Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

13 września 2009 r.
13:36
Edytuj ten wpis

Pseudokibice Motoru znowu awanturowali się po meczu

Autor: Zdjęcie autora (MB)
0 29 A A

Wyzywali policjantów, pili na ulicy i tamowali ruch. Tak po sobotnim meczu z KSZO Ostrowiec zachowywali się lubelscy kibice.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Sam mecz przebiegł spokojnie. I to mimo, że policja uznała go za imprezę o podwyższonym ryzyku i wysłała w okolice stadionu aż 350 funkcjonariuszy. Atmosferę podgrzewali zresztą kibice obu drużyn, prowokując się na internetowych forach.

– W trakcie meczu nie dochodziło do chuligańskich incydentów, dlatego policjanci nie musieli wkraczać na teren obiektu – tłumaczy mł. asp. Arkadiusz Arciszewski z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Jedynie przy wejściu na stadion mundurowi zatrzymali kobietę, która bez wymaganego zezwolenia przeprowadzała publiczną zbiórkę pieniędzy. Odpowie za to przed sądem.

Sporo działo się jednak po meczu. – 13 pseudokibiców zostało ukaranych mandatami za tamowanie ruchu drogowego w pobliżu stadionu – tłumaczy Arciszewski. – Mandaty otrzymało także 7 innych chuliganów, którzy pili alkohol w miejscu publicznym. Za to samo wykroczenie, tyle że przed obliczem sądu, odpowie 5 innych mężczyzn.

Policjanci zatrzymali także mężczyznę, który był poszukiwany do odbycia kary. Razem z nim do policyjnego aresztu trafiło w sobotę dwóch pseudokibiców, którzy słowami wulgarnymi znieważyli policjantów na służbie.

45 pseudokibiców, którzy za wcześniejsze wybryki otrzymali zakazy stadionowe, podczas sobotniego meczu mieli obowiązek stawić się do lubelskich komisariatów. Tylko 31 z nich wykonało polecenie sądu. Pozostałych 14 poniesie dodatkowe konsekwencje.

Komentarze 29

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 14 września 2009 o 10:27
co śpiewają kibice Widzewa ? proszę o text bo z tych wzrasków nie wszystko można zrozumieć

[url="http://www.youtube.com/watch?v=jdbcIxbgoNI"]http://www.youtube.com/watch?v=jdbcIxbgoNI[/url]
Avatar
motormaxx / 14 września 2009 o 09:55
lolo i gosciu to wy myslicie ze jakby nawet nie było MOTORU to policjii byscie nie opłacali z podatkow? wtedy by policja za darmo pieniadze brała bo juz calkiem nie mieli by co robic. Narzekacie w necie i co wam to da szczurki .BYŁ BEDZIE JEST MOTOR RKS !!
Avatar
lolo / 14 września 2009 o 07:58
Gość napisał:
Ja widzialm jak jeden autokar kibicow z Ostrowa eskortowalo przynajmniej 4 wozy policyjne, choc kulumna byla duzo wieksza, moze i dzialacze jechali i wiecej policji bylo.
Pytanie proste: kto za taka prace policji to placi ?
Czy klub czyli kibice w biletach czy ja jako podatnik ?
Bo ja sobie wypraszam.


Masz rację! to ty płacisz i twoi znajomi, twoi bliscy i my wszyscy. Płacić będziemy jeszcze tak długo jak długo banda d****li będzie niszczyła dorobek lubelskiego sportu. Tak długo ogolone pały naćpane "maryśką" będą wywoływać burdy, chyba, że... wszyscy weźmiemy się i wyniszczymy ten prostacko-patologiczny element z Bronowic i okolic.


Masz rację! to ty płacisz i twoi znajomi, twoi bliscy i my wszyscy. Płacić będziemy jeszcze tak długo jak długo banda d****li będzie niszczyła dorobek lubelskiego sportu. Tak długo ogolone pały naćpane "maryśką" będą wywoływać burdy, chyba, że... wszyscy weźmiemy się i wyniszczymy ten prostacko-patologiczny element z Bronowic i okolic. rozwiń
Avatar
Gość / 14 września 2009 o 01:00
Ja widzialm jak jeden autokar kibicow z Ostrowa eskortowalo przynajmniej 4 wozy policyjne, choc kulumna byla duzo wieksza, moze i dzialacze jechali i wiecej policji bylo.
Pytanie proste: kto za taka prace policji to placi ?
Czy klub czyli kibice w biletach czy ja jako podatnik ?
Bo ja sobie wypraszam.
Avatar
prawnik / 13 września 2009 o 23:11
POLICJA OD DŁUZSZEGO CZASU PODAJE NIEPRAWDZIWE INFORMACJE DO PRASY A CI JAK PELIKANY CHWYTAJA WSZYSTKO I OPISUJA, PODAC PRZYKLAD? PROSZĘ:
1.DZIELNICOWY OD KIBICÓW, PRZECIEZ WIADOMO BYŁO ODRAZU ZE TAKIEJ OSOBY NIE BEDZIE
2.PROWOKATORSKI ODDZIAŁ PREWENCJI MIAŁ CZEKAC NA BAZIE , W KOSZARACH NA GRENADIERÓW PODCZAS MECZY A TU 350 SIE WZIELO NAGLE POD STADIONEM?
WCZORAJ POD STADIONEM TYPOWA ŁAPANKA MILICYJNA ,POKAZOWKA ZNOW DO PRASY, POWIJANIE LUDZI ZA NIC. A CO DO TYCH OSOB Z BROWARAMI NIE WSZYSCY PILI WIEC DLATEGO MANDATÓW NIE PRZYJELI I BEDA SIE SĄDZIC Z MILICJANTAMI I DOBRZE!
NIE WIEM PO CO MANDAT ZA PRZECHODZENIE PRZYJELI CHLOPAKI OD NAS SKORO ZYGMUNTOWSKIE BYLY JUZ 5 MINUT ZAMKNIETE...
DZIENNIKARZE POWINNI BYC OBIETYWNI, PRZEDSTAWIAC WSZYSTKO RZETELNIE A NIE PISAC CO PSY NAKAZUJĄ
JUZ NIEDLUGO PRAWDA WYJDZIE NA JAW,POWROCI TEZ SPRAWA ZACHOWANIA POLICJI Z PRZED ROKU PODCZAS WCHODZENIA WIDZEWA NA STADION.
TUTAJ PANOWIE Z KMP BEDA NIEZLE ZDZIWIENI BO NAKAZALI PISMAKOM ZEBY TEN MOMENT FILMU WYCIAC...
WINNI CALEJ NAGONKI PONIOSA KONSEKWENCJE !!
POLICJA OD DŁUZSZEGO CZASU PODAJE NIEPRAWDZIWE INFORMACJE DO PRASY A CI JAK PELIKANY CHWYTAJA WSZYSTKO I OPISUJA, PODAC PRZYKLAD? PROSZĘ:
1.DZIELNICOWY OD KIBICÓW, PRZECIEZ WIADOMO BYŁO ODRAZU ZE TAKIEJ OSOBY NIE BEDZIE
2.PROWOKATORSKI ODDZIAŁ PREWENCJI MIAŁ CZEKAC NA BAZIE , W KOSZARACH NA GRENADIERÓW PODCZAS MECZY A TU 350 SIE WZIELO NAGLE POD STADIONEM?
WCZORAJ POD STADIONEM TYPOWA ŁAPANKA MILICYJNA ,POKAZOWKA ZNOW DO PRASY, POWIJANIE LUDZI ZA NIC. A CO DO TYCH OSOB Z BROWARAMI NIE WSZYSCY PILI WIEC DLATEGO MANDATÓW NIE ... rozwiń
Avatar
kibic / 13 września 2009 o 22:34
[url="http://www.youtube.com/watch?v=YBW53hrcecE"]http://www.youtube.com/watch?v=YBW53hrcecE[/url]
[url="http://www.youtube.com/watch?v=C8zzMuDvHt0"]http://www.youtube.com/watch?v=C8zzMuDvHt0[/url]
Za dwa lata nowoczesne stadiony będą w większości dużych miast w Polsce. W Lublinie też mecze mogłyby tak wyglądać, ale dopóki nie powstanie nowoczesny stadion piłkarski będzie to co jest! Jeśli koszt wysłania jednego policjanta na mecz to 100 zł to za dzisiejszy mecz musieliśmy zapłacić 35 tysięcy! A przecież to było tylko KSZO! Niech wreszcie miasto ruszy coś ze stadionem, bo nadal mecze w Lublinie bardziej będą przypominać stan wojenny niż imprezę rozrywkową!
[url="http://www.youtube.com/watch?v=YBW53hrcecE"]http://www.youtube.com/watch?v=YBW53hrcecE[/url]
[url="http://www.youtube.com/watch?v=C8zzMuDvHt0"]http://www.youtube.com/watch?v=C8zzMuDvHt0[/url]
Za dwa lata nowoczesne stadiony będą w większości dużych miast w Polsce. W Lublinie też mecze mogłyby tak wyglądać, ale dopóki nie powstanie nowoczesny stadion piłkarski będzie to co jest! Jeśli koszt wysłania jednego policjanta na mecz to 100 zł to za dzisiejszy mecz musieliśmy zapłacić 35 tysięcy! A przecież to było tylko KSZ... rozwiń
Avatar
pepe / 13 września 2009 o 22:12
Zagazować tę bandę ZŁODZIEI i bezmózgich deb***i!!! Takie informacje to jedyne co może osiągnąć taki oszołom bez żadnej przyszłości!!!
Avatar
west / 13 września 2009 o 22:11
Jeżeli wolno w tej konwersacji i ja zajmę pewne stanowisko a mianowicie za bydło się nie uważam a tym bardziej za kryminalistę i tak zwanego potocznie-dresiarza, obecnie kończę 2 fakultet i bynajmniej nie za pieniądze rodziców w jednej z prywatnych uczelni, gdyż do wszystkiego musiałem dojść sam. Do rzeczy jednak, piszę to gdyż poczułem się upodlony, chodzę na mecze Motoru i nie mam zamiaru przestać mimo tej całej nagonki, były awantury i bójki na meczach jednak się to zmieniło i zauważam wiele pozytywów, powiem więcej przekonałem kilku kolegów a są wśród nich młodzi prawnicy, czy nawet ludzie będący obecnie na aplikacjach żeby chodzili ze mną na mecze i chodzą!!! Tak więc odnośnie obywateli którzy tutaj krzyczą iż nie będa płacić ze swych podatków na ten klub, Ja napiszę że z moich mogą śmiał brać, nie mam nic przeciwko a dochód rocznie mam spory więc jest z czego. Pozdrawiam wszystkich normalnych.
Jeżeli wolno w tej konwersacji i ja zajmę pewne stanowisko a mianowicie za bydło się nie uważam a tym bardziej za kryminalistę i tak zwanego potocznie-dresiarza, obecnie kończę 2 fakultet i bynajmniej nie za pieniądze rodziców w jednej z prywatnych uczelni, gdyż do wszystkiego musiałem dojść sam. Do rzeczy jednak, piszę to gdyż poczułem się upodlony, chodzę na mecze Motoru i nie mam zamiaru przestać mimo tej całej nagonki, były awantury i bójki na meczach jednak się to zmieniło i zauważam wiele pozytywów, powiem więcej przekonałem kilku kole... rozwiń
Avatar
Lubelak1 / 13 września 2009 o 21:10
Ten artykuł pisał rzecznik KMP Lublin , i to ma być rzetelna prasa.
Avatar
Łukasz / 13 września 2009 o 21:09
Dlaczego z moich podatków ma być finansowane to seidlisko korupcji, dresów i złodziei? Piszecie, że winni dziennikarze, policja i pewnie jeszcze cykliści i masoni, a prawda jest taka, że miejsce motoru jest na śmietniku za handel meczami i za zachowanie kiboli. To skandal, że z powodu meczu jest blokowana ulica, przez co normalni ludzie muszą stać w korkach, żeby banda deb***i mogła porzucać płytami chodnikowymi. i nie piszcie, że jestem anty do motoru, ja jestem tylko anty do patologii. Mam nadzieję, że sprawiedliowści będzie zadość i motor znajdzie się tam gdzie jego miejsce - czyli w 3 lidze - za umiejętności i korupcję
Dlaczego z moich podatków ma być finansowane to seidlisko korupcji, dresów i złodziei? Piszecie, że winni dziennikarze, policja i pewnie jeszcze cykliści i masoni, a prawda jest taka, że miejsce motoru jest na śmietniku za handel meczami i za zachowanie kiboli. To skandal, że z powodu meczu jest blokowana ulica, przez co normalni ludzie muszą stać w korkach, żeby banda deb***i mogła porzucać płytami chodnikowymi. i nie piszcie, że jestem anty do motoru, ja jestem tylko anty do patologii. Mam nadzieję, że sprawiedliowści będzie zadość i motor... rozwiń
Avatar
Gość / 14 września 2009 o 10:27
co śpiewają kibice Widzewa ? proszę o text bo z tych wzrasków nie wszystko można zrozumieć

[url="http://www.youtube.com/watch?v=jdbcIxbgoNI"]http://www.youtube.com/watch?v=jdbcIxbgoNI[/url]
Avatar
motormaxx / 14 września 2009 o 09:55
lolo i gosciu to wy myslicie ze jakby nawet nie było MOTORU to policjii byscie nie opłacali z podatkow? wtedy by policja za darmo pieniadze brała bo juz calkiem nie mieli by co robic. Narzekacie w necie i co wam to da szczurki .BYŁ BEDZIE JEST MOTOR RKS !!
Avatar
lolo / 14 września 2009 o 07:58
Gość napisał:
Ja widzialm jak jeden autokar kibicow z Ostrowa eskortowalo przynajmniej 4 wozy policyjne, choc kulumna byla duzo wieksza, moze i dzialacze jechali i wiecej policji bylo.
Pytanie proste: kto za taka prace policji to placi ?
Czy klub czyli kibice w biletach czy ja jako podatnik ?
Bo ja sobie wypraszam.


Masz rację! to ty płacisz i twoi znajomi, twoi bliscy i my wszyscy. Płacić będziemy jeszcze tak długo jak długo banda d****li będzie niszczyła dorobek lubelskiego sportu. Tak długo ogolone pały naćpane "maryśką" będą wywoływać burdy, chyba, że... wszyscy weźmiemy się i wyniszczymy ten prostacko-patologiczny element z Bronowic i okolic.


Masz rację! to ty płacisz i twoi znajomi, twoi bliscy i my wszyscy. Płacić będziemy jeszcze tak długo jak długo banda d****li będzie niszczyła dorobek lubelskiego sportu. Tak długo ogolone pały naćpane "maryśką" będą wywoływać burdy, chyba, że... wszyscy weźmiemy się i wyniszczymy ten prostacko-patologiczny element z Bronowic i okolic. rozwiń
Avatar
Gość / 14 września 2009 o 01:00
Ja widzialm jak jeden autokar kibicow z Ostrowa eskortowalo przynajmniej 4 wozy policyjne, choc kulumna byla duzo wieksza, moze i dzialacze jechali i wiecej policji bylo.
Pytanie proste: kto za taka prace policji to placi ?
Czy klub czyli kibice w biletach czy ja jako podatnik ?
Bo ja sobie wypraszam.
Avatar
prawnik / 13 września 2009 o 23:11
POLICJA OD DŁUZSZEGO CZASU PODAJE NIEPRAWDZIWE INFORMACJE DO PRASY A CI JAK PELIKANY CHWYTAJA WSZYSTKO I OPISUJA, PODAC PRZYKLAD? PROSZĘ:
1.DZIELNICOWY OD KIBICÓW, PRZECIEZ WIADOMO BYŁO ODRAZU ZE TAKIEJ OSOBY NIE BEDZIE
2.PROWOKATORSKI ODDZIAŁ PREWENCJI MIAŁ CZEKAC NA BAZIE , W KOSZARACH NA GRENADIERÓW PODCZAS MECZY A TU 350 SIE WZIELO NAGLE POD STADIONEM?
WCZORAJ POD STADIONEM TYPOWA ŁAPANKA MILICYJNA ,POKAZOWKA ZNOW DO PRASY, POWIJANIE LUDZI ZA NIC. A CO DO TYCH OSOB Z BROWARAMI NIE WSZYSCY PILI WIEC DLATEGO MANDATÓW NIE PRZYJELI I BEDA SIE SĄDZIC Z MILICJANTAMI I DOBRZE!
NIE WIEM PO CO MANDAT ZA PRZECHODZENIE PRZYJELI CHLOPAKI OD NAS SKORO ZYGMUNTOWSKIE BYLY JUZ 5 MINUT ZAMKNIETE...
DZIENNIKARZE POWINNI BYC OBIETYWNI, PRZEDSTAWIAC WSZYSTKO RZETELNIE A NIE PISAC CO PSY NAKAZUJĄ
JUZ NIEDLUGO PRAWDA WYJDZIE NA JAW,POWROCI TEZ SPRAWA ZACHOWANIA POLICJI Z PRZED ROKU PODCZAS WCHODZENIA WIDZEWA NA STADION.
TUTAJ PANOWIE Z KMP BEDA NIEZLE ZDZIWIENI BO NAKAZALI PISMAKOM ZEBY TEN MOMENT FILMU WYCIAC...
WINNI CALEJ NAGONKI PONIOSA KONSEKWENCJE !!
POLICJA OD DŁUZSZEGO CZASU PODAJE NIEPRAWDZIWE INFORMACJE DO PRASY A CI JAK PELIKANY CHWYTAJA WSZYSTKO I OPISUJA, PODAC PRZYKLAD? PROSZĘ:
1.DZIELNICOWY OD KIBICÓW, PRZECIEZ WIADOMO BYŁO ODRAZU ZE TAKIEJ OSOBY NIE BEDZIE
2.PROWOKATORSKI ODDZIAŁ PREWENCJI MIAŁ CZEKAC NA BAZIE , W KOSZARACH NA GRENADIERÓW PODCZAS MECZY A TU 350 SIE WZIELO NAGLE POD STADIONEM?
WCZORAJ POD STADIONEM TYPOWA ŁAPANKA MILICYJNA ,POKAZOWKA ZNOW DO PRASY, POWIJANIE LUDZI ZA NIC. A CO DO TYCH OSOB Z BROWARAMI NIE WSZYSCY PILI WIEC DLATEGO MANDATÓW NIE ... rozwiń
Avatar
kibic / 13 września 2009 o 22:34
[url="http://www.youtube.com/watch?v=YBW53hrcecE"]http://www.youtube.com/watch?v=YBW53hrcecE[/url]
[url="http://www.youtube.com/watch?v=C8zzMuDvHt0"]http://www.youtube.com/watch?v=C8zzMuDvHt0[/url]
Za dwa lata nowoczesne stadiony będą w większości dużych miast w Polsce. W Lublinie też mecze mogłyby tak wyglądać, ale dopóki nie powstanie nowoczesny stadion piłkarski będzie to co jest! Jeśli koszt wysłania jednego policjanta na mecz to 100 zł to za dzisiejszy mecz musieliśmy zapłacić 35 tysięcy! A przecież to było tylko KSZO! Niech wreszcie miasto ruszy coś ze stadionem, bo nadal mecze w Lublinie bardziej będą przypominać stan wojenny niż imprezę rozrywkową!
[url="http://www.youtube.com/watch?v=YBW53hrcecE"]http://www.youtube.com/watch?v=YBW53hrcecE[/url]
[url="http://www.youtube.com/watch?v=C8zzMuDvHt0"]http://www.youtube.com/watch?v=C8zzMuDvHt0[/url]
Za dwa lata nowoczesne stadiony będą w większości dużych miast w Polsce. W Lublinie też mecze mogłyby tak wyglądać, ale dopóki nie powstanie nowoczesny stadion piłkarski będzie to co jest! Jeśli koszt wysłania jednego policjanta na mecz to 100 zł to za dzisiejszy mecz musieliśmy zapłacić 35 tysięcy! A przecież to było tylko KSZ... rozwiń
Avatar
pepe / 13 września 2009 o 22:12
Zagazować tę bandę ZŁODZIEI i bezmózgich deb***i!!! Takie informacje to jedyne co może osiągnąć taki oszołom bez żadnej przyszłości!!!
Avatar
west / 13 września 2009 o 22:11
Jeżeli wolno w tej konwersacji i ja zajmę pewne stanowisko a mianowicie za bydło się nie uważam a tym bardziej za kryminalistę i tak zwanego potocznie-dresiarza, obecnie kończę 2 fakultet i bynajmniej nie za pieniądze rodziców w jednej z prywatnych uczelni, gdyż do wszystkiego musiałem dojść sam. Do rzeczy jednak, piszę to gdyż poczułem się upodlony, chodzę na mecze Motoru i nie mam zamiaru przestać mimo tej całej nagonki, były awantury i bójki na meczach jednak się to zmieniło i zauważam wiele pozytywów, powiem więcej przekonałem kilku kolegów a są wśród nich młodzi prawnicy, czy nawet ludzie będący obecnie na aplikacjach żeby chodzili ze mną na mecze i chodzą!!! Tak więc odnośnie obywateli którzy tutaj krzyczą iż nie będa płacić ze swych podatków na ten klub, Ja napiszę że z moich mogą śmiał brać, nie mam nic przeciwko a dochód rocznie mam spory więc jest z czego. Pozdrawiam wszystkich normalnych.
Jeżeli wolno w tej konwersacji i ja zajmę pewne stanowisko a mianowicie za bydło się nie uważam a tym bardziej za kryminalistę i tak zwanego potocznie-dresiarza, obecnie kończę 2 fakultet i bynajmniej nie za pieniądze rodziców w jednej z prywatnych uczelni, gdyż do wszystkiego musiałem dojść sam. Do rzeczy jednak, piszę to gdyż poczułem się upodlony, chodzę na mecze Motoru i nie mam zamiaru przestać mimo tej całej nagonki, były awantury i bójki na meczach jednak się to zmieniło i zauważam wiele pozytywów, powiem więcej przekonałem kilku kole... rozwiń
Avatar
Lubelak1 / 13 września 2009 o 21:10
Ten artykuł pisał rzecznik KMP Lublin , i to ma być rzetelna prasa.
Avatar
Łukasz / 13 września 2009 o 21:09
Dlaczego z moich podatków ma być finansowane to seidlisko korupcji, dresów i złodziei? Piszecie, że winni dziennikarze, policja i pewnie jeszcze cykliści i masoni, a prawda jest taka, że miejsce motoru jest na śmietniku za handel meczami i za zachowanie kiboli. To skandal, że z powodu meczu jest blokowana ulica, przez co normalni ludzie muszą stać w korkach, żeby banda deb***i mogła porzucać płytami chodnikowymi. i nie piszcie, że jestem anty do motoru, ja jestem tylko anty do patologii. Mam nadzieję, że sprawiedliowści będzie zadość i motor znajdzie się tam gdzie jego miejsce - czyli w 3 lidze - za umiejętności i korupcję
Dlaczego z moich podatków ma być finansowane to seidlisko korupcji, dresów i złodziei? Piszecie, że winni dziennikarze, policja i pewnie jeszcze cykliści i masoni, a prawda jest taka, że miejsce motoru jest na śmietniku za handel meczami i za zachowanie kiboli. To skandal, że z powodu meczu jest blokowana ulica, przez co normalni ludzie muszą stać w korkach, żeby banda deb***i mogła porzucać płytami chodnikowymi. i nie piszcie, że jestem anty do motoru, ja jestem tylko anty do patologii. Mam nadzieję, że sprawiedliowści będzie zadość i motor... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 29

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł 0 0

Nie będzie w Lublinie ograniczeń nocnej sprzedaży alkoholu. Ich wprowadzenia chcieli radni PiS, ale większość Rady Miasta była temu przeciwna. W czwartek uchwalony został za to zakaz sprzedaży trunków m.in. obok szkół i kościołów. Radni ustalili też maksymalną liczbę zezwoleń dla sklepów i lokali gastronomicznych.

Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia]
galeria

Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia] 1 0

Lubelski Kurator Oświaty uhonorował uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, którzy w tym roku szkolnym zostali laureatami konkursów przedmiotowych i tematycznych organizowanych we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Dzień Otwarty w nowym przedszkolu w Rakowiskach

Dzień Otwarty w nowym przedszkolu w Rakowiskach 1 0

Gmina Biała Podlaska zaprasza na Dzień Otwarty w nowym przedszkolu samorządowym w Rakowiskach. Placówka ruszy 1 września.

Dni Łukowa 2018: Ania Dąbrowska i Boys
25 maja 2018, 0:00

Dni Łukowa 2018: Ania Dąbrowska i Boys 0 0

W dniach 25-27 maja w Łukowie rozpocznie się wielkie rodzinne imprezowanie w ramach Dni Łukowa 2018. Organizatorzy szykują dla mieszkańców szereg wspaniałych atrakcji, m.in. koncerty Ani Dąbrowskiej i grupy Boys.

Widok z basenu na rzekę, są też sauny i gabinety. Nowe SPA już otwarte [zdjęcia, ceny]
galeria

Widok z basenu na rzekę, są też sauny i gabinety. Nowe SPA już otwarte [zdjęcia, ceny] 10 1

Hotel Oskar w Puławach w środę wpuścił pierwszych klientów do budowanego od roku nowego skrzydła. Na parterze znajdziemy baseny i sauny. Na piętrze - gabinety masażu i siłownię, a wkrótce otwarta zostanie również sala do gry w squasha. To pierwszy tego typu obiekt w mieście.

Podlaski Moto Show na lotnisku w Białej Podlaskiej
25 maja 2018, 15:00

Podlaski Moto Show na lotnisku w Białej Podlaskiej 0 0

Biała Podlaska. Gratka dla fanów motoryzacji. Od piątku do niedzieli na miejscowym lotnisku odbędzie się Podlaski Moto Show. Impreza połączona jest z 1. rundą Pucharu Polski w Wyścigach Równoległych.

LSM: Wielki Festyn Rodzinny
26 maja 2018, 13:00

LSM: Wielki Festyn Rodzinny 1 0

Co Gdzie Kiedy. Z okazji Dnia Matki oraz Dnia Dziecka w sobotę, 26 maja o godz. 13 na placu przy Domu Kultury LSM (ul. Wallenroda 4a) odbędzie się Wielki Festyn Rodzinny. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Włodawa promuje się w Warszawie

Włodawa promuje się w Warszawie 0 0

Zdjęcia z Włodawy wraz z opisem sztandarowych wydarzeń kulturalnych w tym mieście pojawiły się w samym centrum stolicy.

Lubartów: Nowe boisko za 3,7 mln zł

Lubartów: Nowe boisko za 3,7 mln zł 0 0

Lubartów oficjalnie otworzy nową sportową inwestycję. Chodzi o boisko przy ul. Parkowej.

Skatowali 45-latka. Jest decyzja sądu

Skatowali 45-latka. Jest decyzja sądu 2 3

Zamojski sąd aresztował trzech mężczyzn, którzy pobili na śmierć 45-latka.

Lublin: Nocne utrudnienia na ul. Krochmalnej

Lublin: Nocne utrudnienia na ul. Krochmalnej 0 3

Dziś w nocy jednojezdniowy odcinek ul. Krochmalnej zostanie zaślepiony tuż przed skrzyżowaniem z Diamentową, a dokładnie na wysokości stacji paliw

Prezydent Żuk chciał zmienić sędzię prowadzącą jego sprawę. Jest decyzja
galeria

Prezydent Żuk chciał zmienić sędzię prowadzącą jego sprawę. Jest decyzja 9 17

Sędzia, której prezydent Lublina zarzucił stronniczość nie będzie odsunięta od jego sprawy. Postanowił tak dzisiaj Wojewódzki Sąd Administracyjny. Jego decyzja umożliwia ogłoszenie wyroku, o ile prezydent nie zaskarży postanowienia o odmowie wykluczenia sędzi, a ma do tego prawo.

Strefa zabawy i wypoczynku przy Skende Shopping

Strefa zabawy i wypoczynku przy Skende Shopping 0 0

W Dzień Dziecka przy centrum handlowym Skende Shopping obok Ikea otwarte zostaną dwie strefy zabawy i wypoczynku. Znajdą się w nich m.in.: ślizgawki, zjeżdżalnie, mini kolejka tyrolska, park do ćwiczeń oraz tor rowerowy

Gabinet Cieni PO obradował w Lublinie. Schetyna: Rządowi brakuje refleksji
galeria

Gabinet Cieni PO obradował w Lublinie. Schetyna: Rządowi brakuje refleksji 2 17

Rządowi PiS-u brakuje refleksji nt. sytuacji osób niepełnosprawnych – powiedział w Lublinie Grzegorz Schetyna. Były wicepremier, obecnie przewodniczący Platformy Obywatelskiej przyjechał w czwartek do miasta ze swoim „Gabinetem Cieni”.

Propozycja na ciepły dzień: koniecznie lody!
Wiersze między newsami

Propozycja na ciepły dzień: koniecznie lody! 3 2

Co wybierzecie? Perłową śmietankę czy wafle złożone? Wśród pylnych akacji, zatrzymał się poeta i zapatrzył na wędrowną lodziarnię. Był rok 1914

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?