Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

16 lutego 2015 r.
19:30
Edytuj ten wpis

Premier Kopacz w Lublinie zapowiedziała podwyżki dla urzędników

Autor: Zdjęcie autora toma
250 33 A A

W poniedziałek rozpoczęto obchody 95-lecia działalności Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego. W uroczystości w Sali Błękitnej wzięła udział premier Ewa Kopacz.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Szefowa rządu spotkała się z urzędnikami, do których apelowała o to, aby pozwolili Polakom czuć się współgospodarzami urzędów.

- Jak to się może wydarzyć? Wtedy, kiedy informacja i rozmowa z obywatelem odbywa się przy waszych biurkach. Wtedy, kiedy zagubiony człowiek, który nie musi znać przepisów prawa uzyska informację pełną, czytelną i przekazaną dostępnym językiem. Wtedy, kiedy może skorzystać z faksu, czy kserokopiarki i nie musi być wysyłany poza budynek urzędu. Wtedy wyjdzie z tego miejsca i będzie wiedział, jak załatwić swoją sprawę - podkreślała Kopacz.

Pani premier zapowiedziała też, że w przyszłym roku pracownicy służby cywilnej będą mogli liczyć na podwyżki. Po przemówieniu, wraz z wojewodą Wojciechem Wilkiem, wręczyła odznaczenia państwowe za długoletnią pracę kilkudziesięciu pracownikom LUW oraz jego delegatur w Białej Podlaskiej, Chełmie i Zamościu.
Lubelski Urząd Wojewódzki rozpoczął swoją działalność 15 lutego 1920 roku. Został utworzony na mocy ustawy tymczasowej z 2 sierpnia 1919 roku o organizacji władz administracyjnych II instancji, która powoływała pięć województw na obszarze centralnej Polski: warszawskie, łódzkie, kieleckie, białostockie i lubelskie. Początkowo większość urzędów wydziału mieściła się przy ul. Niecałej 14 w Lublinie, w dzisiejszej siedzibie Miejskiego Urzędu Pracy.

Uroczystości jubileuszowe potrwają do soboty.

Komentarze 33

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
POgromca komuchów / 23 lutego 2015 o 08:29

36 lat pracy i 1380 z netto, precz z tym pieprzonym krajem, nienawidzę go, wykonuje ta prace bo muszę, z niewolnika nie ma pracownika,

Tak siedem lat temu tępe, niedouczone,komunistyczne bydło wybrało !!!!  jesteśmy już na skraju przepaści !!!  czy można to było przewidzieć ? oczywiście że tak,ale że tylu idiotów jest w mojej ojczyżnie,to było trudne do przewidzenia.  ech.

Avatar
Gość / 22 lutego 2015 o 20:36

36 lat pracy i 1380 z netto, precz z tym pieprzonym krajem, nienawidzę go, wykonuje ta prace bo muszę, z niewolnika nie ma pracownika,

Avatar
krzys / 17 lutego 2015 o 20:32

władza ,która boi się demokracji ,zaczyna od  prób przekupstwa apratu urzedniczego , nastepnym krokiem będzie to sam względem aparatu przymusu ,czyli podwyzki dla policji, armii, cba abw itd.

Tak zaczynała swój koniec kazda dyktatura !!!

Avatar
petent / 17 lutego 2015 o 19:05

i bardzo dobrze Urzędnikowi tez sie nalezy bo ciezko na to pracuje.... 

Wystarczy mu to co bierze pod stołem,a dać to chyba tylko w ryj !!!!

Avatar
XYZ / 17 lutego 2015 o 18:04

i bardzo dobrze Urzędnikowi tez sie nalezy bo ciezko na to pracuje.... 

Avatar
niebartuś / 17 lutego 2015 o 11:39

Ta stara wstrętna zakłamana pokraka Kopaczowa obiecała i da podwyżkę ponieważ niedługo wybory więc uważa że większość tych matołów można kupić a że pseudo -prezydent Żuk to swój człowiek więc trzeba czynić starania aby ci przestępcy znowu byli przy władzy i mogli dalej oszukiwać i okradać obywateli

Bartusiu, prezydent Żuk jest w Urzędzie Miasta, a podwyżka została obiecana urzędnikom urzędu wojewódzkiego. To dwa różne urzędy, dwa rózne budżety i dwa rózne źródła finasowania. Premier nie ma nic do podwyżek w urzędzie miejskim, ale co taki kmiot z Ryczywołów jak ty może o tym wiedzieć. Grunt to pluć jadem i klepać głupoty rodem z PRL.

Bartusiu, prezydent Żuk jest w Urzędzie Miasta, a podwyżka została obiecana urzędnikom urzędu wojewódzkiego. To dwa różne urzędy, dwa rózne budżety i dwa rózne źródła finasowania. Premier nie ma nic do podwyżek w urzędzie miejskim, ale co taki kmiot z Ryczywołów jak ty może o tym wiedzieć. Grunt to pluć jadem i klepać głupoty rodem z PRL.

rozwiń
Avatar
rozbawiona Iwona / 17 lutego 2015 o 10:09

Ta stara wstrętna zakłamana pokraka Kopaczowa obiecała i da podwyżkę ponieważ niedługo wybory więc uważa że większość tych matołów można kupić a że pseudo -prezydent Żuk to swój człowiek więc trzeba czynić starania aby ci przestępcy znowu byli przy władzy i mogli dalej oszukiwać i okradać obywateli

No ale stringi w Vivie reklamowała, nic tylko w pierwszej parze z Grodzką, z 1damą na pochód 1 majowy,same lampucery,kabaret,nic więcej nie trzeba,POśmiewisko na cały świat,nadzieja w tej Ogórek że trochę tych paszkwili i paskud wykasuje,bu,ha,ha,ha.

No ale stringi w Vivie reklamowała, nic tylko w pierwszej parze z Grodzką, z 1damą na pochód 1 majowy,same lampucery,kabaret,nic więcej nie trzeba,POśmiewisko na cały świat,nadzieja w tej Ogórek że trochę tych paszkwili i paskud wykasuje,bu,ha,ha,ha.

rozwiń
Avatar
juy / 17 lutego 2015 o 08:03

ELEKTORAT dostanie kaskę?

Avatar
smile / 17 lutego 2015 o 07:55

Wydział Gospodarki Nieruchomościami i Skarbu Państwa Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego to jakaś kpina i parodia instytucji państwowej !!!

Avatar
aaaa / 17 lutego 2015 o 07:47

Ta stara wstrętna zakłamana pokraka Kopaczowa obiecała i da podwyżkę ponieważ niedługo wybory więc uważa że większość tych matołów można kupić a że pseudo -prezydent Żuk to swój człowiek więc trzeba czynić starania aby ci przestępcy znowu byli przy władzy i mogli dalej oszukiwać i okradać obywateli

Wstaw swoje zdjęcie to ocenimy, czy jesteś młody piękny, zgrabny. Strasznie jesteś zdołowany, może jesteś nieukiem, paskudnym facetem i dowartościowujesz się obrażając innych. Jeśli masz coś do powiedzenia, to powiedz, ale bez epitetów w stosunku do innych (nie jest ważne czy to premier, czy sąsiad). Pewnie jeszcze jesteś szczylem i nie wiesz, że ktokolwiek będzie rządził, to tobie nie będzie dobrze.  A urzędnicy są i będą, bo nie załatwiłbyś bez nich żadnej sprawy w urzędzie. Ot co i tyle w temacie!!

Wstaw swoje zdjęcie to ocenimy, czy jesteś młody piękny, zgrabny. Strasznie jesteś zdołowany, może jesteś nieukiem, paskudnym facetem i dowartościowujesz się obrażając innych. Jeśli masz coś do powiedzenia, to powiedz, ale bez epitetów w stosunku do innych (nie jest ważne czy to premier, czy sąsiad). Pewnie jeszcze jesteś szczylem i nie wiesz, że ktokolwiek będzie rządził, to tobie nie będzie dobrze.  A urzędnicy są i będą, bo nie załatwiłbyś bez nich żadnej sprawy w urzędzie. Ot co i tyle w temacie!!

rozwiń
Avatar
POgromca komuchów / 23 lutego 2015 o 08:29

36 lat pracy i 1380 z netto, precz z tym pieprzonym krajem, nienawidzę go, wykonuje ta prace bo muszę, z niewolnika nie ma pracownika,

Tak siedem lat temu tępe, niedouczone,komunistyczne bydło wybrało !!!!  jesteśmy już na skraju przepaści !!!  czy można to było przewidzieć ? oczywiście że tak,ale że tylu idiotów jest w mojej ojczyżnie,to było trudne do przewidzenia.  ech.

Avatar
Gość / 22 lutego 2015 o 20:36

36 lat pracy i 1380 z netto, precz z tym pieprzonym krajem, nienawidzę go, wykonuje ta prace bo muszę, z niewolnika nie ma pracownika,

Avatar
krzys / 17 lutego 2015 o 20:32

władza ,która boi się demokracji ,zaczyna od  prób przekupstwa apratu urzedniczego , nastepnym krokiem będzie to sam względem aparatu przymusu ,czyli podwyzki dla policji, armii, cba abw itd.

Tak zaczynała swój koniec kazda dyktatura !!!

Avatar
petent / 17 lutego 2015 o 19:05

i bardzo dobrze Urzędnikowi tez sie nalezy bo ciezko na to pracuje.... 

Wystarczy mu to co bierze pod stołem,a dać to chyba tylko w ryj !!!!

Avatar
XYZ / 17 lutego 2015 o 18:04

i bardzo dobrze Urzędnikowi tez sie nalezy bo ciezko na to pracuje.... 

Avatar
niebartuś / 17 lutego 2015 o 11:39

Ta stara wstrętna zakłamana pokraka Kopaczowa obiecała i da podwyżkę ponieważ niedługo wybory więc uważa że większość tych matołów można kupić a że pseudo -prezydent Żuk to swój człowiek więc trzeba czynić starania aby ci przestępcy znowu byli przy władzy i mogli dalej oszukiwać i okradać obywateli

Bartusiu, prezydent Żuk jest w Urzędzie Miasta, a podwyżka została obiecana urzędnikom urzędu wojewódzkiego. To dwa różne urzędy, dwa rózne budżety i dwa rózne źródła finasowania. Premier nie ma nic do podwyżek w urzędzie miejskim, ale co taki kmiot z Ryczywołów jak ty może o tym wiedzieć. Grunt to pluć jadem i klepać głupoty rodem z PRL.

Bartusiu, prezydent Żuk jest w Urzędzie Miasta, a podwyżka została obiecana urzędnikom urzędu wojewódzkiego. To dwa różne urzędy, dwa rózne budżety i dwa rózne źródła finasowania. Premier nie ma nic do podwyżek w urzędzie miejskim, ale co taki kmiot z Ryczywołów jak ty może o tym wiedzieć. Grunt to pluć jadem i klepać głupoty rodem z PRL.

rozwiń
Avatar
rozbawiona Iwona / 17 lutego 2015 o 10:09

Ta stara wstrętna zakłamana pokraka Kopaczowa obiecała i da podwyżkę ponieważ niedługo wybory więc uważa że większość tych matołów można kupić a że pseudo -prezydent Żuk to swój człowiek więc trzeba czynić starania aby ci przestępcy znowu byli przy władzy i mogli dalej oszukiwać i okradać obywateli

No ale stringi w Vivie reklamowała, nic tylko w pierwszej parze z Grodzką, z 1damą na pochód 1 majowy,same lampucery,kabaret,nic więcej nie trzeba,POśmiewisko na cały świat,nadzieja w tej Ogórek że trochę tych paszkwili i paskud wykasuje,bu,ha,ha,ha.

No ale stringi w Vivie reklamowała, nic tylko w pierwszej parze z Grodzką, z 1damą na pochód 1 majowy,same lampucery,kabaret,nic więcej nie trzeba,POśmiewisko na cały świat,nadzieja w tej Ogórek że trochę tych paszkwili i paskud wykasuje,bu,ha,ha,ha.

rozwiń
Avatar
juy / 17 lutego 2015 o 08:03

ELEKTORAT dostanie kaskę?

Avatar
smile / 17 lutego 2015 o 07:55

Wydział Gospodarki Nieruchomościami i Skarbu Państwa Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego to jakaś kpina i parodia instytucji państwowej !!!

Avatar
aaaa / 17 lutego 2015 o 07:47

Ta stara wstrętna zakłamana pokraka Kopaczowa obiecała i da podwyżkę ponieważ niedługo wybory więc uważa że większość tych matołów można kupić a że pseudo -prezydent Żuk to swój człowiek więc trzeba czynić starania aby ci przestępcy znowu byli przy władzy i mogli dalej oszukiwać i okradać obywateli

Wstaw swoje zdjęcie to ocenimy, czy jesteś młody piękny, zgrabny. Strasznie jesteś zdołowany, może jesteś nieukiem, paskudnym facetem i dowartościowujesz się obrażając innych. Jeśli masz coś do powiedzenia, to powiedz, ale bez epitetów w stosunku do innych (nie jest ważne czy to premier, czy sąsiad). Pewnie jeszcze jesteś szczylem i nie wiesz, że ktokolwiek będzie rządził, to tobie nie będzie dobrze.  A urzędnicy są i będą, bo nie załatwiłbyś bez nich żadnej sprawy w urzędzie. Ot co i tyle w temacie!!

Wstaw swoje zdjęcie to ocenimy, czy jesteś młody piękny, zgrabny. Strasznie jesteś zdołowany, może jesteś nieukiem, paskudnym facetem i dowartościowujesz się obrażając innych. Jeśli masz coś do powiedzenia, to powiedz, ale bez epitetów w stosunku do innych (nie jest ważne czy to premier, czy sąsiad). Pewnie jeszcze jesteś szczylem i nie wiesz, że ktokolwiek będzie rządził, to tobie nie będzie dobrze.  A urzędnicy są i będą, bo nie załatwiłbyś bez nich żadnej sprawy w urzędzie. Ot co i tyle w temacie!!

rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 33

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 0 0

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 6 0

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 1

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 4 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu 27 2

Brutalny napad w Kraśniku. Aresztowano dwóch mężczyzn, którzy w Kraśniku wtargnęli do domu 20-latka, zabrali do lasu i dotkliwie pobili. Mężczyzna trafił do szpitala.

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty 0 0

Ponad 1,5 metra miały niektóre z roślin konopi które zabezpieczyli policjanci w domu 20-latka

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo]
film

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo] 20 1

Lubartowscy policjanci ustalają okoliczności, w jakich doszło do pożaru będącego w budowie przedszkola w Kamionce. Spaleniu uległa część poddasza

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm 1 0

Kto odwiedzi Bychawę w dniach 26-27 maja, będzie mógł spróbować pierogów z trzech województw: lubelskiego, podkarpackiego i podlaskiego. A to za sprawą imprezy „Na Kulinarnym Szlaku Wschodniej Polski”. Pierogi lubelskie będą kulinarną gwiazdą XIX Ogólnopolskiego Festiwalu „W Krainie Pierogów”. Gwiazdą muzyczną jest Beata i Bajm

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki
galeria

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki 0 0

Dziś 26 maja, czyli Dzień Mamy. Przygotowaliśmy dla Was wierszyki i życzenia, które mogą Wam się dziś przydać

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć 5 4

Zostały już tylko dwa mecze, szanse na utrzymanie są bardzo małe, a na dodatek Wisła gra z zespołami, które mogą mieć jeszcze nadzieje na awans. Mimo wszystko puławianie chcą jeszcze powalczyć. W sobotę o godz. 17 czeka ich wyjazdowy mecz z Radomiakiem

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82 7 3

Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w Dominiczynie na drodze krajowej nr 82 między Łęczną a Włodawą

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach
27 maja 2018, 10:00

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach 0 0

W niedzielę, 27 maja o godz. 10 na Skwerze Niepodległości w Puławach odbędzie się Wiosenny Kiermasz Klubu Twórców Ludowych.

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze 50 18

Grzegorz Małys, ojciec 12-letniego Rafała, który zginął na przejściu dla pieszych wracając z zajęć na basenie, będzie mógł poznać opinie dotyczące pracy byłego już dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Zamościu. Sam domagał się ich ujawnienia. Prezydent Zamościa będzie musiał udostępnić te dokumenty

Lublin: Trwają Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce [zdjęcia]
galeria

Lublin: Trwają Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce [zdjęcia] 3 0

W ten weekend Lublin będzie gospodarzem Akademickich Mistrzostw Polski. Uroczyste otwarcie zaplanowano na sobotę, o godz. 17.30. Zawody oczywiście odbędą się na nowym stadionie przy Al. Piłsudskiego 22

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!