czwartek, 22 marca 2018 r.

Lublin

Projekt "Wolontariusz Kultury +”: Rekrutacja tylko do wtorku!

  Edytuj ten wpis
Dodano: 11 kwietnia 2012, 19:28
Autor: (red)

Fundacja "Tu obok” rozpoczyna realizację projektu "Wolontariusz Kultury +” adresowanego przede wsz
Fundacja \"Tu obok” rozpoczyna realizację projektu \"Wolontariusz Kultury +” adresowanego przede wsz

Fundacja "Tu obok” rozpoczyna realizację projektu "Wolontariusz Kultury +” adresowanego przede wszystkim do dojrzałych (50 lat i więcej).

Celem projektu jest przygotowanie osób, które chcą bez wynagrodzenia pracować na rzecz innych w szeroko pojętym obszarze kultury. Udział w projekcie jest bezpłatny.

Organizatorzy planują: warsztaty teoretyczno-szkoleniowe i spotkania integracyjne (w kwietniu i w maju, raz w tygodniu, w godzinach od 10 do 13); szkolenia praktyczne, które będą obejmowały udział w przygotowaniu i realizacji wydarzeń kulturalnych, spacery tematyczne, wreszcie przygotowanie własnych projektów przez uczestników (od maja do września); spotkania w "wirtualnej kawiarence wolontariusza”, wspólne wyjścia do teatru, muzeum, na wycieczki szkoleniowe (przez cały czas trwania projektu); wycieczkę do muzeum w plenerze, połączoną z piknikiem integracyjnym (we wrześniu); podsumowanie projektu i wręczenie pierwszych certyfikatów (październik).

Rekrutacja trwa do wtorku 17 kwietnia. Pierwsze spotkanie w czwartek 19 kwietnia. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest w wersji papierowej w sekretariacie Warsztatów Kultury (Lublin, ul. Popiełuszki 5) a w wersji elektronicznej na stronach fundacji tu obok: www.tuobok.pl i Warsztatów Kultury http://warsztatykultury.pl/wolontariuszkultury+
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!