środa, 21 marca 2018 r.

Lublin

Prezes LSM Jan Gąbka odchodzi na emeryturę. „Nie chcę umrzeć za biurkiem”

Dodano: 28 września 2017, 11:13
Autor: gr

Prezes LSM Jan Gąbka
Prezes LSM Jan Gąbka (fot. Maciej Kaczanowski)

Mam prawie 72 lata, nie chcę umrzeć za biurkiem. Odejdę gdy Rada Nadzorcza LSM w najbliższym czasie wybierze nowego prezesa – mówi Jan Gąbka. Prezes spółdzielni zapowiada, że przechodzi na emeryturę.

Pogłoski o zamiarze odejścia prezesa krążyły od pewnego czasu, ale część mieszkańców nie wierzyła w te informacje. Tym razem została już potwierdzona.

– W informatorze LSM jest już ogłoszenie o naborze na nowego prezesa – przyznał w rozmowie z nami Jan Gąbka, który obecnie przebywa na urlopie.

Jan Gąbka rządził Lubelską Spółdzielnią Mieszkaniową od 32 lat. Od pewnego czasu jego działania budziły sprzeciw sporej części mieszkańców. Protestowali oni m.in. przeciwko trwającej budowie domu seniora na os. Sienkiewicza. Mieszkańcy spółdzielni zbierali podpisy, aby zorganizować Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie i wymienić władze spółdzielni.

Użytkownik niezarejestrowany
hghg
Użytkownik niezarejestrowany
(21) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (28 września 2017 o 20:42) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Proszę monitorować kto i za czyje pieniądze wyposaży gabinety lekarskie i sale do rehabilitacji w tzw "domu seniora" i kto w nich znajdzie pracę, kto zajmie się cateringiem i wreszcie kto w tym domu zamieszka. Czy nie o to w tym wszystkim chodzi? Czy nie oto toczono wojnę z mieszkańcami całego LSM budując "po trupach"? Zniszczono osiedle Sienkiewicza, tereny zielone, uszkodzono korzenie drzew, brak będzie miejsc parkingowych a lokalna uliczka Wołodyjowskiego przy szkole z racji wzmożonego ruchu już staje się niebezpieczna.
Rozwiń
hghg
hghg (28 września 2017 o 18:08) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
biedaczysko, i tak już za stary był na pracę
Rozwiń
Gość
Gość (28 września 2017 o 18:06) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Kiedy pozdejmujecie te okropne banery i billboardy na LSM !!???!! Wstyd dla mieszkańców tej dzielnicy !!! Kicz i disco polo !!! Duża wieś !!!
Rozwiń
Gość
Gość (28 września 2017 o 16:11) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Jak zobaczę to uwierzę, bo nie ufam już w ani jedno słowo tego człowieka. Jeśli takie jaja się działy na LSM w ostatnich latach, że aż prokuraturą się skończyło to o czym tu mówić.
Rozwiń
Gość
Gość (28 września 2017 o 16:07) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Każdy dawny "prezes" SM, przyniesiony w teczce przez towarzyszy, to komuch, złodziej i pasożyt. Żerowali na ludziach przy pomocy prawa, które sami sobie ustanowili. Na śmietnik z nimi.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (21)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!