Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

26 czerwca 2015 r.
8:43

Prezydent Lublina z absolutorium. PiS było przeciw

Autor: Zdjęcie autora drs
0 10 A A
Krzysztof Żuk
Krzysztof Żuk

Prezydent Krzysztof Żuk uzyskał absolutorium za wykonanie budżetu miasta w 2014 roku

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Radni uznali, że prezydent dobrze wykonał budżet za 2014 r. udzielając mu absolutorium.

16 głosów było za, 15 przeciw, co odzwierciedla układ sił w radzie: Żuka chwaliła PO, a ganiło PiS.

Czytaj więcej o:

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 26 czerwca 2015 o 21:53
PIS jak zwykle na złość mamie odmrozi sobie uszy. Ślepi na wszystko co wmieście się zmienia, bo Prezydentem to jest facet innego gatunku politycznego. Wysłać to towarzystwo ojca rydzyka na Madagaskar. Tubylcy docenią tempo reform. Nowy Premiero-Prezydent Madagaskaru, pan pruszkowski zacznie od biura podróży na koszt tubylców!
Avatar
Gość / 26 czerwca 2015 o 21:35
Rozwój jest? Jaki? Stadion np. za który będziemy zwracać kasę do UE, bo nic się na nim nie dzieje. Centrum miasta zatłoczone pojazdami że nie trudno przejechać w godzinach szczytu i będzie jeszcze gorzej, gdyż w samym centrum buduje się biurowce dla urzędów i przybędzie dodatkowo setki pojazdów pracowników i petentów. Drzewa wycina się na potęgę, bo liczą się tylko deweloperzy, a zieleń nie jest ważna i obudzimy się w betonowej pustyni. Takich spraw jest wiele, ale miejsca by tu zabrakło. Czym się więc chwalić? Tym że jeden głos przeważył by przeszło absolutorium?
Rozwój jest? Jaki? Stadion np. za który będziemy zwracać kasę do UE, bo nic się na nim nie dzieje. Centrum miasta zatłoczone pojazdami że nie trudno przejechać w godzinach szczytu i będzie jeszcze gorzej, gdyż w samym centrum buduje się biurowce dla urzędów i przybędzie dodatkowo setki pojazdów pracowników i petentów. Drzewa wycina się na potęgę, bo liczą się tylko deweloperzy, a zieleń nie jest ważna i obudzimy się w betonowej pustyni. Takich spraw jest wiele, ale miejsca by tu zabrakło. Czym się więc chwalić? Tym że jeden głos przeważył by... rozwiń
Avatar
Gość / 26 czerwca 2015 o 21:22
trudno dyskutować z idiotami na argumenty - zawsze zakrzyczą. Dobrze, że mamy takiego Prezydenta. Każdy kto nie widzi rozwoju jest chyba parchaty na oba oczy. Tu nie chodzi o to jak Jarek chce żeby głosować, czy Kopaczowa - chodzi o to aby Lublin się rozwijał - a to się dzieje. Jakby któryś z tych szczekających burków prowadził firmę wiedziałby, że pieniądze nie biorą się od tak. Do unijnych pieniędzy trzeba dołożyć 25% - kto nie chce czegoś za 1/4. Czy te beczące barany wiedzą, że 60% wydatków miasta to Oświata - może Sprawka z PIS się wypowie co z tym zrobić? Skąd brać kasę jak miasto 60% wydaje na kształcenie dzieci wyborców PIS i Kukiza m.in.? Jak ktoś nie ma argumentów wyzywa innych od czerwonych - nie wiedząc że sam taki jest...jak inne buraki
trudno dyskutować z idiotami na argumenty - zawsze zakrzyczą. Dobrze, że mamy takiego Prezydenta. Każdy kto nie widzi rozwoju jest chyba parchaty na oba oczy. Tu nie chodzi o to jak Jarek chce żeby głosować, czy Kopaczowa - chodzi o to aby Lublin się rozwijał - a to się dzieje. Jakby któryś z tych szczekających burków prowadził firmę wiedziałby, że pieniądze nie biorą się od tak. Do unijnych pieniędzy trzeba dołożyć 25% - kto nie chce czegoś za 1/4. Czy te beczące barany wiedzą, że 60% wydatków miasta to Oświata - może Sprawka z PIS się wyp... rozwiń
Avatar
POgromca komuchów / 26 czerwca 2015 o 16:57

PiSuar od zawsze był przeciw - przeciw absolutorium, przeciw budżetowi, przeciw inwestycjom, generalnie przeciw wszystkiemu ot takie głupiutkie maszynki do głosowania w rękach prezesa

Dlatego przeciw i raz na zawsze sprzeciw,bo to czerwone,komunistyczno-konfidenckie bydło raz na zawsze należy odsunąć od władzy !!!

Avatar
Gość / 26 czerwca 2015 o 12:37
na nieszczęście Lublinian dalej żuk będzie toczył Lublin a to dzięki Wspólnemu Lublinowi i PO ciekawe kiedy będzie bankructwo Lublina tak jak Słupska
Avatar
Gość / 26 czerwca 2015 o 12:13
PiSuar od zawsze był przeciw - przeciw absolutorium, przeciw budżetowi, przeciw inwestycjom, generalnie przeciw wszystkiemu ot takie głupiutkie maszynki do głosowania w rękach prezesa
Avatar
Gość / 26 czerwca 2015 o 12:06
ja tam wolę by w Lublinie były remontowane drogi, poszerzana strefa ekonomiczna, budowane ścieżki rowerowe, lotnisko i stadiony(rządy Żuka) niż żeby urzędnicy jeździli na koszt podatnika na pielgrzymki do Częstochowy, pieniądze z budżetu obywatelskiego były przeznaczane na remont dachu kościoła albo drzewa były wycinane tylko po to, żeby zrobić z nich figurki JPII(rządy PiS w Kraśniku)
Avatar
Gość / 26 czerwca 2015 o 10:17
To widać jak na dłoni,że rada to interes partyjny,a nie wyborców.Jak może cały skład /w 100%/ partii być przeciw,albo za???Jedni rozumieją ,że prezydent nic nie zrobił,a drudzy ,że wszystko?Czy może być tak? Nawet niczego nie rozumiejąc,to z założenia,że "prawda jest po środku,to tak można zagłosować jak w radzie miasta Lublin.To po co chodzić na sesje i pobierać diety,skoro z góry wiadomo jaki będzie wynik głosowania!prawdę mówi Kukiz "to wszystko trzeba rozwalić"!!!
Avatar
Gość / 26 czerwca 2015 o 09:39
i średniowiecza mentalnego !
Avatar
Gość / 26 czerwca 2015 o 09:04
Dawać pis niech rządzi w lublinie, zrobią drugi kraśnik, dawać ich. CHCEMY POMNIKÓW i dotacji dla ziomali z pis!!!!!
Avatar
Gość / 26 czerwca 2015 o 21:53
PIS jak zwykle na złość mamie odmrozi sobie uszy. Ślepi na wszystko co wmieście się zmienia, bo Prezydentem to jest facet innego gatunku politycznego. Wysłać to towarzystwo ojca rydzyka na Madagaskar. Tubylcy docenią tempo reform. Nowy Premiero-Prezydent Madagaskaru, pan pruszkowski zacznie od biura podróży na koszt tubylców!
Avatar
Gość / 26 czerwca 2015 o 21:35
Rozwój jest? Jaki? Stadion np. za który będziemy zwracać kasę do UE, bo nic się na nim nie dzieje. Centrum miasta zatłoczone pojazdami że nie trudno przejechać w godzinach szczytu i będzie jeszcze gorzej, gdyż w samym centrum buduje się biurowce dla urzędów i przybędzie dodatkowo setki pojazdów pracowników i petentów. Drzewa wycina się na potęgę, bo liczą się tylko deweloperzy, a zieleń nie jest ważna i obudzimy się w betonowej pustyni. Takich spraw jest wiele, ale miejsca by tu zabrakło. Czym się więc chwalić? Tym że jeden głos przeważył by przeszło absolutorium?
Rozwój jest? Jaki? Stadion np. za który będziemy zwracać kasę do UE, bo nic się na nim nie dzieje. Centrum miasta zatłoczone pojazdami że nie trudno przejechać w godzinach szczytu i będzie jeszcze gorzej, gdyż w samym centrum buduje się biurowce dla urzędów i przybędzie dodatkowo setki pojazdów pracowników i petentów. Drzewa wycina się na potęgę, bo liczą się tylko deweloperzy, a zieleń nie jest ważna i obudzimy się w betonowej pustyni. Takich spraw jest wiele, ale miejsca by tu zabrakło. Czym się więc chwalić? Tym że jeden głos przeważył by... rozwiń
Avatar
Gość / 26 czerwca 2015 o 21:22
trudno dyskutować z idiotami na argumenty - zawsze zakrzyczą. Dobrze, że mamy takiego Prezydenta. Każdy kto nie widzi rozwoju jest chyba parchaty na oba oczy. Tu nie chodzi o to jak Jarek chce żeby głosować, czy Kopaczowa - chodzi o to aby Lublin się rozwijał - a to się dzieje. Jakby któryś z tych szczekających burków prowadził firmę wiedziałby, że pieniądze nie biorą się od tak. Do unijnych pieniędzy trzeba dołożyć 25% - kto nie chce czegoś za 1/4. Czy te beczące barany wiedzą, że 60% wydatków miasta to Oświata - może Sprawka z PIS się wypowie co z tym zrobić? Skąd brać kasę jak miasto 60% wydaje na kształcenie dzieci wyborców PIS i Kukiza m.in.? Jak ktoś nie ma argumentów wyzywa innych od czerwonych - nie wiedząc że sam taki jest...jak inne buraki
trudno dyskutować z idiotami na argumenty - zawsze zakrzyczą. Dobrze, że mamy takiego Prezydenta. Każdy kto nie widzi rozwoju jest chyba parchaty na oba oczy. Tu nie chodzi o to jak Jarek chce żeby głosować, czy Kopaczowa - chodzi o to aby Lublin się rozwijał - a to się dzieje. Jakby któryś z tych szczekających burków prowadził firmę wiedziałby, że pieniądze nie biorą się od tak. Do unijnych pieniędzy trzeba dołożyć 25% - kto nie chce czegoś za 1/4. Czy te beczące barany wiedzą, że 60% wydatków miasta to Oświata - może Sprawka z PIS się wyp... rozwiń
Avatar
POgromca komuchów / 26 czerwca 2015 o 16:57

PiSuar od zawsze był przeciw - przeciw absolutorium, przeciw budżetowi, przeciw inwestycjom, generalnie przeciw wszystkiemu ot takie głupiutkie maszynki do głosowania w rękach prezesa

Dlatego przeciw i raz na zawsze sprzeciw,bo to czerwone,komunistyczno-konfidenckie bydło raz na zawsze należy odsunąć od władzy !!!

Avatar
Gość / 26 czerwca 2015 o 12:37
na nieszczęście Lublinian dalej żuk będzie toczył Lublin a to dzięki Wspólnemu Lublinowi i PO ciekawe kiedy będzie bankructwo Lublina tak jak Słupska
Avatar
Gość / 26 czerwca 2015 o 12:13
PiSuar od zawsze był przeciw - przeciw absolutorium, przeciw budżetowi, przeciw inwestycjom, generalnie przeciw wszystkiemu ot takie głupiutkie maszynki do głosowania w rękach prezesa
Avatar
Gość / 26 czerwca 2015 o 12:06
ja tam wolę by w Lublinie były remontowane drogi, poszerzana strefa ekonomiczna, budowane ścieżki rowerowe, lotnisko i stadiony(rządy Żuka) niż żeby urzędnicy jeździli na koszt podatnika na pielgrzymki do Częstochowy, pieniądze z budżetu obywatelskiego były przeznaczane na remont dachu kościoła albo drzewa były wycinane tylko po to, żeby zrobić z nich figurki JPII(rządy PiS w Kraśniku)
Avatar
Gość / 26 czerwca 2015 o 10:17
To widać jak na dłoni,że rada to interes partyjny,a nie wyborców.Jak może cały skład /w 100%/ partii być przeciw,albo za???Jedni rozumieją ,że prezydent nic nie zrobił,a drudzy ,że wszystko?Czy może być tak? Nawet niczego nie rozumiejąc,to z założenia,że "prawda jest po środku,to tak można zagłosować jak w radzie miasta Lublin.To po co chodzić na sesje i pobierać diety,skoro z góry wiadomo jaki będzie wynik głosowania!prawdę mówi Kukiz "to wszystko trzeba rozwalić"!!!
Avatar
Gość / 26 czerwca 2015 o 09:39
i średniowiecza mentalnego !
Avatar
Gość / 26 czerwca 2015 o 09:04
Dawać pis niech rządzi w lublinie, zrobią drugi kraśnik, dawać ich. CHCEMY POMNIKÓW i dotacji dla ziomali z pis!!!!!
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami 0 0

- Polsko-ukraińskich relacji po prostu nie ma - w taki sposób przewodniczący PO podsumował relacje Polski z Ukrainą.

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia)
galeria

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia) 0 0

Otwarte jest już nowe centrum rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne "Werandki" w Nałęczowie. - To pierwszy tak nowoczesny ośrodek po wschodniej stronie Wisły. Wychodzimy na przeciw potrzebom pacjentów z całej Polski - tłumaczy jego dyrekcja. Będą tam mogli skorzystać z czterech "stref": kardiologii, ortopedii, treningu i diagnostyki.

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym
26 maja 2018, 16:00

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym 0 0

Co Gdzie Kiedy. Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) zaprasza na kolejną odsłonę Soboty Literackiej. 26 maja o godz. 16 odbędzie się spotkanie poświęcone Balladzie o pewnej panience Szczepana Twardocha.

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie 1 0

Gmina Biała Podlaska musi powtarzać przetargi na roboty drogowe. Wszystko dlatego, że wykonawcy swoją pracę wyceniają coraz drożej.

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie 0 2

Śledztwo w sprawie niegospodarności w stadninie koni w Janowie Podlaskim jest sztucznie przedłużane. Prokuratura powinna się zająć osobami, które obecnie tam rządzą, a dawny prezes Marek Trela powinien wrócić do pracy – przekonuje posłanka PO Joanna Mucha

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego
galeria

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego 0 1

We wtorek i środę odbyły się Juwenalia Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS 0 0

Brianna Joelle Kiesel zasiliła szeregi Pszczółki Polski AZS UMCS Lublin. 24-letnia Amerykanka ma na swoim koncie występy w najlepszej lidze świata, WNBA. Ostatnio reprezentowała szwedzkie Umea Udominate

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł 0 9

Nie będzie w Lublinie ograniczeń nocnej sprzedaży alkoholu. Ich wprowadzenia chcieli radni PiS, ale większość Rady Miasta była temu przeciwna. W czwartek uchwalony został za to zakaz sprzedaży trunków m.in. obok szkół i kościołów. Radni ustalili też maksymalną liczbę zezwoleń dla sklepów i lokali gastronomicznych.

Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia]
galeria

Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia] 4 0

Lubelski Kurator Oświaty uhonorował uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, którzy w tym roku szkolnym zostali laureatami konkursów przedmiotowych i tematycznych organizowanych we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Dzień Otwarty w nowym przedszkolu w Rakowiskach

Dzień Otwarty w nowym przedszkolu w Rakowiskach 2 0

Gmina Biała Podlaska zaprasza na Dzień Otwarty w nowym przedszkolu samorządowym w Rakowiskach. Placówka ruszy 1 września.

Dni Łukowa 2018: Ania Dąbrowska i Boys
25 maja 2018, 0:00

Dni Łukowa 2018: Ania Dąbrowska i Boys 0 0

W dniach 25-27 maja w Łukowie rozpocznie się wielkie rodzinne imprezowanie w ramach Dni Łukowa 2018. Organizatorzy szykują dla mieszkańców szereg wspaniałych atrakcji, m.in. koncerty Ani Dąbrowskiej i grupy Boys.

Dodatkowe środki dla siatkarzy Avii Świdnik, piłkarze dostaną premię jak pokonają Motor

Dodatkowe środki dla siatkarzy Avii Świdnik, piłkarze dostaną premię jak pokonają Motor 5 0

Sekcja siatkarska MKS Avia Świdnik otrzyma od miasta dodatkowe 100 tysięcy złotych na rozwój. Po spełnieniu określonych warunków, na takie samo wsparcie mogą liczyć piłkarze

Widok z basenu na rzekę, są też sauny i gabinety. Nowe SPA już otwarte [zdjęcia, ceny]
galeria

Widok z basenu na rzekę, są też sauny i gabinety. Nowe SPA już otwarte [zdjęcia, ceny] 25 2

Hotel Oskar w Puławach w środę wpuścił pierwszych klientów do budowanego od roku nowego skrzydła. Na parterze znajdziemy baseny i sauny. Na piętrze - gabinety masażu i siłownię, a wkrótce otwarta zostanie również sala do gry w squasha. To pierwszy tego typu obiekt w mieście.

Podlaski Moto Show na lotnisku w Białej Podlaskiej
25 maja 2018, 15:00

Podlaski Moto Show na lotnisku w Białej Podlaskiej 0 0

Biała Podlaska. Gratka dla fanów motoryzacji. Od piątku do niedzieli na miejscowym lotnisku odbędzie się Podlaski Moto Show. Impreza połączona jest z 1. rundą Pucharu Polski w Wyścigach Równoległych.

LSM: Wielki Festyn Rodzinny
26 maja 2018, 13:00

LSM: Wielki Festyn Rodzinny 2 0

Co Gdzie Kiedy. Z okazji Dnia Matki oraz Dnia Dziecka w sobotę, 26 maja o godz. 13 na placu przy Domu Kultury LSM (ul. Wallenroda 4a) odbędzie się Wielki Festyn Rodzinny. Na uczestników czeka moc atrakcji.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!