Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

3 marca 2015 r.
12:30
Edytuj ten wpis

Profesor Uniwersytetu Medycznego miał stłuczkę po pijanemu. Został zawieszony

Autor: Zdjęcie autora jsz
41 18 A A

Profesor Uniwersytetu Medycznego został zawieszony. W poniedziałek Krzysztof C. został przyłapany na jeździe po pijanemu. Doprowadził do stłuczki.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
64-latek został zatrzymany w poniedziałkowe popołudnie, przy ul. Szeligowskiego w Lublinie. Jechał swoim BMW w kierunku Czechowa. Uderzył w suzuki, czekające przed przejściem dla pieszych. Jak informują policjanci, Krzysztof C. był pijany. Badanie wykazało, że lekarz miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

- Profesor został zawieszony w czynnościach nauczyciela akademickiego - mówi dr Włodzimierz Matysiak, rzecznik Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.
Krzysztof C. będzie musiał zapłacić mandat za spowodowanie kolizji. Policjanci zatrzymali mu również prawo jazdy. Sprawa trafi do sądu, który za prowadzenie po pijanemu może skazać medyka nawet na 2 lata więzienia.

Profesor Krzysztof C. ma za sobą blisko 40-letnią karierę. Obecnie kieruje Kliniką Gastroenterologii SPSK 4 w Lublinie. Jest również prodziekanem jednego z wydziałów Uniwersytetu Medycznego.

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ciekawy / 30 marca 2015 o 14:35

czy to prawda że dziennikarka która o profesorze napisała została zwolniona?

Avatar
thx / 30 marca 2015 o 14:34

Poczytałam sobie trochę na rożnych stronach i forach o tym, ile trzeba wypić, zeby miec we krwi dwa promile. Wszędzie informacje były jasne. Trzeba pic bardzo dużo, przez dłuższy czas. Czytałam wypowiedzi osob, ktore badały sie alkomatem po rożnych imprezach, weselach, sylwestrach etc. "Kumpel po siedmiu browarach miał 1,7". Tak wiec, pan profesor nie wypił jednego piwa ani kieliszeczka wódki. Tu wchodziło w grę ostre tankowanie. I naprawde, nie mam żadnych, ale to żadnych slow usprawiedliwienia dla tego typa. Możliwe, ze nie pił w pracy, tylko wcześniej, a wynik uzyskany w alkomacie jest efektem wolnego spalania. Są osoby, ktore jeszcze ponad dobę po wypiciu ostatniej dawki alkoholu maja go jeszcze sporo we krwi. O tym sie za mało niestety mówi, za mało uczula sie kierowców, ze na drugi dzien po piciu tez nie powinni prowadzić, mimo, ze czują sie juz trzeźwi, kac zaleczony, zjedzona jajecznica i wypita kawa. W każdym bądź razie. Każdy,mkto siada za kółko w takim stanie, staje sie potencjalnym mordercą. Pan doktor miał to szczęście, ze nikogo nie zabił. Ale mógł. Trochę jestem zniesmaczona głosami wszystkich jego obrońców, takich, jak pierwszy wpis w niniejszym wątku. Mało jeszcze bezsensownych śmierci na drogach? Mało takich wypadkow, jak ten z Kamienia Pomorskiego sprzed roku??? 

popieram

thx

Poczytałam sobie trochę na rożnych stronach i forach o tym, ile trzeba wypić, zeby miec we krwi dwa promile. Wszędzie informacje były jasne. Trzeba pic bardzo dużo, przez dłuższy czas. Czytałam wypowiedzi osob, ktore badały sie alkomatem po rożnych imprezach, weselach, sylwestrach etc. "Kumpel po siedmiu browarach miał 1,7". Tak wiec, pan profesor nie wypił jednego piwa ani kieliszeczka wódki. Tu wchodziło w grę ostre tankowanie. I naprawde, nie mam żadnych, ale to ż... rozwiń

Avatar
jojo / 30 marca 2015 o 14:33

i rektor powiedział że nie wie czy prof w pracy pił czy stanął po pracy na parkingu i cala flaszkę wypił i wsiadł. otóż 2 promile to chyba dłuższy czas trzeba spożywać . a rektor chyba z fizjologia picia to ma braki. 

Avatar
Gość / 4 marca 2015 o 15:19

W woj molestowal,w psk4 napił się.Został jeszcze jeden bardzo ważny w środowisku.Może ktoś przypomni o mobbingu w jego placówce.Doczekamy się.

Avatar
Ola / 3 marca 2015 o 21:00
Profesor czesto przychodzil do pracy pijany, niemal codziennie. Kazdy kto z nim pracowal bardzo dobrze o tym wie, ale pewnie nikt nie pisnie slowka jak przyjdzie co do czego.
Avatar
folkatka / 3 marca 2015 o 20:48
Poczytałam sobie trochę na rożnych stronach i forach o tym, ile trzeba wypić, zeby miec we krwi dwa promile. Wszędzie informacje były jasne. Trzeba pic bardzo dużo, przez dłuższy czas. Czytałam wypowiedzi osob, ktore badały sie alkomatem po rożnych imprezach, weselach, sylwestrach etc. "Kumpel po siedmiu browarach miał 1,7". Tak wiec, pan profesor nie wypił jednego piwa ani kieliszeczka wódki. Tu wchodziło w grę ostre tankowanie. I naprawde, nie mam żadnych, ale to żadnych slow usprawiedliwienia dla tego typa. Możliwe, ze nie pił w pracy, tylko wcześniej, a wynik uzyskany w alkomacie jest efektem wolnego spalania. Są osoby, ktore jeszcze ponad dobę po wypiciu ostatniej dawki alkoholu maja go jeszcze sporo we krwi. O tym sie za mało niestety mówi, za mało uczula sie kierowców, ze na drugi dzien po piciu tez nie powinni prowadzić, mimo, ze czują sie juz trzeźwi, kac zaleczony, zjedzona jajecznica i wypita kawa. W każdym bądź razie. Każdy,mkto siada za kółko w takim stanie, staje sie potencjalnym mordercą. Pan doktor miał to szczęście, ze nikogo nie zabił. Ale mógł. Trochę jestem zniesmaczona głosami wszystkich jego obrońców, takich, jak pierwszy wpis w niniejszym wątku. Mało jeszcze bezsensownych śmierci na drogach? Mało takich wypadkow, jak ten z Kamienia Pomorskiego sprzed roku???
Poczytałam sobie trochę na rożnych stronach i forach o tym, ile trzeba wypić, zeby miec we krwi dwa promile. Wszędzie informacje były jasne. Trzeba pic bardzo dużo, przez dłuższy czas. Czytałam wypowiedzi osob, ktore badały sie alkomatem po rożnych imprezach, weselach, sylwestrach etc. "Kumpel po siedmiu browarach miał 1,7". Tak wiec, pan profesor nie wypił jednego piwa ani kieliszeczka wódki. Tu wchodziło w grę ostre tankowanie. I naprawde, nie mam żadnych, ale to żadnych slow usprawiedliwienia dla tego typa. Możliwe, ze nie pił w pracy, ty... rozwiń
Avatar
janosik / 3 marca 2015 o 20:28
A teraz pokazał swoje prawdziwe oblicze. Pewnie to nie pierwsza jazda po pijaku. A przed tym zdarzeniem zapewne był w pracy - też nawalony. Ot, taka to już ich kultura. Ale tacy jak on mają ciche immunitety. Koledzy sędziowie i koledzy prokuratorzy nie pozwolą mu zrobić krzywdy. Mamy ostatnio bardzo dobry przykład okulisty z Chmielnej. I wszystko w tym temacie. Pozdrowienia.
Avatar
janosiik / 3 marca 2015 o 20:18

13.03.2013 r. "Moje Miasto Poznań"
 
Artykuł " Każdego z nas czekają wrzody ? "
 
" - Blisko 84 proc. Polaków zakażonych jest Helicobacter pyroli, bakterią odpowiedzialną za występowanie wrzodów żołądka i dwunastnicy - twierdzi gastroenterolog, prof. Krzysztof C., ekspert programu „Zentiva – zmieniamy przyzwyczajenia”.
 
-  Trzeba niestety zrezygnować z używek – palenia .papierosów, picia alkoholu, mocnej kawy czy herbaty. "  ;) 
A teraz pokazał swoje prawdziwe oblicze.
......................................................................

1 października 2007 został mianowany na stanowisko profesora zwyczajnego w Katedrze i Klinice Gastroenterologii UM w Lublinie.[/size]
26 kwietnia 2012 został wybrany Prodziekanem II Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Anglojęzycznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie na kadencję 2012 - 2016.[/size]Jest członkiem sześciu Towarzystw Naukowych (krajowych i zagranicznych). [/size]Organizuje szkolenia i kursy dla lekarzy i pielęgniarek.[/size]Prowadzi zajęcia dydaktyczne ze studentami Wydziału Lekarskiego, a także Wydziału Pielęgniarstwa i Oddziału Stomatologii.[/size]

rozwiń
Avatar
flamingo / 3 marca 2015 o 15:21

Masz coś do BMW buraku z "wieśwagena" ???  
 

Avatar
gość / 3 marca 2015 o 15:13

Znowu BMW       Bolid Młodzieży Wiejskiej

Avatar
ciekawy / 30 marca 2015 o 14:35

czy to prawda że dziennikarka która o profesorze napisała została zwolniona?

Avatar
thx / 30 marca 2015 o 14:34

Poczytałam sobie trochę na rożnych stronach i forach o tym, ile trzeba wypić, zeby miec we krwi dwa promile. Wszędzie informacje były jasne. Trzeba pic bardzo dużo, przez dłuższy czas. Czytałam wypowiedzi osob, ktore badały sie alkomatem po rożnych imprezach, weselach, sylwestrach etc. "Kumpel po siedmiu browarach miał 1,7". Tak wiec, pan profesor nie wypił jednego piwa ani kieliszeczka wódki. Tu wchodziło w grę ostre tankowanie. I naprawde, nie mam żadnych, ale to żadnych slow usprawiedliwienia dla tego typa. Możliwe, ze nie pił w pracy, tylko wcześniej, a wynik uzyskany w alkomacie jest efektem wolnego spalania. Są osoby, ktore jeszcze ponad dobę po wypiciu ostatniej dawki alkoholu maja go jeszcze sporo we krwi. O tym sie za mało niestety mówi, za mało uczula sie kierowców, ze na drugi dzien po piciu tez nie powinni prowadzić, mimo, ze czują sie juz trzeźwi, kac zaleczony, zjedzona jajecznica i wypita kawa. W każdym bądź razie. Każdy,mkto siada za kółko w takim stanie, staje sie potencjalnym mordercą. Pan doktor miał to szczęście, ze nikogo nie zabił. Ale mógł. Trochę jestem zniesmaczona głosami wszystkich jego obrońców, takich, jak pierwszy wpis w niniejszym wątku. Mało jeszcze bezsensownych śmierci na drogach? Mało takich wypadkow, jak ten z Kamienia Pomorskiego sprzed roku??? 

popieram

thx

Poczytałam sobie trochę na rożnych stronach i forach o tym, ile trzeba wypić, zeby miec we krwi dwa promile. Wszędzie informacje były jasne. Trzeba pic bardzo dużo, przez dłuższy czas. Czytałam wypowiedzi osob, ktore badały sie alkomatem po rożnych imprezach, weselach, sylwestrach etc. "Kumpel po siedmiu browarach miał 1,7". Tak wiec, pan profesor nie wypił jednego piwa ani kieliszeczka wódki. Tu wchodziło w grę ostre tankowanie. I naprawde, nie mam żadnych, ale to ż... rozwiń

Avatar
jojo / 30 marca 2015 o 14:33

i rektor powiedział że nie wie czy prof w pracy pił czy stanął po pracy na parkingu i cala flaszkę wypił i wsiadł. otóż 2 promile to chyba dłuższy czas trzeba spożywać . a rektor chyba z fizjologia picia to ma braki. 

Avatar
Gość / 4 marca 2015 o 15:19

W woj molestowal,w psk4 napił się.Został jeszcze jeden bardzo ważny w środowisku.Może ktoś przypomni o mobbingu w jego placówce.Doczekamy się.

Avatar
Ola / 3 marca 2015 o 21:00
Profesor czesto przychodzil do pracy pijany, niemal codziennie. Kazdy kto z nim pracowal bardzo dobrze o tym wie, ale pewnie nikt nie pisnie slowka jak przyjdzie co do czego.
Avatar
folkatka / 3 marca 2015 o 20:48
Poczytałam sobie trochę na rożnych stronach i forach o tym, ile trzeba wypić, zeby miec we krwi dwa promile. Wszędzie informacje były jasne. Trzeba pic bardzo dużo, przez dłuższy czas. Czytałam wypowiedzi osob, ktore badały sie alkomatem po rożnych imprezach, weselach, sylwestrach etc. "Kumpel po siedmiu browarach miał 1,7". Tak wiec, pan profesor nie wypił jednego piwa ani kieliszeczka wódki. Tu wchodziło w grę ostre tankowanie. I naprawde, nie mam żadnych, ale to żadnych slow usprawiedliwienia dla tego typa. Możliwe, ze nie pił w pracy, tylko wcześniej, a wynik uzyskany w alkomacie jest efektem wolnego spalania. Są osoby, ktore jeszcze ponad dobę po wypiciu ostatniej dawki alkoholu maja go jeszcze sporo we krwi. O tym sie za mało niestety mówi, za mało uczula sie kierowców, ze na drugi dzien po piciu tez nie powinni prowadzić, mimo, ze czują sie juz trzeźwi, kac zaleczony, zjedzona jajecznica i wypita kawa. W każdym bądź razie. Każdy,mkto siada za kółko w takim stanie, staje sie potencjalnym mordercą. Pan doktor miał to szczęście, ze nikogo nie zabił. Ale mógł. Trochę jestem zniesmaczona głosami wszystkich jego obrońców, takich, jak pierwszy wpis w niniejszym wątku. Mało jeszcze bezsensownych śmierci na drogach? Mało takich wypadkow, jak ten z Kamienia Pomorskiego sprzed roku???
Poczytałam sobie trochę na rożnych stronach i forach o tym, ile trzeba wypić, zeby miec we krwi dwa promile. Wszędzie informacje były jasne. Trzeba pic bardzo dużo, przez dłuższy czas. Czytałam wypowiedzi osob, ktore badały sie alkomatem po rożnych imprezach, weselach, sylwestrach etc. "Kumpel po siedmiu browarach miał 1,7". Tak wiec, pan profesor nie wypił jednego piwa ani kieliszeczka wódki. Tu wchodziło w grę ostre tankowanie. I naprawde, nie mam żadnych, ale to żadnych slow usprawiedliwienia dla tego typa. Możliwe, ze nie pił w pracy, ty... rozwiń
Avatar
janosik / 3 marca 2015 o 20:28
A teraz pokazał swoje prawdziwe oblicze. Pewnie to nie pierwsza jazda po pijaku. A przed tym zdarzeniem zapewne był w pracy - też nawalony. Ot, taka to już ich kultura. Ale tacy jak on mają ciche immunitety. Koledzy sędziowie i koledzy prokuratorzy nie pozwolą mu zrobić krzywdy. Mamy ostatnio bardzo dobry przykład okulisty z Chmielnej. I wszystko w tym temacie. Pozdrowienia.
Avatar
janosiik / 3 marca 2015 o 20:18

13.03.2013 r. "Moje Miasto Poznań"
 
Artykuł " Każdego z nas czekają wrzody ? "
 
" - Blisko 84 proc. Polaków zakażonych jest Helicobacter pyroli, bakterią odpowiedzialną za występowanie wrzodów żołądka i dwunastnicy - twierdzi gastroenterolog, prof. Krzysztof C., ekspert programu „Zentiva – zmieniamy przyzwyczajenia”.
 
-  Trzeba niestety zrezygnować z używek – palenia .papierosów, picia alkoholu, mocnej kawy czy herbaty. "  ;) 
A teraz pokazał swoje prawdziwe oblicze.
......................................................................

1 października 2007 został mianowany na stanowisko profesora zwyczajnego w Katedrze i Klinice Gastroenterologii UM w Lublinie.[/size]
26 kwietnia 2012 został wybrany Prodziekanem II Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Anglojęzycznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie na kadencję 2012 - 2016.[/size]Jest członkiem sześciu Towarzystw Naukowych (krajowych i zagranicznych). [/size]Organizuje szkolenia i kursy dla lekarzy i pielęgniarek.[/size]Prowadzi zajęcia dydaktyczne ze studentami Wydziału Lekarskiego, a także Wydziału Pielęgniarstwa i Oddziału Stomatologii.[/size]

rozwiń
Avatar
flamingo / 3 marca 2015 o 15:21

Masz coś do BMW buraku z "wieśwagena" ???  
 

Avatar
gość / 3 marca 2015 o 15:13

Znowu BMW       Bolid Młodzieży Wiejskiej

Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Przebudowa al. Racławickich w Lublinie. Na nową drogę trzeba jeszcze poczekać

Przebudowa al. Racławickich w Lublinie. Na nową drogę trzeba jeszcze poczekać 0 2

Nie będzie tego lata utrudnień spowodowanych przebudową Al. Racławickich i ul. Lipowej. Roboty nie zaczną się wcześniej niż pod koniec roku. Dotąd nie ogłoszono nawet przetargu, który wyłoni wykonawcę prac, a sam przetarg może potrwać wiele miesięcy

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem"

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem" 3 18

To jest igranie z panem Bogiem. To komentarz jednego z kraśnickich radnych odnośnie odległości, w jakiej mają być usytuowane punkty sprzedaży i podawania alkoholu od kościołów. W Kraśniku odległość ta musi być co najmniej 20-metrowa. Dyskusja w temacie sprzedaży alkoholu w mieście i ewentualnego nocnego ograniczenia tej sprzedaży była burzliwa. Ostatecznie żadne decyzje nie zapadły. 

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent 85 49

Nowa droga na przedłużeniu ul. Bohaterów Monte Cassino otrzyma imię Tadeusza Mazowieckiego. W Lublinie będzie też skwer Władysława Bartoszewskiego

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie
galeria

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie 0 1

Był 9 września 1939 r., gdy na Lublin posypały się niemieckie bomby, jedna z nich wpadła do Ratusza i nie wybuchła. Ratuszowy woźny wyniósł ją z budynku i zmarł z wysiłku przed schodami. Jego imię nosi od wczoraj uliczka stykająca się z deptakiem. Tabliczkę z nazwą odsłaniała wzruszona rodzina

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję
galeria
film

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję 367 30

Jest zgoda na pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich obok Centrum Kultury. Na jego budowę zgodziła się dziś Rada Miasta. Nie pozwoliła jednak, by wykonać go według wizji radnej PiS, Małgorzaty Suchanowskiej. Większość rady zdecydowała, że projekt będzie wybrany w konkursie. Nalegali na to radni Wspólnego Lublina

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach
galeria

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach 17 17

Od 36 do 53 tys. złotych miesięcznie – tyle średnio zarabiali w państwowych spółkach trzej radni wojewódzcy PiS. Chodzi o Andrzeja Pruszkowskiego, Jana Franię i Grzegorza Muszyńskiego. Tak wynika z ich oświadczeń majątkowych za 2017 rok.

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta
wiersze między newsami

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta 0 1

Lektura obowiązkowa dla feministek. W końcu ktoś wyliczył, jakie obowiązki mają gospodynie domowe i określił miejsce poezji w ich życiu

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami
film

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami 215 47

W piątek ma dojść do decydujących rozmów w szpitalu przy alei Kraśnickiej w Lublinie. W czwartek już 130 pielęgniarek było na L4.

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami 7 17

- Polsko-ukraińskich relacji po prostu nie ma - w taki sposób przewodniczący PO podsumował relacje Polski z Ukrainą.

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia)
galeria

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia) 2 1

Otwarte jest już nowe centrum rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne "Werandki" w Nałęczowie. - To pierwszy tak nowoczesny ośrodek po wschodniej stronie Wisły. Wychodzimy na przeciw potrzebom pacjentów z całej Polski - tłumaczy jego dyrekcja. Będą tam mogli skorzystać z czterech "stref": kardiologii, ortopedii, treningu i diagnostyki.

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym
26 maja 2018, 16:00

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) zaprasza na kolejną odsłonę Soboty Literackiej. 26 maja o godz. 16 odbędzie się spotkanie poświęcone Balladzie o pewnej panience Szczepana Twardocha.

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie 3 0

Gmina Biała Podlaska musi powtarzać przetargi na roboty drogowe. Wszystko dlatego, że wykonawcy swoją pracę wyceniają coraz drożej.

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie 0 17

Śledztwo w sprawie niegospodarności w stadninie koni w Janowie Podlaskim jest sztucznie przedłużane. Prokuratura powinna się zająć osobami, które obecnie tam rządzą, a dawny prezes Marek Trela powinien wrócić do pracy – przekonuje posłanka PO Joanna Mucha

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego
galeria

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego 0 2

We wtorek i środę odbyły się Juwenalia Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS 0 6

Brianna Joelle Kiesel zasiliła szeregi Pszczółki Polski AZS UMCS Lublin. 24-letnia Amerykanka ma na swoim koncie występy w najlepszej lidze świata, WNBA. Ostatnio reprezentowała szwedzkie Umea Udominate

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!