Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

27 grudnia 2010 r.
17:11
Edytuj ten wpis

Przy Szeligowskiego stanie kompleks North Office za 100 milionów złotych

0 9 A A

W marcu rozpocznie budowa kompleksu North Office. To trzy biurowce i apartamentowiec, wysoki na 13 pięter. Inwestycja pochłonie ok. 100 mln zł. Prace potrwają pięć lat.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Rozpoczniemy od budowy wspólnego parkingu – mówi Grzegorz Turski, prezes spółki Centrum Zana, która zrealizuje inwestycję. – W dalszej kolejności zabierzemy się za apartamentowiec i jeden z mniejszych biurowców. Później powstaną dwa kolejne.

Cały artykuł czytaj na MM Lublin: Kompleks North Office przy ul. Szeligowskiego: Budowa ruszy w marcu

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ovenate 100 / 28 grudnia 2010 o 09:47
Pewnie tym razem urzędnicy miejscy wydając zezwolenia na budowę tych obiektów nie popełnili błędu z ul.Zana i w warunkach nakazali inwestorowi budowę drugiej jezdni ul.Szeligowskiego.Przecież lokalizacja tak dużego biurowca znacznie pogorszy warunki komunikacji w tym miejscu.
Avatar
monika / 28 grudnia 2010 o 09:06
Widać jak ludzie są zawistni i zazdrośni. Ale co was to obchodzi,czego tak narzekacie. Przecież to sprawa właściciela jak sobie nazywa i kiedy to zrobi. Przecież każdy z was może sobie własne inwestycje postawić i nazwać jak chce. Poza tym może w końcu angielskiego się ludzie nauczą, ;-)
Avatar
wert / 28 grudnia 2010 o 07:59
Tak, te angielskie nazwy budynków w naszym mieście to naprawdę dziecinada, świadcząca o mocnym zakompleksieniu autorów (właścicieli). Czyżby chcieli robić z Lublina prawdziwy Manhattan, z rojem kolorowych, anglojęzycznych amerykanów? Podobnie można określić wasze, "Dziennika", kody do potwierdzenia!
Avatar
bad vilbel / 27 grudnia 2010 o 22:57
5 lat,to napewno o 4 za dlugo!!!!To sa kpiny!!!5 lat to powinien ktos za to dostac...
Avatar
Gość / 27 grudnia 2010 o 22:22
[quote name='Agata' timestamp='1293484012' post='412180']
Czy ktoś moze mi wyjaśnić czym motywują się deweloperzy nadając inwestycjom nazwy w języku angielskim ? Czyżby uważali, ze w ten sposób budynek nabędzie większego prestiżu? Zaprezentowana wizualizacja to zwykły budynek mieszkalno - biurowy, a nie "apartmenty" i "offices".
[/quote]

To coraz częstsze, niestety. W Lublinie mamy już inwestycje z "amerykańskimi" nazwami w stylu "Sunhill" (wieżowiec na ul. Zana). Tu chodzi o biznes. Żeby opylić metr kwadratowy za 6 - 7 patyków i stworzyć pozory ekskluzywności i wyjątkowości. Ciemny lud zawsze kupi szybciej "burgera" niż kanapkę.
W Warszawie takie nazewnictwo to już codzienność.
[quote name='Agata' timestamp='1293484012' post='412180']
Czy ktoś moze mi wyjaśnić czym motywują się deweloperzy nadając inwestycjom nazwy w języku angielskim ? Czyżby uważali, ze w ten sposób budynek nabędzie większego prestiżu? Zaprezentowana wizualizacja to zwykły budynek mieszkalno - biurowy, a nie "apartmenty" i "offices".
[/quote]

To coraz częstsze, niestety. W Lublinie mamy już inwestycje z "amerykańskimi" nazwami w stylu "Sunhill" (wieżowiec n... rozwiń
Avatar
Agata / 27 grudnia 2010 o 22:06
Czy ktos moze mi wyjasnic czym motywuja sie deweloperzy nadajac inwestycjom nazwy w jezyku angielskim? Czyzby uwazali, ze w ten sposob budynek nabedzie wiekszego prestizu? Zaprezentowana wizualizacja to zwykly budynek mieszkalno- biurowy, a nie "apartmenty" i "offices".

Przypomina to nieco naszych rodakow, ktorzy po dwumiesiecznym pobycie w Wielkiej Brytanii, czy tez USA, zapominaja niektorych polskich slow.
Avatar
ełstachy / 27 grudnia 2010 o 19:57
[quote name='Beret' timestamp='1293468155' post='412020']
Nie bój, nie bój i tak "zablokujom".
[/quote]
Nie bój, nie bój i tak "zablokujom".
edit: zablokują jak coś się piszę... słownik nie boli,
a takie budynki jak na lublin? hmhmmm, nie realnie to wygląda, powinny być biednijesze, gorzej wykonane i bardziej ubogie
Avatar
Mateusz / 27 grudnia 2010 o 18:29
Wspaniale, powstanie razem ze staromiejską ALCHEMIĄ? :-D
Avatar
Beret / 27 grudnia 2010 o 17:42
Nie bój, nie bój i tak "zablokujom".
Avatar
ovenate 100 / 28 grudnia 2010 o 09:47
Pewnie tym razem urzędnicy miejscy wydając zezwolenia na budowę tych obiektów nie popełnili błędu z ul.Zana i w warunkach nakazali inwestorowi budowę drugiej jezdni ul.Szeligowskiego.Przecież lokalizacja tak dużego biurowca znacznie pogorszy warunki komunikacji w tym miejscu.
Avatar
monika / 28 grudnia 2010 o 09:06
Widać jak ludzie są zawistni i zazdrośni. Ale co was to obchodzi,czego tak narzekacie. Przecież to sprawa właściciela jak sobie nazywa i kiedy to zrobi. Przecież każdy z was może sobie własne inwestycje postawić i nazwać jak chce. Poza tym może w końcu angielskiego się ludzie nauczą, ;-)
Avatar
wert / 28 grudnia 2010 o 07:59
Tak, te angielskie nazwy budynków w naszym mieście to naprawdę dziecinada, świadcząca o mocnym zakompleksieniu autorów (właścicieli). Czyżby chcieli robić z Lublina prawdziwy Manhattan, z rojem kolorowych, anglojęzycznych amerykanów? Podobnie można określić wasze, "Dziennika", kody do potwierdzenia!
Avatar
bad vilbel / 27 grudnia 2010 o 22:57
5 lat,to napewno o 4 za dlugo!!!!To sa kpiny!!!5 lat to powinien ktos za to dostac...
Avatar
Gość / 27 grudnia 2010 o 22:22
[quote name='Agata' timestamp='1293484012' post='412180']
Czy ktoś moze mi wyjaśnić czym motywują się deweloperzy nadając inwestycjom nazwy w języku angielskim ? Czyżby uważali, ze w ten sposób budynek nabędzie większego prestiżu? Zaprezentowana wizualizacja to zwykły budynek mieszkalno - biurowy, a nie "apartmenty" i "offices".
[/quote]

To coraz częstsze, niestety. W Lublinie mamy już inwestycje z "amerykańskimi" nazwami w stylu "Sunhill" (wieżowiec na ul. Zana). Tu chodzi o biznes. Żeby opylić metr kwadratowy za 6 - 7 patyków i stworzyć pozory ekskluzywności i wyjątkowości. Ciemny lud zawsze kupi szybciej "burgera" niż kanapkę.
W Warszawie takie nazewnictwo to już codzienność.
[quote name='Agata' timestamp='1293484012' post='412180']
Czy ktoś moze mi wyjaśnić czym motywują się deweloperzy nadając inwestycjom nazwy w języku angielskim ? Czyżby uważali, ze w ten sposób budynek nabędzie większego prestiżu? Zaprezentowana wizualizacja to zwykły budynek mieszkalno - biurowy, a nie "apartmenty" i "offices".
[/quote]

To coraz częstsze, niestety. W Lublinie mamy już inwestycje z "amerykańskimi" nazwami w stylu "Sunhill" (wieżowiec n... rozwiń
Avatar
Agata / 27 grudnia 2010 o 22:06
Czy ktos moze mi wyjasnic czym motywuja sie deweloperzy nadajac inwestycjom nazwy w jezyku angielskim? Czyzby uwazali, ze w ten sposob budynek nabedzie wiekszego prestizu? Zaprezentowana wizualizacja to zwykly budynek mieszkalno- biurowy, a nie "apartmenty" i "offices".

Przypomina to nieco naszych rodakow, ktorzy po dwumiesiecznym pobycie w Wielkiej Brytanii, czy tez USA, zapominaja niektorych polskich slow.
Avatar
ełstachy / 27 grudnia 2010 o 19:57
[quote name='Beret' timestamp='1293468155' post='412020']
Nie bój, nie bój i tak "zablokujom".
[/quote]
Nie bój, nie bój i tak "zablokujom".
edit: zablokują jak coś się piszę... słownik nie boli,
a takie budynki jak na lublin? hmhmmm, nie realnie to wygląda, powinny być biednijesze, gorzej wykonane i bardziej ubogie
Avatar
Mateusz / 27 grudnia 2010 o 18:29
Wspaniale, powstanie razem ze staromiejską ALCHEMIĄ? :-D
Avatar
Beret / 27 grudnia 2010 o 17:42
Nie bój, nie bój i tak "zablokujom".
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku 0 0

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta 1 0

Świetna pierwsza połowa, ale z fatalną skutecznością. A w drugiej wielkie męczarnie. Anglia ostatecznie wygrała jednak z Tunezją 2:1 po dwóch golach Harry’ego Kane’a. Ta druga padła w doliczonym czasie gry,

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją 1 0

Centrum Kultury Filmowej Stylowy zostało wyróżnione za najlepsze wyniki frekwencyjne w rozpowszechnianiu filmów europejskich i światowych. Nie pierwszy raz CKF ma się czym chwalić

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne"

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne" 3 10

O 545 zł brutto mniej będzie zarabiał od 1 lipca marszałek województwa lubelskiego. To efekt rządowego rozporządzenia, którego celem było zmniejszenie zarobków samorządowców o 20 proc. Ale obniżka w przypadku naszego marszałka będzie niższa niż zakładał PiS

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić 11 2

Zmienione mają być zasady przyznawania mieszkań od miasta. Ratusz chce wpuścić do kolejki po lokal osoby o nieco wyższych dochodach. Sama kolejka rządziłaby się nieco innymi prawami niż obecnie. Osoby, które samowolnie zajęły inny lokal, trafiałyby na dalsze miejsca, przez co dłużej czekałyby na klucze

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach 1 0

MKS Perła Lublin nie zagra w fazie grupowej. Podopieczne Roberta Lisa do elity będą musiały przebijać się przez turniej kwalifikacyjny. Losowanie eliminacji jest zaplanowane na 27 czerwca.

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna 1 2

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku w Czemiernikach (pow. radzyński).

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy 1 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy G Belgia nie bez problemów pokonała na stadionie w Soczi Panamę 3:0

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19 105 7

W poniedziałek podpisano trzy umowy na prawie 25-kilometrowy odcinek S19 Lasy Janowskie – Nisko Południe. Tym samym ekspresowe połączenie Lublina z Rzeszowem nabiera coraz bardziej realnych kształtów

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku"
20 czerwca 2018, 21:00

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 20 czerwca o godz. 21 w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) w ramach cyklu Miasto movie analogowo zobaczymy film Ucieczka z Nowego Jorku.

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą 0 9

Będzie więcej kontroli owoców miękkich, w tym malin wjeżdżających do Polski zza wschodniej granicy – zapowiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej wojewoda lubelski Przemysław Czarnek. To reakcja na fatalną dla producentów malin sytuację na rynku i niskie ceny skupu tych owoców, które są zdecydowanie poniżej kosztów produkcji.

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca 0 6

Kolejny sezon i kolejne rozczarowanie w Lublinie. Motor po raz czwarty z rzędu nie wywalczył awansu do upragnionej II ligi. W lecie znowu zanosi się na zmiany w klubie. Wydaje się, że najbardziej prawdopodobny jest wariant z odmłodzeniem kadry zespołu

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia]
galeria

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia] 0 0

Za nami kolejna edycja Wielkiego Testu Języka Angielskiego „Challenge Accepted”.

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna
Lubelskie Ekstra

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna 0 0

Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna, aktualnych mistrzyń Polski.

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom
zdjęcia
galeria

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom 17 7

Ponad 4 tysiące kilometrów, kilkuset uczestników – peleton złożony z funkcjonariuszy policji i straży pożarnej przemierza Polskę, aby pomóc rannym kolegom. W poniedziałek dotarł do Lublina, a lubelska sztafeta wyjechała w trasę do Opola Lubelskiego.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!