czwartek, 22 lutego 2018 r.

Lublin

Prezydent Lublina Krzysztof Żuk uzyskał absolutorium

  Edytuj ten wpis
Dodano: 26 czerwca 2014, 14:18
Autor: drs

Prezydent Lublina Krzysztof Żuk uzyskał absolutorium za 2013 r. Tym samym Rada Miasta uznała, że prawidłowo zrealizował listę dochodów i wydatków miasta za zeszły rok.

Niespodzianek nie było: Żuka chwalili radni Platformy Obywatelskiej oraz klubu Wspólny Lublin, a suchej nitki nie zostawiali na nim radni Prawa i Sprawiedliwości.

Za uchwałą głosowało 21 radnych, przeciw 7, 1 wstrzymał się od głosu.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o: Lublin Krzysztof Żuk
Lubelak
Zenon
Przemysław Leniak
(6) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Lubelak
Lubelak (27 czerwca 2014 o 06:43) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Taaaa i na ręce prezydenta codziennie do zaakceptowania lista wydarzeń KULTURANYCH, które władza ma zaakceptować żeby można było wyświetlić, pokazać czy napisać....

i lądujemy w PISdowskim terrorze bez wolności słowa, czynu czy czegokolwiek... gdzie jeszcze pewnie najlepiej osoba z PIS siedziałaby i zatwierdzała kto dziś może się uśmiechnąć, kto pierdnąć a kto tego robić nie może.... TEERROR PISIORÓW Masakra... skąd się biorą takie pomysły u ludzi... cegła im spadła na łeb?

Rozwiń
Zenon
Zenon (26 czerwca 2014 o 16:33) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

sprawdźmy jakie pieniądze z naszych podatków poszły na rzecz lewackich organizacji

Data 26 czerwca 2014 r.

Pan

Krzysztof Żuk

Prezydent Miasta Lublin

krzysztof.zuk@lublin.eu

urzad_miasta@lublin.eu
bip@lublin.eu

Wniosek o udostępnienie informacji publicznej:

Działając na podstawie art. 10 ust 1 ustawy  z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej (Dz.U. 2001 nr 112 poz. 1198 z późń. zm.)

W związku z planowaną w podległej panu „instytucji kultury” jakim jest Centrum Kultury w Lublinie wystawienia bluźnierczego spektaklu „Gologota Picnic”, którego przekaz idzie w kolizję prawną z art. 257 kodeksu karnego Ja  podatnik, domagam się informacji ile z moich pieniędzy za pośrednictwem budżetu miasta Lublin zostało przeznaczonych na wystawienie przez CK w Lublinie tego skandalicznego spektaklu. Czy dyrekcja CK konsultowała z władzami miasta Lublin chęć wystawienia w swoich progach tego przedstawienia.  Z racji ze to nie pierwszy w Lublinie takie bluźnierczy event wspieranych przez  władze Lublina tzw. animatorów kultury alternatywnej proszę też o podanie informacji nt. wszelkich form wsparcia ze strony Miasta Lublin (samorząd miasto na prawach powiatu) dla następujących podmiotów: Przestrzeń Inicjatyw Twórczych „Tektura” Galeria Labirynt Warsztaty Kultury w Lublinie Centrum Kultury w Lublinie Stowarzyszenie Homo Faber Pracowni Sztuk Zaangażowanych Społecznie REWIRY Teatru "Provisorium" Bramy Grodzkiej Teatru NN Kawiarni-Ksiegarnia "Spóldzielnia" Kolektyw "Zatarg" European Alternatives Lublin Kawiarnia Kawka Autonomiczne Centrum Społeczne Cicha4 Klub Krytyki Politycznej w Lublinie Stowarzyszenie "Studnia Pamięci"

za lata kalendarzowe 2010 - 2014 – tj. kadencji Pana Krzysztofa Żuka na funkcji Prezydenta miasta Lublin

Interesują mnie przede wszystkim

wysokość środków finansowych oraz ich tytuł i forma jakie z Budżetu Miasta Lublin, budżetów jednostek organizacyjnych Miasta Lublin a także spółek prawa handlowego, w których udziałowcem całościowym i większościowym jest Miasto Lublin zostały przekazane na działalność ww. podmiotów i cel na który zostały one przeznaczone;

 

korzystanie przez ww. podmioty z mienia [nieruchomości (forma prawna korzystania) i mienie ruchome] Miasta Lublin, jednostek organizacyjnych Miasta Lublin (przede wszystkim jednostki oświaty, instytucje kultury) a także spółek prawa handlowego, w których udziałowcem całościowym i większościowym jest Miasto Lublin.

Proszę o przedstawienie kwot jakie samorząd Miasto Lublin bądź jednostki organizacyjne i spółki p.h. czerpią z tego tytułu wynajmowania/dzierżawy/urzeczenia lokali, działek, nieruchomości ww. podmiotom/ instytucjom kultury/ stowarzyszeniom

pomoc w promocji przez środki masowego przekazu (w tym strony internetowe administrowane przez Urząd Miasta Lublin) wydarzeń organizowanych przez ww. podmioty. Form współpracy podległych Prezydentowi Miasta Lublin szkół i innych placówek systemu oświaty z ww. podmiotami.

Proszę o przedstawienie wykazu szkół z informacja z którymi z ww. podmiotami współpracują i w jakim zakresie.

Informację proszę przesłać mi w terminie ustawowym na wskazana  skrzynkę e-mailową  …………………………………

Z poważaniem

…………………………………

Rozwiń
Przemysław Leniak
Przemysław Leniak (26 czerwca 2014 o 15:55) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

no jak widać ;-)
żuk dostał absolutorium a rozmowa jest o Leniaku ;-)

Rozwiń
Gość
Gość (26 czerwca 2014 o 15:42) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

nie zaczepiaj Leniaka bo to zwykły głupi prymityw, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem .... niech się produkuje i tak nikt go nie czyta i nie zwraca uwagi na jego wypociny

Rozwiń
zgrywus
zgrywus (26 czerwca 2014 o 14:58) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Leniak,czy na tym awatarze to twoje coś takie co z litości do Ciebie nazwę "twarzą" ?

Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (6)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!