pełnowartościowy posiłek dla Twojej działalności.

Złota Setka tylko w czwartek z Dziennikiem Wschodnim!

Złota Setka tylko w czwartek z Dziennikiem Wschodnim! 0 0

W czwartek wraz z papierowym wydaniem naszej gazety, można otrzymać darmowy dodatek podsumowujący XXII edycję "Złotej Setki", czyli Rankingu Najlepszych Firm Lubelszczyzny

Zapomniała, że jest na drodze podporządkowanej. Oto efekt

Zapomniała, że jest na drodze podporządkowanej. Oto efekt 0 0

Groźny wypadek na skrzyżowaniu ulic Zamkowej, Artyleryjskiej i Piłsudskiego w Białej Podlaskiej.

Polska - Senegal. Pokaż, jak kibicujesz Biało-Czerwonym! Wyślij zdjęcie
galeria
film

Polska - Senegal. Pokaż, jak kibicujesz Biało-Czerwonym! Wyślij zdjęcie 0 2

Nadszedł długo wyczekiwany dzień - wtorek, 19 czerwca. O godzinie 17 nasi piłkarze po dwunastu latach wracają na piłkarski Mundial, na stadionie Spartaka w Moskwie zmierzą się z Senegalem.

Kibicu, jedź do strefy autobusem

Kibicu, jedź do strefy autobusem 0 0

Specjalna linia autobusowa dowiezie dzisiaj kibiców przed wielki ekran przy Arenie Lublin, gdzie będzie można oglądać transmisję meczu Polski z Senegalem.

Paw z Kozłówki już wie! Wytypował zwycięzcę meczu Polska-Senegal [wideo]
film

Paw z Kozłówki już wie! Wytypował zwycięzcę meczu Polska-Senegal [wideo] 0 2

Kibice nie mają wątpliwości. Pierwszy mecz Polaków z Senegalem w mistrzostwach świata zakończy się zwycięstwem biało-czerwonych. Wynik wtorkowego spotkania wytypował też paw z Kozłówki

Malwina Kopron (AZS UMCS): Na swojej ziemi chcę powalczyć o złoto

Malwina Kopron (AZS UMCS): Na swojej ziemi chcę powalczyć o złoto 0 1

ROZMOWA Z Malwiną Kopron, zawodniczką AZS UMCS Lublin

Kto wygra mecz: Polska czy Senegal? Mieszkańcy Lublina optymistyczni [wideo]
film

Kto wygra mecz: Polska czy Senegal? Mieszkańcy Lublina optymistyczni [wideo] 2 4

Dzisiaj Polska gra swój pierwszy mecz na mundialu 2018. Przeciwnikiem będzie Senegal. Osoby, które zapytaliśmy dzisiaj w centrum Lublina o to, jak skończy się to spotkanie, w większości typują zwycięstwo Polaków. - Mamy zaufanie do naszych piłkarzy - mówią.

Poseł z PiS kupił prawo jazdy? Jest wniosek o uchylenie immunitetu poselskiego

Poseł z PiS kupił prawo jazdy? Jest wniosek o uchylenie immunitetu poselskiego 3 33

Jest wniosek o uchylenie immunitetu poselskiego Piotrowi Olszówce z Biłgoraja. To skutek śledztwa, dotyczącego handlu prawami jazdy. Materiały zebrane przez prokuraturę wskazują, że parlamentarzysta Prawa i Sprawiedliwości mógł kupić swoje uprawnienia

Wolisz dzikość przyrody czy zapach orientu? Zobacz, jakie kierunki wakacyjne warto uwzględnić w swoich planach

Wolisz dzikość przyrody czy zapach orientu? Zobacz, jakie kierunki wakacyjne warto uwzględnić w swoich planach 1 0

Zagraniczne wakacje mają to do siebie, że pozwalają spojrzeć z dystansem na świat, w którym żyjemy na co dzień. Nagle się okazuje, że na całym globie istnieją różne style życia, różne modele pracy i spędzania czasu wolnego, a my – korzystając z urlopu – możemy wreszcie przetestować je na własnej skórze. Zobacz, jakie możliwości daje Ci urlop na Zanzibarze, jakie zaś w Turcji.

Wypadek na trasie Lublin-Łęczna. Są utrudnienia dla kierowców

Wypadek na trasie Lublin-Łęczna. Są utrudnienia dla kierowców 1 0

Utrudnienia na drodze krajowej nr 82 po wypadku w Zofiówce (pow. łęczyński). Samochód zjechał tam do rowu.

O ustawie 2.0 - wywiad z Tomaszem Tokarskim Przewodniczącym Parlamentu Studentów RP
19 czerwca 2018, 0:00

O ustawie 2.0 - wywiad z Tomaszem Tokarskim Przewodniczącym Parlamentu Studentów RP 22 0

O reformie nauki i szkolnictwa wyższego, protestach przeciwko ustawie 2.0 oraz zamieszaniu wokół jej uchwalenia rozmawiamy z Panem Tomaszem Tokarskim, studentem i doktorantem Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, przewodniczącym Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej.

Wjechał dacią w słup energetyczny

Wjechał dacią w słup energetyczny 0 4

Kierowca stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w słup energetyczny

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!