Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

16 marca 2010 r.
21:39
Edytuj ten wpis

Protest przeciwko prywatyzacji giełdy w Elizówce

0 4 A A

Akcje powinny trafić w ręce producentów żywności – to propozycja rolników, którzy wraz z handlowcami protestują przeciwko prywatyzacji giełdy w Elizówce

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Zarząd Elizówki uspokaja. Przekonuje, że w najbliższym czasie handlującym nic nie grozi.

CAŁY ARTYKUŁ NA STREFIE BIZNESU

Komentarze 4

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
POgardzam tymi typami / 27 maja 2010 o 16:46
ILE RAZY MAM WAM PISAĆ,ŻE POLITYKA NIE JEST DLA ZWYKŁYCH SZARYCH LUDZI.

POLITYKA TO KASA I TYLKO KASA (PRZY OKAZJI ZASZCZYTY I KARIERA) DLATEGO WSZYSTKO CO MOZNA SIE SPRZEDAJE, A JAK SĄ PROBLEMY TO ZAMYKA ALBO LIKWIDUJE, A POTEM TEŻ SPRZEDAJE.

Dlaczego jestes biedny?A dlaczego jesteś głupi?A dlaczego wybrałeś "sprzedawczyków majątku narodowego" z PO?
Teraz cierp i płacz.Płacz i głoduj.Módl się o najbliższe wybory i idź głosować,aby znowu nikt Was nie oszukał!!!
Nie chcesz głosowaćŁACZ,GŁODUJ I ZDYCHAJ,ALE NIE DYSKUTUJ!!!
ILE RAZY MAM WAM PISAĆ,ŻE POLITYKA NIE JEST DLA ZWYKŁYCH SZARYCH LUDZI.

POLITYKA TO KASA I TYLKO KASA (PRZY OKAZJI ZASZCZYTY I KARIERA) DLATEGO WSZYSTKO CO MOZNA SIE SPRZEDAJE, A JAK SĄ PROBLEMY TO ZAMYKA ALBO LIKWIDUJE, A POTEM TEŻ SPRZEDAJE.

Dlaczego jestes biedny?A dlaczego jesteś głupi?A dlaczego wybrałeś "sprzedawczyków majątku narodowego" z PO?
Teraz cierp i płacz.Płacz i głoduj.Módl się o najbliższe wybory i idź głosować,aby znowu nikt Was nie oszukał!!... rozwiń
Avatar
rolnik / 27 maja 2010 o 12:32
tomasz napisał:
TO JUŻ CHYBA TRADYCJA W POLSCE ŻE Z ROLNIKÓW CHCE SIĘ ZROBIĆ IDIOTÓW!!!
GDZIE PSL SIĘ CHOWA GDY CHODZI O WAŻNE SPRAWY??? A PRZEPRASZAM ZAPOMNIAŁEM ŻE W PSLu SAMI NIEUDACZNICY I STRAŻACY!

Jest mało ważne czy jest to PSL, PO czy PiS. Ważne jest, aby zarząd rynku nie był tylko zarządcą placu i budynków, ale stwarzał warunki i zachęcał nas, rolników do wysokotowarowej produkcji! Po co produkować warzywa czy owoce jak nie mamy potem komu ich sprzedać? Jak dotychczasowe zarządy rynku pomagały nam, producentom w sprzedaży? Samo udostępnienie placu i budynków to niestety za mało...

Jest mało ważne czy jest to PSL, PO czy PiS. Ważne jest, aby zarząd rynku nie był tylko zarządcą placu i budynków, ale stwarzał warunki i zachęcał nas, rolników do wysokotowarowej produkcji! Po co produkować warzywa czy owoce jak nie mamy potem komu ich sprzedać? Jak dotychczasowe zarządy rynku pomagały nam, producentom w sprzedaży? Samo udostępnienie placu i budynków to niestety za mało... rozwiń
Avatar
Gość / 27 maja 2010 o 11:59
1. gdy PSL u władzy na wsi jest najgorzej
2. jaka forma prywatyzacji - może sami odziedziczą akcje
3. z powodu małej ilości miejsc dla działaczy na zatrudnienie nie zależy im na niczym
Avatar
tomasz / 17 marca 2010 o 10:16
TO JUŻ CHYBA TRADYCJA W POLSCE ŻE Z ROLNIKÓW CHCE SIĘ ZROBIĆ IDIOTÓW!!!
GDZIE PSL SIĘ CHOWA GDY CHODZI O WAŻNE SPRAWY??? A PRZEPRASZAM ZAPOMNIAŁEM ŻE W PSLu SAMI NIEUDACZNICY I STRAŻACY!
Avatar
POgardzam tymi typami / 27 maja 2010 o 16:46
ILE RAZY MAM WAM PISAĆ,ŻE POLITYKA NIE JEST DLA ZWYKŁYCH SZARYCH LUDZI.

POLITYKA TO KASA I TYLKO KASA (PRZY OKAZJI ZASZCZYTY I KARIERA) DLATEGO WSZYSTKO CO MOZNA SIE SPRZEDAJE, A JAK SĄ PROBLEMY TO ZAMYKA ALBO LIKWIDUJE, A POTEM TEŻ SPRZEDAJE.

Dlaczego jestes biedny?A dlaczego jesteś głupi?A dlaczego wybrałeś "sprzedawczyków majątku narodowego" z PO?
Teraz cierp i płacz.Płacz i głoduj.Módl się o najbliższe wybory i idź głosować,aby znowu nikt Was nie oszukał!!!
Nie chcesz głosowaćŁACZ,GŁODUJ I ZDYCHAJ,ALE NIE DYSKUTUJ!!!
ILE RAZY MAM WAM PISAĆ,ŻE POLITYKA NIE JEST DLA ZWYKŁYCH SZARYCH LUDZI.

POLITYKA TO KASA I TYLKO KASA (PRZY OKAZJI ZASZCZYTY I KARIERA) DLATEGO WSZYSTKO CO MOZNA SIE SPRZEDAJE, A JAK SĄ PROBLEMY TO ZAMYKA ALBO LIKWIDUJE, A POTEM TEŻ SPRZEDAJE.

Dlaczego jestes biedny?A dlaczego jesteś głupi?A dlaczego wybrałeś "sprzedawczyków majątku narodowego" z PO?
Teraz cierp i płacz.Płacz i głoduj.Módl się o najbliższe wybory i idź głosować,aby znowu nikt Was nie oszukał!!... rozwiń
Avatar
rolnik / 27 maja 2010 o 12:32
tomasz napisał:
TO JUŻ CHYBA TRADYCJA W POLSCE ŻE Z ROLNIKÓW CHCE SIĘ ZROBIĆ IDIOTÓW!!!
GDZIE PSL SIĘ CHOWA GDY CHODZI O WAŻNE SPRAWY??? A PRZEPRASZAM ZAPOMNIAŁEM ŻE W PSLu SAMI NIEUDACZNICY I STRAŻACY!

Jest mało ważne czy jest to PSL, PO czy PiS. Ważne jest, aby zarząd rynku nie był tylko zarządcą placu i budynków, ale stwarzał warunki i zachęcał nas, rolników do wysokotowarowej produkcji! Po co produkować warzywa czy owoce jak nie mamy potem komu ich sprzedać? Jak dotychczasowe zarządy rynku pomagały nam, producentom w sprzedaży? Samo udostępnienie placu i budynków to niestety za mało...

Jest mało ważne czy jest to PSL, PO czy PiS. Ważne jest, aby zarząd rynku nie był tylko zarządcą placu i budynków, ale stwarzał warunki i zachęcał nas, rolników do wysokotowarowej produkcji! Po co produkować warzywa czy owoce jak nie mamy potem komu ich sprzedać? Jak dotychczasowe zarządy rynku pomagały nam, producentom w sprzedaży? Samo udostępnienie placu i budynków to niestety za mało... rozwiń
Avatar
Gość / 27 maja 2010 o 11:59
1. gdy PSL u władzy na wsi jest najgorzej
2. jaka forma prywatyzacji - może sami odziedziczą akcje
3. z powodu małej ilości miejsc dla działaczy na zatrudnienie nie zależy im na niczym
Avatar
tomasz / 17 marca 2010 o 10:16
TO JUŻ CHYBA TRADYCJA W POLSCE ŻE Z ROLNIKÓW CHCE SIĘ ZROBIĆ IDIOTÓW!!!
GDZIE PSL SIĘ CHOWA GDY CHODZI O WAŻNE SPRAWY??? A PRZEPRASZAM ZAPOMNIAŁEM ŻE W PSLu SAMI NIEUDACZNICY I STRAŻACY!
Zobacz wszystkie komentarze 4

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z premierem Morawieckim [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z premierem Morawieckim [wideo, zdjęcia] 23 7

Do pikiety doszło przed dzisiejszym spotkaniem premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Lublina

Chełmianka - Motor 0:1 (relacja na żywo)

Chełmianka - Motor 0:1 (relacja na żywo) 9 0

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Chełmianka - Motor. Dla obu ekip, to spotkanie o wszystko. Pierwszy gwizdek o godz. 17

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 27 37

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 1

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 11 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 1

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 12 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu 37 9

Brutalny napad w Kraśniku. Aresztowano dwóch mężczyzn, którzy w Kraśniku wtargnęli do domu 20-latka, zabrali do lasu i dotkliwie pobili. Mężczyzna trafił do szpitala.

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty 0 0

Ponad 1,5 metra miały niektóre z roślin konopi które zabezpieczyli policjanci w domu 20-latka

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo]
film

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo] 38 2

Lubartowscy policjanci ustalają okoliczności, w jakich doszło do pożaru będącego w budowie przedszkola w Kamionce. Spaleniu uległa część poddasza

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm 7 0

Kto odwiedzi Bychawę w dniach 26-27 maja, będzie mógł spróbować pierogów z trzech województw: lubelskiego, podkarpackiego i podlaskiego. A to za sprawą imprezy „Na Kulinarnym Szlaku Wschodniej Polski”. Pierogi lubelskie będą kulinarną gwiazdą XIX Ogólnopolskiego Festiwalu „W Krainie Pierogów”. Gwiazdą muzyczną jest Beata i Bajm

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki
galeria

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki 0 0

Dziś 26 maja, czyli Dzień Mamy. Przygotowaliśmy dla Was wierszyki i życzenia, które mogą Wam się dziś przydać

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć 5 4

Zostały już tylko dwa mecze, szanse na utrzymanie są bardzo małe, a na dodatek Wisła gra z zespołami, które mogą mieć jeszcze nadzieje na awans. Mimo wszystko puławianie chcą jeszcze powalczyć. W sobotę o godz. 17 czeka ich wyjazdowy mecz z Radomiakiem

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82 10 4

Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w Dominiczynie na drodze krajowej nr 82 między Łęczną a Włodawą