Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

30 lipca 2015 r.
17:09

Pseudokibic schował narkotyki w majtkach

Autor: Zdjęcie autora opr. dudi
0 12 A A
Fot. policja
Fot. policja

20-letni pseudokibic ukrył haszysz w majtkach. Policjanci znaleźli narkotyki. Grozi mu do 15 lat więzienia.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Młody mężczyzna został zatrzymany we wtorek po godzinie 14 przy ul. Ruskiej.

- Jak wynikało z ustaleń kryminalnych mężczyzna miał przy sobie narkotyki i chciał je sprzedać. Okazało się, że nielegalny towar ukrył w majtkach. Było to blisko 70 gramów haszyszu - wyjaśnia Andrzej Fijołek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

20-latek usłyszał zarzuty wytworzenia haszyszu. Został doprowadzony do prokuratury, a następnie do sądu, który dziś zastosował wobec niego tymczasowy areszt. Teraz grozi mu do 15 lat więzienia.

Fot. policja
Fot. policja
Czytaj więcej o:

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 12 października 2015 o 20:34
in italia neanche ti arrastano
Avatar
Gość / 31 lipca 2015 o 08:02
Ma małego to dużo mu się zmieściło .
Avatar
Gość / 30 lipca 2015 o 23:59
No właśnie, tak się zastanawiam kto to jest "pseudokibic"?. Jak już się dowiem to intryguje mnie kwestia, jak się takiego rozpoznaje? Rozumiem, że jest parę możliwości: po majtkach, po tym jak ukrywa haszysz, bywa ok 14 na Ruskiej i ostatnia dotycząca nieodpartej chęci sprzedaży ukrywanych narkotyków. Bardzo bym prosił o podanie prawidłowej odpowiedzi. Przyda się jak mnie najdzie ochota na haszysz z majtek zakupiony na Ruskiej w sportowej atmosferze.
Avatar
ha / 30 lipca 2015 o 23:07

Czy w takiej gaziecie żeby zostać pismakiem, to trza mieć mature??? Bo możnaby tych imigrantow, co nam chcą na siłe wcisnąć tam zatrudnić. Mieliby prace, moznaby im ciut mniej płacić, a poziom artykułów byłby taki sam lub nawet lepszy!!!

Avatar
Gość / 30 lipca 2015 o 23:04
Równie dobrze można napisać, że to zwolennik jedynie słusznej partii. Ale te media próbują nami manipulować.. POziom artykułu to żenada, dno i dwa metry mułu!
Avatar
Gość / 30 lipca 2015 o 20:10
Prawdziwy kibic motoru hahaha, nic dodać nic ująć. Ścisnął majty i w miasto. Tylko Stalówka.
Avatar
Gość / 30 lipca 2015 o 19:56
Można też napisać że to klient Biedronki.
Avatar
Gość / 30 lipca 2015 o 19:44
Zapewne fan Lublinianki. Tylko Motor!!!!!!!
Avatar
Gość / 30 lipca 2015 o 19:15
Pseudodziennikarzyna pisze w tytule o kibicu żeby więcej kliknięć było ot cała zagadka. STOP PSEUDODZIENNIKARSTWU!!!
Avatar
Gość / 30 lipca 2015 o 19:02
Aż się dziwie że zatrzymani za dopalacze to nie pseudokibice. Żenada
Avatar
Gość / 12 października 2015 o 20:34
in italia neanche ti arrastano
Avatar
Gość / 31 lipca 2015 o 08:02
Ma małego to dużo mu się zmieściło .
Avatar
Gość / 30 lipca 2015 o 23:59
No właśnie, tak się zastanawiam kto to jest "pseudokibic"?. Jak już się dowiem to intryguje mnie kwestia, jak się takiego rozpoznaje? Rozumiem, że jest parę możliwości: po majtkach, po tym jak ukrywa haszysz, bywa ok 14 na Ruskiej i ostatnia dotycząca nieodpartej chęci sprzedaży ukrywanych narkotyków. Bardzo bym prosił o podanie prawidłowej odpowiedzi. Przyda się jak mnie najdzie ochota na haszysz z majtek zakupiony na Ruskiej w sportowej atmosferze.
Avatar
ha / 30 lipca 2015 o 23:07

Czy w takiej gaziecie żeby zostać pismakiem, to trza mieć mature??? Bo możnaby tych imigrantow, co nam chcą na siłe wcisnąć tam zatrudnić. Mieliby prace, moznaby im ciut mniej płacić, a poziom artykułów byłby taki sam lub nawet lepszy!!!

Avatar
Gość / 30 lipca 2015 o 23:04
Równie dobrze można napisać, że to zwolennik jedynie słusznej partii. Ale te media próbują nami manipulować.. POziom artykułu to żenada, dno i dwa metry mułu!
Avatar
Gość / 30 lipca 2015 o 20:10
Prawdziwy kibic motoru hahaha, nic dodać nic ująć. Ścisnął majty i w miasto. Tylko Stalówka.
Avatar
Gość / 30 lipca 2015 o 19:56
Można też napisać że to klient Biedronki.
Avatar
Gość / 30 lipca 2015 o 19:44
Zapewne fan Lublinianki. Tylko Motor!!!!!!!
Avatar
Gość / 30 lipca 2015 o 19:15
Pseudodziennikarzyna pisze w tytule o kibicu żeby więcej kliknięć było ot cała zagadka. STOP PSEUDODZIENNIKARSTWU!!!
Avatar
Gość / 30 lipca 2015 o 19:02
Aż się dziwie że zatrzymani za dopalacze to nie pseudokibice. Żenada
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Malwina Kopron (AZS UMCS): Na swojej ziemi chcę powalczyć o złoto

Malwina Kopron (AZS UMCS): Na swojej ziemi chcę powalczyć o złoto 0 0

ROZMOWA Z Malwiną Kopron, zawodniczką AZS UMCS Lublin

Kto wygra mecz: Polska czy Senegal? Mieszkańcy Lublina optymistyczni [wideo]
film

Kto wygra mecz: Polska czy Senegal? Mieszkańcy Lublina optymistyczni [wideo] 2 2

Dzisiaj Polska gra swój pierwszy mecz na mundialu 2018. Przeciwnikiem będzie Senegal. Osoby, które zapytaliśmy dzisiaj w centrum Lublina o to, jak skończy się to spotkanie, w większości typują zwycięstwo Polaków. - Mamy zaufanie do naszych piłkarzy - mówią.

Poseł z PiS kupił prawo jazdy? Jest wniosek o uchylenie immunitetu poselskiego

Poseł z PiS kupił prawo jazdy? Jest wniosek o uchylenie immunitetu poselskiego 3 23

Jest wniosek o uchylenie immunitetu poselskiego Piotrowi Olszówce z Biłgoraja. To skutek śledztwa, dotyczącego handlu prawami jazdy. Materiały zebrane przez prokuraturę wskazują, że parlamentarzysta Prawa i Sprawiedliwości mógł kupić swoje uprawnienia

Wolisz dzikość przyrody czy zapach orientu? Zobacz, jakie kierunki wakacyjne warto uwzględnić w swoich planach

Wolisz dzikość przyrody czy zapach orientu? Zobacz, jakie kierunki wakacyjne warto uwzględnić w swoich planach 1 0

Zagraniczne wakacje mają to do siebie, że pozwalają spojrzeć z dystansem na świat, w którym żyjemy na co dzień. Nagle się okazuje, że na całym globie istnieją różne style życia, różne modele pracy i spędzania czasu wolnego, a my – korzystając z urlopu – możemy wreszcie przetestować je na własnej skórze. Zobacz, jakie możliwości daje Ci urlop na Zanzibarze, jakie zaś w Turcji.

Wypadek na trasie Lublin-Łęczna. Są utrudnienia dla kierowców

Wypadek na trasie Lublin-Łęczna. Są utrudnienia dla kierowców 1 0

Utrudnienia na drodze krajowej nr 82 po wypadku w Zofiówce (pow. łęczyński). Samochód zjechał tam do rowu.

O ustawie 2.0 - wywiad z Tomaszem Tokarskim Przewodniczącym Parlamentu Studentów RP
19 czerwca 2018, 0:00

O ustawie 2.0 - wywiad z Tomaszem Tokarskim Przewodniczącym Parlamentu Studentów RP 20 0

O reformie nauki i szkolnictwa wyższego, protestach przeciwko ustawie 2.0 oraz zamieszaniu wokół jej uchwalenia rozmawiamy z Panem Tomaszem Tokarskim, studentem i doktorantem Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, przewodniczącym Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej.

Wjechał dacią w słup energetyczny

Wjechał dacią w słup energetyczny 0 3

Kierowca stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w słup energetyczny

Lubartów: 48-latek przeżył zderzenie z pociągiem

Lubartów: 48-latek przeżył zderzenie z pociągiem 16 6

Wiele szczęścia miał 48-letni mężczyzna, którego w poniedziałek potrącił pociąg

Artur Bożyk (Chełmianka): Doświadczenie naszej reprezentacji zaprocentuje

Artur Bożyk (Chełmianka): Doświadczenie naszej reprezentacji zaprocentuje 7 1

ROZMOWA Z Arturem Bożykiem, trenerem Chełmianki Chełm

PO: Śmigłowce odleciały, repolonizacja PZL Świdnik to demagogia

PO: Śmigłowce odleciały, repolonizacja PZL Świdnik to demagogia 0 16

Posłowie PO Joanna Mucha, Stanisław Żmijan i Wojciech Wilk twierdzą, że rząd Prawa i Sprawiedliwości nie kupi żadnych śmigłowców dla polskiej armii. Ich zdaniem maszyny definitywnie odleciały z Polski, a repolonizacja Świdnika, o której mówił poseł Artur Soboń z PiS, to wprowadzanie helikopterów na plakaty wyborcze

Tragiczny wypadek w Biłgoraju. Przyjaciele proszą o wsparcie dla rodziny Pawła
galeria

Tragiczny wypadek w Biłgoraju. Przyjaciele proszą o wsparcie dla rodziny Pawła 20 8

Przyjaciele Pawła, który kilka dni temu zginął w tragicznym wypadku w Biłgoraju, proszą o wsparcie dla jego rodziny, dwóch synów: Kuby i Bartka.

MUNDIAL 2018. Polska - Senegal. Gdzie oglądać? Transmisja TV i w internecie

MUNDIAL 2018. Polska - Senegal. Gdzie oglądać? Transmisja TV i w internecie 0 1

MUNDIAL 2018 Finałowe odliczanie zakończone! Już dziś o godzinie 17 na stadionie Spartaka w Moskwie reprezentacja Polski zmierzy się z Senegalem

Bunt rolników przeciwko niskim cenom malin - tłumy na spotkaniu w Bobach. A politycy się kłócą
galeria

Bunt rolników przeciwko niskim cenom malin - tłumy na spotkaniu w Bobach. A politycy się kłócą 47 28

W centrum malinowego zagłębia, podkraśnickich Bobach było wczoraj kilkuset rolników. Przejechał też wiceminister rolnictwa. Były zarzuty, postulaty i obietnice. Nie było zaś jednomyślności, co do tego czy w proteście przeciwko niskim cenom na skupie, powstrzymanie się od zbioru malin ma jakikolwiek sens.