Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

14 września 2010 r.
15:29
Edytuj ten wpis

Protest przed sądem w Lublinie. "Uwolnić Sebastiana!" (wideo)

Autor: Zdjęcie autora dj
0 17 A A

11-letni Sebastian z Bystrzycy Nowej zostanie w rodzinie zastępczej. Zanim sąd podejmie ostateczną decyzję, co do jego losów, chce jeszcze przesłuchać świadków. – A syn liczył, że będzie się już pakował i wróci do domu – mówił po wyjściu z sali rozpraw rozżalony Dariusz Kita, ojciec dziecka.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
LKR / 18 października 2010 o 17:23
...trzeba pomoc rodzinie, a nie zabierac dzieci, co za chory system... Trzeba to zmienic!!! zmienic prawo!!! prawo sprzyja złodziejom i bandytom!!!
Avatar
gość II / 15 września 2010 o 10:12
[quote name='gorio' date='14 wrzesień 2010 - 21:54 ' timestamp='1284494094' post='347329']
jebać n
asze państwo
[/quote]
jezeli twoim panstwem jest israel to ja sie przylaczam.
Avatar
Paweł Chojecki / 14 września 2010 o 22:32
[quote name='Anna' date='14 wrzesień 2010 - 21:01 ' timestamp='1284490912' post='347294']
Panie obywatelu ja staram się spojrzeć na sprawę obiektywnie. Nic w życiu nie jest czarne i biale. Zadaję pytania, wyrazam swoje zdanie, czyż nie po to jest forum? Bardzo bym chciała, zeby na świecie byli tylko nieslusznie krzywdzeni rodzice. Jednak to co zobaczylam w zyciu sprawia, ze staram sie dostrzec 2 strony medalu. miejmy nadzieje, ze bedzie dobrze, ale jak juz napisalam, ja po prostu w to nie wierze i tyle.
No chyba, ze do doroslosci chlopca beda pomagac inni ludzie. Tyle tylko, czy to bedzie dla niego dobre?
[/quote]

Rodziców nikt sobie nie wybiera. Kim Pani jest, że przypisuje sobie Pani prawo decydowania za innego człowieka, co dla nie go będzie dobre???
[quote name='Anna' date='14 wrzesień 2010 - 21:01 ' timestamp='1284490912' post='347294']
Panie obywatelu ja staram się spojrzeć na sprawę obiektywnie. Nic w życiu nie jest czarne i biale. Zadaję pytania, wyrazam swoje zdanie, czyż nie po to jest forum? Bardzo bym chciała, zeby na świecie byli tylko nieslusznie krzywdzeni rodzice. Jednak to co zobaczylam w zyciu sprawia, ze staram sie dostrzec 2 strony medalu. miejmy nadzieje, ze bedzie dobrze, ale jak juz napisalam, ja po prostu w to nie wierze i tyle.<... rozwiń
Avatar
Paweł Chojecki / 14 września 2010 o 22:30
[quote name='obywatel' date='14 wrzesień 2010 - 20:16 ' timestamp='1284488210' post='347270']
Brawo Panie Chojecki,niech Pan walczy o dzieci mimo takich ignorantów jak "Anna",czy "czytelnik".
[/quote]

Dziękuję za zachętę! Mam świadomość, że właśnie tędy przebiega front walki ideologicznej w Polsce - zniszczyć rodzinę!
Avatar
Paweł Chojecki / 14 września 2010 o 22:28
[quote name='nerwowy' date='14 wrzesień 2010 - 21:14 ' timestamp='1284491663' post='347311']
Przecię rodzicom nie chodzi o dobro dziecka o o własne, chcą dostawać na niego zasiłki i pod jego pretekstem wyłudzać dalszą pomoc. To nie tylko dziecko wymaga opieki ale i rodzice żerujący na ludzkiej dobroci. Tą matke powinni wysłać na leczenie do górala który żonę zaprzęgał do pługa może to nauczyło by ją choć trochę zaradności.
[/quote]

Rodzina dostaje renty niezależnie od posiadania dziecka. Rodzina zastępcza też dostaje pieniądze od państwa (większe niż rodzice) na utrzymanie dziecka. Gdzie różnica???
[quote name='nerwowy' date='14 wrzesień 2010 - 21:14 ' timestamp='1284491663' post='347311']
Przecię rodzicom nie chodzi o dobro dziecka o o własne, chcą dostawać na niego zasiłki i pod jego pretekstem wyłudzać dalszą pomoc. To nie tylko dziecko wymaga opieki ale i rodzice żerujący na ludzkiej dobroci. Tą matke powinni wysłać na leczenie do górala który żonę zaprzęgał do pługa może to nauczyło by ją choć trochę zaradności.
[/quote]

Rodzina dostaje renty niezależnie od posiadania dzie... rozwiń
Avatar
Paweł Chojecki / 14 września 2010 o 22:26
[quote name='Anna' date='14 wrzesień 2010 - 18:39 ' timestamp='1284482390' post='347164']
To, ze nie będzie juz sladu po jakimkolwiek remoncie...
A co sie dzialo? Dziecko mdlalo z glodu, bo nikt mu nie robil jedzenia, chodzilo w brudnych ubraniach, bo nikt mu ich nie upral, w zimie bylo chore, bo nie bylo komu rozpalic w piecu.
Chyba nie uważa Pan, ze 11 letnie dziecko powinno być gospodarzem domu, czyli sprzatac, gotowac, ogrzewac a dodatkowo zarobic na dom, bo matka to chyba nie skalala sie w zyciu zadna praca, ojciec tez, z czego ma teraz wymowke, ze jest bez nogi, ale wczesniej tez do jakiejkolwiek pracy sie nie garnal.
[/quote]

Chyba znamy jakąś inna rodzinę. Sebastian jest raczej "dobrze wyglądającym" chłopcem, wiec o głodzie nie może być mowy. Co do podatności do zachorowań, to podczas 6 tygodni w domu dziecka chorował trzy razy, a u rodziny zastępczej wylądował w szpitalu. "Chyba nie uważa Pan, ze 11 letnie dziecko powinno być gospodarzem domu, czyli sprzatac, gotowac, ogrzewac" - owszem uważam, że 11-letni młodzieniec może robić takie rzeczy, choć nie jest prawdą, że spadały one na barki Sebastiana. Czy ma Pani jakąś wiedzę, że Sebastian "zarabiał na dom"??? Z tego, co wiem rodzina ma stałe dochody na poziomie 1400 zł miesięcznie. To wystarcza na egzystencję na podstawowym poziomie.
[quote name='Anna' date='14 wrzesień 2010 - 18:39 ' timestamp='1284482390' post='347164']
To, ze nie będzie juz sladu po jakimkolwiek remoncie...
A co sie dzialo? Dziecko mdlalo z glodu, bo nikt mu nie robil jedzenia, chodzilo w brudnych ubraniach, bo nikt mu ich nie upral, w zimie bylo chore, bo nie bylo komu rozpalic w piecu.
Chyba nie uważa Pan, ze 11 letnie dziecko powinno być gospodarzem domu, czyli sprzatac, gotowac, ogrzewac a dodatkowo zarobic na dom, bo matka to chyba nie skalala s... rozwiń
Avatar
gorio / 14 września 2010 o 21:54
jebać n
asze państwo
Avatar
nerwowy / 14 września 2010 o 21:14
Przecię rodzicom nie chodzi o dobro dziecka o o własne, chcą dostawać na niego zasiłki i pod jego pretekstem wyłudzać dalszą pomoc. To nie tylko dziecko wymaga opieki ale i rodzice żerujący na ludzkiej dobroci. Tą matke powinni wysłać na leczenie do górala który żonę zaprzęgał do pługa może to nauczyło by ją choć trochę zaradności.
Avatar
Anna / 14 września 2010 o 21:01
[quote name='obywatel' date='14 wrzesień 2010 - 20:16 ' timestamp='1284488210' post='347270']
Brawo Panie Chojecki,niech Pan walczy o dzieci mimo takich ignorantów jak "Anna",czy "czytelnik".
[/quote]
Panie obywatelu ja staram się spojrzeć na sprawę obiektywnie. Nic w życiu nie jest czarne i biale. Zadaję pytania, wyrazam swoje zdanie, czyż nie po to jest forum? Bardzo bym chciała, zeby na świecie byli tylko nieslusznie krzywdzeni rodzice. Jednak to co zobaczylam w zyciu sprawia, ze staram sie dostrzec 2 strony medalu. miejmy nadzieje, ze bedzie dobrze, ale jak juz napisalam, ja po prostu w to nie wierze i tyle.
No chyba, ze do doroslosci chlopca beda pomagac inni ludzie. Tyle tylko, czy to bedzie dla niego dobre?
[quote name='obywatel' date='14 wrzesień 2010 - 20:16 ' timestamp='1284488210' post='347270']
Brawo Panie Chojecki,niech Pan walczy o dzieci mimo takich ignorantów jak "Anna",czy "czytelnik".
[/quote]
Panie obywatelu ja staram się spojrzeć na sprawę obiektywnie. Nic w życiu nie jest czarne i biale. Zadaję pytania, wyrazam swoje zdanie, czyż nie po to jest forum? Bardzo bym chciała, zeby na świecie byli tylko nieslusznie krzywdzeni rodzice. Jednak to co zobaczylam w zyciu s... rozwiń
Avatar
obywatel / 14 września 2010 o 20:16
Brawo Panie Chojecki,niech Pan walczy o dzieci mimo takich ignorantów jak "Anna",czy "czytelnik".
Avatar
LKR / 18 października 2010 o 17:23
...trzeba pomoc rodzinie, a nie zabierac dzieci, co za chory system... Trzeba to zmienic!!! zmienic prawo!!! prawo sprzyja złodziejom i bandytom!!!
Avatar
gość II / 15 września 2010 o 10:12
[quote name='gorio' date='14 wrzesień 2010 - 21:54 ' timestamp='1284494094' post='347329']
jebać n
asze państwo
[/quote]
jezeli twoim panstwem jest israel to ja sie przylaczam.
Avatar
Paweł Chojecki / 14 września 2010 o 22:32
[quote name='Anna' date='14 wrzesień 2010 - 21:01 ' timestamp='1284490912' post='347294']
Panie obywatelu ja staram się spojrzeć na sprawę obiektywnie. Nic w życiu nie jest czarne i biale. Zadaję pytania, wyrazam swoje zdanie, czyż nie po to jest forum? Bardzo bym chciała, zeby na świecie byli tylko nieslusznie krzywdzeni rodzice. Jednak to co zobaczylam w zyciu sprawia, ze staram sie dostrzec 2 strony medalu. miejmy nadzieje, ze bedzie dobrze, ale jak juz napisalam, ja po prostu w to nie wierze i tyle.
No chyba, ze do doroslosci chlopca beda pomagac inni ludzie. Tyle tylko, czy to bedzie dla niego dobre?
[/quote]

Rodziców nikt sobie nie wybiera. Kim Pani jest, że przypisuje sobie Pani prawo decydowania za innego człowieka, co dla nie go będzie dobre???
[quote name='Anna' date='14 wrzesień 2010 - 21:01 ' timestamp='1284490912' post='347294']
Panie obywatelu ja staram się spojrzeć na sprawę obiektywnie. Nic w życiu nie jest czarne i biale. Zadaję pytania, wyrazam swoje zdanie, czyż nie po to jest forum? Bardzo bym chciała, zeby na świecie byli tylko nieslusznie krzywdzeni rodzice. Jednak to co zobaczylam w zyciu sprawia, ze staram sie dostrzec 2 strony medalu. miejmy nadzieje, ze bedzie dobrze, ale jak juz napisalam, ja po prostu w to nie wierze i tyle.<... rozwiń
Avatar
Paweł Chojecki / 14 września 2010 o 22:30
[quote name='obywatel' date='14 wrzesień 2010 - 20:16 ' timestamp='1284488210' post='347270']
Brawo Panie Chojecki,niech Pan walczy o dzieci mimo takich ignorantów jak "Anna",czy "czytelnik".
[/quote]

Dziękuję za zachętę! Mam świadomość, że właśnie tędy przebiega front walki ideologicznej w Polsce - zniszczyć rodzinę!
Avatar
Paweł Chojecki / 14 września 2010 o 22:28
[quote name='nerwowy' date='14 wrzesień 2010 - 21:14 ' timestamp='1284491663' post='347311']
Przecię rodzicom nie chodzi o dobro dziecka o o własne, chcą dostawać na niego zasiłki i pod jego pretekstem wyłudzać dalszą pomoc. To nie tylko dziecko wymaga opieki ale i rodzice żerujący na ludzkiej dobroci. Tą matke powinni wysłać na leczenie do górala który żonę zaprzęgał do pługa może to nauczyło by ją choć trochę zaradności.
[/quote]

Rodzina dostaje renty niezależnie od posiadania dziecka. Rodzina zastępcza też dostaje pieniądze od państwa (większe niż rodzice) na utrzymanie dziecka. Gdzie różnica???
[quote name='nerwowy' date='14 wrzesień 2010 - 21:14 ' timestamp='1284491663' post='347311']
Przecię rodzicom nie chodzi o dobro dziecka o o własne, chcą dostawać na niego zasiłki i pod jego pretekstem wyłudzać dalszą pomoc. To nie tylko dziecko wymaga opieki ale i rodzice żerujący na ludzkiej dobroci. Tą matke powinni wysłać na leczenie do górala który żonę zaprzęgał do pługa może to nauczyło by ją choć trochę zaradności.
[/quote]

Rodzina dostaje renty niezależnie od posiadania dzie... rozwiń
Avatar
Paweł Chojecki / 14 września 2010 o 22:26
[quote name='Anna' date='14 wrzesień 2010 - 18:39 ' timestamp='1284482390' post='347164']
To, ze nie będzie juz sladu po jakimkolwiek remoncie...
A co sie dzialo? Dziecko mdlalo z glodu, bo nikt mu nie robil jedzenia, chodzilo w brudnych ubraniach, bo nikt mu ich nie upral, w zimie bylo chore, bo nie bylo komu rozpalic w piecu.
Chyba nie uważa Pan, ze 11 letnie dziecko powinno być gospodarzem domu, czyli sprzatac, gotowac, ogrzewac a dodatkowo zarobic na dom, bo matka to chyba nie skalala sie w zyciu zadna praca, ojciec tez, z czego ma teraz wymowke, ze jest bez nogi, ale wczesniej tez do jakiejkolwiek pracy sie nie garnal.
[/quote]

Chyba znamy jakąś inna rodzinę. Sebastian jest raczej "dobrze wyglądającym" chłopcem, wiec o głodzie nie może być mowy. Co do podatności do zachorowań, to podczas 6 tygodni w domu dziecka chorował trzy razy, a u rodziny zastępczej wylądował w szpitalu. "Chyba nie uważa Pan, ze 11 letnie dziecko powinno być gospodarzem domu, czyli sprzatac, gotowac, ogrzewac" - owszem uważam, że 11-letni młodzieniec może robić takie rzeczy, choć nie jest prawdą, że spadały one na barki Sebastiana. Czy ma Pani jakąś wiedzę, że Sebastian "zarabiał na dom"??? Z tego, co wiem rodzina ma stałe dochody na poziomie 1400 zł miesięcznie. To wystarcza na egzystencję na podstawowym poziomie.
[quote name='Anna' date='14 wrzesień 2010 - 18:39 ' timestamp='1284482390' post='347164']
To, ze nie będzie juz sladu po jakimkolwiek remoncie...
A co sie dzialo? Dziecko mdlalo z glodu, bo nikt mu nie robil jedzenia, chodzilo w brudnych ubraniach, bo nikt mu ich nie upral, w zimie bylo chore, bo nie bylo komu rozpalic w piecu.
Chyba nie uważa Pan, ze 11 letnie dziecko powinno być gospodarzem domu, czyli sprzatac, gotowac, ogrzewac a dodatkowo zarobic na dom, bo matka to chyba nie skalala s... rozwiń
Avatar
gorio / 14 września 2010 o 21:54
jebać n
asze państwo
Avatar
nerwowy / 14 września 2010 o 21:14
Przecię rodzicom nie chodzi o dobro dziecka o o własne, chcą dostawać na niego zasiłki i pod jego pretekstem wyłudzać dalszą pomoc. To nie tylko dziecko wymaga opieki ale i rodzice żerujący na ludzkiej dobroci. Tą matke powinni wysłać na leczenie do górala który żonę zaprzęgał do pługa może to nauczyło by ją choć trochę zaradności.
Avatar
Anna / 14 września 2010 o 21:01
[quote name='obywatel' date='14 wrzesień 2010 - 20:16 ' timestamp='1284488210' post='347270']
Brawo Panie Chojecki,niech Pan walczy o dzieci mimo takich ignorantów jak "Anna",czy "czytelnik".
[/quote]
Panie obywatelu ja staram się spojrzeć na sprawę obiektywnie. Nic w życiu nie jest czarne i biale. Zadaję pytania, wyrazam swoje zdanie, czyż nie po to jest forum? Bardzo bym chciała, zeby na świecie byli tylko nieslusznie krzywdzeni rodzice. Jednak to co zobaczylam w zyciu sprawia, ze staram sie dostrzec 2 strony medalu. miejmy nadzieje, ze bedzie dobrze, ale jak juz napisalam, ja po prostu w to nie wierze i tyle.
No chyba, ze do doroslosci chlopca beda pomagac inni ludzie. Tyle tylko, czy to bedzie dla niego dobre?
[quote name='obywatel' date='14 wrzesień 2010 - 20:16 ' timestamp='1284488210' post='347270']
Brawo Panie Chojecki,niech Pan walczy o dzieci mimo takich ignorantów jak "Anna",czy "czytelnik".
[/quote]
Panie obywatelu ja staram się spojrzeć na sprawę obiektywnie. Nic w życiu nie jest czarne i biale. Zadaję pytania, wyrazam swoje zdanie, czyż nie po to jest forum? Bardzo bym chciała, zeby na świecie byli tylko nieslusznie krzywdzeni rodzice. Jednak to co zobaczylam w zyciu s... rozwiń
Avatar
obywatel / 14 września 2010 o 20:16
Brawo Panie Chojecki,niech Pan walczy o dzieci mimo takich ignorantów jak "Anna",czy "czytelnik".
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania
25 maja 2018, 15:00

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania 0 0

W dniach 25-27 maja odbędzie się tegoroczna edycja rodzinnej imprezy Dni Puław. Na mieszkańców czekają atrakcje w postaci koncertów, spektakli i animacji dla całych rodzin.

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego 8 0

W Lubelskiem mogą pojawić się burze z gradem - ostrzegają meteorolodzy.

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie 0 3

Trwają prace na stadionie przy ul. Kolejowej w Opolu Lubelskim. Właśnie zamontowano i oddano do użytku automatyczny system zraszania murawy. Ułożona jest też warstwa wegetacyjna, lada dzień posiana zostanie trawa. Pozostaje tylko pytanie, czy miejscowa drużyna dostosuje się do poziomu boiska.

Jak działa wirtualne biuro

Jak działa wirtualne biuro 0 0

Przez korzystanie z usług wirtualnego biura rozumie się wynajmowanie od niego adresu do korespondencji, kierowanej do naszej firmy, miejsca do spotkań z naszymi klientami i sali konferencyjnej. Ale to nie jedyne korzyści, wynikające z użytkowania wirtualnego biura!

Azoty podsumowują kwartał. Spadły przychody i zyski

Azoty podsumowują kwartał. Spadły przychody i zyski 3 1

O ponad 90 milionów złotych spadła wysokość przychodów Zakładów Azotowych „Puławy” i spółek zależnych w pierwszym kwartale tego roku. Spadł też zysk, marża i produkcja nawozów. Podobne dane spłynęły z Polic i Kędzierzyna.

Nowe 5 zł na sto lat odzyskania niepodległości. Tyle monet ile Polaków

Nowe 5 zł na sto lat odzyskania niepodległości. Tyle monet ile Polaków 25 0

„100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości” to szczególna moneta o nominale 5 zł, którą Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu 22 maja. Bank wybił tyle monet, ilu jest Polaków – 38 424 000 sztuk.

Kto dokończy bibliotekę? Budowa przerwana, wykonawca zbankrutował
Alarm 24

Kto dokończy bibliotekę? Budowa przerwana, wykonawca zbankrutował 1 0

– Przerwano budową biblioteki w Ludwinie. Budynek, który miał być wizytówką gminy i całego pojezierza, stoi i niszczeje – alarmuje nasz Czytelnik. – Wszystko jest pod kontrolą – uspokaja wójt gminy.

Wysokie zaprasza na weekend. Dzień Samorządu Terytorialnego i Dzień Muzealnika
27 maja 2018, 14:00

Wysokie zaprasza na weekend. Dzień Samorządu Terytorialnego i Dzień Muzealnika 1 0

W podzamojskiej wsi Wysokie przy tamtejszej Regionalnej Izbie Pamięci Gminy Zamość już w najbliższy weekend odbędzie się Dzień Samorządu Terytorialnego połączony z XII edycją festynu z okazji Dnia Muzealnika.

Co dalej z Parkiem Ludowym? Prezydent prosi o dodatkowe pieniądze. PiS: Brakuje na szkoły

Co dalej z Parkiem Ludowym? Prezydent prosi o dodatkowe pieniądze. PiS: Brakuje na szkoły 0 11

W czwartek Rada Miasta zdecyduje o losach parku Ludowego, którego odnowa będzie kosztować więcej niż pierwotnie zakładano. Prezydent prosi radnych o dodatkowe pieniądze i nie chce rezygnować z prac w parku. Za to opozycyjni radni PiS nie rezygnują z namawiania prezydenta, by na razie dał sobie spokój.

Nie udzielił pierwszeństwa. Obaj kierowcy trafili do szpitala

Nie udzielił pierwszeństwa. Obaj kierowcy trafili do szpitala 0 0

Dwóch kierowców trafiło do szpitala po tym jak doszło do zderzenia samochodów w Wohyniu.

Lech Wałęsa w Zamościu zachęcał do aktywnego udziału w życiu politycznym [zdjęcia]
galeria

Lech Wałęsa w Zamościu zachęcał do aktywnego udziału w życiu politycznym [zdjęcia] 6 21

Były prezydent Polski Lech Wałęsa kontynuuje spotkania z mieszkańcami województwa lubelskiego. W poniedziałek był w Puławach, we wtorek w Zamościu a w środę wybiera się do Werbkowic (godz. 16, Gminny Ośrodek Kultury).

Bank odmówił kredytu? Wybierz jedną z wielu propozycji pożyczek pozabankowych!

Bank odmówił kredytu? Wybierz jedną z wielu propozycji pożyczek pozabankowych! 0 0

Rynek produktów finansowych nieustannie poszerza swoją ofertę, więc coraz większa grupa osób może skorzystać z różnego rodzaju pożyczek i kredytów. Przede wszystkim nie ma ograniczenia do usług bankowych, które tak naprawdę są dostępne jedynie dla wąskiego grona z dobrą historią kredytową i oczywiście zdolnością kredytową. Pożyczki pozabankowe okazują się niejednokrotnie jedynym ratunkiem w sytuacji kryzysu finansowego i przy konieczności ubiegania się o zastrzyk finansowy.

Dawid Dzięgielewski (Motor): Kibicom należy się awans

Dawid Dzięgielewski (Motor): Kibicom należy się awans 0 3

ROZMOWA Z Dawidem Dzięgielewskim, piłkarzem Motoru Lublin

Zdenerwował się w urzędzie, wychodząc wybił dziurę w drzwiach. Trafił do aresztu

Zdenerwował się w urzędzie, wychodząc wybił dziurę w drzwiach. Trafił do aresztu 15 2

33-latek tak bardzo zdenerwował się w urzędzie, że wychodząc wybił w drzwiach dziurę pięścią.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?