Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

24 października 2013 r.
10:21
Edytuj ten wpis

Próbował zabić kuzyna przy supermarkecie w Bełżycach. Przez zazdrość

Autor: Zdjęcie autora (pab)
0 165 A A
Policjanci kilka godzin po zdarzeniu zatrzymali 24-letniego mieszkańca Bełżyc (Policja)
Policjanci kilka godzin po zdarzeniu zatrzymali 24-letniego mieszkańca Bełżyc (Policja)

Lubelscy policjanci zatrzymali 24-latka podejrzanego o usiłowanie zabójstwa swojego o rok starszego kuzyna. Mężczyźni spotkali się przy supermarkecie w Bełżycach. Nagle jeden z nich wyciągnął z kieszeni nóż, którym sześciokrotnie ugodził w klatkę piersiową i plecy swojego kuzyna.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do zdarzenia doszło we wtorek ok. godz. 22. 25-letni mieszkaniec Bełżyc z ranami kłutymi klatki piersiowej oraz pleców trafił do szpitala.

Mężczyzna spotkał się ze swoim kuzynem przy supermarkecie Carrefour w Bełżycach przy ul. Spółdzielczej. Obaj byli skonfliktowani z powodu wzajemnej zazdrości o kobiety. Nagle 24-latek wyjął z kieszeni nóż, którym sześciokrotnie ugodził kuzyna w klatkę piersiową oraz plecy. - Pokrzywdzonemu udało się uciec do samochodu, którym pojechał do domu, a następnie został zabrany do szpitala - relacjonuje sierż. Kamil Gołębiowski z KWP w Lublinie.

Policjanci już kilka godzin później zatrzymali 24-letniego Cezarego B., mieszkańca Bełżyc. Mężczyzna ukrył się w domu matki, która schowała go w wersalce. Kobieta nie chciała wpuścić funkcjonariuszy do domu. Twierdziła, że nie ma u niej syna.

24-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Był kompletnie pijany. Policjantom wyjaśnił, że nie pamięta dokładnie przebiegu całego zdarzenia. Powiedział, że nóż którym ugodził kuzyna wyrzucił do zalewu.

- Nożownik usłyszał już zarzut usiłowania zabójstwa. Dziś zostanie doprowadzony do sądu z wnioskiem o zastosowanie tymczasowego aresztowania - dodaje Kamil Gołębiowski.

Komentarze 165

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Mirabelka / 6 lutego 2014 o 16:08

Co to się dzieje z ludźmi.

Avatar
BOSKI JESTES / 30 grudnia 2013 o 11:39

Wzruszyłem się :unsure: - to właśnie prawidziwa miłość matczyna,

nieważne, że jej synek usiłował zabić człowieka - matka była z nim do końca..

chciała chronić cherubina przed karzącą ręką sprawiedliowści..

o Wersalko! niemy świadku tragedii,

która w swych czeluściach chroniłaś syna umiłowanego, jednak zdradziłaś kryjówkę chrobot wydając - bądź przeklęta na wieki!

Człowieku!! KOCHAM CIE! 

Człowieku!! KOCHAM CIE! 

rozwiń
Avatar
john / 11 listopada 2013 o 21:21

Ludzka Głupota.... Bucek od dawna wiedziałam ze masz nie po kolei w głowie! od dawna! teraz odpowiesz za próbę zabójstwa. pójdziesz siedzieć tak czy siak. Gdybyś go zabił przynajmniej miałbyś pewność ze podczas gdy Ty siedzisz on nie posuwa twojej panny... a tak... 

dokladniemalenka masz racje w koncu troszke posiedzi a ktos musi jak by nie patrzec posowac jego kobietke by jej nie zarosla coz taka natura

Avatar
Pit / 5 listopada 2013 o 09:40

hałty nie piszcie po polsku bo za dużo błędów robicie, piszcie w jidisz ;)

Avatar
klemens / 2 listopada 2013 o 19:32

JEBAĆ BEŁŻYCKĄ PATOLOGIE

Avatar
Gość / 1 listopada 2013 o 15:07

to co piszesz tylko jedno o tobie świadczy jesteś deb***em z patologicznym mózgiem tak jest pajacu :D

Właśnie odezwała się jedna "ciemnota", która nie ma nic do powiedzenia, tylko same wyzwiska....brawooo czekamy na więcej.. :D

Avatar
gość / 30 października 2013 o 18:41

Oooooo wielka i wszech wiedzaca Zaneto dzieki ci za oswiecenie ciemnoty belzyckiej, nic nie wnioslas i nie wyjasnilas..ale chcwala ci za to, badz cnotliwa po wsze czasy...i tobie tez zdrowia...paaaa

Dobrze podsumowane "ciemnoty bełżyckie" nie masz co ich bronić pijanego z alkoholizmu nie wyciągniesz tak samo z patologii cud rodziny nie zrobisz :) oni sami sobie na to zapracowali czy było by to nagłośnione czy nie.

Avatar
1340843282 / 30 października 2013 o 16:43

Witam wszystkich odwaznych anonimow, ktorzy znaja cala rodzine, cale zajscie i wszystko co jest zwiazane z ta sprawa. Chcialam was poinformowac, ze to co piszecie to przechodzi ludzkie pojecie. Pomyslcie sobie jakby u was w rodzinie sie cos takiego wydarzylo , jakbyscie czytali takie durne posty, jak byscie sie czuli. Wezcie sie za swoje sprawy, a nie oceniacie innych nie znajac ich, tego co bylo miedzy nimi. Media tez prawdy nie znaja a wy wszystko czytacie , rozgadujecie glupoty. Zostawcie te rodziny w spokoju. Zajmijcie sie soba. Za kilka dni znowu sie cos wydarzy i bedziecie mieli nowy temat do rozmowy, takze czekajcie i dajcie juz spokoj. Moze juz cos sie wydarzylo to gadajcie o tym a nie dreczycie biednych ludzi, ktorzy przezywaja tragedie... BELZYCKA PLOTA!!!! ... Wszyscy cwani i wszechwiedzacy sie znalezli! Przeczytalam wasze durne gora 3 komentarze i poprostu nie dobrze sie robi na to co wypisujecie nie znajac wogole ludzi i sytuacji... z Powazaniem! Żaneta  . Dla ciekawskich- z BELZYC!  P.S. Pawel -zdrowia !

Oooooo wielka i wszech wiedzaca Zaneto dzieki ci za oswiecenie ciemnoty belzyckiej, nic nie wnioslas i nie wyjasnilas..ale chcwala ci za to, badz cnotliwa po wsze czasy...i tobie tez zdrowia...paaaa

Oooooo wielka i wszech wiedzaca Zaneto dzieki ci za oswiecenie ciemnoty belzyckiej, nic nie wnioslas i nie wyjasnilas..ale chcwala ci za to, badz cnotliwa po wsze czasy...i tobie tez zdrowia...paaaa

rozwiń
Avatar
Żaneta / 30 października 2013 o 14:30

Witam wszystkich odwaznych anonimow, ktorzy znaja cala rodzine, cale zajscie i wszystko co jest zwiazane z ta sprawa. Chcialam was poinformowac, ze to co piszecie to przechodzi ludzkie pojecie. Pomyslcie sobie jakby u was w rodzinie sie cos takiego wydarzylo , jakbyscie czytali takie durne posty, jak byscie sie czuli. Wezcie sie za swoje sprawy, a nie oceniacie innych nie znajac ich, tego co bylo miedzy nimi. Media tez prawdy nie znaja a wy wszystko czytacie , rozgadujecie glupoty. Zostawcie te rodziny w spokoju. Zajmijcie sie soba. Za kilka dni znowu sie cos wydarzy i bedziecie mieli nowy temat do rozmowy, takze czekajcie i dajcie juz spokoj. Moze juz cos sie wydarzylo to gadajcie o tym a nie dreczycie biednych ludzi, ktorzy przezywaja tragedie... BELZYCKA PLOTA!!!! ... Wszyscy cwani i wszechwiedzacy sie znalezli! Przeczytalam wasze durne gora 3 komentarze i poprostu nie dobrze sie robi na to co wypisujecie nie znajac wogole ludzi i sytuacji... z Powazaniem! Żaneta  . Dla ciekawskich- z BELZYC!  P.S. Pawel -zdrowia !

Witam wszystkich odwaznych anonimow, ktorzy znaja cala rodzine, cale zajscie i wszystko co jest zwiazane z ta sprawa. Chcialam was poinformowac, ze to co piszecie to przechodzi ludzkie pojecie. Pomyslcie sobie jakby u was w rodzinie sie cos takiego wydarzylo , jakbyscie czytali takie durne posty, jak byscie sie czuli. Wezcie sie za swoje sprawy, a nie oceniacie innych nie znajac ich, tego co bylo miedzy nimi. Media tez prawdy nie znaja a wy wszystko czytacie , rozgadujecie glupoty. Zostawcie te rodziny w spokoju. Zajmijcie sie soba. Za ki... rozwiń

Avatar
gość haha / 29 października 2013 o 20:55

Co tu pisać cała ta rodzina włącznie z kuzynostwem to PATOLOGIA wie o tym każdy kto miał z nimi styczność

chyba ty jesteś patologią społeczną palancie :D

Avatar
Mirabelka / 6 lutego 2014 o 16:08

Co to się dzieje z ludźmi.

Avatar
BOSKI JESTES / 30 grudnia 2013 o 11:39

Wzruszyłem się :unsure: - to właśnie prawidziwa miłość matczyna,

nieważne, że jej synek usiłował zabić człowieka - matka była z nim do końca..

chciała chronić cherubina przed karzącą ręką sprawiedliowści..

o Wersalko! niemy świadku tragedii,

która w swych czeluściach chroniłaś syna umiłowanego, jednak zdradziłaś kryjówkę chrobot wydając - bądź przeklęta na wieki!

Człowieku!! KOCHAM CIE! 

Człowieku!! KOCHAM CIE! 

rozwiń
Avatar
john / 11 listopada 2013 o 21:21

Ludzka Głupota.... Bucek od dawna wiedziałam ze masz nie po kolei w głowie! od dawna! teraz odpowiesz za próbę zabójstwa. pójdziesz siedzieć tak czy siak. Gdybyś go zabił przynajmniej miałbyś pewność ze podczas gdy Ty siedzisz on nie posuwa twojej panny... a tak... 

dokladniemalenka masz racje w koncu troszke posiedzi a ktos musi jak by nie patrzec posowac jego kobietke by jej nie zarosla coz taka natura

Avatar
Pit / 5 listopada 2013 o 09:40

hałty nie piszcie po polsku bo za dużo błędów robicie, piszcie w jidisz ;)

Avatar
klemens / 2 listopada 2013 o 19:32

JEBAĆ BEŁŻYCKĄ PATOLOGIE

Avatar
Gość / 1 listopada 2013 o 15:07

to co piszesz tylko jedno o tobie świadczy jesteś deb***em z patologicznym mózgiem tak jest pajacu :D

Właśnie odezwała się jedna "ciemnota", która nie ma nic do powiedzenia, tylko same wyzwiska....brawooo czekamy na więcej.. :D

Avatar
gość / 30 października 2013 o 18:41

Oooooo wielka i wszech wiedzaca Zaneto dzieki ci za oswiecenie ciemnoty belzyckiej, nic nie wnioslas i nie wyjasnilas..ale chcwala ci za to, badz cnotliwa po wsze czasy...i tobie tez zdrowia...paaaa

Dobrze podsumowane "ciemnoty bełżyckie" nie masz co ich bronić pijanego z alkoholizmu nie wyciągniesz tak samo z patologii cud rodziny nie zrobisz :) oni sami sobie na to zapracowali czy było by to nagłośnione czy nie.

Avatar
1340843282 / 30 października 2013 o 16:43

Witam wszystkich odwaznych anonimow, ktorzy znaja cala rodzine, cale zajscie i wszystko co jest zwiazane z ta sprawa. Chcialam was poinformowac, ze to co piszecie to przechodzi ludzkie pojecie. Pomyslcie sobie jakby u was w rodzinie sie cos takiego wydarzylo , jakbyscie czytali takie durne posty, jak byscie sie czuli. Wezcie sie za swoje sprawy, a nie oceniacie innych nie znajac ich, tego co bylo miedzy nimi. Media tez prawdy nie znaja a wy wszystko czytacie , rozgadujecie glupoty. Zostawcie te rodziny w spokoju. Zajmijcie sie soba. Za kilka dni znowu sie cos wydarzy i bedziecie mieli nowy temat do rozmowy, takze czekajcie i dajcie juz spokoj. Moze juz cos sie wydarzylo to gadajcie o tym a nie dreczycie biednych ludzi, ktorzy przezywaja tragedie... BELZYCKA PLOTA!!!! ... Wszyscy cwani i wszechwiedzacy sie znalezli! Przeczytalam wasze durne gora 3 komentarze i poprostu nie dobrze sie robi na to co wypisujecie nie znajac wogole ludzi i sytuacji... z Powazaniem! Żaneta  . Dla ciekawskich- z BELZYC!  P.S. Pawel -zdrowia !

Oooooo wielka i wszech wiedzaca Zaneto dzieki ci za oswiecenie ciemnoty belzyckiej, nic nie wnioslas i nie wyjasnilas..ale chcwala ci za to, badz cnotliwa po wsze czasy...i tobie tez zdrowia...paaaa

Oooooo wielka i wszech wiedzaca Zaneto dzieki ci za oswiecenie ciemnoty belzyckiej, nic nie wnioslas i nie wyjasnilas..ale chcwala ci za to, badz cnotliwa po wsze czasy...i tobie tez zdrowia...paaaa

rozwiń
Avatar
Żaneta / 30 października 2013 o 14:30

Witam wszystkich odwaznych anonimow, ktorzy znaja cala rodzine, cale zajscie i wszystko co jest zwiazane z ta sprawa. Chcialam was poinformowac, ze to co piszecie to przechodzi ludzkie pojecie. Pomyslcie sobie jakby u was w rodzinie sie cos takiego wydarzylo , jakbyscie czytali takie durne posty, jak byscie sie czuli. Wezcie sie za swoje sprawy, a nie oceniacie innych nie znajac ich, tego co bylo miedzy nimi. Media tez prawdy nie znaja a wy wszystko czytacie , rozgadujecie glupoty. Zostawcie te rodziny w spokoju. Zajmijcie sie soba. Za kilka dni znowu sie cos wydarzy i bedziecie mieli nowy temat do rozmowy, takze czekajcie i dajcie juz spokoj. Moze juz cos sie wydarzylo to gadajcie o tym a nie dreczycie biednych ludzi, ktorzy przezywaja tragedie... BELZYCKA PLOTA!!!! ... Wszyscy cwani i wszechwiedzacy sie znalezli! Przeczytalam wasze durne gora 3 komentarze i poprostu nie dobrze sie robi na to co wypisujecie nie znajac wogole ludzi i sytuacji... z Powazaniem! Żaneta  . Dla ciekawskich- z BELZYC!  P.S. Pawel -zdrowia !