Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

1 kwietnia 2011 r.
16:27
Edytuj ten wpis

Prezydent Lublina zarobi mniej

Autor: Zdjęcie autora (DRS)
0 6 A A
Prezydent Krzysztof Żuk z małżonką (archiwum)
Prezydent Krzysztof Żuk z małżonką (archiwum)

Radni obniżyli pensję prezydenta Lublina. Uchwała w tej sprawie zapadła na ostatniej sesji Rady Miasta.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Nie było nawet po co debatować, bo obniżkę prezydenckich poborów wymusiła zmiana ogólnopolskich przepisów dotyczących m.in. płac w samorządach.

Prezydent Krzysztof Żuk dotąd zarabiał "na rękę” 8984 zł, a teraz ma otrzymywać 8546 zł.

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Tomasz / 15 kwietnia 2011 o 17:06
Dobrze - im mniej, tym bliżej ludzi! Inaczej mógłby pomyśleć, że jest prezydentem np. Paryża, a nie najbiedniejszego miasta w UE!
Avatar
Gość / 2 kwietnia 2011 o 15:38
[quote name='Adam Baranowski' timestamp='1301746834' post='457928']
Nie mam pojęcia o wysokościach zarobków tego typu menadżerów, ale przypuszczam że te 9,000 tyś to raczej niewielkie pieniądze. Ja uważam że mógłby zarabiać dwa - trzy razy więcej, gdyby tylko wyprowadził Lublin na ścieżkę w miarę stabilnego rozwoju.
[/quote]

A słyszałeś o jakimkolwiek Prezydencie Miasta Lublina w ostatnich 20 latach, który by "wyprowadził Lublin na ścieżkę w miarę stabilnego rozwoju" ?
[quote name='Adam Baranowski' timestamp='1301746834' post='457928']
Nie mam pojęcia o wysokościach zarobków tego typu menadżerów, ale przypuszczam że te 9,000 tyś to raczej niewielkie pieniądze. Ja uważam że mógłby zarabiać dwa - trzy razy więcej, gdyby tylko wyprowadził Lublin na ścieżkę w miarę stabilnego rozwoju.
[/quote]

A słyszałeś o jakimkolwiek Prezydencie Miasta Lublina w ostatnich 20 latach, który by "wyprowadził Lublin na ścieżkę w miarę stabilnego rozwoju"... rozwiń
Avatar
ah / 2 kwietnia 2011 o 15:31
20dollars2surf nie ma problemu z regularnymi wypłatami dla użytkowników z Polski.
Główny sposób zarobku w tym programie to surfbar, który \\\"wyczuwa\\\" naszą obecność
przy komputerze (na podstawie ruchów myszki). Za pomocą surfbara możemy zdobyć
miesięcznie 10 000 punktów. Każda wyświetlana w surfbarze reklama to 1 punkt. Oprócz
tego otrzymujemy punkty za kliknięcie na nasz link lub baner rekomendacyjny. W ten
sposób możemy uzbierać do 1 000 punktów na miesiąc. Nie dawno ( 12 grudnia 2009)
dodano opcję płatnych klików na banery. Za każdy klik otrzymujemy punkty. Na każdy
baner możemy kliknąć raz na 24 godziny.

Ogromna zaletą tego programu jest bardzo rozbudowany system polecanych.
Ma on aż 10 poziomów!
Na każdym poziomie otrzymujesz 10% zarobków osoby polecanej

Aby lepiej zobaczyć jakie zarobki można dzięki temu uzyskać załóżmy że poleciliśmy
program 3 osobom. Każda z tych osób korzysta z programu 3 godziny dziennie i poleciła
go 3 osobom.

http://fr.20dollars2surf.com/?ref=296454 na tej stronie zarobisz siedząc przed komputerem:) na prawde warto:)
20dollars2surf nie ma problemu z regularnymi wypłatami dla użytkowników z Polski.
Główny sposób zarobku w tym programie to surfbar, który \\\"wyczuwa\\\" naszą obecność
przy komputerze (na podstawie ruchów myszki). Za pomocą surfbara możemy zdobyć
miesięcznie 10 000 punktów. Każda wyświetlana w surfbarze reklama to 1 punkt. Oprócz
tego otrzymujemy punkty za kliknięcie na nasz link lub baner rekomendacyjny. W ten
sposób możemy uzbierać do 1 000 punktów na miesiąc. Nie dawno... rozwiń
Avatar
Adam Baranowski / 2 kwietnia 2011 o 14:20
Nie mam pojęcia o wysokościach zarobków tego typu menadżerów, ale przypuszczam że te 9,000 tyś to raczej niewielkie pieniądze. Ja uważam że mógłby zarabiać dwa-trzy razy więcej, gdyby tylko wyprowadził Lublin na ścieżkę w miarę stabilnego rozwoju. Mam nadzieje że Prezydent będzie chciał coś dobrego zrobić dla miasta i pokazać się jako dobry polityk z jakiś innych powodów niż średniej wielkości pensja...
Avatar
cort / 2 kwietnia 2011 o 13:16
brak słów............
Avatar
Gość / 2 kwietnia 2011 o 13:12
Straszna mi to obniżka-400zł.raptem od 9tyś.prawie-tyle co nic-jakby obniżyli mu na 5 tyś to bym się zgodził bo większość ciężko pracujących ludzi zarabia 2tyś a tam kawkę podadzą,kierowca zawiezie,fotel mięciutki,biuro klimatyzowane-czego chcieć więcej.
Avatar
Tomasz / 15 kwietnia 2011 o 17:06
Dobrze - im mniej, tym bliżej ludzi! Inaczej mógłby pomyśleć, że jest prezydentem np. Paryża, a nie najbiedniejszego miasta w UE!
Avatar
Gość / 2 kwietnia 2011 o 15:38
[quote name='Adam Baranowski' timestamp='1301746834' post='457928']
Nie mam pojęcia o wysokościach zarobków tego typu menadżerów, ale przypuszczam że te 9,000 tyś to raczej niewielkie pieniądze. Ja uważam że mógłby zarabiać dwa - trzy razy więcej, gdyby tylko wyprowadził Lublin na ścieżkę w miarę stabilnego rozwoju.
[/quote]

A słyszałeś o jakimkolwiek Prezydencie Miasta Lublina w ostatnich 20 latach, który by "wyprowadził Lublin na ścieżkę w miarę stabilnego rozwoju" ?
[quote name='Adam Baranowski' timestamp='1301746834' post='457928']
Nie mam pojęcia o wysokościach zarobków tego typu menadżerów, ale przypuszczam że te 9,000 tyś to raczej niewielkie pieniądze. Ja uważam że mógłby zarabiać dwa - trzy razy więcej, gdyby tylko wyprowadził Lublin na ścieżkę w miarę stabilnego rozwoju.
[/quote]

A słyszałeś o jakimkolwiek Prezydencie Miasta Lublina w ostatnich 20 latach, który by "wyprowadził Lublin na ścieżkę w miarę stabilnego rozwoju"... rozwiń
Avatar
ah / 2 kwietnia 2011 o 15:31
20dollars2surf nie ma problemu z regularnymi wypłatami dla użytkowników z Polski.
Główny sposób zarobku w tym programie to surfbar, który \\\"wyczuwa\\\" naszą obecność
przy komputerze (na podstawie ruchów myszki). Za pomocą surfbara możemy zdobyć
miesięcznie 10 000 punktów. Każda wyświetlana w surfbarze reklama to 1 punkt. Oprócz
tego otrzymujemy punkty za kliknięcie na nasz link lub baner rekomendacyjny. W ten
sposób możemy uzbierać do 1 000 punktów na miesiąc. Nie dawno ( 12 grudnia 2009)
dodano opcję płatnych klików na banery. Za każdy klik otrzymujemy punkty. Na każdy
baner możemy kliknąć raz na 24 godziny.

Ogromna zaletą tego programu jest bardzo rozbudowany system polecanych.
Ma on aż 10 poziomów!
Na każdym poziomie otrzymujesz 10% zarobków osoby polecanej

Aby lepiej zobaczyć jakie zarobki można dzięki temu uzyskać załóżmy że poleciliśmy
program 3 osobom. Każda z tych osób korzysta z programu 3 godziny dziennie i poleciła
go 3 osobom.

http://fr.20dollars2surf.com/?ref=296454 na tej stronie zarobisz siedząc przed komputerem:) na prawde warto:)
20dollars2surf nie ma problemu z regularnymi wypłatami dla użytkowników z Polski.
Główny sposób zarobku w tym programie to surfbar, który \\\"wyczuwa\\\" naszą obecność
przy komputerze (na podstawie ruchów myszki). Za pomocą surfbara możemy zdobyć
miesięcznie 10 000 punktów. Każda wyświetlana w surfbarze reklama to 1 punkt. Oprócz
tego otrzymujemy punkty za kliknięcie na nasz link lub baner rekomendacyjny. W ten
sposób możemy uzbierać do 1 000 punktów na miesiąc. Nie dawno... rozwiń
Avatar
Adam Baranowski / 2 kwietnia 2011 o 14:20
Nie mam pojęcia o wysokościach zarobków tego typu menadżerów, ale przypuszczam że te 9,000 tyś to raczej niewielkie pieniądze. Ja uważam że mógłby zarabiać dwa-trzy razy więcej, gdyby tylko wyprowadził Lublin na ścieżkę w miarę stabilnego rozwoju. Mam nadzieje że Prezydent będzie chciał coś dobrego zrobić dla miasta i pokazać się jako dobry polityk z jakiś innych powodów niż średniej wielkości pensja...
Avatar
cort / 2 kwietnia 2011 o 13:16
brak słów............
Avatar
Gość / 2 kwietnia 2011 o 13:12
Straszna mi to obniżka-400zł.raptem od 9tyś.prawie-tyle co nic-jakby obniżyli mu na 5 tyś to bym się zgodził bo większość ciężko pracujących ludzi zarabia 2tyś a tam kawkę podadzą,kierowca zawiezie,fotel mięciutki,biuro klimatyzowane-czego chcieć więcej.
Zobacz wszystkie komentarze 6

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem"

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem" 3 12

To jest igranie z panem Bogiem. To komentarz jednego z kraśnickich radnych odnośnie odległości, w jakiej mają być usytuowane punkty sprzedaży i podawania alkoholu od kościołów. W Kraśniku odległość ta musi być co najmniej 20-metrowa. Dyskusja w temacie sprzedaży alkoholu w mieście i ewentualnego nocnego ograniczenia tej sprzedaży była burzliwa. Ostatecznie żadne decyzje nie zapadły. 

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent 83 43

Nowa droga na przedłużeniu ul. Bohaterów Monte Cassino otrzyma imię Tadeusza Mazowieckiego. W Lublinie będzie też skwer Władysława Bartoszewskiego

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie
galeria

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie 0 1

Był 9 września 1939 r., gdy na Lublin posypały się niemieckie bomby, jedna z nich wpadła do Ratusza i nie wybuchła. Ratuszowy woźny wyniósł ją z budynku i zmarł z wysiłku przed schodami. Jego imię nosi od wczoraj uliczka stykająca się z deptakiem. Tabliczkę z nazwą odsłaniała wzruszona rodzina

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję
galeria
film

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję 364 25

Jest zgoda na pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich obok Centrum Kultury. Na jego budowę zgodziła się dziś Rada Miasta. Nie pozwoliła jednak, by wykonać go według wizji radnej PiS, Małgorzaty Suchanowskiej. Większość rady zdecydowała, że projekt będzie wybrany w konkursie. Nalegali na to radni Wspólnego Lublina

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach
galeria

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach 17 15

Od 36 do 53 tys. złotych miesięcznie – tyle średnio zarabiali w państwowych spółkach trzej radni wojewódzcy PiS. Chodzi o Andrzeja Pruszkowskiego, Jana Franię i Grzegorza Muszyńskiego. Tak wynika z ich oświadczeń majątkowych za 2017 rok.

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta
wiersze między newsami

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta 0 0

Lektura obowiązkowa dla feministek. W końcu ktoś wyliczył, jakie obowiązki mają gospodynie domowe i określił miejsce poezji w ich życiu

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami
film

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami 213 44

W piątek ma dojść do decydujących rozmów w szpitalu przy alei Kraśnickiej w Lublinie. W czwartek już 130 pielęgniarek było na L4.

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami 7 16

- Polsko-ukraińskich relacji po prostu nie ma - w taki sposób przewodniczący PO podsumował relacje Polski z Ukrainą.

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia)
galeria

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia) 2 1

Otwarte jest już nowe centrum rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne "Werandki" w Nałęczowie. - To pierwszy tak nowoczesny ośrodek po wschodniej stronie Wisły. Wychodzimy na przeciw potrzebom pacjentów z całej Polski - tłumaczy jego dyrekcja. Będą tam mogli skorzystać z czterech "stref": kardiologii, ortopedii, treningu i diagnostyki.

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym
26 maja 2018, 16:00

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) zaprasza na kolejną odsłonę Soboty Literackiej. 26 maja o godz. 16 odbędzie się spotkanie poświęcone Balladzie o pewnej panience Szczepana Twardocha.

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie 3 0

Gmina Biała Podlaska musi powtarzać przetargi na roboty drogowe. Wszystko dlatego, że wykonawcy swoją pracę wyceniają coraz drożej.

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie 0 17

Śledztwo w sprawie niegospodarności w stadninie koni w Janowie Podlaskim jest sztucznie przedłużane. Prokuratura powinna się zająć osobami, które obecnie tam rządzą, a dawny prezes Marek Trela powinien wrócić do pracy – przekonuje posłanka PO Joanna Mucha

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego
galeria

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego 0 2

We wtorek i środę odbyły się Juwenalia Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS 0 4

Brianna Joelle Kiesel zasiliła szeregi Pszczółki Polski AZS UMCS Lublin. 24-letnia Amerykanka ma na swoim koncie występy w najlepszej lidze świata, WNBA. Ostatnio reprezentowała szwedzkie Umea Udominate

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł 0 16

Nie będzie w Lublinie ograniczeń nocnej sprzedaży alkoholu. Ich wprowadzenia chcieli radni PiS, ale większość Rady Miasta była temu przeciwna. W czwartek uchwalony został za to zakaz sprzedaży trunków m.in. obok szkół i kościołów. Radni ustalili też maksymalną liczbę zezwoleń dla sklepów i lokali gastronomicznych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!